L'Equipe: 'PSV wil shoppen in Jupiler Pro League'

door
L'Equipe: 'PSV wil shoppen in Jupiler Pro League'

Aanstaande zondag barst het WK in alle hevigheid los. Maar ook in de Jupiler Pro League zitten de ploegen ondertussen niet stil. Enkele dagen na de WK-finale trekt het seizoen in het clubvoetbal zich immers alweer op gang en ook de winterse transferperiode komt er met rasse schreden aan.


Door het WK werd het de afgelopen weken wat overschaduwd, maar begin januari gaat de transfercaroussel wel degelijk opnieuw aan het draaien. In de JPL zijn de verschillende clubs dan ook al volop bezig met het voorbereiden van hun transferplannen. Want bij zowat elke ploeg lijkt het de bedoeling om minstens één à twee versterkingen aan te trekken. Bovendien dreigen opnieuw enkele smaakmakers te vertrekken op de Belgische velden.

Tijdens de drukke eerste helft van het seizoen kon een aantal spelers zich immers in de kijker spelen van buitenlandse clubs. Dat is ook het geval voor Boris Popovic. De belofte-international van Servië speelt sinds de zomer van 2021 voor Cercle Brugge, dat hem te pakken kreeg via moederclub AS Monaco. En in de voorbije weken is Popovic, die als verdediger ook op het middenveld kan depanneren, uitgegroeid tot een vast steunpilaar bij de huidige nummer 9 in de JPL.

PSV vs. HOFFENHEIM
Die goede prestaties zijn niet onopgemerkt gebleven. Zo meldt L'Equipe dat PSV Eindhoven zich aan het front heeft gemeld voor Popovic. De Nederlandse topclub zou daarbij de concurrentie krijgen van onder meer TSG Hoffenheim. Beide clubs zouden in januari al willen toeslaan, maar tot dusver liep er nog geen enkel concreet bod binnen bij Cercle. Vermits Popovic nog tot medio 2025 onder contract ligt, beschikt Groen-Zwart over een sterke onderhandelingspositie.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Icoon terug bij PSV, Simeone kiest volgende club'

Wat is volgens u de sterkste competitie op dit moment?

Meest recent

Anderlecht bevestigt opdoffer: sterkhouder lange tijd out

Anderlecht maakte de laatste weken een stevige opmars. Met een negen op negen tegen KV Mechelen, ...

0
0
Hein geeft Hayen wijze raad: "Al de tweede keer"

Het werd deze keer geen feest in de Champions League voor Club Brugge. Alle euforie na het knappe ...

10
10
'Club Brugge en Union kruisen degens bij voetbalbond'

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

28
28
'Real Madrid plant Haaland-bom: op één voorwaarde'

Er staat dit seizoen weer geen maat op Erling Haaland. De doelpuntenmachine scoorde voor Manchester ...

35
35
'Genk mengt zich in strijd om peperdure goalgetter'

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een nieuw resultaat in de Europa League. Daarvoor zal het ...

131
131
Domper voor Trossard: Arteta brengt update

Woensdagavond werkten Arsenal en Bayern München dé kraker van de speeldag in de ...

24
24
Pijnlijke conclusie voor Club: "Is er een probleem?"

Club Brugge likt zijn wonden na de pijnlijke zeperd van woensdagavond in Lissabon. De 3-0-nederlaag ...

97
97
'Eindelijk witte rook: Antwerp heeft nieuwe coach beet'

Vorig weekend noteerden we het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League. ...

229
229
'Nieuwe domper Belgische fans: traditie eindigt na 50 jaar'

Het is voorlopig nog geen al te fijn seizoen voor de Belgische voetbalsupporter. Die kon de Jupiler ...

76
76
TRANSFERUURTJE: 'West Ham berooft JPL, cruciaal nieuws Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

207
207
'Rentree in zicht: Lukaku maakt comeback in topper'

Napoli pakte deze week een cruciale zege in de Champions League tegen Qarabag, waarmee het opnieuw ...

62
62
'Financiële mokerslag: dit zal nieuw tv-contract nog opleveren'

Het Belgische voetbal verkeert momenteel in grote onzekerheid. DAZN besloot deze week dat ze het ...

327
327
Paniekmodus bij Club: cruciale beslissing hangt

Club Brugge kende woensdag een off-day in de Champions League. Het botste in Lissabon op zijn ...

293
293
'AA Gent wil cashen op verrassende naam'

AA Gent hoopte dit seizoen na een tegenvallend jaar weer stappen vooruit te zetten. Dat gaat ...

177
177
Club Brugge bevestigt keihard verdict voor Jackers

Voor Club Brugge is de trip naar Lissabon uiteindelijk toch een ramp geworden. De afreis werd ...

499
499
Bounida schittert bij Ajax: wat met Rode Duivels?

De crisis bij Ajax blijft verdergaan, met deze week een nieuwe nederlaag in de Champions League. Ze ...

175
175
'Union greep naast pikante transfer bij Anderlecht'

Er staan dit weekend enkele interessante affiches op het programma in de Jupiler Pro League. Zondag ...

204
204
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

143
143
Hayen helemaal de mist in: Boeckx en Degryse zijn keihard

Club Brugge heeft woensdagavond een mokerslag gekregen in de Champions League. Het droomde van ...

240
240
'DAZN vs Pro League: minister eist meteen antwoord'

Het blijft hoogst onduidelijk hoe het nu verder moet met het Belgische voetbal, nadat DAZN dinsdag ...

273
273
KRC Genk mag hopen: van de top naar de krochten van Europa

KRC Genk ontvangt FC Basel in de Cegeka Arena. De Zwitsers waren in het verleden nog ...

133
133
'Masterplan Anderlecht met De Cat: dit ligt op tafel'

Er doen heel veel geruchten de ronde over Nathan De Cat. De 17-jarige middenvelder is dé ...

432
432
Kane verklapt: Bayern München of FC Barcelona?

De afgelopen weken was er heel veel te doen over de toekomst van Harry Kane. De Britse aanvaller ...

106
106
Seys scherp voor zichzelf en team: "Dramatisch!"

Net als heel Club Brugge speelde ook Joaquin Seys geen goede partij. De blonde linksachter was na de ...

95
95
'DAZN-crash: legt Club Brugge een bom onder de JPL?'

De DAZN-crash heeft het Belgische voetbal volledig in de war gestuurd: het tv-contract ligt aan ...

824
824

Meer sportnieuws