'Man Utd haalt uit: dubbelslag van 230 miljoen'

door
'Man Utd haalt uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester United wou dit seizoen een nieuwe start nemen met de aanstelling van Erik ten Hag, maar de eerste seizoenshelft was weer bijzonder woelig. United begon dramatisch aan zijn seizoen, herpakte zich wel, maar kende weinig rust door de nukkige Cristiano Ronaldo. De etterbuil barstte helemaal met een hallucinant interview, waarna het contract van de Portugese vedette in onderling overleg ontbonden werd.


Daardoor moet United in januari de transfermarkt op, want er zal uiteraard een vervanger voor Ronaldo gevonden moeten worden. De namen van WK-revelatie Gonçalo Ramos (Benfica), die Ronaldo bij Portugal uit de ploeg speelde, en Cody Gakpo (PSV) zingen al rond. Maar Ten Hag denkt ook al verder, met name aan volgende zomer. Dan zou hij de transfermarkt helemaal op zijn kop willen zetten.

Volgens The Sun wil de Nederlandse coach zijn middenveld dan immers verder verjongen met een waanzinnige dubbelslag. Hij zou namelijk Jude Bellingham én Frenkie de Jong naar Old Trafford willen halen. Voor de komst van het duo zou er maar liefst 230 miljoen euro klaarliggen. Mocht het plannetje van Ten Hag slagen, zou United plots weer helemaal tussen de groten staan.

WEINIG KANS
De kans lijkt echter niet al te groot dat United erin zal slagen beiden te strikken. Zelfs één van hen binnenhalen, zou al een prestatie zijn. Elke Europese grootmacht trekt immers aan de mouw van Bellingham en veel van die clubs staan al verder dan United. Met De Jong flirtte Ten Hag dan weer al lange tijd vorige zomer, maar de Nederlandse middenvelder wou toen niet vertrekken bij FC Barcelona. Dat zal wellicht wel nog steeds af willen van zijn loodzware concurrent, maar het is maar de vraag of De Jong nu plots wel open zal staan voor een transfer.

JOUW MENING TELT:
Is dat een realistisch plan van Man Utd?

Meest recent

'Grote kuis bij Club Brugge: volgende flop richting exit?'

Vooralsnog vond er nog geen uitgaand verkeer plaats, maar dat Club Brugge straks heel wat volk ziet ...

126
126
'Union houdt hart vast: vertrek Sadiki krijgt vorm'

Union SG zag de voorbije seizoen steevast een groot deel sterkhouders vertrekken in de zomermercato. ...

42
42
'Transferstrijd De Cuyper woedt: Club houdt been stijf'

Het heeft er alle schijn van dat Maxim De Cuyper deze zomer vertrekt bij Club Brugge. Verschillende ...

258
258
'Atlético Madrid wil Rode Duivel, Saudi's liggen op de loer'

Een aantal Rode Duivels kan terugblikken op een geslaagd seizoen bij hun respectievelijke clubs. ...

51
51
'Anderlecht blijft doorstomen: vijfde aanwinst onderweg'

RSC Anderlecht toont zich bijzonder actief op de transfermarkt. Met Cedric Hatenboer, Zoumana Keita ...

873
873
'Jutgla naar topcompetitie: Club moet meteen dokken'

Een jaartje geleden wist Club Brugge zijn selectie relatief goed intact te houden, deze zomer ...

533
533
'Onderhandelingen lopen: Europese transferknaller Fofana'

De zomerse transfercarrousel begint stilaan op toerental te komen en dus breekt ook voor ...

397
397
Niemand wil Antwerp coachen: échte reden bekend

Antwerp FC zoekt al wekenlang naar een nieuwe hoofdcoach, maar krijgt de ene na de andere afwijzing. ...

1402
1402
'Plottwist in Brugge: Club stuurt Standard wandelen'

Club Brugge en Standard deden de voorbije jaren geregeld zaakjes met elkaar. Dit keer hoopt Marc ...

522
522
'Soap niet afgelopen: nieuwe bom onder JPL-format'

De kogel is eindelijk door de kerk: vanaf het seizoen 2026-2027 gaan de play-offs op de schop en ...

539
539
'Renard haakt af: Anderlecht schrapt twee toptargets'

Olivier Renard laat er geen gras over groeien, want met Nathan-Dylan Saliba staat RSC Anderlecht op ...

438
438
Standard verrast vriend & vijand met oude bekende Wilmots

Nadat het eerder al huurlingen Dennis Eckert Ayense en Ilay Camara langer had vastgelegd maakte ...

195
195
Trainerskerkhof in JPL: volgend slachtoffer bekend

Wanneer de bal binnenkort weer aan het rollen gaat zal er bij tal van ploegen een andere coach op de ...

136
136
Witte rook: OH Leuven kondigt nieuwe hoofdcoach aan

Binnen ruim een maand gaat het nieuwe seizoen alweer van start. Bij heel wat ploegen zal er dan een ...

122
122
Standard maakt (eindelijk) volgende aanwinst bekend

Standard maakte vandaag zijn nieuwe coach bekend, dat werd Mircea Rednic. De club trakteerde zijn ...

184
184
STVV begint aan nieuwe seizoen: "Of we bij de club blijven?"

STVV is vandaag officieel begonnen aan het seizoen 2025-2026. De Truienaars gaan voor een rustig ...

83
83
Competitieformat goedgekeurd, duidelijkheid over Jong Genk

Het is dan toch eindelijk prijs: het competitieformat is vandaag goedgekeurd. Maandag heeft de Hoge ...

549
549
Hoe OHL Oscar Garcia dan toch gelijk moest geven

Oud-Heverlee Leuven ontsloeg afgelopen seizoen Oscar Garcia en nadien nam Chris Coleman nam over. ...

173
173
Waarom Ajax niet meteen zal aankloppen bij Anderlecht

De geruchten omtrent tal van transfers zijn niet meer bij te houden. Er zit héél veel ...

395
395
Patro verrast en gaat shoppen bij Feyenoord

Patro Eisden is heel erg actief op de transfermarkt. De Nederlandse tweedeklasser heeft vandaag een ...

68
68
Groot schandaal in Italië: vergiftiging met kwaad opzet?

In Italië speelt men in de Serie B nog steeds Play-Off-matchen om degradatie te vermijden. ...

93
93
‘Van Antwerp naar Real Madrid: monstertransfer nakend’

Royal Antwerp FC heeft de afgelopen seizoenen heel wat sterkhouders verkocht om het hoofd boven ...

579
579
Schrijnend: ongeziene vechtpartij na spectaculaire comeback

Er duiken schrijnende beelden op vanuit Nederland. In de promotiewedstrijd tussen amateurclubs ...

117
117
Lierse gaat nu ook shoppen bij Zulte Waregem

Zulte Waregem keert straks na twee seizoenen terug in de Jupiler Pro League en wil absoluut op het ...

143
143
'Club houdt been stijf: Standard doet nieuw voorstel'

Marc Wilmots koestert grote plannen als sportief directeur bij Standard. Met Mircea Rednic haalde ...

778
778

Meer sportnieuws