Hazard schept klaarheid over incident met Vertonghen

door
Hazard schept klaarheid over incident met Vertonghen

Er was heel wat te doen over de Rode Duivels de voorbije dagen. Zo zou het na de wedstrijd tegen Marokko tot een confrontatie gekomen zijn tussen Eden Hazard en Jan Vertonghen. Dat bracht de Franse sportkrant L'Équipe naar buiten.


Vertonghen zou verhaal gaan halen zijn bij Hazard omdat die eerder verkondigd had dat de verdediging te 'traag' was. De twee zouden daarbij neus aan neus gestaan hebben. Ook Kevin De Bruyne moest het ontgelden, omdat hij zich naar verluidt aansloot bij de mening van Hazard. Romelu Lukaku zou tussenbeide gekomen zijn om de situatie te ontmijnen. Het incident werd in alle toonaarden ontkend door de spelersgroep. Eden Hazard bracht dinsdag meer duidelijkheid op een speciale persconferentie van de Rode Duivels.

Hazard ontkende dat hij neus aan neus gestaan zou hebben met Vertonghen. "Neen, we hebben niet gevochten. Natuurlijk niet. Jan is groter dan mij", verklaarde hij met de nodige humor. De Duivels zouden de koppen maandag wel bij elkaar gestoken hebben. "We hebben gisteren een goed groepsmoment gehad. Veel is er niet gebeurd na de wedstrijd. We hebben alles goed in de groep besproken - de goede en minder goede zaken - en kunnen ons nu weer focussen op de volgende wedstrijd", aldus Hazard.

UITSPRAAK
Hazard kwam ook terug op zijn gecontesteerde uitspraak over de verdediging van de Duivels. "Ik zeg wel vaker dingen als grap. Dat de verdediging te traag zou zijn, was ook zo'n moment. Dat weten mijn ploegmakkers inmiddels", vertelde de speler van Real Madrid, die tegen de Kroaten nog eens alles uit de kast wil halen voor zijn land.

LEES OOK: Verrassende Belgische terugkeer Zakaria Bakkali?

Trending:

'Anderlecht dendert door: twee extra aanwinsten op komst'
'Anderlecht dendert door: twee extra aanwinsten op komst'

Zullen deze spanningen de Duivels beter doen spelen tegen Kroatië?

Meest recent

'Woede-uitbarsting krijgt staartje: Stijnen moet op cursus'

Belgische trainers zijn bezig aan een opmars in ons land. Niet alleen op het hoogste niveau, maar ...

2
2
'Kater voor Club Brugge: boekhouding krijgt klappen'

Van zodra Ardon Jashari, Maxim De Cuyper, Raphael Onyedika en/of Joel Ordonez andere oorden opzoeken ...

114
114
Wake-up call voor Wils: Antwerp alweer met billen bloot

Nadat het twee jaar op rij naast een Europees ticket greep wil Antwerp de lat volgend seizoen ...

154
154
Van PSV-parel tot rechtbank: Ihattaren's nieuwste drama

Mohamed Ihatarren stond jarenlang geboekstaafd als één van de meest talentvolle ...

12
12
'Renard heeft beet: Anderlecht strikt zesde zomeraanwinst'

Op inkomend vlak staat de teller bij Standard met Casper Nielsen en Thomas Henry al op acht ...

439
439
'Doorbraak bij Club Brugge: Jashari out, Stankovic in?'

De soap rond Ardon Jashari stevent af op zijn ontknoping. De vraag lijkt niet langer of, maar wel ...

563
563
Hoste en Coucke: De bromance die niemand zag aankomen

Marc Coucke en Geert Hoste hebben elk, op hun domein, al heel wat strepen verdiend. De eigenaar van ...

48
48
'Overmars verbaast met nieuwe flankaanvaller Antwerp'

Antwerp FC is met een slipper aan zijn oefencampagne begonnen en verloor afgelopen weekend van ...

543
543
'Entourage Jashari heeft cruciaal nieuws voor Club Brugge'

De transfersoap rond Ardon Jashari blijft de gemoederen bedaren. De middenvelder wil dolgraag naar ...

889
889
Aanwinst nummer 8: Standard haalt goaltjesdief terug naar JPL

Standard toont zich deze mercato één van de meest kooplustige ploegen uit de Jupiler ...

205
205
Schokkende beelden: Guardia Civil geeft details ongeval Jota

De voetbalwereld is donderdagochtend opgeschrikt door dieptriest nieuws. Liverpool-aanvaller Diogo ...

556
556
'Anderlecht kruist degens met Antwerp voor 7de aanwinst'

RSC Anderlecht haalde inmiddels al een vijftal aanwinsten voor volgend seizoen in huis, maar is nog ...

565
565
TRANSFERUURTJE: 'Exodus bij Club, Anderlecht dropt transferbom'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

265
265
Verrassende Belgische terugkeer Zakaria Bakkali?

Zakaria Bakkali brak op jonge leeftijd door bij PSV en werd meteen gebombardeerd tot de ...

502
502
Van kampioen tot tragedie: Kompany en Ronaldo in shock

De voetbalwereld verkeert momenteel in grote shock. Liverpool-aanvaller Diogo José Teixeira ...

121
121
Nieuwe liefde voor Genk-fan Vanwezemael? Publiek huivert

De bekendste seksuologe van ons land? Dat is ongetwijfeld Lotte Vanwezemael. De Limburgse verschijnt ...

231
231
Wilmots in zijn nopjes: Standard pakt uit met nieuwe pion

Standard Luik is bezig om de brokken van voormalige eigenaar 777 Partners te lijmen. Ook achter de ...

186
186
Anderlecht op scherp: Simic lijnrecht tegenover MMA-vechter

RSC Anderlecht is volop aan het voorbereiden op volgend seizoen. Tussen de trainingen door is er ook ...

84
84
'Sporting Charleroi passeert alwéér langs de kassa'

Bij Sporting Charleroi gaan ze de kassa nog eens aardig kunnen vullen. De Zebra's staan op het punt ...

29
29
Wullaert slijpt de messen: "Dat wordt héél belangrijk"

D-day voor de Red Flames. België opent zijn EK vandaag met een pittig duel tegen Italië. ...

25
25
Liverpool-ster Diogo Jota op 28-jarige leeftijd overleden

Er heeft zich een enorm drama plaatsgevonden in Spanje. Liverpool-ster Diogo Jota is op 28-jarige ...

0
0
Vrancken ziet plots verrassende wending bij STVV

STVV won gisteren met 2-4 op het veld van Thes Sport. De Limburgers kennen voorlopig een goede ...

272
272
Tabula rasa bij Anderlecht: Hasi start grote werken

RSC Anderlecht haalde al drie nieuwe middenvelders, enkel Leander Dendoncker vertrok al. Besnik Hasi ...

696
696
'Beerschot rondt komst vierde zomeraanwinst af'

Het bestuur van Beerschot heeft duidelijk zijn netwerk aangesproken in Frankrijk. De Kielse Ratten ...

326
326
AA Gent en Stade Reims ronden plots transfer af

Toch wel verrassend nieuws bij AA Gent. Daar hebben ze een speler van de hand gedaan en niet geheel ...

374
374

Meer sportnieuws