Lineker moeit zich met Duivels: "Hij moet absoluut spelen"

1178
Lineker moeit zich met Duivels:

Aanstaande zondag werken de Rode Duivels hun tweede WK-wedstrijd af tegen Marokko. Bij een overwinning kunnen ze zich meteen plaatsen voor de tweede ronde en dus wordt nu al gespeculeerd over de mogelijke basisploeg. Gary Lineker heeft alvast een suggestie voor bondscoach Roberto Martinez.


Ondanks het teleurstellende optreden tegen Canada, worden niet al te veel veranderingen verwacht in de Belgische basisploeg. Naar alle waarschijnlijkheid zal Martinez grotendeels vasthouden aan dezelfde starters als afgelopen woensdag. Al zal hij toch ook moeten bijsturen. Op het middenveld bijvoorbeeld, waar het duo Axel Witsel-Youri Tielemans compleet overlopen werd.

Maar ook de defensie blijft een heikel punt. Tegen de Canadezen werden heel wat kansen weggegeven en was een puike Thibaut Courtois nodig om de nul te houden. Gezien Toby Alderweireld en Jan Vertonghen certitudes blijven voor de bondscoach, wordt vooral naar het derde plekje gekeken. Dat werd tegen Canada ingevuld door Leander Dendoncker.

STERKE FAES
Maar Martinez heeft nog een aantal alternatieven achter de hand. Wout Faes bijvoorbeeld, die bij Leicester City bezig is aan een sterk seizoen. Volgens Gary Lineker mag er dan ook niet getwijfeld worden. De Engelse oud-international en legendarische MOTD-presentator, liet via Twitter verstaan dat Faes absoluut op het veld moet staan. Al moet gezegd dat Lineker zelf wel een vurige supporter is van Leicester en zijn mening dus niet helemaal objectief is.

LEES OOK: 'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

Faes verdient speelminuten bij de Duivels ...

Meest recent

Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

7
7
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

40
40
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

40
40
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

40
40
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

32
32
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

12
12
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

17
17
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

23
23
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

102
102
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

30
30
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

215
215
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

100
100
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

201
201
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

69
69
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

66
66
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

230
230
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

55
55
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

107
107
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

50
50
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

264
264
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

57
57
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

104
104
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

215
215
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

149
149
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

90
90

Meer sportnieuws