Vrouw Ronaldo haalt snoeihard uit naar bondscoach

door
Vrouw Ronaldo haalt snoeihard uit naar bondscoach

Voor Portugal is zaterdagavond op pijnlijke wijze een einde gekomen aan hun WK. Tegen Marokko leken ze een unieke kans te krijgen om zich voor de halve finale te plaatsen, maar ze lieten zich verrassen en gingen uiteindelijk met 1-0 onderuit. Daardoor lijkt het er meteen op dat Cristiano Ronaldo zijn laatste WK-wedstrijd gespeeld heeft.


Na het laatste fluitsignaal droop de 37-jarige vedette ontgoocheld af en in de catacomben barstte hij helemaal in tranen uit. Na de voorbije moeilijke maanden bij Manchester United werd het toernooi uiteindelijk een nieuwe ontgoocheling voor Ronaldo, want hij verzeilde in de loop van het WK ook bij zijn land op de bank. Tegen Marokko moest hij opnieuw vrede nemen met een statuut als invaller omdat bondscoach Fernando Santos net als tegen Zwitserland de voorkeur gaf aan Gonçalo Ramos.

Die beslissing kwam zeer hard aan bij de clan-Ronaldo. Zijn partner Georgina Rodriguez haalde na de match zelfs verwoestend uit naar Santos op Instagram. "Vandaag heeft jouw vriend en coach een slechte beslissing genomen. Die vriend voor wie je zoveel woorden van bewondering en respect hebt. Wanneer je op het veld kwam, zag hij ook dat de wedstrijd veranderde. Maar toen was het al te laat", schreef ze. "De beste speler in de wereld, zijn krachtigste wapen, mag niet onderschat worden. Je kan iemand niet verdedigen als die het niet verdient."

GEEN GOAL
Na 50 minuten gooide Santos alsnog Ronaldo in de strijd, maar de vijfvoudige Gouden Bal slaagde er uiteindelijk niet in om het tij nog te keren. Hij kreeg wel een paar kansjes, maar slaagde er niet in om die af te werken. Ronaldo sluit het WK zo af met slechts één doelpunt, een strafschop in de openingsmatch tegen Ghana. 

JOUW MENING TELT:
Is haar kritiek terecht?

Meest recent

Horrorscenario in de maak voor Ajax?

Bij Ajax spelen met Mika Godts, Jorthy Mokio en Rayane Bounida verschillende Belgen. De ...

4
4
Details Supercup bekend, nieuws over volledige kalender

Union SG werd afgelopen seizoen landskampioen in de Jupiler Pro League. De Brusselse club pakte een ...

126
126
Wie verovert het hart van Gert Verheyen? Zijn boodschap is duidelijk

Voor Gert Verheyen mag de broeksriem even ervan af, al kan je dat gerust met een korrel zout nemen. ...

79
79
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club Brugge gaan hard'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

246
246
Leko vloekt op Hubert: OHL berooft Charleroi

Verschillende Belgische clubs zijn van hoofdtrainer veranderd. Bij KAA Gent werd Ivan Leko ...

101
101
Vrancken bonkt op tafel bij STVV: “Kan niet door de beugel”

Wouter Vrancken wist Sint-Truiden VV in de Jupiler Pro League te houden en de voormalige trainer van ...

188
188
Lukaku is het beu en geeft criticasters lik op stuk

Romelu Lukaku is de topscorer aller tijden van de Rode Duivels en de spits maakte furore bij onder ...

102
102
OHL slaat transferslag en rondt knappe deal af

Oud-Heverlee Leuven kon afgelopen seizoen geen potten breken in de Europe Play-Offs en is volop ...

45
45
'Saelemaekers dicht bij straffe stap: AC Milan eist jackpot'

Alexis Saelemaekers kende een topseizoen bij AS Roma, maar de polyvalente vleugelspeler ligt nog ...

88
88
Vannieuwkerke laat volgers in totale verbazing achter

Karl Vannieuwkerke is ongetwijfeld een van de bekendste sportjournalisten in Vlaanderen. Met zijn ...

99
99
‘Real Madrid lanceert grote plannen met Courtois’

Thibaut Courtois is al jaren de absolute nummer 1 onder de lat bij Real Madrid. De Belgische goalie ...

98
98
'Laporta geeft groen licht voor supertransfer Barcelona'

FC Barcelona won afgelopen seizoen alles wat er te winnen valt in Spanje, maar wil in de komende ...

101
101
'KVM bijt in het stof: KV Kortrijk doet koopje in JPL'

KV Kortrijk slaagde er afgelopen seizoen niet om het behoud in de Jupiler Pro League te vrijwaren. ...

418
418
Transferdeal met Anderlecht? Frutos speelt open kaart

RSC Anderlecht is momenteel volop bezig met het aanwerven van versterking, maar zal in de komende ...

351
351
Vuurwerk op WK clubs: drie rode kaarten en straffe comeback

In de Verenigde Staten wordt momenteel het vernieuwde wereldkampioenschap voor clubteams afgewerkt. ...

69
69
'Onderhandelingen lopen: eerste grote vertrekker bij Club'

Bij Club Brugge gaat de voorbereiding op het komende seizoen weldra van start, aanstaande ...

697
697
'Exodus bij Man City: Premier League-transfer Walker'

Woensdagavond begint Manchester City aan zijn campagne op het WK voor clubteams tegen het ...

84
84
'Engelse miljoenen voor Union: grote smaakmaker naar exit'

Union SG zag de voorbije seizoen steevast een groot deel sterkhouders vertrekken in de zomermercato. ...

193
193
Transferbom dreigt Anderlecht-kleedkamer te splijten

Een onverwachte transfer kan de rust binnen Anderlecht flink verstoren. Terwijl de club mikt op ...

669
669
'Overmars aan zet: Antwerp zet zinnen op absolute goudpot'

Na het mislopen van het Europese ticket, zal Antwerp FC op een andere manier voor extra inkomsten ...

636
636
'Opvallende nieuwe club Van Bommel: gesprekken lopen'

In de Jupiler Pro League beginnen de trainersposities stilaan ingevuld te raken, maar in het ...

265
265
'Club Brugge drukt stevig door voor tweede zomeraanwinst'

Club Brugge wist zich inmiddels te versterken met de Duitse spits Nicolo Tresoldi, voorts is ...

994
994
'Wending bij Anderlecht: publiekslieveling richting uitgang'

RSC Anderlecht toonde zich al behoorlijk actief op de zomermercato en hoopt weldra zijn vierde en ...

963
963
'Anderlecht maakt werk van terugkeer verloren zoon'

Door de toevoeging van Lucas Bigla en Silvio Proto aan de technische staf van Besnik Hasi zit de ...

437
437
'Essevee vangt jackpot: goudhaantje levert nóg meer op'

Zulte Waregem hervatte bijna twee weken geleden als eerste eersteklasser de trainingen. De ...

145
145

Meer sportnieuws