Beerschot grote winnaar na 15de speeldag CPL

323
Beerschot grote winnaar na 15de speeldag CPL

Terwijl de meeste ogen van voetbalminnend België op Qatar gericht waren, ging zondag de bal ook aan het rollen in de Challenger Pro League. En na 15 speeldagen staat er een nieuwe ploeg bovenaan het klassement. Zo kon Beerschot VA optimaal profiteren van de nederlagen van RWDM en SK Beveren.


SK BEVEREN - LOMMEL SK: 2-3
Door het verlies van RWDM tegen Jong Genk, kon Beveren alleen aan de leiding komen. Maar omdat Beerschot had gewonnen van de RSCA Futures, moest het dan wel de drie punten thuis houden tegen Lommel. En daar slaagde de ploeg van coach De Decker niet in. De Limburgers stonden halfweg de eerste helft al op een dubbele voorsprong. Coopman zorgde weliswaar voor de aansluitingstreffer, maar in de tweede helft liep Lommel opnieuw uit tot een 1-3-voorsprong. Beveren probeerde vervolgens de bakens te verzetten, het bleef echter steken op 2-3. Goed voor de eerste thuisnederlaag van het seizoen.

LIERSE - VIRTON: 1-2
Als afsluiter van de 15de speeldag, kreeg Lierse Kempenzonen het bezoek van staartploeg Virton. De Pallieters kwamen al snel op voorsprong via een strafschop van Van Acker, maar bij de start van de tweede helft liep het fout. Zo pakte Pupe rood namens de thuisploeg, waarop de bezoekers voor de gelijkmaker zorgden. In de slotminuten volgde dan weer een rollercoaster van emoties op 't Lisp. Anne leek de hekkensluiter op weg te zetten naar een verrassende uitoverwinning. Maar in de 94ste minuut zorgde Van Acker alsnog voor een gelijkspel met zijn tweede strafschopgoal van de avond.

LEES OOK: Voetbalbond kondigt aanduidingen refs speeldag 10 aan

Wie wordt kampioen in de CPL?

Meest recent

Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

113
113
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

25
25
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

9
9
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

57
57
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

21
21
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

103
103
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

184
184
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

365
365
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

216
216
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

227
227
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

55
55
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

286
286
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

133
133
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

42
42
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

30
30
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

44
44
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

37
37
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

114
114
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

101
101
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

59
59
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

38
38
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

27
27
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

38
38
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

132
132

Meer sportnieuws