Kranten sparen zondebok niet: "Zwakste match bij nationale ploeg"

door
Kranten sparen zondebok niet:

De Rode Duivels hebben hun eerste wedstrijd op het wereldkampioenschap in Qatar al winnend afgesloten en haalden het woensdagavond met 1-0 van Canada. Maar de ploeg van bondscoach Roberto Martinez liet allerminst een goede indruk achter. Een aantal spelers viel zelfs hard door de mand.


Op het middenveld bijvoorbeeld, maakten Youri Tielemans en Axel Witsel niet bepaald een goede beurt. Zelfs Kevin De Bruyne speelde een ongelukkige match en liet zich te vaak betrappen op foute keuzes. Ook Yannick Carrasco kon niet overtuigen. Maar vooral de prestatie van Timothy Castagne was bedroevend. Zowel in de verdedigend als aanvallend opzicht kwam de vleugelback, nochtans bezig aan een goed seizoen bij Leicester City, duidelijk tekort.

In de beoordelingen van de kranten krijgt Castagne dan ook bijna overal een buis. "Onder druk gezet, kende hij de lastigste match in zijn carrière bij de nationale ploeg. Zeker zijn rotte terugspeelpass op Courtois sprong in het oog. Hij gaf wel nooit op", schrijft men bij La Dernière Heure. "Had moeite met het tempo. Zowel op links als op rechts. Maakte te vaak de foute keuze. Weinig meerwaarde", stelt Het Laatste Nieuws.

ZIEKENHUISBALLEN
Ook bij Het Nieuwsblad scoort Castagne een povere 4 op 10. "Was de mindere van zijn rechtstreekse tegenstanders. Kon offensief nooit een meerwaarde zijn. Stapelde de ziekenhuisballen op." Bij SudPresse tot slot, zag men de back afzien tegen zijn rechtstreekse tegenstander. "Hij kwam nooit echt in de buurt van Davies en leerde het in de eerste helft op de harde manier. Zorgde ook voor een paar riskante terugspeelballen, waaronder een stuiterende bal die werd gecontroleerd door Courtois."

LEES OOK: 'Garcia tovert straf wit konijn uit de hoed voor WK'

Castagne moet tegen Marokko op de bank starten ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

50
50
POLL⎜Arsenal of PSG: Wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud. Op 30 mei zullen Paris Saint-Germain en Arsenal FC ...

11
11
Nieuwe beelden duiken op: Kompany en co genekt door vierde ref

Vincent Kompany zal nog minstens een jaartje moeten wachten op de eindzege in de Champions League. ...

81
81
Lukaku terug naar Anderlecht: makelaar speelt open kaart

Datt Romelu Lukaku op weg is naar de uitgang bij SSC Napoli lijkt wel duidelijk na de recente ...

41
41
Géén treble Kompany: PSG naar UCL-finale na markante penaltyfase

Het is dan toch Paris Saint-Germain dat op zaterdag 30 mei Arsenal FC zal bekampen in de finale van ...

60
60
Dé fase in Bayern-PSG: Sonck en Alderweireld vellen verdict

In de Champions League streden Bayern München en Paris Saint-Germain woensdag om het tweede ...

106
106
'Sibierski krijgt meteen transfertaak bij RSCA-aanstelling'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

218
218
Kompany wordt compleet gek: Bayern geflikt tegen PSG?

Woensdagavond was het weer likkebaardend uitkijken naar de return in de halve finales van de ...

138
138
'Hard gelag voor Noa Lang: wééral nieuwe transfer'

Na een moeizame periode bij SSC Napoli, kreeg Noa Lang in januari een reddingsboei toegeworpen ...

183
183
'Tzolis krijgt ultieme revanche Gouden Schoen-debacle'

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

380
380
'Bom ontploft bij Real: sterren clashen brutaal op training'

Aanstaande zondag kan FC Barcelona zich mathematisch tot landskampioen kronen, uitgerekend op eigen ...

208
208
"Hier spreekt men decennia over" - ophef na Arsenal-Atlético

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

277
277
'Barça beslist: schokkende transfer met Club Brugge'

Barça wil hem koste wat kost binnenhalen, maar Club Brugge denkt er niet aan om hem te laten ...

549
549
Opvallende transformatie bij Lommel: "Op lange termijn..."

Lommel mag nog steeds dromen van promotie naar de Jupiler Pro League. Het moet daarvoor zaterdag op ...

106
106
Amuzu en RSCA Futures-speler straks naar WK?

De voorbije maanden switchten al tal van Belgische spelers naar een ander land. Met het WK in ...

34
34
'Garcia tovert straf wit konijn uit de hoed voor WK'

De tijd dringt stilaan voor Rudi Garcia om knopen door te hakken voor het WK, want ten laatste op 1 ...

209
209
'Alles op bekerfinale: Anderlecht spaart 2 sterkhouders'

Anderlecht kreeg vorig weekend een nieuwe tik met een thuisnederlaag tegen Club Brugge. Het blijft ...

207
207
Bornauw doet onthulling over pijnlijke Renard-anekdote

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk beginnen werken aan volgend seizoen, want met Antoine Sibierski ...

141
141
Beveren blijft gaan: volgende sterkhouder tekent bij

SK Beveren was dit seizoen oppermachtig in de Challenger Pro League. Het bleef het hele seizoen ...

58
58
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

191
191
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

45
45
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

150
150
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

623
623
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

389
389
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

313
313
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

273
273

Meer sportnieuws