Zus Ronaldo wil koppen zien rollen na WK-drama

156
Zus Ronaldo wil koppen zien rollen na WK-drama

Met supertalent als hem weet je natuurlijk nooit, maar het heeft er alle schijn van dat Cristiano Ronaldo zijn carrière zal afsluiten zonder een wereldtitel op zijn palmares. Portugal sneuvelde zaterdag immers in de kwartfinale tegen Marokko. Achteraf werd dan ook giftig gereageerd uit het kamp-Ronaldo.


De inmiddels 37-jarige aanvaller werkte in Qatar de vijfde WK-eindronde in zijn carrière af. Maar zijn toernooi verliep niet zoals gewenst. Zo geraakte CR7 niet verder dan één (strafchop)doelpunt. En na de groepsfase verloor hij zelfs zijn basisplaats bij de nationale ploeg. Als invaller slaagde hij er dan weer niet om het verschil te maken als invaller. Achteraf barstte Ronaldo dan ook in tranen uit, wetende dat hij er tijdens het WK 2026 normaal gezien niet meer bij zal zijn.

Bij de entourage van Ronaldo was men echter niet te spreken dat de superster werd uitgespeeld als invaller. Naast zijn wederhelft Georgina Rodriguez, toonde ook zijn zus Katia Aveiro zich scherp. Via haar sociale media-kanalen vroeg zelfs onrechtstreeks om het ontslag van bondscoach Fernando Santos. "Ik kijk uit naar wie verantwoordelijk worden gehouden voor deze nederlaag", klinkt het. "Sommige mensen moeten vrezen voor hun baan, want dit is niet het moment om deze weg te blijven vervolgen."

GEEN SPIJT BIJ SANTOS
Santos zelf wou na de match nog niet ingaan over zijn toekomst. Maar de beslissing om Ronaldo uit de ploeg te zetten, betreurt hij niet. "Nee, ik heb geen spijt. Het team deed het zonder hem echt geweldig tegen Zwitserland. Cristiano is een grote speler en hij besefte dat we hem nodig hadden tijdens de wedstrijd. Ik heb nergens spijt van", aldus de bondscoach.

LEES OOK: “Vitor Bruno neemt alles op zich”: X gaat helemaal los

Dat Ronaldo op de bank werd gezet is logisch ...

Meest recent

Verhuurde spelers: debutant in Serie A, spits scoort

Ook dit jaar kunnen jullie bij VoetbalNieuws de prestaties van de uitgeleende spelers van de clubs ...

1
1
'Ultieme putsch Anderlecht: drie versterkingen voor deadline'

RSC Anderlecht wil in het slot van de zomerse transferperiode nog een dubbele slag slaan. Zo werken ...

129
129
Coucke wordt wild: Anderlechtbaas slaat nieuwe weg in

Marc Coucke heeft als ondernemer al vaker bewezen dat hij zijn blik graag ver buiten de klassieke ...

28
28
Julie Vanloo deelt heel aangrijpend nieuws met Club-fans

Julie Vanloo staat voor een bijzonder emotionele periode. De Belgian Cat maakt zich op voor een ...

12
12
Deadline-domper Vermeeren: buitenkansje voor Club Brugge?

Sinds dinsdagnacht is de transfermarkt in de grote Europese competities gesloten. Een aantal spelers ...

287
287
Antwerp handelt met Barça: financiële details bekend

Antwerp FC heeft op de valreep nog een extra aanwinst in huis gehaald. Zo werd de defensie van de ...

114
114
Last-minute drukte Anderlecht: verrassing Stroeykens/Bertaccini?

Donderdagavond sluit de zomerse transferperiode ook in België zijn deuren. Voor verschillende ...

727
727
‘Club Brugge slaat toe: Europese killer voor 8 miljoen’

Club Brugge was de voorbije weken druk in de weer op de mercato. Blauw-zwart bereidde naar verluidt ...

519
519
RSCA-aanwinst valt van voetstuk: "Té positief over die sjarel"

RSC Anderlecht kreeg zondag een stevige reality-check. In de eerste grote test van het seizoen, ...

562
562
Deadline Deals: ultieme climax Fofana-soap; City verbreekt record

De transferperiode in de grote Europese voetballanden zit erop. Vlak voor het verstrijken van de ...

105
105
Club speelt met vuur: vrees voor grove transferblunder

Na de Champions League-loting was voorzitter Bart Verhaeghe formeel. Zo verklaarde hij dat Club ...

895
895
Union kondigt nog late vertrekker aan

Union heeft er al een zeer drukke transferzomer opzitten. Aan inkomende zijde lijkt het huiswerk er ...

83
83
Charleroi shopt in Premier League, STVV haalt nog WK-ganger

Charleroi is voorlopig dé verrassing van het seizoensbegin in de Jupiler Pro League. De ...

42
42
'Transfersoap Fofana eindelijk voorbij: transfersom bekend'

Er ontspon zich deze zomer een heuse transfersoap rond Malick Fofana. Ondanks een seizoen dat ...

82
82
Ordoñez doet boekje open over gemiste transfer en blessure

Bij Club Brugge lijken ze behoudens grote verrassingen klaar te zijn met hun mercato. Het zag deze ...

165
165
Genk slijt overbodige pion, Antwerp shopt bij Barça

In ons land is de transfermarkt in principe nog enkele dagen open, maar toch ronden ook heel wat ...

121
121
Toptransfer voor David, Man City haalt nog een winger

In de grote competities worden op de valreep nog heel wat transfers afgesloten, waarbij ook de ...

89
89
'Sibierski tovert nog verrassende middenvelder uit hoed'

Het is nog een bijzonder druk einde van de transferperiode voor Anderlecht. Dat wist dinsdag met ...

743
743
'Fofana maakt keuze na bizarre transfersituatie'

Het werd voor Malick Fofana nog een zeer drukke deadline day, want de flankaanvaller staat op het ...

115
115
Stassin heeft op de valreep knaltransfer nog beet

In vele landen sluit de transfermarkt dinsdagavond zijn deuren en dus worden er op de valreep nog ...

85
85
Peter Vandenbempt's onthulling slaat in als een bom

Peter Vandenbempt kennen we vandaag als één van de vertrouwde stemmen van het ...

192
192
KRC Genk maakt vertrek van Steuckers wereldkundig

KRC Genk heeft een oplossing gevonden voor Jarne Steuckers. De linkspoot zat volledig op een ...

175
175
Anderlecht heeft prijs: ervaren verdediger voorgesteld

Antoine Sibierski is bezig aan een heel actieve zomermercato bij RSC Anderlecht. De Fransman heeft ...

441
441
Juventus verwent fans met absolute toptransfer

Juventus is met een zes op zes goed begonnen in de Serie A, maar het is duidelijk dat er nog ...

76
76
KRC Genk en Liverpool maken megadeal bekend

Liverpool en KRC Genk hebben zopas de toptransfer van Lucca Brughmans meegedeeld. Genk ontvangt 33 ...

251
251

Meer sportnieuws