'United grijpt genadeloos in na interview Ronaldo'

door
'United grijpt genadeloos in na interview Ronaldo'

Een weekje voor het WK van start gaat, heeft Cristiano Ronaldo nog eens de wereldwijde headlines gehaald. In een explosief interview met televisiepersoonlijkheid en persoonlijke kennis Piers Morgan, heeft de Portugees brandhout gemaakt van zijn huidige werkgever Manchester United. Een breuk lijkt dan ook onvermijdelijk.


Anderhalf jaar geleden keerde Ronaldo nog door de grote poort terug naar United. Maar hij kon de hoge verwachtingen niet inlossen. Dit seizoen gaat het zelfs van kwaad naar erger. Nadat zijn transferwens afgelopen zomer niet werd ingewilligd, schippert de superster tussen basis en bank. Niet bepaald wat hij verwachtte toen hij voor een tweede ambtstermijn op Old Trafford tekende. In het bewuste interview draaide CR7 zijn club dan ook door de gehaktmolen.

Zo liet Ronaldo verstaan dat United al jaren stilstaat sinds het vertrek van Sir Alex Ferguson en dat er van progressie totaal geen sprake is. Ook het bestuur werd niet gespaard, terwijl de aanvaller letterlijk verklaarde dat hij geen respect heeft voor trainer Erik ten Hag. Volgens Jason Burt, chef voetbal van The Telegraph, gaf Ronaldo het veelbesproken interview met slechts één doel: dusdanig provoceren dat een vertrek op Old Trafford onvermijdelijk wordt.

OVER EN UIT
En het lijkt erop dat de Portugese WK-ganger zijn zin zal krijgen. Zo zou er binnen de muren van Old Trafford eensgezindheid heersen: Ronaldo zal nóóit nog een wedstrijd voor de club spelen. Het is nog niet duidelijk hoe zijn vertrek exact geregeld moet worden, maar de aanvaller zal onder geen enkele voorwaarde United nog vertegenwoordigen op het veld. Men zou zelfs bereid zijn om zijn contract te ontbinden. Op voorwaarde dat hij zijn resterende salaris laat vallen. 

LEES OOK: Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Denkt u dat Ronaldo nog een andere Europese topclub zal vinden?

Meest recent

Code rood Vanaken: ook Verhaeghe in alle staten

Club Brugge won van Westerlo, maar Hans Vanaken ging geblesseerd van het veld. Eerder sprak coach ...

43
43
Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

377
377
Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Westerlo zag zaterdagavond zijn droom sneuvelen. De Kemphanen hoopten nog de Champions' Play-Off te ...

53
53
Man City ziet titel wegglippen, vlotte zeges Real en Ajax

Arsenal lijkt weer een stapje dichter te staan bij de titel in de Premier League. Eerste ...

30
30
‘Nieuwe wending na terugkeer De Bruyne’

Napoli heeft zijn Rode Duivels stilaan helemaal terug. Nadat Romelu Lukaku twee weken geleden tegen ...

93
93
Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Na de overwinning van Union, volgde ook Club Brugge vanavond. Blauw-Zwart overtuigde niet geheel, ...

86
86
Ferrera verliest eerste keer: "Hadden iets kunnen rapen"

Rode lantaarn Dender is er niet in geslaagd om te stunten in het Dudenpark. Het wist een helft lang ...

18
18
Hubert in de wolken na waanzinnige reeks Union

Union lijkt als leider aan de Champions' Play-Off te zullen beginnen. De Brusselaars wonnen immers ...

38
38
Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

Lange tijd leek er vanavond terug spanning te komen in de strijd om de tweede promotieplek. KV ...

81
81
Club toont twee gezichten: "Met Vormer was het geen waar"

Aangezien Union zaterdagavond al zijn wedstrijd won, moet Club zelf ook winnen in Westerlo om in het ...

183
183
Nieuw sprookje bij Union: "Magnifiek!"

Union heeft zaterdag geen steek laten vallen in de titelstrijd. Tegen rode lantaarn Dender ...

42
42
Hayen verklaart 'stijlbreuk' Genk in vergelijking met Club

KRC Genk speelt zondag zijn laatste troeven uit in de strijd om de Champions' Play-Off. Bij een ...

96
96
16-jarige redt Arsenal, Chelsea gaat pijnlijk onderuit

Arsenal blijft stevig aan de leiding in de Premier League. Tegen Everton leek het wel lange tijd op ...

18
18
De Bruyne beslissend: Napoli zet scheve situatie recht

Napoli heeft zaterdag een scheve situatie rechtgezet. Tegen Lecce kwam het in eigen stadion op ...

53
53
Gert Verheyen staat weer op: grote comeback na 20 jaar

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

115
115
Wisselvallig Union kraakt Dender pas na rust in Dudenpark

Union had vanavond aan één goede helft genoeg om Dender over de knie te leggen. De ...

25
25
'Nieuw drama voor Club Brugge: grote paniek rond Ordonez'

Joël Ordóñez leek op weg naar een absolute recorddeal, maar plots duiken er ...

239
239
"Enorme kwaliteiten" - Onana wild van nieuwste Rode Duivel

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

114
114
Herman Brusselmans krijgt enorm zware klap te verwerken

Herman Brusselmans staat al decennia bekend als één van de opvallendste stemmen in de ...

94
94
KVM tegen Anderlecht en Club: "Zij zijn beste van België"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

181
181
Mazzu in de wolken: "Het mooiste cadeau"

De strijd om het behoud heeft zaterdagnamiddag een nieuwe wending gekregen. OH Leuven is op de ...

40
40
'Schokkende transfer Doku: transfersom bekend'

Manchester City kreeg deze week een stevige tik. Het ging met 3-0 onderuit tegen Real Madrid en ...

149
149
Net geen stunt voor NXT: Beveren wendt eerste nederlaag af

SK Beveren liep zaterdag bijna tegen zijn eerste nederlaag van het seizoen aan. Na het titelfeest ...

82
82
OHL wint op Mambourg en wipt weg uit gevarenzone

Felice Mazzu heeft zijn oude club een peer gestoofd. Uitgerekend op Mambourg kon OHL eindelijk nog ...

34
34
Negenkoppig Bayern ontsnapt aan tweede seizoensnederlaag

Bayern München heeft de kans laten liggen om een nieuwe stap richting de titel te zetten. In de ...

101
101

Meer sportnieuws