Zus Ronaldo wil koppen zien rollen na WK-drama

door
Zus Ronaldo wil koppen zien rollen na WK-drama

Met supertalent als hem weet je natuurlijk nooit, maar het heeft er alle schijn van dat Cristiano Ronaldo zijn carrière zal afsluiten zonder een wereldtitel op zijn palmares. Portugal sneuvelde zaterdag immers in de kwartfinale tegen Marokko. Achteraf werd dan ook giftig gereageerd uit het kamp-Ronaldo.


De inmiddels 37-jarige aanvaller werkte in Qatar de vijfde WK-eindronde in zijn carrière af. Maar zijn toernooi verliep niet zoals gewenst. Zo geraakte CR7 niet verder dan één (strafchop)doelpunt. En na de groepsfase verloor hij zelfs zijn basisplaats bij de nationale ploeg. Als invaller slaagde hij er dan weer niet om het verschil te maken als invaller. Achteraf barstte Ronaldo dan ook in tranen uit, wetende dat hij er tijdens het WK 2026 normaal gezien niet meer bij zal zijn.

Bij de entourage van Ronaldo was men echter niet te spreken dat de superster werd uitgespeeld als invaller. Naast zijn wederhelft Georgina Rodriguez, toonde ook zijn zus Katia Aveiro zich scherp. Via haar sociale media-kanalen vroeg zelfs onrechtstreeks om het ontslag van bondscoach Fernando Santos. "Ik kijk uit naar wie verantwoordelijk worden gehouden voor deze nederlaag", klinkt het. "Sommige mensen moeten vrezen voor hun baan, want dit is niet het moment om deze weg te blijven vervolgen."

GEEN SPIJT BIJ SANTOS
Santos zelf wou na de match nog niet ingaan over zijn toekomst. Maar de beslissing om Ronaldo uit de ploeg te zetten, betreurt hij niet. "Nee, ik heb geen spijt. Het team deed het zonder hem echt geweldig tegen Zwitserland. Cristiano is een grote speler en hij besefte dat we hem nodig hadden tijdens de wedstrijd. Ik heb nergens spijt van", aldus de bondscoach.

LEES OOK: 'Real Madrid wil uitpakken met Ronaldo-transferbom'

Dat Ronaldo op de bank werd gezet is logisch ...

Meest recent

Club Brugge pakt uit: Verhaeghe drukt stempel in Europa

Vorig seizoen moest het zijn meerdere erkennen in Union, dat weer nu in polepositie aan de play-offs ...

38
38
'Anderlecht houdt been stijf: Hazard richting exit'

Ook tijdens de interlandbreak wordt er niet op de lauweren gerust bij RSC Anderlecht. Terwijl coach ...

139
139
Ruben Van Gucht's pikante bekentenis: zo groot is hij écht

Ruben Van Gucht heeft opnieuw een inkijk gegeven in zijn leven, dit keer niet op televisie maar ...

27
27
AA Gent krijgt gezelschap in strijd tegen Pro League

Tenzij de amateurvleugels nog roet in het eten gooien, vond de Pro League dinsdag een oplossing voor ...

80
80
Hervorming in 1B: plots vijf voor 12 bij Club NXT?

De veelbesproken quota voor U23-ploegen in de tweede afdeling gaan op de schop, zo werd dinsdag op ...

362
362
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

156
156
Einde verhaal Lukaku? “Beter om uit elkaar te gaan”

De situatie van Romelu Lukaku in Napels begint wel erg penibel te worden. De Rode Duivel stuurde nog ...

317
317
KAA Gent reageert op formatperikelen: “Iedereen ontevreden”

Het nieuwe competitieformat van volgend seizoen ligt zwaar onder vuur. Vandaag werd een nieuwe regel ...

101
101
Gattuso en Dzeko gooien olie op het vuur voor beladen clash

Italië en Bosnië en Herzegovina staan lijnrecht tegenover elkaar voor een ticket voor het ...

33
33
Garcia mengt zich in Lukaku-rel: opvallende mening

Romelu Lukaku blijft de gemoederen bezighouden in Italië. De aanvaller werd door bondscoach ...

106
106
‘Rode Duivel verrast met transferwending: 58 miljoen euro’

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op de oefenpot tegen Mexico gonst het van de ...

169
169
Bizarre kronkel na nieuw format: amateurvoetbal op stelten

Er werd vandaag gestemd over de verankering van de U23-clubs in de Challenger Pro League nadat die ...

151
151
Lukaku stuurt zijn kat: verwoestend statement Napoli

De rel tussen Romelu Lukaku en Napoli is volledig ontploft. De Rode Duivel kwam nog met een ...

489
489
KAA Gent trekt ten oorlog: competitiehervorming weg?

De competitiehervorming blijft aanslepen. Vandaag werd er gestemd over een oplossing voor de ...

171
171
'Vier Duivels onder druk: laatste kans lonkt'

De Rode Duivels nemen het op tegen Mexico in een oefenwedstrijd in Chicago. De eerste test tegen de ...

131
131
Stemming afgelopen: drastische ingreep competitieformat

De stemming door het U23-quotom is afgelopen. De verankering van de beloftenclubs in de Challenger ...

303
303
Code rood FIFA: rampscenario in WK-groep Rode Duivels

Het WK 2026 is nog niet begonnen, maar er zijn al heel wat perikelen die de media bezighouden. Zo is ...

311
311
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht wil stunten, Club zoekt in JPL’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

444
444
Garcia met handen in het haar: “Dat is er niet meer”

De Belgische nationale ploeg neemt het woensdagnacht op tegen Mexico in Chicago. Tegen de Verenigde ...

68
68
Wéér competitiehervorming? Bouchez slaat terug op Pro League

De Pro League zit vandaag samen om de U23-regels te bespreken nadat die illegaal werden verklaard. ...

265
265
Garcia krijgt ferme waarschuwing: “Dat is pure zelfmoord”

De Rode Duivels nemen het woensdagnacht op tegen Mexico in een oefeninterland ter voorbereiding op ...

86
86
WK-spanning loopt op: groot schandaal voor Bosnië-Italië

Bosnië en Italië strijden integraal om een ticket voor het WK in de Verenigde Staten, ...

121
121
‘Belgische clubs strijden om international’

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop en de Play-Offs staan voor de deur. De ...

138
138
Raskin maakt Tedesco volledig met de grond gelijk

Nicolas Raskin maakte een straffe opmars mee. Van Standard naar Rangers en een basisplaats bij de ...

138
138
Groot pijnpunt bij Duivels: Garcia komt met reactie

De Rode Duivels sluiten dinsdagnacht hun Amerikaanse tournée af. In het Soldier Field-stadium ...

60
60

Meer sportnieuws