'United grijpt genadeloos in na interview Ronaldo'

door
'United grijpt genadeloos in na interview Ronaldo'

Een weekje voor het WK van start gaat, heeft Cristiano Ronaldo nog eens de wereldwijde headlines gehaald. In een explosief interview met televisiepersoonlijkheid en persoonlijke kennis Piers Morgan, heeft de Portugees brandhout gemaakt van zijn huidige werkgever Manchester United. Een breuk lijkt dan ook onvermijdelijk.


Anderhalf jaar geleden keerde Ronaldo nog door de grote poort terug naar United. Maar hij kon de hoge verwachtingen niet inlossen. Dit seizoen gaat het zelfs van kwaad naar erger. Nadat zijn transferwens afgelopen zomer niet werd ingewilligd, schippert de superster tussen basis en bank. Niet bepaald wat hij verwachtte toen hij voor een tweede ambtstermijn op Old Trafford tekende. In het bewuste interview draaide CR7 zijn club dan ook door de gehaktmolen.

Zo liet Ronaldo verstaan dat United al jaren stilstaat sinds het vertrek van Sir Alex Ferguson en dat er van progressie totaal geen sprake is. Ook het bestuur werd niet gespaard, terwijl de aanvaller letterlijk verklaarde dat hij geen respect heeft voor trainer Erik ten Hag. Volgens Jason Burt, chef voetbal van The Telegraph, gaf Ronaldo het veelbesproken interview met slechts één doel: dusdanig provoceren dat een vertrek op Old Trafford onvermijdelijk wordt.

OVER EN UIT
En het lijkt erop dat de Portugese WK-ganger zijn zin zal krijgen. Zo zou er binnen de muren van Old Trafford eensgezindheid heersen: Ronaldo zal nóóit nog een wedstrijd voor de club spelen. Het is nog niet duidelijk hoe zijn vertrek exact geregeld moet worden, maar de aanvaller zal onder geen enkele voorwaarde United nog vertegenwoordigen op het veld. Men zou zelfs bereid zijn om zijn contract te ontbinden. Op voorwaarde dat hij zijn resterende salaris laat vallen. 

LEES OOK: 'Manchester United heeft deze gigantische transferplannen'

Denkt u dat Ronaldo nog een andere Europese topclub zal vinden?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

93
93
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

11
11
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

13
13
Liverpool en Chelsea verwennen fans met ouderwetse partij

In de Premier League namen Liverpool en Chelsea het tegen elkaar op. De twee ploegen kennen een ...

13
13
Lommel SK klaar voor epische strijd: "Hiervoor doe je het"

Lommel SK staat voor een heel belangrijk duel tegen Beerschot. In de terugmatch van de finale van de ...

66
66
'PSV neemt beslissing over Antwerp-huurling Babadi'

De afgelopen transferperiodes van Royal Antwerp FC waren niet bepaald een succes. Dat is nog zacht ...

48
48
Euvrard waarschuwt Genk en Westerlo: "Ik voelde het"

Standard won verdiend met 2-1 van OH Leuven en staat zo aan de leiding in de Europe Play-Offs. Zij ...

56
56
Sonck over Verschaeren: "Zet hem bij Club Brugge..."

Club Brugge was twee keer véél te sterk voor RSC Anderlecht in deze PO's. Ze scoorden ...

251
251
Jan Mulder ziet emotioneelste club volledig ontploffen

De terugkeer van Schalke 04 naar de Bundesliga zorgde vorig weekend voor taferelen die perfect ...

22
22
Hubert krijgt héél goed nieuws bij Union SG

Union SG moet winnen van KV Mechelen, anders lijkt het titel vaarwel te mogen zeggen. Trainer David ...

53
53
Club Brugge verrast fans compleet vlak voor cruciale clash

De spanning stijgt met de week bij Club Brugge, waar elke wedstrijd nu aanvoelt als een finale in de ...

154
154
Makelaar Lukaku speelt open kaart over AC Milan

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Dat is nog steeds koffiedik kijken. De Belgische ...

25
25
'Nederlandse toptransfer voor Ilenikhena?'

George Ilenikhena werd bij Royal Antwerp FC al snel vergeleken met Romelu Lukaku, maar de aanvaller ...

50
50
Haalt Sporting Hasselt twaalfvoudig Rode Duivel in huis?

Sporting Hasselt is achter de schermen druk bezig om investeerders te overtuigen om in te stappen. ...

191
191
TRANSFERUURTJE: exit bij RSCA, grote terugkeer Mourinho

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

101
101
Euvrard onthult: “Puntjes op de i tijdens de rust”

Standard Luik kwam op achterstand tegen OHL en het zag er even niet goed uit voor de Rouches. Na de ...

46
46
Vrancken komt met straffe waarschuwing voor Club Brugge

Sint-Truiden VV zit in bloedvorm. De Kanaries zijn dé grote revelatie van de Jupiler Pro ...

217
217
Boskamp verbaast en kiest duidelijke titelfavoriet

Club Brugge heeft vorige speeldag het stokje overgenomen van Union SG in de Champions Play-Offs. ...

141
141
Antisemitisme Anderlecht-Club: ook Verhaeghe onderzocht

De wedstrijd tussen RSC Anderlecht en Club Brugge van afgelopen zondag zindert nog na. Het Brusselse ...

376
376
Oosting grijpt in bij Antwerp: spelers aangepakt

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. De Rouches wonnen ...

152
152
Mazzu is het beu en haalt ferm uit na Standard – OHL

Oud-Heverlee Leuven zit in een desastreuze reeks. Ook tegen Standard Luik liep het mis ondanks de ...

202
202
'Toekomst Dennis Praet: Antwerp neemt drastisch besluit'

Ongeacht of alsnog een Europees ticket uit de bus valt, maakt Antwerp FC zich op voor een drukke ...

232
232
Einde cyclus Club Brugge: zéven sterkhouders naar exit?

Club Brugge staat sinds afgelopen weekend aan de leiding in de Champions' Play-Offs, maar de druk ...

333
333
"Belachelijk" - Opvallende straf Burgess na heftige uithaal

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor heel wat beroering. Na de nederlaag op STVV haalde ...

333
333
Vrouw Valverde haalt verschroeiend uit: "Ze willen bloed zien"

De aanloop naar de Clasico van zondagavond is bijzonder woelig verlopen bij Real Madrid. Zo kwam het ...

70
70
'Anderlecht heeft genoeg gezien: pijnlijke exit na 61 duels'

Antoine Sibierski is sinds deze week officieel aan de slag als sportief directeur bij RSC ...

418
418

Meer sportnieuws