'Ronaldo van straat: jaarinkomen van 200 miljoen euro'

350 stemmen
'Ronaldo van straat: jaarinkomen van 200 miljoen euro'

Verschillende landen hebben zich inmiddels verzekerd van een plekje in de volgende ronde van het WK in Qatar. Ook Portugal zal sowieso te bewonderen zijn tijdens de 1/8ste finales. Cristiano Ronaldo keert voorlopig dus nog niet huiswaarts, ondertussen zou de superster ook dicht bij een nieuwe club staan.


De inmiddels 37-jarige aanvaller zit momenteel zonder werkgever. Nadat hij de club met de grond gelijk had gemaakt in zijn spraakmakende interview aan Piers Morgan, besloot Manchester United immers om zijn overeenkomst te ontbinden. Maar lang lijkt Ronaldo niet werkloos te zijn. Zo begint het er steeds meer op te lijken dat hij zijn carrière gaat voortzetten in Saudi-Arabië.

Vorige week geraakte bekend dat Al-Nassr bereid is om zwaar te investeren in de komst van CR7. De steenrijke Saudi's hopen dat de komst van zo'n wereldster de lokale competitie weer nieuw leven kan inblazen. Bovendien zou deze transfer het aanzien van het Saudi's voetbal in het algemeen vergroten. En dat is niet onbelangrijk gezien het land, samen met Egypte en Griekenland, kandidaat is om het WK 2030 te organiseren.

WAANZINNIG SALARIS
Vandaar ook dat Ronaldo een monsteraanbieding heeft ontvangen. Volgens Marca zou er een contract van tweeënhalf seizoen klaarliggen. Hij kan daarmee jaarlijks 200 miljoen euro opstrijken, weliswaar met alle bonussen en commerciële vergoedingen inbegrepen. De Spaanse krant beweert dan ook dat het slechts een kwestie van tijd is alvorens de Portugees zijn kribbel zet. Vanuit de Europese top is de interesse immers zo goed als onbestaande en de andere voorstellen komen financieel gezien niet eens in de buurt.

LEES OOK: Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Ronaldo hoort bij de vijf beste voetballers ooit ...

Meest recent

'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Rudi Garcia wist een wit konijn uit zijn hoed te toveren voor de WK-selectie van de Rode Duivels. ...

10
10
Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Komend weekend valt het doek over het seizoen in de Jupiler Pro League. Voor Cercle Brugge zit de ...

13
13
Leko haalt zijn gram: "Een zege voor het voetbal"

De 20ste landstitel zal de komende dagen nog duchtig gevierd worden bij Club Brugge. Het was er ...

26
26
Sibierski onthult dé factor in transferbeleid Anderlecht

Anderlecht zet zondag een punt achter zijn seizoen met een derby tegen Union. Daarin staat niets ...

190
190
De bevestiging: Guardiola kondigt afscheid bij Man City aan

In Engeland komt er een einde aan een tijdperk. Na maanden van geruchten kwam vrijdagmiddag immers ...

76
76
Vandenbempt ziet groot gevaar na nieuwe titel Club

Het doek is donderdagavond gevallen over de titelstrijd in de Jupiler Pro League. Op de voorlaatste ...

176
176
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Club, Genk verliest El Ouahdi'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

86
86
Vanaken slaat op tafel na titel: WK-boodschap voor Garcia

Hans Vanaken is alwéér de grote man bij Club Brugge. De middenvelder was dit seizoen ...

198
198
Engeland ontploft: Tuchel laat sterren thuis en slaat terug

Het WK is nog niet begonnen of er is al een grote rel in Engeland. Eerder kwam het nieuws al naar ...

117
117
Mechele verrast Club Brugge met straffe toekomsttaal

Club Brugge is kampioen na een zenuwslopend einde van speeldag 39. Blauw-Zwart speelde 2-2 gelijk ...

284
284
Roef verbaast met duidelijke belofte aan KAA Gent-fans

KAA Gent speelde 0-0 gelijk tegen Union SG en staat op de vijfde plek in de Champions Play-Offs. De ...

165
165
Godts clasht zwaar in Nederland: scheldtirade en géén hand

Mika Godts kende een ongelooflijk seizoen bij Ajax. De buitenspeler was de grote man in een minder ...

134
134
Vandenbempt snoeihard na ontknoping Play-Offs

Club Brugge is kampioen. Blauw-Zwart kan een tweede ster naast het logo zetten na een ongelooflijke ...

393
393
Vrancken over toptransfer: "Hij is de volgende"

STVV is al een tijdje zeker van de derde plaats en dus gaat de riem er bij de Kanaries al een beetje ...

123
123
Na titel meteen eerste vertrekker bevestigd bij Club Brugge

Bij Club Brugge zullen ze vrijdagochtend wakker geworden zijn met stevige katers, want de landstitel ...

300
300
'Bom in Engeland: Tuchel laat 3 vedetten uit WK-selectie'

Ten laatste op 2 juni moeten alle WK-selecties bekend gemaakt worden, maar de meeste landen hakken ...

126
126
Emotionele Verhaeghe: "Hij is de beste Club-speler ooit"

Club Brugge legde zichzelf de voorbije maanden heel wat druk op, want het moest absoluut kampioen ...

283
283
Union reageert sportief na titel van Club Brugge

De titelstrijd werd donderdagavond definitief beslecht. Union koesterde al geen hoop meer na de ...

233
233
'Anderlecht mengt zich in strijd voor gegeerde winger'

Anderlecht heeft zich donderdag verzekerd van de vierde plaats en het bijhorende ticket voor de ...

316
316
Nieuw pijnlijk Kanga-moment: De Mil geeft verklaring

De voorbije weken zat het er al bovenarms op tussen Wilfried Kanga en de fans van AA Gent. De soap ...

127
127
Smetje op titelviering: rellen in stadion in Mechelen

De titelstrijd is donderdagavond in een beslissende plooi gevallen. Doordat Union punten liet liggen ...

247
247
Kampioenenfeest slaat om: horrorscenario treft Club Brugge

Club Brugge kan eindelijk de landstitel vieren, maar lang zal dat feest niet duren. De titel is ...

1279
1279
Verschaeren geeft hint over toekomst: "90% zeker"

Anderlecht heeft zich donderdagavond verzekerd van de vierde plaats met een zege tegen STVV, maar de ...

558
558
Tzolis laat zich uit over mogelijke transfer

Club Brugge heeft donderdagavond de landstitel binnengehaald, met dank aan het puntenverlies van ...

277
277
Tranen bij De Cat: transfer op komst?

De laatste thuiswedstrijd van Anderlecht dit seizoen werd donderdagavond een emotionele avond. Het ...

280
280

Meer sportnieuws