Poolse held wedt met Messi: "Weet niet of het legaal is"

door
Poolse held wedt met Messi:

Topfavoriet Argentinië heeft zich woensdagavond dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van het wereldkampioenschap. Lionel Messi en co wonnen immers met 2-0 van Polen. Dat land kon zich eveneens plaatsen voor de volgende ronde en mocht daarvoor doelman Wojciech Szczesny danken.


De Polen haalden het uiteindelijk op basis van een beter doelsaldo, maar de verschillen waren zeer beperkt. Een extra tegendoelpunt had dus dodelijk kunnen zijn en in de eerste helft kwam Argentinië er bijzonder dichtbij. Szczesny ging bij een hoge voorzet onder de bal door en raakte Messi daarbij in het aangezicht. De Poolse keeper kon amper iets doen om het contact te ontwijken, toch ging de bal op aangeven van de VAR op de stip.

Een beslissing die heel wat stof deed opwaaien. Maar er volgde wel 'sportieve gerechtigheid': Szczesny wist de poging van Messi immers te keren, zijn tweede strafschopredding al dit toernooi. De doelman van Juventus was echter verbaasd dat de bal op de stip ging. Hij ging zelfs een weddenschap met Messi aan. "Ik wed voor 100 euro dat hij de penalty niet geeft", zei hij tijdens de VAR-interventie tegen de Argentijnse superster.

"MESSI HEEFT GENOEG"
Maar Szczesny kreeg dus ongelijk. En na de match kwam hij nog eens terug op de bewuste 'weddenschap'. "Ik heb een weddenschap verloren van Messi, ik weet zelfs niet of het legaal is op een WK", klonk het al lachend. "Misschien schorsen ze me nu wel, maar dat maakt me allemaal niet uit momenteel. Ik ga Messi trouwens ook niet betalen. Hij zal niets geven om 100 euro. Hij heeft genoeg geld."

LEES OOK: ’Schokkend: exact loon Lionel Messi onthuld’

Szczesny was de beste doelman van de groepsfase ...

Meest recent

Donnarumma doet straffe uitspraak over Courtois

Er staan om 21u nog drie topwedstrijden op het programma in de achtste finales van de Champions ...

3
3
Anderlecht krijgt transferboodschap: "Gesprekken na seizoen"

Anderlecht lijkt in moeilijke omstandigheden weer op te leven en hoopt er nog een mooi eindeseizoen ...

31
31
Deze statistiek geeft KV Mechelen hoop tegen Anderlecht

De strijd om de top zes belooft de komende weken nog zeer spannend te worden. Enkel Union, Club ...

52
52
'Nieuwe dubbele transferdomper voor Anderlecht'

Er ligt de komende maanden nog heel wat werk op de tafel bij Anderlecht. Niet alleen moet de club ...

252
252
'Charleroi baalt en loopt 5 miljoen mis'

Even leek het een mooi seizoen te gaan worden voor Charleroi, want na een sterke reeks in december ...

27
27
Straffe wending in titelstrijd? "Pas op voor hen"

Er resten nog maar twee speeldagen in de reguliere competitie, maar het is nog een groot vraagteken ...

148
148
Hayen geeft bestuur transfertip: "Dat missen we"

KRC Genk staat voor een drukke week. Ze spelen in de Europa League tegen Freiburg, in de Jupiler Pro ...

196
196
Union SG hoopt op 'dure' WK-ganger: "Flink geïnvesteerd"

Union SG speelt zeker geen oogstrelend voetbal, maar inzake resultaten kent het weer een topseizoen. ...

29
29
Hayen komt met héél ander verhaal over Mignolet en Jackers

Hoe Club Brugge Nicky Hayen op straat zette en nadien ook nog communiceerde, dat was een topclub ...

450
450
Griezmann dropt transferbommetje bij Atlético Madrid

Antoine Griezmann leek Atlético Madrid aan het einde van het seizoen te gaan verlaten. Er ...

48
48
Lommel zet grote stap: "Genk of PSV? Kijk naar hen!"

Anno 2026 is doorstroming van de eigen jeugd steeds belangrijker aan het worden. Dat is ook het ...

39
39
Blunder van Hasi? "Toen pikten we hem op bij RSCA"

RSC Anderlecht heeft een jeugdopleiding van Europees topniveau. De Brusselaars lieten de afgelopen ...

280
280
Fans KV Mechelen zijn woedend: "De waanzin nabij"

Ondanks de nederlaag bij AA Gent, staat KV Mechelen nog steeds op de rand van de Champions' ...

253
253
Garcia neemt deze JPL-smaakmaker op in voorselectie

Op het einde van de maand blazen de Rode Duivels voor de eerste keer in 2026 verzamelen. Om het WK ...

122
122
Nieuwe tegenstander Rode Duivels: Iran haakt af voor WK

De voorbije dagen escaleerde het conflict tussen enerzijds de Verenigde Staten en Israël en ...

260
260
Bayern maakt indruk: Kompany duidelijk over zijn rol

Bayern München blijft door zijn seizoen razen. Het plaatste zich dinsdagavond al zo goed als ...

93
93
'Zulte Waregem slaat fraaie slag met revelatie'

Zulte Waregem moet in de komende weken nog knokken om de Relegation Play-Off te onlopen. Nochtans ...

89
89
'Doku klopt op tafel: schokkende transfer op komst?'

Woensdagavond is het in de Champions League uitkijken naar de clash tussen Real Madrid en Manchester ...

128
128
'Oude bekende wil Openda uit Italiaanse hel verlossen'

Loïs Openda versierde vorige zomer een droomtransfer naar Juventus, maar die overgang is tot ...

106
106
'Sunderland wil nieuwe slag slaan met JPL-smaakmaker'

Sunderland ontpopte zich de voorbije maanden tot één van de aangename verrassingen van ...

60
60
'Plan Chelsea met Lavia bekend'

Door blessures zag hij alweer zijn seizoen grotendeels in het water vallen, maar nu lijkt ...

70
70
Pro League lost laatste details voor bekerfinale

Voor de titel in de Jupiler Pro League lijken er met Union, Club Brugge en STVV nog drie kanshebbers ...

187
187
TRANSFERUURTJE: 'Exodus bij Club, De Cat verbaast RSCA'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

232
232
Noa Lang kookt nieuwe hit: ‘Noano’ groot succes in Turkije

Noa Lang voelt zich in zijn sas bij Galatasaray. De voormalige buitenspeler van Club Brugge kreeg ...

47
47
Alderweireld laat niemand onberoerd met tv-getuigenis

Sommige bekentenissen verwacht je niet van een topvoetballer. Op het veld oogt alles vaak perfect. ...

67
67

Meer sportnieuws