Lineker moeit zich met Duivels: "Hij moet absoluut spelen"

door
Lineker moeit zich met Duivels:

Aanstaande zondag werken de Rode Duivels hun tweede WK-wedstrijd af tegen Marokko. Bij een overwinning kunnen ze zich meteen plaatsen voor de tweede ronde en dus wordt nu al gespeculeerd over de mogelijke basisploeg. Gary Lineker heeft alvast een suggestie voor bondscoach Roberto Martinez.


Ondanks het teleurstellende optreden tegen Canada, worden niet al te veel veranderingen verwacht in de Belgische basisploeg. Naar alle waarschijnlijkheid zal Martinez grotendeels vasthouden aan dezelfde starters als afgelopen woensdag. Al zal hij toch ook moeten bijsturen. Op het middenveld bijvoorbeeld, waar het duo Axel Witsel-Youri Tielemans compleet overlopen werd.

Maar ook de defensie blijft een heikel punt. Tegen de Canadezen werden heel wat kansen weggegeven en was een puike Thibaut Courtois nodig om de nul te houden. Gezien Toby Alderweireld en Jan Vertonghen certitudes blijven voor de bondscoach, wordt vooral naar het derde plekje gekeken. Dat werd tegen Canada ingevuld door Leander Dendoncker.

STERKE FAES
Maar Martinez heeft nog een aantal alternatieven achter de hand. Wout Faes bijvoorbeeld, die bij Leicester City bezig is aan een sterk seizoen. Volgens Gary Lineker mag er dan ook niet getwijfeld worden. De Engelse oud-international en legendarische MOTD-presentator, liet via Twitter verstaan dat Faes absoluut op het veld moet staan. Al moet gezegd dat Lineker zelf wel een vurige supporter is van Leicester en zijn mening dus niet helemaal objectief is.

LEES OOK: Uitblinker Godts spreekt over zomerse knaltransfer

Faes verdient speelminuten bij de Duivels ...

Meest recent

Degryse scherp voor topclub: "Ik verwacht meer"

STVV-Club Brugge was een goede partij, met vooral een sterke thuisploeg. KV Mechelen-Union SG was ...

4
4
Verschaeren niet eens met Taravel: "Mogen van geluk spreken"

Yari Verschaeren vertrek na dit seizoen bij RSC Anderlecht. De middenvelder viel alweer goed in bij ...

37
37
'Drama in voetbalwereld: speler sterft na gewapende overval'

Zopas kwam er bijzonder droevig nieuws vanuit Ghana naar buiten. Daar maken ze melding van het ...

0
0
Jubilaris bij Club Brugge: te goed voor Jupiler Pro League

Club Brugge moét kampioen worden. Blauw-Zwart kan het zich niet veroorloven om ...

139
139
Taravel leert wéér dure les na gevleide zege tegen AA Gent

RSC Anderlecht won met 3-1 van AA Gent, maar hoe ze dat gedaan hebben... Dat weten ze nog niet in ...

78
78
Anderlecht houdt hart vast: Taravel geeft eerste verdict De Cat

RSC Anderlecht speelde zondagavond geen grootse wedstrijd tegen AA Gent en kwam zelfs meermaals goed ...

203
203
Van Aert-mania: mooie boodschap Courtois, uitnodiging KVM

Hoewel de Play-Offs in de Jupiler Pro League op volle toeren draaien, is het maandagochtend ...

120
120
Low-cost penalty voor Club? Ex-scheidsrechter velt oordeel

Club Brugge heeft op de tweede speeldag van de Champions' Play-Offs gedaan wat moest. Zo pakte ...

418
418
Play-Downs: volgend weekend beslissing in degradatiestrijd?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

90
90
City beukt titelstrijd open: Engelse pers plakt cijfer op Doku

Manchester City heeft afgelopen weekend opnieuw gouden zaken gedaan in de Engelse titelstrijd. ...

84
84
Club Brugge in paniek: drama rond Vanaken‑verlenging

Club Brugge werkt aan een nieuwe verlenging voor Hans Vanaken. Achter de gesprekken schuilt niet ...

330
330
KV Mechelen plots laatste in PO I: "Burgess en Sykes ..."

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

127
127
"Slow motion" - kranten geven Anderlecht-dissonant 3 op 10

Na drie opeenvolgende nederlagen heeft RSC Anderlecht opnieuw kunnen aanknopen met een overwinning. ...

239
239
Gent-spelers om uitleg gevraagd: "Komt binnen in kleedkamer"

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

162
162
‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

45
45
‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

97
97
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

98
98
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

60
60
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

315
315
Essevee (en Cercle) zeker van behoud na ommekeer op Dender

De Relegation Play-Off werd zondagavond al grotendeels in een beslissende plooi gelegd. Zulte ...

197
197
Club meldt domper: einde seizoen sterkhouder

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen om zijn titelambities in leven te houden door ...

292
292
Hubert tevreden: "Dat gaat het verschil maken"

Union SG won met 0-1 van KV Mechelen. Zo blijven ze aan de leiding staan. De Brusselaars spelen ...

77
77
Anderlecht in extase na onverwachte ommekeer in slotfase

RSC Anderlecht begon om 18u30 aan zijn match tegen AA Gent. De Brusselaars kenden alweer een zeer ...

266
266
'Club Brugge knalt: 15 miljoen voor absolute topdeal'

Club Brugge heeft een bod neergelegd dat deze transfer meteen in een andere categorie duwt. De ...

631
631
Manchester City blaast titelstrijd nieuw leven in

In  de Premier League kon Manchester City de titelstrijd weer leven inblazen als het won bij ...

45
45

Meer sportnieuws