Waanzin: keeper wordt gemolesteerd in ontspoorde derby

198 stemmen
Waanzin: keeper wordt gemolesteerd in ontspoorde derby

Volgende week trekt de Jupiler Pro League zich weer op gang, maar in heel wat buitenlandse competities is de bal inmiddels alweer aan het rollen gegaan. Dat is ook het geval in de Australische A-League. Al liep de stadsderby tussen Melbourne City en Melbourne Victory vrijdagnacht helemaal uit de hand.


De sfeer rond de derby van Melbourne was sowieso al behoorlijk gespannen. Dat had alles te maken met een beslissing van de mediarechtenhouder. Zo zal de finale van de competitie afgewerkt op een vaste locatie in Sydney. En normaal gezien vond de ontknoping telkens plaats op het veld van de leider. Uit onvrede met deze beslissing werden dan ook de nodige supporters-protesten aangekondigd.

De bedoeling van de fans was om het stadion vroegtijdig te verlaten. Maar de situatie liep helemaal uit de hand. Zo werd met een vuurpijl op het veld gegooid vanuit het vak van de Victory-aanhang. Tom Glover, doelman van City, besloot echter om die vuurpijl terug te smijten. Uitgerekend daar waar de harde kern van Victory verzameld stond. Daarop liep de situatie helemaal uit de hand.

METALEN EMMER
Zo werd het veld bestormd door de woedende supporters van Victory, die trachtten om Glover te lijf te gaan. De doelman werd beschermd door de scheidsrechter en enkele stewards, maar kreeg in het tumult een metalen emmer, die gebruikt wordt om Bengaals vuurwerk te doven, naar het hoofd gesmeten. Met een bloedend gezicht vluchtte Glover de catacomben in. De match werd vervolgens gestaakt, de ordediensten hadden alle moeite om de rust te doen wederkeren.

Die doelman moet een strafrechtelijke klacht neerleggen ...

Meest recent

Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

0
0
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

3
3
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

23
23
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

37
37
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

40
40
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

113
113
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

218
218
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

842
842
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

182
182
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

91
91
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

175
175
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

99
99
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

275
275
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

109
109
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

543
543
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

538
538
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

422
422
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

956
956
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

225
225
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

286
286
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

443
443
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

59
59
‘Anderlecht-trio grof wild op transfermarkt’

RSC Anderlecht is zich aan het voorbereiden op volgend seizoen. Paars-Wit zoekt nog naar een nieuwe ...

599
599
Pijnlijke boodschap Openda: einde verhaal Rode Duivels?

Er was een tijd dat Loïs Openda niet weg te denken was uit de selectie van de Rode Duivels, ...

236
236
Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

186
186

Meer sportnieuws