L'Equipe: 'PSV wil shoppen in Jupiler Pro League'

door
L'Equipe: 'PSV wil shoppen in Jupiler Pro League'

Aanstaande zondag barst het WK in alle hevigheid los. Maar ook in de Jupiler Pro League zitten de ploegen ondertussen niet stil. Enkele dagen na de WK-finale trekt het seizoen in het clubvoetbal zich immers alweer op gang en ook de winterse transferperiode komt er met rasse schreden aan.


Door het WK werd het de afgelopen weken wat overschaduwd, maar begin januari gaat de transfercaroussel wel degelijk opnieuw aan het draaien. In de JPL zijn de verschillende clubs dan ook al volop bezig met het voorbereiden van hun transferplannen. Want bij zowat elke ploeg lijkt het de bedoeling om minstens één à twee versterkingen aan te trekken. Bovendien dreigen opnieuw enkele smaakmakers te vertrekken op de Belgische velden.

Tijdens de drukke eerste helft van het seizoen kon een aantal spelers zich immers in de kijker spelen van buitenlandse clubs. Dat is ook het geval voor Boris Popovic. De belofte-international van Servië speelt sinds de zomer van 2021 voor Cercle Brugge, dat hem te pakken kreeg via moederclub AS Monaco. En in de voorbije weken is Popovic, die als verdediger ook op het middenveld kan depanneren, uitgegroeid tot een vast steunpilaar bij de huidige nummer 9 in de JPL.

PSV vs. HOFFENHEIM
Die goede prestaties zijn niet onopgemerkt gebleven. Zo meldt L'Equipe dat PSV Eindhoven zich aan het front heeft gemeld voor Popovic. De Nederlandse topclub zou daarbij de concurrentie krijgen van onder meer TSG Hoffenheim. Beide clubs zouden in januari al willen toeslaan, maar tot dusver liep er nog geen enkel concreet bod binnen bij Cercle. Vermits Popovic nog tot medio 2025 onder contract ligt, beschikt Groen-Zwart over een sterke onderhandelingspositie.

LEES OOK: PSV krijgt cruciaal nieuws over blessure Fernandez

Wat is volgens u de sterkste competitie op dit moment?

Meest recent

Geel gevaar in JPL: wie riskeert een schorsing in PO's?

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Nadien gaat het pas ...

18
18
'Anderlecht bindt transferstrijd aan met Atlético'

RSC Anderlecht heeft voorlopig nog altijd geen technisch directeur aangeworven, maar dat belet de ...

30
30
Alarm bij AA Gent: bemoedigend signaal voor KRC Genk

Mathematisch kan het nog. De vier woorden die de Rode Duivels jarenlang moed inpeperden, vaak ...

117
117
Donkere wolken pakken zich samen boven Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht kende een jaar met hoge pieken en stevige dalen. De VRT-man dook recent op in tal ...

31
31
Taravel wanhoop nabij: Anderlecht slikt bittere pil

Om nog naast de top zes te vallen moet het zondag al serieus mislopen voor RSC Anderlecht, dat op de ...

144
144
Garcia houdt adem in: Leko geeft update over Vanaken

Op de slotspeeldag van de reguliere competitie hoopt Club Brugge nog over Union naar de koppositie ...

113
113
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

241
241
Garcia legt keuze Godts uit: ingewikkelde relatie KBVB

Mika Godts kent dit seizoen een schitterend seizoen bij Ajax. Op clubniveau vallen de resultaten ...

62
62
Must see: reactie De Cat én Anderlecht na selectie

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd geselecteerd voor de Rode Duivels. Bondscoach Rudi Garcia nam ...

184
184
Garcia speelt open kaart over Vermant, Hazard en Lavia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor de Rode Duivels bekendgemaakt. De Belgische nationale ...

172
172
De Mil zwaar onder druk: blessurezorgen KAA Gent

KAA Gent kan zondag een plek voor Play-Off 1 over de streep trekken. Het enige wat de ...

114
114
Cercle stelt nieuwe T1 voor: lot De Wulf ook bekend

Cercle Brugge heeft een nieuwe hoofdtrainer gevonden na het ontslag van Onur Cinel. Groen-Zwart ...

83
83
Rudi Garcia jubelt over De Cat: WK met Rode Duivels?

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie van de Rode Duivels voor de oefenwedstrijden tegen de ...

84
84
'Cercle kiest voor Deen als opvolger Cinel'

Cercle Brugge werd deze week al de twaalfde eersteklasser die dit seizoen minstens één ...

78
78
Fans steigeren over deze afwezige bij Duivels: "Crimineel!"

De Rode Duivels beginnen volgende week aan hun voorbereiding op het WK met een stage in de Verenigde ...

187
187
Selectie Rode Duivels: Garcia tovert 3 nieuwkomers uit hoed

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag zijn selectie bekendgemaakt voor de aankomende stage van de Rode ...

252
252
'Man Utd slikt: flop van 85 miljoen gratis de deur uit'

Manchester United heeft zich de laatste maanden herpakt en lijkt zich als derde in het klassement in ...

88
88
'Vanderhaeghe volgend seizoen coach bij deze club'

Yves Vanderhaeghe kende vorig seizoen een ultrakorte passage bij KV Kortrijk, waar hij na amper twee ...

197
197
Garcia wrijft zich in handen met De Bruyne-nieuws

Om 13u maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels bekend voor de stage in de Verenigde ...

50
50
TRANSFERUURTJE: 'Transfer De Cat op gang, dilemma De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

226
226
‘Diakhon hakt knoop door: sociale media verklappen’

Mamadou Diakhon is dit seizoen volledig ontploft bij Club Brugge. Na een twijfelachtig begin greep ...

188
188
Selectie Rode Duivels: vijf Garcia-experimenten voor WK?

Bondscoach Rudi Garcia maakt vrijdag om 13u de selectie van de Rode Duivels bekend voor de ...

133
133
Scherpe KRC Genk-reacties na dure fout Matte Smets

KRC Genk ligt uit Europa. Ondanks de goede uitgangspositie na de heenwedstrijd in de Cegeka Arena ...

354
354
Doku roept straffe WK-boodschap naar Rode Duivels

Vandaag maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie voor de Rode Duivels bekend. De nationale ploeg ...

93
93
Nieuw shirt Duivels in opspraak: “Materiaalman ontslagen”

De Rode Duivels hebben al een tijdje het thuistenue voor het WK 2026 bekendgemaakt, maar nu werd op ...

228
228

Meer sportnieuws