Landskampioen RSC
Anderlecht heeft lang geprobeerd om Thorgan Hazard in te lijven. Toch koos de speler van Chelsea voor een verlengd verblijf bij Zulte Waregem. Voor Anderlecht-manager Herman Van Holsbeeck was het al sneller duidelijk dat het niets zou worden. Dat zegt hij in
Het Nieuwsblad.
Zo zou de
transfer om te beginnen veel te lang geduurd hebben. "Als een jonge speler niet hongerig genoeg is om naar Anderlecht te komen, dan weet ik doorgaans al snel hoe laat het is", aldus Van Holsbeeck. Daarnaast wil de landskampioen enkel spelers huren met een aankoopoptie, zo blijkt. "Als we in een contract geen aankoopoptie of een definitieve verkoop kunnen vastleggen, hoeft het eigenlijk niet voor ons."
"Chelsea gelooft in Thorgan Hazard en wil daarom dat hij zoveel mogelijk speelt. Daarom speelt hij bij Zulte Waregem, waar hij zeker altijd in de ploeg zal staan. Dat is de tweede reden waarom hij hier niet is." Trainer John van den Brom vindt het mislopen van de transfer wel een spijtige zaak.
LEES OOK:
'Eindelijk duidelijkheid in zaak rond verkoop Anderlecht'