Rüdiger afgemaakt na compleet misplaatste actie

door
Rüdiger afgemaakt na compleet misplaatste actie

Daags na de historische zege van Saudi-Arabië tegen Argentinië is de volgende WK-stunt alweer een feit. Zo verbaasde Japan door woensdagmiddag met 1-2 te winnen van schaduwfavoriet Duitsland. Al had de Mannschaft die nederlaag ook voor een groot aan zijn eigen nonchalance te danken.


De ploeg van bondscoach Hansi Flick had de wedstrijd tegen de Japanners lange tijd onder controle. Ilkay Gündogan had zijn ploeg voor rust op voorsprong gezet van op de stip en het leek enkel wachten op de volgende Duitse treffer. Maar die kwam er niet, zo werd bijzonder kwistig omgegaan met de gecreëerde kansen. Japan bleef dan weer gedisciplineerd spelen en kon gevaarlijk toeslaan op de counter.

Nadat Ritsu Doan voor de gelijkmaker had gezorgd, was het Takuma Asano die de Mannschaft de doodsteek gaf. Achteraf mochten de Duitsers de hand wel in eigen boezem steken. Naarmate de wedstrijd vorderde leek de ploeg van Flick namelijk steeds minder gefocust en gingen ze er vanuit dat de buit al binnen was. Iets wat pijnlijk werd geïllustreerd door Antonio Rüdiger.

BIZARRE ACTIE

Toen de verdediger van Real Madrid bij een 1-0-voorsprong een sprintduel aanging met Asano, maakte hij zijn tegenstander belachelijk met enkele bizarre bewegingen (zie video onderaan). Een vreemde actie, waarvoor hij compleet neergesabeld werd op de sociale media. En uiteindelijk kreeg Rüdiger dus het deksel op de neus. Zo was het uitgerekend Asano die de winnende treffer voorbij Manuel Neuer werkte.

Denkt u dat Duitsland alsnog doorstoot?

Meest recent

'Anderlecht gaat hard: dubbel transferplan op tafel'

Bij Anderlecht lijkt de wintermercato eindelijk helemaal op gang te komen. Het heeft er alle schijn ...

61
61
TRANSFERUURTJE: 'City meldt zich bij Club, eerste eis Klopp bij Real'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

53
53
Max Dean foetert na Anderlecht: VAR afgemaakt

KAA Gent voelt zich bestolen na de bekerclash tegen RSC Anderlecht. Paars-Wit trok uiteindelijk aan ...

102
102
‘Anderlecht versnelt op wintermercato: verrassing op komst'

RSC Anderlecht is aan het versnellen op de wintermercato. Paars-Wit is naarstig op zoek naar een ...

132
132
Emotioneel nieuws rond Jan Boskamp raakt veel fans diep

Jan Boskamp is al decennialang een vaste waarde in het Nederlandse en Belgische voetbalwereldje. De ...

108
108
STVV heeft nieuw Japans groeibriljant definitief binnen

Sint-Truiden VV blijft de Japanse toer opgaan. De Kanaries stelden op de officiële kanalen de ...

30
30
KRC Genk pakt ferm uit en troeft AC Milan af

KRC Genk heeft op de officiële kanalen uitgepakt met een contractverlenging dat kan tellen. De ...

132
132
Kassa Cercle: 60 miljoen euro én straffe herinvestering

Cercle Brugge kan de afgelopen jaren straffe transfercijfers voorleggen. Het Laatste Nieuws zocht ...

134
134
‘Ongeziene trainerscarrousel met Mourinho en Amorim’

De Europese topclubs beginnen te bewegen. De resultaten van de eerste seizoenshelft zijn ...

129
129
Union haalt zijn gram met opmerkelijke koers

Bij Union loopt het dit seizoen alweer zeer netjes. De Brusselaars prijken al maandenlang aan de ...

32
32
Hasi moet puzzelen achterin: onverwachte oplossing?

Anderlecht begon het nieuwe jaar uitstekend, want het plaatste zich donderdag met een zege tegen AA ...

203
203
'Lammens en Openda slikken transferdompers'

Verschillende Rode Duivels maakten vorige zomer een transfer. Voor sommigen leek dat op het moment ...

120
120
Kritiek op Verhaeghe: "Daar zal Leko niet gelukkig mee zijn"

Voor Club Brugge is 2026 begonnen met een flinke tegenvaller. Het leverde dinsdag op Mambourg immers ...

378
378
'Strijd om Keita helemaal los: nog 2 clubs melden zich'

In oktober 2023 maakte Mandela Keita nog zijn debuut voor de Rode Duivels, maar voorlopig is het bij ...

65
65
'Club ziet kansen op komst toptalent stijgen'

Club Brugge heeft deze wintermercato voorlopig nog niet toegeslaan, maar achter de schermen worden ...

216
216
'Bounida maakt in de zomer absolute droomtransfer'

Het heeft langer geduurd dan velen verwacht hadden, maar dit seizoen is Rayane Bounida eindelijk ...

109
109
Onrust rond Boskamp: Gijp Jr. doorbreekt de stilte

Jan Boskamp blijft een voetbaldier pur sang, maar heeft op zijn 77ste al een gezegende leeftijd ...

283
283
Toch opsteker voor Gent: "Daarover mogen we positief zijn"

Voor AA Gent is donderdagavond een einde gekomen aan het bekeravontuur. Het sneuvelde in de ...

125
125
Anderlecht davert: Coosemans op scherp

Het rommelt bij Anderlecht, en dit keer gaat het recht naar de kern. Colin Coosemans voelt zich ...

263
263
'Union trekt transferles en start onderhandelingen op'

Union was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt. Het liet Sofiane Boufal vertrekken ...

63
63
'Anderlecht doet geschiedenis herleven met nieuwe deal'

Anderlecht plaatste zich donderdagavond voor de halve finale van de beker en hoopt dat het daarmee ...

419
419
‘Guardiola wil sleutelpion van Club Brugge wegplukken’

Het is nog wachten op de eerste aanwinst van de winter bij Club Brugge. Aan uitgaande zijde beweegt ...

507
507
Ontsnapt aan rood? Zo oordeelt Kana zelf over fase

Anderlecht heeft zich donderdagavond geplaatst voor de halve finale van de beker na een nipte zege ...

305
305
Anderlecht bevoordeeld? Hasi en De Mil bikkelen over dé fase

RSC Anderlecht is goed aan zijn tweede seizoenshelft begonnen. Paars-Wit plaatste zich donderdag ten ...

444
444
Romano bevestigt Club-transfer, 'geheime trip' Van den Bosch

De tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League staat in de startblokken. Maar ondertussen zijn de ...

244
244

Meer sportnieuws