Zus Ronaldo wil koppen zien rollen na WK-drama

156
Zus Ronaldo wil koppen zien rollen na WK-drama

Met supertalent als hem weet je natuurlijk nooit, maar het heeft er alle schijn van dat Cristiano Ronaldo zijn carrière zal afsluiten zonder een wereldtitel op zijn palmares. Portugal sneuvelde zaterdag immers in de kwartfinale tegen Marokko. Achteraf werd dan ook giftig gereageerd uit het kamp-Ronaldo.


De inmiddels 37-jarige aanvaller werkte in Qatar de vijfde WK-eindronde in zijn carrière af. Maar zijn toernooi verliep niet zoals gewenst. Zo geraakte CR7 niet verder dan één (strafchop)doelpunt. En na de groepsfase verloor hij zelfs zijn basisplaats bij de nationale ploeg. Als invaller slaagde hij er dan weer niet om het verschil te maken als invaller. Achteraf barstte Ronaldo dan ook in tranen uit, wetende dat hij er tijdens het WK 2026 normaal gezien niet meer bij zal zijn.

Bij de entourage van Ronaldo was men echter niet te spreken dat de superster werd uitgespeeld als invaller. Naast zijn wederhelft Georgina Rodriguez, toonde ook zijn zus Katia Aveiro zich scherp. Via haar sociale media-kanalen vroeg zelfs onrechtstreeks om het ontslag van bondscoach Fernando Santos. "Ik kijk uit naar wie verantwoordelijk worden gehouden voor deze nederlaag", klinkt het. "Sommige mensen moeten vrezen voor hun baan, want dit is niet het moment om deze weg te blijven vervolgen."

GEEN SPIJT BIJ SANTOS
Santos zelf wou na de match nog niet ingaan over zijn toekomst. Maar de beslissing om Ronaldo uit de ploeg te zetten, betreurt hij niet. "Nee, ik heb geen spijt. Het team deed het zonder hem echt geweldig tegen Zwitserland. Cristiano is een grote speler en hij besefte dat we hem nodig hadden tijdens de wedstrijd. Ik heb nergens spijt van", aldus de bondscoach.

LEES OOK: Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Dat Ronaldo op de bank werd gezet is logisch ...

Meest recent

Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

29
29
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

37
37
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

179
179
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

94
94
‘Van Bommel schokt België met harde De Bruyne-ingreep’

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

70
70
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

67
67
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

203
203
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

120
120
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

239
239
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

176
176
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

159
159
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

150
150
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

114
114
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

207
207
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

267
267
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

92
92
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

127
127
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

103
103
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

128
128
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

20
20
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

26
26
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

90
90
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

243
243
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

134
134
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

117
117

Meer sportnieuws