Poolse held wedt met Messi: "Weet niet of het legaal is"

door
Poolse held wedt met Messi:

Topfavoriet Argentinië heeft zich woensdagavond dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van het wereldkampioenschap. Lionel Messi en co wonnen immers met 2-0 van Polen. Dat land kon zich eveneens plaatsen voor de volgende ronde en mocht daarvoor doelman Wojciech Szczesny danken.


De Polen haalden het uiteindelijk op basis van een beter doelsaldo, maar de verschillen waren zeer beperkt. Een extra tegendoelpunt had dus dodelijk kunnen zijn en in de eerste helft kwam Argentinië er bijzonder dichtbij. Szczesny ging bij een hoge voorzet onder de bal door en raakte Messi daarbij in het aangezicht. De Poolse keeper kon amper iets doen om het contact te ontwijken, toch ging de bal op aangeven van de VAR op de stip.

Een beslissing die heel wat stof deed opwaaien. Maar er volgde wel 'sportieve gerechtigheid': Szczesny wist de poging van Messi immers te keren, zijn tweede strafschopredding al dit toernooi. De doelman van Juventus was echter verbaasd dat de bal op de stip ging. Hij ging zelfs een weddenschap met Messi aan. "Ik wed voor 100 euro dat hij de penalty niet geeft", zei hij tijdens de VAR-interventie tegen de Argentijnse superster.

"MESSI HEEFT GENOEG"
Maar Szczesny kreeg dus ongelijk. En na de match kwam hij nog eens terug op de bewuste 'weddenschap'. "Ik heb een weddenschap verloren van Messi, ik weet zelfs niet of het legaal is op een WK", klonk het al lachend. "Misschien schorsen ze me nu wel, maar dat maakt me allemaal niet uit momenteel. Ik ga Messi trouwens ook niet betalen. Hij zal niets geven om 100 euro. Hij heeft genoeg geld."

LEES OOK: Pikante onthulling: "Hij stopte terugkeer Messi naar Barça"

Szczesny was de beste doelman van de groepsfase ...

Meest recent

Druk stijgt bij Union: Burgess echt op weg naar uitgang?

Union SG boekte afgelopen weekend een belangrijke thuiszege tegen KRC Genk. Bij de koploper behoorde ...

17
17
'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

97
97
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

271
271
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

179
179
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

66
66
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

73
73
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

230
230
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

227
227
Belangrijk nieuws uit Napels: "Of De Bruyne blijft?"

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

73
73
'Wending in WK-selectie: Duivel doet Garcia plots twijfelen'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

105
105
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

387
387
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

309
309
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

202
202
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

350
350
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

992
992
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

115
115
'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

213
213
Club Brugge deelt heuglijk nieuws: contract tot 2029

Club Brugge bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen aarstrivaal RSC Anderlecht. In de topper ...

310
310
Union SG aan zet: Burgess duidelijk over zomers vertrek

Bij Union SG moeten ze stilaan een belangrijke knoop gaan doorhakken. Gaan ze verder of niet met ...

97
97
Transferadvies bij Anderlecht: "Sowieso mooie toekomst"

RSC Anderlecht begint steeds meer op dreef te geraken. De Brusselaars pakten een punt op het veld ...

233
233
Courtois investeert in Belgische club: "Gesprek geweest"

Thibaut Courtois gaat investeren in een Belgische club, dat is al officieel meegedeeld. Er doen ...

231
231
'Club Brugge beloont Tresoldi: pittige bonussen op straat'

Club Brugge haalde afgelopen zomer Nicolo Tresoldi voor 6 miljoen euro weg bij Hannover '96. De ...

378
378
Vandenbempt looft RSCA'er: "Ook bij Club een uitblinker"

RSC Anderlecht pakte inzake kansen een verdiend punt op het veld van Club Brugge. Met een 4 op 6 ...

204
204
Sensatie in Nederland: PSV zet champagne al klaar

Op PSV staat nu toch al een aantal jaren geen maat in Nederland. De club uit Eindhoven is ...

71
71
Club Brugge aan zet: zéér opvallende negatieve statistiek

Club Brugge moet in de Jupiler Pro League een constanter niveau gaan halen. De Bruggelingen ...

159
159

Meer sportnieuws