KV Kortrijk geeft update over langdurig geblesseerde

door
KV Kortrijk geeft update over langdurig geblesseerde

KV Kortrijk kan de WK-break ongetwijfeld goed gebruiken. De Kerels leden op speeldagen 16 en 17 twee pijnlijke nederlagen. Ze verloren eerst op het veld van KV Oostende (3-1) en kregen daarna thuis een draai om de oren van AA Gent (0-4). Nieuws over één geblesseerde speler brengt nu mogelijk een sprankeltje hoop.


Zo maakt KVK op Twitter bekend dat Abdelkahar Kadri vorige week opnieuw van de partij was op de groepstraining. Hij zet zijn herstel voort na de knieblessure die hij begin dit seizoen opliep op een stage in Nederland. De aanvallende middenvelder kwam sindsdien niet meer in actie voor zijn club.

Kadri was vorig seizoen goed voor in totaal 25 duels in het shirt van KV Kortrijk. Daarin scoorde hij 1 keer en gaf hij 6 assists. Een mogelijke terugkeer van Kadri zou de toekomstige nieuwe coach in West-Vlaanderen alvast wat meer opties geven. Bernd Storck en Bob Peeters werden al genoemd als opvolger van de ontslagen Adnan Custovic. De Bosniër volgde op zijn beurt Karim Belhocine al op dit seizoen.

PARADOU AC
Kadri speelt al sinds augustus 2021 voor KVK. Hij kwam toen over van de Algerijnse club Paradou AC. Met die transfer was destijds 500 duizend euro gemoeid. Kadri heeft nog een contract tot midden 2026 en is volgens Transfermarkt 1,8 miljoen euro waard.

LEES OOK: Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

Mist KVK hem?

Meest recent

'Bliksemtransfer Tresoldi: Club Brugge vraagt forse som'

Nicolo Tresoldi scoort de laatste weken het ene doelpunt na het andere. Het zal voor Club Brugge dan ...

13
13
Brandon Mechele verrast alle fans met mysterieus bericht

Brandon Mechele is één van de grote publiekslievelingen bij de Brugse fans. De ervaren ...

17
17
Gevecht tegen Play-Downs: dé scenario's voor elke kandidaat

Komend weekend wordt in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie afgewerkt. ...

36
36
Mbappé betrapt?' Pikant dubbelleven zet Spanje in brand'

Wat gebeurt er wanneer een superster niet alleen op het veld, maar ook in de liefde meerdere ...

33
33
Puzzelwerk Hayen: logische vervanger El Ouahdi staat klaar

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een plek in de kwartfinales van de Europa League. Daarvoor ...

49
49
Garcia op plichten gewezen: "Hij móét mee naar WK"

Vrijdag is het weer zover, dan maakt Rudi Garcia zijn eerste selectie van 2026 bij de Rode Duivels ...

86
86
‘Klap na klap: Club Brugge breekt speler volledig’

Bij Club Brugge krijgt een eigen opgeleide speler opnieuw een harde tik. Na een mislukte ...

112
112
Hete zomer Anderlecht: liefst elf spelers richting exit?

Nu er minstens tot eind dit seizoen uitsluitsel bestaat over de positie van hoofdtrainer, kan RSC ...

202
202
Made in JPL: Thiago en Tolu stelen show in Premier League

Verschillende oude bekenden uit de Jupiler Pro League maken ook dit seizoen weer het mooie weer in ...

76
76
Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

155
155
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

518
518
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

272
272
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

339
339
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

284
284
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

110
110
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

753
753
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

371
371
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

463
463
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

367
367
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

246
246
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

449
449
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

412
412
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

134
134
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

545
545
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0

Meer sportnieuws