Kranten sparen zondebok niet: "Zwakste match bij nationale ploeg"

door
Kranten sparen zondebok niet:

De Rode Duivels hebben hun eerste wedstrijd op het wereldkampioenschap in Qatar al winnend afgesloten en haalden het woensdagavond met 1-0 van Canada. Maar de ploeg van bondscoach Roberto Martinez liet allerminst een goede indruk achter. Een aantal spelers viel zelfs hard door de mand.


Op het middenveld bijvoorbeeld, maakten Youri Tielemans en Axel Witsel niet bepaald een goede beurt. Zelfs Kevin De Bruyne speelde een ongelukkige match en liet zich te vaak betrappen op foute keuzes. Ook Yannick Carrasco kon niet overtuigen. Maar vooral de prestatie van Timothy Castagne was bedroevend. Zowel in de verdedigend als aanvallend opzicht kwam de vleugelback, nochtans bezig aan een goed seizoen bij Leicester City, duidelijk tekort.

In de beoordelingen van de kranten krijgt Castagne dan ook bijna overal een buis. "Onder druk gezet, kende hij de lastigste match in zijn carrière bij de nationale ploeg. Zeker zijn rotte terugspeelpass op Courtois sprong in het oog. Hij gaf wel nooit op", schrijft men bij La Dernière Heure. "Had moeite met het tempo. Zowel op links als op rechts. Maakte te vaak de foute keuze. Weinig meerwaarde", stelt Het Laatste Nieuws.

ZIEKENHUISBALLEN
Ook bij Het Nieuwsblad scoort Castagne een povere 4 op 10. "Was de mindere van zijn rechtstreekse tegenstanders. Kon offensief nooit een meerwaarde zijn. Stapelde de ziekenhuisballen op." Bij SudPresse tot slot, zag men de back afzien tegen zijn rechtstreekse tegenstander. "Hij kwam nooit echt in de buurt van Davies en leerde het in de eerste helft op de harde manier. Zorgde ook voor een paar riskante terugspeelballen, waaronder een stuiterende bal die werd gecontroleerd door Courtois."

LEES OOK: Fans Rode Duivels in zak en as: WK-fiasco aan het licht

Castagne moet tegen Marokko op de bank starten ...

Meest recent

'Verschaeren neemt beslissing over RSCA-toekomst'

Yari Verschaeren staat voor cruciale weken en maanden. Wat brengt de toekomst voor de 24-jarige ...

13
13
‘Buitenkans voor JPL-topclubs? Neerpede-product op de markt’

De Belgische clubs gaan in januari op zoek naar versterking. Ze moeten daar toch vooral zoeken naar ...

11
11
Kindermans kiest deze 5 als zijn beste Neerpede-talenten

Jean Kindermans is nu aan de slag bij Royal Antwerp FC, maar hij werkte vele jaren voor RSC ...

23
23
Club Brugge speelt met vuur: "Moet je daarin meegaan?"

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

115
115
Mbappé redt Real wééral, crisis bij Feyenoord compleet

Geen Europa en Champions League deze week, dus werd in het buitenland volop bekervoetbal afgewerkt. ...

28
28
Belgische voetbalgeschiedenis! OHL door in Womens' Champions League

OH Leuven heeft woensdag een knap stukje voetbalgeschiedenis geschreven. De landskampioen stoot als ...

156
156
Genk-bestuur onder vuur: "Dan klopt er toch iets niet"

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

260
260
Competitiehervorming: Pro League hakt knoop definitief door

Volgend seizoen zullen er in de Belgische eerste klasse geen play-offs meer te zien zijn. Op de ...

671
671
Wat een reeks! Leider Beveren profiteert optimaal in CPL

SK Beveren heeft zich tot de grote winnaar van de midweekspeeldag in de Challenger Pro League ...

126
126
PSG pakt alwéér grote trofee: grote held na penalty's

Afgelopen zomer verloor Paris Saint-Germain nog de finale van het WK voor clubteams in de finale ...

41
41
'Vertrek Verschaeren dreigt: Anderlecht biedt dÍt salaris'

Yari Verschaeren moet dit seizoen vrede nemen met een invallersol bij RSC Anderlecht. Desondanks zou ...

370
370
Belgische show bij monsterzege Ajax, verrassing in Copa del Rey

Terwijl de ploegen uit de Jupiler Pro League even op adem kunnen komen, staat elders in Europa ...

97
97
'Versterking Anderlecht: Renard krijgt duidelijke opdracht'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

561
561
Oorlog Club-Gent: boegbeeld geeft Brugge veeg om de oren

Aanstaande zondag staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club ...

576
576
‘Anderlecht gruwelt: De Cat-megatransfer wordt nachtmerrie’

Anderlecht droomt luidop van een monstertransfer met Nathan De Cat, maar achter de schermen stapelen ...

423
423
'Barça start gesprekken: international eerste aanwinst 2026'

FC Barcelona staat momenteel in de leiding in La Liga en is in de Champions League op koers om door ...

61
61
'Genk pusht voor coach: contact met topkandidaat gelegd'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

1081
1081
'Vijf voor twaalf: smaakmaker gratis weg bij Antwerp?'

De trainerswissel en nieuwe tribune hebben ongetwijfeld eveneens een handje geholpen, maar de ...

312
312
Pro League pleegt topoverleg over competitieformat

Het was de voorbije weken geen moment rustig in de Pro League, waar zowel de démarche van ...

451
451
Lardot glundert: tóch Belgische scheidsrechter naar WK?

Het niveau van de Belgische arbitrage vormt geregeld het mikpunt van kritiek. Ook op internationaal ...

84
84
'Club lanceert winteroffensief: 4 toptargets voor Leko'

Club Brugge verbaasde vorige week vriend en vijand door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. In ...

1279
1279
KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

In de Jupiler Pro League staat komend weekend speeldag 19 op het programma, een week later worden de ...

118
118
Olivier Deschacht breekt: "Annelien doe zoveel moeite..."

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

238
238
Antwerp jubelt: Kindermans en vier piepjonge supertalenten

Royal Antwerp FC is een nieuwe weg ingeslagen onder Joseph Oosting. De Nederlander geeft ook veel ...

371
371
Gillet behoedt Standard-fiasco: “Anders bliksemtransfer”

Matthieu Epolo kende een woelige start in zijn nog prille carrière bij Standard Luik. De ...

127
127

Meer sportnieuws