Kranten sparen zondebok niet: "Zwakste match bij nationale ploeg"

door
Kranten sparen zondebok niet:

De Rode Duivels hebben hun eerste wedstrijd op het wereldkampioenschap in Qatar al winnend afgesloten en haalden het woensdagavond met 1-0 van Canada. Maar de ploeg van bondscoach Roberto Martinez liet allerminst een goede indruk achter. Een aantal spelers viel zelfs hard door de mand.


Op het middenveld bijvoorbeeld, maakten Youri Tielemans en Axel Witsel niet bepaald een goede beurt. Zelfs Kevin De Bruyne speelde een ongelukkige match en liet zich te vaak betrappen op foute keuzes. Ook Yannick Carrasco kon niet overtuigen. Maar vooral de prestatie van Timothy Castagne was bedroevend. Zowel in de verdedigend als aanvallend opzicht kwam de vleugelback, nochtans bezig aan een goed seizoen bij Leicester City, duidelijk tekort.

In de beoordelingen van de kranten krijgt Castagne dan ook bijna overal een buis. "Onder druk gezet, kende hij de lastigste match in zijn carrière bij de nationale ploeg. Zeker zijn rotte terugspeelpass op Courtois sprong in het oog. Hij gaf wel nooit op", schrijft men bij La Dernière Heure. "Had moeite met het tempo. Zowel op links als op rechts. Maakte te vaak de foute keuze. Weinig meerwaarde", stelt Het Laatste Nieuws.

ZIEKENHUISBALLEN
Ook bij Het Nieuwsblad scoort Castagne een povere 4 op 10. "Was de mindere van zijn rechtstreekse tegenstanders. Kon offensief nooit een meerwaarde zijn. Stapelde de ziekenhuisballen op." Bij SudPresse tot slot, zag men de back afzien tegen zijn rechtstreekse tegenstander. "Hij kwam nooit echt in de buurt van Davies en leerde het in de eerste helft op de harde manier. Zorgde ook voor een paar riskante terugspeelballen, waaronder een stuiterende bal die werd gecontroleerd door Courtois."

LEES OOK: Trump verbaast weer met uitspraken: "Anders afgemaakt"

Castagne moet tegen Marokko op de bank starten ...

Meest recent

Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

64
64
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

182
182
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

130
130
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

153
153
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

250
250
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

77
77
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

610
610
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

306
306
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

189
189
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

315
315
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

217
217
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

382
382
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

360
360
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

126
126
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

489
489
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

223
223
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

106
106
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

424
424
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

387
387
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

151
151
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

296
296
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

226
226
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

309
309
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

169
169

Meer sportnieuws