Poolse held wedt met Messi: "Weet niet of het legaal is"

door
Poolse held wedt met Messi:

Topfavoriet Argentinië heeft zich woensdagavond dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van het wereldkampioenschap. Lionel Messi en co wonnen immers met 2-0 van Polen. Dat land kon zich eveneens plaatsen voor de volgende ronde en mocht daarvoor doelman Wojciech Szczesny danken.


De Polen haalden het uiteindelijk op basis van een beter doelsaldo, maar de verschillen waren zeer beperkt. Een extra tegendoelpunt had dus dodelijk kunnen zijn en in de eerste helft kwam Argentinië er bijzonder dichtbij. Szczesny ging bij een hoge voorzet onder de bal door en raakte Messi daarbij in het aangezicht. De Poolse keeper kon amper iets doen om het contact te ontwijken, toch ging de bal op aangeven van de VAR op de stip.

Een beslissing die heel wat stof deed opwaaien. Maar er volgde wel 'sportieve gerechtigheid': Szczesny wist de poging van Messi immers te keren, zijn tweede strafschopredding al dit toernooi. De doelman van Juventus was echter verbaasd dat de bal op de stip ging. Hij ging zelfs een weddenschap met Messi aan. "Ik wed voor 100 euro dat hij de penalty niet geeft", zei hij tijdens de VAR-interventie tegen de Argentijnse superster.

"MESSI HEEFT GENOEG"
Maar Szczesny kreeg dus ongelijk. En na de match kwam hij nog eens terug op de bewuste 'weddenschap'. "Ik heb een weddenschap verloren van Messi, ik weet zelfs niet of het legaal is op een WK", klonk het al lachend. "Misschien schorsen ze me nu wel, maar dat maakt me allemaal niet uit momenteel. Ik ga Messi trouwens ook niet betalen. Hij zal niets geven om 100 euro. Hij heeft genoeg geld."

LEES OOK: WK 2026: Nieuwe topkandidaat bovenaan favorietenlijstjes

Szczesny was de beste doelman van de groepsfase ...

Meest recent

Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

14
14
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

22
22
Anderlecht ruikt transferkans: "Er is wel interesse, ja"

Bij RSC Anderlecht moeten ze in de zomer aan de bak. Achteraan en vooraan is er versterking nodig. ...

59
59
'Koopje van het jaar: deze som kostte revelatie Lokonga'

Door de enorme weelde op het middenveld valt zijn naam tegenwoordig niet meer bij de Rode Duivels, ...

35
35
Joos lyrisch voor Bruggeling: "Altijd superfan geweest"

Club Brugge maakte vorig weekend op de eerste speeldag meteen een statement door Anderlecht te ...

62
62
Record in zicht: Union om deze reden titelfavoriet

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft nog maar eens duidelijk gemaakt dat de ...

49
49
Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Binnen een tweetal maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van pas. De Rode ...

0
0
'Atalanta hakt knoop door over megatransfer De Ketelaere'

Afgelopen weekend was Charles De Ketelaere nog eens belangrijk voor Atalanta. De Rode Duivel loodste ...

84
84
Werken aan de Romback: Lukaku duikt verrassend op

Napoli pakte maandag de drie punten in de kraker tegen AC Milan, maar daarbij kon het niet rekenen ...

77
77
'Anderlecht moet toch weer blessuredomper slikken'

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen, want op het veld van Club Brugge leden ze al ...

126
126
'Club mag op één voorwaarde nog dromen van Rode Duivel'

Bij Club Brugge zijn de voorbereidingen voor de zomermercato ongetwijfeld al volop aan de gang. ...

240
240
TRANSFERUURTJE: 'PSG shopt bij Club, ramp voor Vermeeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

224
224
‘Na Vanaken gaat Club all-in voor transferverrassing’

Club Brugge strijdt nog volop mee voor de titel dit seizoen, maar Blauw-Zwart is achter de schermen ...

584
584
‘Anderlecht heeft plan klaar: vervanger Coosemans’

Eerder op de dag werd bekendgemaakt dat RSC Anderlecht op het punt staat om het contract van Colin ...

237
237
‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’

Afgelopen speeldag was er veel ophef in de Spaanse hoogste klasse nadat er bij FC Barcelona ...

106
106
Kompany waarschuwt na straffe prestatie tegen Real Madrid

Bayern München won oververdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Dat was nog een gevleide ...

93
93
'Standard mikt dankzij WK op miljoenentransfer'

Marc Wilmots verklaarde al dat de kern van Standard er volgend seizoen grotendeels hetzelde zal ...

86
86
'Taravel krijgt gigantische opsteker voor AA Gent'

RSC Anderlecht weet wat het zondag moet doen tegen AA Gent: winnen. Anders is het wéér ...

243
243
Monsterdeal bij PSV: "70 miljoen euro"

PSV is ondertussen alleenheerser in Nederland. Ze wonnen voor het derde jaar op rij de landstitel. ...

125
125
Kompany verovert Europa: Schmeichel vol lof

Bayern München won verdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Het deed met oogstrelend ...

178
178
Sterkhouder STVV doet boekje open over mogelijk vertrek

Bij STVV kennen ze een droomseizoen en de Kanaries hopen dat af te sluiten met een Europees ticket. ...

99
99
Fikse waarschuwing Club Brugge: "Kan de titel kosten"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

284
284
'Toekomstwending Coosemans: Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht blijft voorlopig op zoek naar een nieuwe sportief directeur. Maar ondertussen wordt ...

250
250
'Manchester United lonkt: transferdeal met KRC Genk'

KRC Genk is goed begonnen aan de Europe Play-Offs en kan komend weekend opnieuw een uitstekende zaak ...

315
315
"Hallucinant" - Union structureel bevoordeeld door arbitrage?

De Play-Offs zijn nog maar één speeldag ver en de arbitrage heeft al voor de nodige ...

419
419

Meer sportnieuws