'Monstertransfer Gonçalo Ramos na WK-hattrick'

door
'Monstertransfer Gonçalo Ramos na WK-hattrick'

Heel wat jonge spelers konden zich tijdens het wereldkampioenschap in Qatar al in de kijker spelen. Denk bijvoorbeeld aan Jamal Musiala bij Duitsland, de Spaanse Golden Boys Pedri en Gavi of Jude Bellingham, dé metronoom van Engeland. Maar ook Gonçalo Ramos liet al van zich spreken.


De 21-jarige aanvaller, die de voorbije maanden helemaal doorbrak bij SL Benfica, begon het toernooi nochtans als invaller bij Portugal. Afgelopen dinsdag in de 1/8ste finale tegen Zwitserland kreeg hij evenwel de voorkeur op Cristiano Ronaldo. Ramos bedankte voor het vertrouwen door zowaar een hattrick te scoren. De aanvaller lijkt zijn basisplaats dus niet snel meer af te staan.

En ook op clubniveau doet de Portugees het uitstekend. In een mum van tijd deed hij Darwin Nuñez vergeten bij Benfica. Zo zit hij dit seizoen al aan 14 goals en 6 assists in 21 wedstrijden. Die knappe prestaties in combinatie met zijn WK-hattrick, hebben van Ramos inmiddels een bijzonder gegeerde pion gemaakt op de Europese transfermarkt. Met name in de Premier League.

UNITED OP DE LOER
Verschillende Engelse clubs zouden zijn ontwikkeling met argusogen volgen, maar volgens TeamTalk houdt vooral Manchester United hem in de gaten. De Mancunians kunnen nog een extra aanvaller gebruiken na het vertrek van ... Ronaldo. De kans dat Ramos in januari al de stap zet, lijkt evenwel klein. Pech dus voor Club Brugge, dat in de Champions League de degens kruist met Benfica. Maar dat hij een monstertransfer zal maken staat buiten kijf, het lijkt enkel een kwestie van tijd.

LEES OOK: Feestavond wordt nachtmerrie: Duivel maanden buiten strijd

Wie haalt de halve finale volgens u?

Meest recent

'Transferplan Barça onthuld: Flick's topprioriteit voor 2026'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

4
4
Feestavond wordt nachtmerrie: Duivel maanden buiten strijd

De Rode Duivels vierden dinsdagavond hun WK-kwalificatie na een 7-0-monsterzege tegen het weerloze ...

84
84
'Knaltransfer Tzolis krijgt vorm: topclub dient verzoek in'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

115
115
Vernieuwde Bosuil bijna af: Antwerp dropt groot nieuws

Antwerp FC hervat komend weekend zijn seizoen met een bezoek van hekkensluiter FCV Dender. Maar de ...

115
115
'Kogel al door de kerk: KBVB hakt knoop door over job Garcia'

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026, hing de voorbije dagen een negatieve sfeer rond bondscoach ...

346
346
Arsenal slikt optater: goed nieuws voor Club Brugge

De laatste interland-break van het kalenderjaar zit erop, het clubvoetbal kan weer in alle hevigheid ...

77
77
Vete Garcia-De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Wat een mooi feest had moeten worden om de WK-kwalificatie van de Rode Duivels te vieren, werd ...

388
388
'Vazquez out: Anderlecht wil oude bekende als nieuwe spits'

RSC Anderlecht wil vanaf komend weekend de goede lijn van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

424
424
'United past voor toptransfer: Lammens lacht tanden bloot'

De kans dat hij dinsdag tegen Liechtenstein zijn grote debuut als Rode Duivel zal maken, is ...

269
269
Vandenbempt onthult dé voorwaarde voor ontslag Garcia

Er zou een feeststemming moeten heersen rond de Rode Duivels. Er werd dinsdagavond met 7-0 gewonnen ...

148
148
'Stevige opsteker voor Zeno Debast'

Het was bij de Rode Duivels wat zoeken achterin tegen Kazachstan en Liechtenstein. Rudi Garcia kon ...

54
54
WK-selectie Rode Duivels: 20 spelers al zeker van plaats?

Het was al zo goed als zeker, maar dinsdagavond werden ook de laatste twijfels weggenomen: de Rode ...

158
158
Raes uit grote bedenking bij kritiek op Garcia

Rudi Garcia heeft in zijn eerste jaar als bondscoach al zijn doelstellingen behaald. Hij hield de ...

66
66
Assistent onthult straffe aanbiedingen voor Clement

Philippe Clement is weer aan het werk. Negen maanden na zijn ontslag bij Rangers vond onze ...

80
80
'Mislukte samenwerking krijgt voor Beerschot staartje'

Het lijkt Beerschot de laatste maanden weer voor de wind te gaan. De club werd onlangs overgenomen ...

221
221
Anderlecht in paniek: monsterbod op Cvetkovic komt

De 18-jarige Mihajlo Cvetković groeit in snelvaart uit tot Anderlechts belangrijkste spelers. Met 3 ...

650
650
'Juventus en Milan strijden om Belgische WK U17-sensatie'

De Jonge Duivels trokken met hoge verwachtingen naar het WK U17, maar hebben die niet kunnen ...

108
108
Vete explodeert: "Garcia neemt ons niet serieus"

De Rode Duivels mochten dinsdagavond de champagne boven. Niet alleen werd Liechtenstein met 7-0 door ...

186
186
'Kogel door de kerk: Celtic heeft trainer gekozen'

Het is voor de Schotse topclubs nog geen prettig seizoen. Rangers kende een dramatische start met ...

277
277
België vreest problemen: twee verrassingen achterin?

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat is alweer zeer goed nieuws voor het Belgisch voetbal. Rudi ...

247
247
Euvrard ziet één enorm probleem bij Standard

De trainerswissel heeft bij Standard inzake resultaten voorlopig weinig beterschap weten te brengen. ...

140
140
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

42
42
Rode Duivel eist meer: “Mijn rol moet groter worden”

Het leven zonder Romelu Lukaku is héél zwaar voor de Rode Duivels. Een gebrek aan ...

119
119
'Mokio laat Ajax daveren: megadeal lijkt onafwendbaar'

Ajax gaat momenteel door een diepe crisis, maar kan zich toch een beetje optrekken aan zijn twee ...

89
89
'Sels krijgt vergeten ex-Jonge Duivel als ploegmaat'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog één van de sensaties in de Premier League, met ...

41
41

Meer sportnieuws