Kranten sparen zondebok niet: "Zwakste match bij nationale ploeg"

door
Kranten sparen zondebok niet:

De Rode Duivels hebben hun eerste wedstrijd op het wereldkampioenschap in Qatar al winnend afgesloten en haalden het woensdagavond met 1-0 van Canada. Maar de ploeg van bondscoach Roberto Martinez liet allerminst een goede indruk achter. Een aantal spelers viel zelfs hard door de mand.


Op het middenveld bijvoorbeeld, maakten Youri Tielemans en Axel Witsel niet bepaald een goede beurt. Zelfs Kevin De Bruyne speelde een ongelukkige match en liet zich te vaak betrappen op foute keuzes. Ook Yannick Carrasco kon niet overtuigen. Maar vooral de prestatie van Timothy Castagne was bedroevend. Zowel in de verdedigend als aanvallend opzicht kwam de vleugelback, nochtans bezig aan een goed seizoen bij Leicester City, duidelijk tekort.

In de beoordelingen van de kranten krijgt Castagne dan ook bijna overal een buis. "Onder druk gezet, kende hij de lastigste match in zijn carrière bij de nationale ploeg. Zeker zijn rotte terugspeelpass op Courtois sprong in het oog. Hij gaf wel nooit op", schrijft men bij La Dernière Heure. "Had moeite met het tempo. Zowel op links als op rechts. Maakte te vaak de foute keuze. Weinig meerwaarde", stelt Het Laatste Nieuws.

ZIEKENHUISBALLEN
Ook bij Het Nieuwsblad scoort Castagne een povere 4 op 10. "Was de mindere van zijn rechtstreekse tegenstanders. Kon offensief nooit een meerwaarde zijn. Stapelde de ziekenhuisballen op." Bij SudPresse tot slot, zag men de back afzien tegen zijn rechtstreekse tegenstander. "Hij kwam nooit echt in de buurt van Davies en leerde het in de eerste helft op de harde manier. Zorgde ook voor een paar riskante terugspeelballen, waaronder een stuiterende bal die werd gecontroleerd door Courtois."

LEES OOK: Ajax zakt door het ijs: Godts en co huiveren na wanprestatie

Castagne moet tegen Marokko op de bank starten ...

Meest recent

Oud-ref messcherp na Burgess-fase: "Een schoolvoorbeeld"

Union SG wist zijn leidersplaats afgelopen weekend met succes te verdedigen. De leider boekte op ...

8
8
Italië smult van Duivel: "Aan perfectie grenzende prestatie"

In de Italiaanse Serie A heeft AC Milan de titelstrijd ietwat levend kunnen houden. De Rossoneri ...

23
23
Sneijder wild van Club-smaakmaker: "Heb je hem zien spelen?"

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de 20ste landstitel uit zijn ...

91
91
Leko krijgt ijskoude douche: Taravel raakt gevoelige snaar

De 2-2 tegen Anderlecht kwam hard aan bij Ivan Leko. Niet alleen door het resultaat, maar vooral ...

118
118
Hyperspannende strijd: 'Déze ploegen halen Play-Off I'

Nog twee speeldagen te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. En nog steeds ...

149
149
8.5 op 10 - Kranten kiezen dé uitblinker na Club-Anderlecht

De klassieker tussen Club Brugge en RSC Anderlecht heeft zondagmiddag geen winnaar opgeleverd. Een ...

292
292
Droom KV Mechelen in gevaar? "Dat moet iedereen beseffen"

KV Mechelen had zondag zekerheid kunnen verkrijgen over deelname aan de Champions' Play-Off, maar is ...

111
111
Pikante onthulling: "Hij stopte terugkeer Messi naar Barça"

Het WK van komende zomer wordt wellicht het laatste grote internationale toernooi van Lionel Messi. ...

81
81
Cercle baalt alweer: "Zoals vaker dit seizoen"

Cercle Brugge had zondag naar een veilige plaats kunnen springen, maar dat is niet gelukt. De ...

43
43
AC Milan blaast titelstrijd nieuw leven in met zege in derby

De titelstrijd in de Serie A ligt weer een beetje meer open. Inter leek onbedreigd op weg naar het ...

47
47
Vrancken haalt opgelucht adem na nipte zege tegen Cercle

STVV blijft ook op twee speeldagen van het einde van de reguliere competitie netjes in het spoor van ...

26
26
Wéér niks voor Essevee: "Het wordt moeilijker en moeilijker"

Zulte Waregem moet in de laatste weken van het reguliere seizoen nog bibberen om de Relegation ...

138
138
Gent naar PO1? Van der Heyden onthult struikelblok

AA Gent heeft zich zondag weer in de top zes geknokt. Het profiteerde van de nederlaag van Genk op ...

98
98
Standard ontsnapt nog: "Dan was ik echt gek geworden"

Met nog twee wedstrijden te gaan blijft Standard volop in de running voor de Champions' Play-Off. De ...

52
52
STVV klopt Cercle in spektakelstuk en doet uitstekende zaak

STVV heeft zich zondag herpakt van de nederlaag op Antwerp vorige week. Het klopte Cercle Brugge na ...

85
85
Leko komt met verrassende analyse over De Cat

Club Brugge - Anderlecht was een zeer leuke match, waar Nathan De Cat schitterde. Hij speelde 65 ...

373
373
Standard feest aan de Gaverbeek en doet gouden zaak

Standard had maar één opdracht op het veld van Zulte Waregem: winnen. De Rouches ...

130
130
De Cat legt Vanaken zwaar het zwijgen op in Club-RSCA

Nathan De Cat heeft in de topper tegen Club Brugge opnieuw een stevig statement gemaakt. Net naast ...

542
542
Stankovic sneert naar Anderlecht: "Zoals iedere ploeg in JPL"

Club Brugge beet zijn tanden stuk op een stevig RSC Anderlecht. Het werd 2-2 in het Jan ...

602
602
Crisis compleet bij Ajax: T1 out, ex-JPL-coach neemt over

Het is alwéér grote crisis bij Ajax. Ze verloren dit weekend met 3-1 van FC Groningen ...

84
84
Anderlecht toont zich: "Dit belooft voor de toekomst"

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van Club Brugge. Het 2-2-gelijkspel zal vertrouwen geven ...

386
386
Emoties bij Gent: hartverscheurend verhaal achter tranen Cissé

AA Gent heeft zondagnamiddag een cruciale zege tegen KV Mechelen geboekt. Daarbij sprong de sterke ...

250
250
Grote primus bij Club Brugge: Leko laat zich helemaal gaan

Club Brugge is er zondagmiddag niet in geslaagd om zijjn vijfde opeenvolgende competitiezege te ...

316
316
Gent terug in top zes: pover KVM onderuit na omstreden goals

Een week na de dure nederlaag op KRC Genk, heeft AA Gent zijn plek in de top zes kunnen heroveren. ...

104
104
CPL: Beveren niet af te stoppen, Seraing deelt zware tik uit

In de Challenger Pro League blijft de ongeslagen status van SK Beveren ook na 26 speeldagen intact. ...

78
78

Meer sportnieuws