Standard speelt gelijk na knotsgekke oefenmatch

228
Standard speelt gelijk na knotsgekke oefenmatch

Binnen een drietal weken moeten de ploegen uit de Jupiler Pro League weer vol aan de bak, momenteel draait hun voorbereiding dan ook op volle toeren. Dat is ook bij Standard het geval. De Rouches werkten zondagnamiddag ook een oefenwedstrijd af tegen het Griekse Olympiakos.


De Luikenaars zullen vlak na het WK vol aan de bak moeten. Zo wacht in de 1/8ste finales van de Croky Cup een clash tegen Antwerp FC. Enkele dagen later wacht in de competitie dan weer een rechtstreeks duel om de vijfde plaats tegen AA Gent. Standard zal er dus meteen moeten staan en dus trokken Ronny Deila en zijn manschappen naar het Spaanse Marbella voor een stage.

Daar stond zondagnamiddag een oefenmatch op het programma tegen de Griekse topclub Olympiacos. En de toeschouwers ter plekke kregen waar voor hun geld. Het was Standard dat in voor rust als eerste kon toeslaan via Osher Davida. Na de rust kwam Olympiacos langszij dankzij Youssef El-Arabi, maar Noa Ohio zette de Rouches toch weer op voorsprong.

ROLLERCOASTER
Vervolgens ging het plots snel. Cedric Bakambu bracht de bordjes opnieuw in evenwicht en via het tweede doelpunt van El-Arabi was het zowaar Olympiacos dat met de zege aan de haal leek te gaan. Toch sleepten de Luikenaars alsnog een gelijkspel uit de brand. Ohio legde immers de 3-3-eindstand vast. Al bij al dus een degelijk resultaat voor Standard.

LEES OOK: Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Het seizoen van Standard is tot dusver ...

Meest recent

Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

13
13
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

68
68
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

123
123
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

19
19
Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

148
148
KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

40
40
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

24
24
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

105
105
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

105
105
Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

61
61
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

47
47
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

51
51
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

58
58
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

328
328
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

60
60
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

51
51
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

141
141
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

92
92
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

147
147
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

177
177
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

68
68
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

79
79
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

385
385
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

1065
1065
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

111
111

Meer sportnieuws