'Ronaldo van straat: jaarinkomen van 200 miljoen euro'

door
'Ronaldo van straat: jaarinkomen van 200 miljoen euro'

Verschillende landen hebben zich inmiddels verzekerd van een plekje in de volgende ronde van het WK in Qatar. Ook Portugal zal sowieso te bewonderen zijn tijdens de 1/8ste finales. Cristiano Ronaldo keert voorlopig dus nog niet huiswaarts, ondertussen zou de superster ook dicht bij een nieuwe club staan.


De inmiddels 37-jarige aanvaller zit momenteel zonder werkgever. Nadat hij de club met de grond gelijk had gemaakt in zijn spraakmakende interview aan Piers Morgan, besloot Manchester United immers om zijn overeenkomst te ontbinden. Maar lang lijkt Ronaldo niet werkloos te zijn. Zo begint het er steeds meer op te lijken dat hij zijn carrière gaat voortzetten in Saudi-Arabië.

Vorige week geraakte bekend dat Al-Nassr bereid is om zwaar te investeren in de komst van CR7. De steenrijke Saudi's hopen dat de komst van zo'n wereldster de lokale competitie weer nieuw leven kan inblazen. Bovendien zou deze transfer het aanzien van het Saudi's voetbal in het algemeen vergroten. En dat is niet onbelangrijk gezien het land, samen met Egypte en Griekenland, kandidaat is om het WK 2030 te organiseren.

WAANZINNIG SALARIS
Vandaar ook dat Ronaldo een monsteraanbieding heeft ontvangen. Volgens Marca zou er een contract van tweeënhalf seizoen klaarliggen. Hij kan daarmee jaarlijks 200 miljoen euro opstrijken, weliswaar met alle bonussen en commerciële vergoedingen inbegrepen. De Spaanse krant beweert dan ook dat het slechts een kwestie van tijd is alvorens de Portugees zijn kribbel zet. Vanuit de Europese top is de interesse immers zo goed als onbestaande en de andere voorstellen komen financieel gezien niet eens in de buurt.

LEES OOK: Club houdt hart vast: Forbs reageert op bliksemvertrek

Ronaldo hoort bij de vijf beste voetballers ooit ...

Meest recent

Lardot velt verdict: Union ontsnapt tegen Anderlecht?

Besnik Hasi houdt de voeten op de grond, maar na zege in de Brusselse stadsderby mag RSC Anderlecht ...

37
37
Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

84
84
Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

33
33
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

296
296
'Kompany gruwt: transferplannetje Mourinho treft Bayern'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

38
38
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

87
87
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

366
366
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

119
119
'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

160
160
Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

132
132
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

173
173
DAZN-drama escaleert: Pro League schiet meteen in actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

321
321
Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

455
455
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

156
156
HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

633
633
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

325
325
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

206
206
Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

331
331
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

272
272
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

1018
1018
‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

470
470
Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

324
324
“Onmogelijke” Courtois haalt ferm uit na zeperd

Real Madrid is leider-af in de Primera Division. Tegen laagvlieger Girona speelde Thibaut Courtois ...

154
154
'Anderlecht kiest verrassende opvolger Coosemans'

Het loopt de laatste weken lekker bij Anderlecht, maar in het Lotto Park beseffen ze dat er nog ...

278
278
'Club Brugge vindt opvolger Onyedika op bekend terrein'

Club Brugge lijkt op de rand van een crisis te balanceren na een pijnlijke week, met nederlagen ...

253
253

Meer sportnieuws