Discutabele beslissing bezorgt Duitsland nachtmerries

307
Discutabele beslissing bezorgt Duitsland nachtmerries

In navolging van Denemarken en België, heeft donderdagavond nog een verrassend land afscheid genomen van het WK in Qatar. Zo zit het toernooi er ook voor Duitsland al op na de groepsfase. De Mannschaft werd genekt door het doelsaldo én door een bal die al dan niet over de lijn was.


De Duitsers moesten in hun laatste groepsmatch winnen van Costa Rica én hopen op een gunstig resultaat in Japan-Spanje. Dat eerste deel van de opdracht werd volbracht, de ploeg van bondscoach Hansi Flick haalde het met 4-2. Maar ondertussen wonnen de Japanners wel met 1-2 van Spanje, waardoor de Aziaten de groepswinst pakten en de Duitsers dus uit het toernooi liggen.

De partij tussen Japan en Spanje voedde wel de discussies. Zo wordt er volop gespeculeerd of de Spanjaarden niet bewust hebben verloren. Hierdoor komen zij immers in een gunstigere tabelhelft terecht. Dat scenario lijkt onwaarschijnlijk, maar feit is dat La Roja zeker in de slotfase vrede leek te nemen met de uitslag en weinig intenties vertoonde om alsnog gelijk te maken.

UIT OF NIET?
Daarnaast deed ook het eerste doelpunt van Japan de gemoederen beroeren. Op het moment dat Koaru Mitoma de assist trapte, leek de bal immers over de achterlijn te gaan. Maar het doelpunt van Ao Tanaka werd toch toegekend. Nochtans was het bijzonder moeilijk om een oordeel te vellen op basis van de beschikbare beelden, de VAR leek echter zeker van zijn stuk.

LEES OOK: Bayern komt met belangrijke update over Kompany

De bal was over de lijn ...

Meest recent

Degryse snapt helemaal niets van Bruno: "Één grote carrousel"

RSC Anderlecht moet weer op de blaren zitten. Het schoot zichzelf weer danig in de voet tegen AA ...

10
10
Fenomeen bij Club Brugge: "Als ik deze lijn kan doortrekken..."

Club Brugge is bezig aan een zeer goed seizoen. De Supercup was de enige miskleun, maar in ...

47
47
Bruno met handen in het haar bij RSCA: één énorm probleem

RSC Anderlecht verloor met 4-0 van AA Gent. Paars-Wit moet aan de bak de komende weken en een reeks ...

62
62
Ruben Van Gucht verrast met uitspraak over bankrekening

Ruben Van Gucht ligt al geruime tijd onder een vergrootglas. Over zijn privéleven, zijn werk ...

90
90
Wisselzucht bij Bruno: Defour ziet opvallende reden

Het lijkt weer volop crisis te zijn bij Anderlecht na de 4-0-pandoering die het zondag kreeg van AA ...

53
53
Knaltransfer bij Club Brugge? Van der Elst doet voorspelling

Er resten nog twee maanden voor de wintermercato zijn deuren opent, maar nu lijkt het er al op dat ...

183
183
De Ketelaere haalt zijn gram na harde woorden van coach

Na een sterk WK was Charles De Ketelaere ook in de vorige interlandperiode weer beslissend bij de ...

77
77
'Villarreal aast op volgende miljoenentransfer in JPL'

Villarreal zorgde afgelopen zomer voor één van de meest opvallende transfers in de ...

40
40
Defour geeft STVV raad: "Daar moeten ze pieken"

STVV beleefde bijna een absolute droomweek. Het boekte donderdag een knappe zege in de Conference ...

20
20
Degryse benoemt hét pijnpunt bij Anderlecht

Anderlecht kreeg zondag een nieuwe klap door met 4-0 te verliezen in Gent. Het blikt zo terug op ...

169
169
"Ga naar Club Brugge": opvallend advies voor supertalent

Club Brugge mocht zondag weer Nicolo Tresoldi dankbaar zijn, want met een hattrick loodste de ...

495
495
België is klaar met Vitor Bruno: 7 verschroeiende uithalen

Belgische voetbalprogramma’s bekijkt hij naar eigen zeggen niet. Maar Vitor Bruno krijgt op ...

324
324
Van Bommel krijgt verrassende versterking bij Rode Duivels

Binnenkort zal Mark van Bommel zijn tweede selectie als bondscoach van de Rode Duivels bekend maken, ...

172
172
TRANSFERUURTJE: 'City en Chelsea azen op Club-speler, trainerswissels in JPL?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

191
191
Club Brugge in rouw: "Zijn klaroen zal altijd bijblijven"

Blauw-Zwart pakte gisteren een nieuwe zege, thuis tegen STVV was Tresoldi andermaal de grote man. ...

202
202
Ontslag Euvrard bij Standard? Vandenbempt roept straffe taal

Standard Luik ging afgelopen speeldag met 2-1 onderuit op het veld van KRC Genk. De Rouches moesten ...

277
277
Ongeziene Club-transformatie: “Werd met hem gelachen”

Club Brugge begint op toerental te komen. Na enkele knappe Europese overwinningen tegen ...

417
417
Bruno onder vuur: Vandenbempt oordeelt over ontslag

RSC Anderlecht kende een dramatische zondag. Ze verloren met 4-0 van AA Gent, al had het ook ...

460
460
Euvrard onder druk bij Standard: "Dat is aan Wilmots"

Standard verloor na een degelijke prestatie met 2-1 op het veld van KRC Genk. De Rouches boekten zo ...

118
118
Jambon beleeft zijn Clasico-droom: "Uitnodiging kwam van hem"

Jan Jambon (N-VA) heeft zondagavond een voetbalavond beleefd die hij niet snel zal vergeten. De ...

61
61
Bruno doet opvallende bekentenis na afgang Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt de volle laag na de 4-0 tegen AA Gent. Dat valt ergens te begrijpen, maar er ...

538
538
De Meyer ziet twéé absolute klasbakken bij Club Brugge

STVV speelde een correcte partij op het veld van Club Brugge. Ze verloren met 3-2 in het Jan ...

265
265
Uitslag AA Gent-Anderlecht "ongelooflijk oneerlijk"

AA Gent won met 4-0 van RSC Anderlecht. Toch had het helemaal anders kunnen en misschien wel moeten ...

466
466
Thorgan Hazard beleeft eindelijk grote ommekeer bij Lens

Thorgan Hazard heeft eindelijk weer reden tot lachen bij Lens. De 33-jarige Belg kende een bijzonder ...

115
115
'Anderlecht hakt knoop door over ontslag Vitor Bruno'

RSC Anderlecht zit in zijn eerste crisis van het seizoen na de 4-0-nederlaag tegen AA Gent. Dat ...

1344
1344

Meer sportnieuws