Kranten sparen zondebok niet: "Zwakste match bij nationale ploeg"

door
Kranten sparen zondebok niet:

De Rode Duivels hebben hun eerste wedstrijd op het wereldkampioenschap in Qatar al winnend afgesloten en haalden het woensdagavond met 1-0 van Canada. Maar de ploeg van bondscoach Roberto Martinez liet allerminst een goede indruk achter. Een aantal spelers viel zelfs hard door de mand.


Op het middenveld bijvoorbeeld, maakten Youri Tielemans en Axel Witsel niet bepaald een goede beurt. Zelfs Kevin De Bruyne speelde een ongelukkige match en liet zich te vaak betrappen op foute keuzes. Ook Yannick Carrasco kon niet overtuigen. Maar vooral de prestatie van Timothy Castagne was bedroevend. Zowel in de verdedigend als aanvallend opzicht kwam de vleugelback, nochtans bezig aan een goed seizoen bij Leicester City, duidelijk tekort.

In de beoordelingen van de kranten krijgt Castagne dan ook bijna overal een buis. "Onder druk gezet, kende hij de lastigste match in zijn carrière bij de nationale ploeg. Zeker zijn rotte terugspeelpass op Courtois sprong in het oog. Hij gaf wel nooit op", schrijft men bij La Dernière Heure. "Had moeite met het tempo. Zowel op links als op rechts. Maakte te vaak de foute keuze. Weinig meerwaarde", stelt Het Laatste Nieuws.

ZIEKENHUISBALLEN
Ook bij Het Nieuwsblad scoort Castagne een povere 4 op 10. "Was de mindere van zijn rechtstreekse tegenstanders. Kon offensief nooit een meerwaarde zijn. Stapelde de ziekenhuisballen op." Bij SudPresse tot slot, zag men de back afzien tegen zijn rechtstreekse tegenstander. "Hij kwam nooit echt in de buurt van Davies en leerde het in de eerste helft op de harde manier. Zorgde ook voor een paar riskante terugspeelballen, waaronder een stuiterende bal die werd gecontroleerd door Courtois."

LEES OOK: Belangrijke Castagne bezorgt Tielemans zware namiddag

Castagne moet tegen Marokko op de bank starten ...

Meest recent

Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

2
2
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

9
9
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

136
136
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

107
107
Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

114
114
Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand met één video

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

14
14
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

57
57
'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Royal Antwerp FC kent alweer een pover seizoen en heeft de rol aan de Belgische top al even moeten ...

152
152
STVV geeft transferplan prijs: "Dat is de bedoeling"

Bij STVV zijn ze een voorbeeldclub inzake het financiële compartiment, dat maakten we al eerder ...

69
69
Wesley Sonck compleet voor schut gezet: "Wat is dit?"

Wesley Sonck heeft in zijn voetbalcarrière al heel wat meegemaakt. De ex-spits kreeg ...

50
50
Albert ziet Anderlecht fout maken: "Zijn vertrek is slecht nieuws"

RSC Anderlecht gaat nog zware weken tegemoet. De Brusselaars moeten alles op alles zetten voor een ...

186
186
'Ajax-nachtmerrie: Club Brugge-deal hakt er zwaar in'

Ajax zit met een probleem, want Club Brugge duwt stevig door voor een van de revelaties van de ...

300
300
'Alvarez verlaat Atlético: drie clubs en enorme monstersom'

Bij Atlético Madrid hebben ze met Julian Alvarez een topspits in de rangen. De kans is echter ...

76
76
Vanden Borre doet boekje open over RSCA-terugkeer Lukaku

Bij RSC Anderlecht hebben ze nood aan ervaring. Dé grote droomtransfer van de fans is Romelu ...

227
227
Taravel vindt oplossing: verrassende zet bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelde een sterk eerste helft tegen Union SG en stond onverdiend achter bij de rust. ...

239
239
Club Brugge in dubio: twee spelers op zijspoor onder Leko

Bij Club Brugge willen ze nog meer de kaart van de jeugd trekken, maar na het vertrek van Kaye Furo ...

278
278
'War on talent bij Club Brugge: ook KRC Genk getroffen'

De transferperiode opent pas binnen enkele weken officieel zijn deuren, maar achter de schermen ...

266
266
VAR-discussie in Madrid: Alderweireld en De Boer duidelijk

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

50
50
Gedurfde voorspelling: "Zíj́ gaan Club kampioen maken"

Money time is nu echt wel aangebroken in de titelstrijd van de Jupiler Pro League. Vanaf komend ...

342
342
Twee penalty's en VAR-ingreep: geen winnaar in Atlético-Arsenal

Ook de tweede halve finale van de Champions League kan na één wedstrijd nog alle ...

25
25
Gent ruikt extra miljoenen: vijf huurdossiers onder de loep

AA Gent strijdt momenteel nog volop voor een Europees ticket. Dat behalen zou de club alvast een ...

233
233
Penaltyfestijn in Atlético-Arsenal: analisten vellen verdict

In de Champions League stond woensdag de tweede heenmatch van de halve finales op het programma. ...

32
32
'Club Brugge trekt bleek weg: transferbom van 35 miljoen'

Club Brugge lijkt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Zo lijkt ook Aleksandar ...

587
587
Zorgen voor Garcia: grote verandering in WK-basiself?

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

231
231
Deschacht maakt lijstje op: 'Deze spelers moet Anderlecht houden'

RSC Anderlecht wil zijn twee komende duels in de Champions' Play-Offs gebruiken om straks zo in ...

435
435

Meer sportnieuws