Beerschot grote winnaar na 15de speeldag CPL

door
Beerschot grote winnaar na 15de speeldag CPL

Terwijl de meeste ogen van voetbalminnend België op Qatar gericht waren, ging zondag de bal ook aan het rollen in de Challenger Pro League. En na 15 speeldagen staat er een nieuwe ploeg bovenaan het klassement. Zo kon Beerschot VA optimaal profiteren van de nederlagen van RWDM en SK Beveren.


SK BEVEREN - LOMMEL SK: 2-3
Door het verlies van RWDM tegen Jong Genk, kon Beveren alleen aan de leiding komen. Maar omdat Beerschot had gewonnen van de RSCA Futures, moest het dan wel de drie punten thuis houden tegen Lommel. En daar slaagde de ploeg van coach De Decker niet in. De Limburgers stonden halfweg de eerste helft al op een dubbele voorsprong. Coopman zorgde weliswaar voor de aansluitingstreffer, maar in de tweede helft liep Lommel opnieuw uit tot een 1-3-voorsprong. Beveren probeerde vervolgens de bakens te verzetten, het bleef echter steken op 2-3. Goed voor de eerste thuisnederlaag van het seizoen.

LIERSE - VIRTON: 1-2
Als afsluiter van de 15de speeldag, kreeg Lierse Kempenzonen het bezoek van staartploeg Virton. De Pallieters kwamen al snel op voorsprong via een strafschop van Van Acker, maar bij de start van de tweede helft liep het fout. Zo pakte Pupe rood namens de thuisploeg, waarop de bezoekers voor de gelijkmaker zorgden. In de slotminuten volgde dan weer een rollercoaster van emoties op 't Lisp. Anne leek de hekkensluiter op weg te zetten naar een verrassende uitoverwinning. Maar in de 94ste minuut zorgde Van Acker alsnog voor een gelijkspel met zijn tweede strafschopgoal van de avond.

LEES OOK: CPL: imposant Beveren heeft titel binnen handbereik

Wie wordt kampioen in de CPL?

Meest recent

Van Persie verklaart dé stunttransfer van het jaar in NL

Feyenoord kent een zeer moeizaam seizoen en zet alles op alles op de tweede plaats. Dat geeft recht ...

11
11
Cinel pakt uit met zeer gewaagde uitspraken

Cercle Brugge draait al een stuk beter dan enkele weken geleden, maar de situatie is nog altijd ...

27
27
PSG-voorzitter met grote ambities: "Naar de JPL!"

Nasser Al-Khelaïfi is voorzitter van PSG en hij was donderdag te gast in België. Daar ...

46
46
PSV én PSG onderuit, Pocognoli geniet met volle teugen

In de Bundesliga, Serie A, Eredivisie en Ligue 1 werd er vanavond ook gevoetbald. Zo mochten ze bij ...

18
18
KRC Genk (voorlopig) in top zes na felbevochten zege

KRC Genk stond er grote druk, want verliezen was vanavond uit den boze bij KV Mechelen. De ...

92
92
Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee duels op het programma. Club NXT ontving het ...

46
46
Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

91
91
Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Edward Still verliet na twee matchen als interim-trainer RSC Anderlecht voor Watford. Karim ...

52
52
De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

97
97
Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

26
26
Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

132
132
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

529
529
Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

158
158
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

409
409
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

77
77
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

462
462
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

130
130
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

54
54
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

363
363
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

135
135
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

263
263
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

311
311
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

796
796
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

98
98
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

221
221

Meer sportnieuws