'United grijpt genadeloos in na interview Ronaldo'

door
'United grijpt genadeloos in na interview Ronaldo'

Een weekje voor het WK van start gaat, heeft Cristiano Ronaldo nog eens de wereldwijde headlines gehaald. In een explosief interview met televisiepersoonlijkheid en persoonlijke kennis Piers Morgan, heeft de Portugees brandhout gemaakt van zijn huidige werkgever Manchester United. Een breuk lijkt dan ook onvermijdelijk.


Anderhalf jaar geleden keerde Ronaldo nog door de grote poort terug naar United. Maar hij kon de hoge verwachtingen niet inlossen. Dit seizoen gaat het zelfs van kwaad naar erger. Nadat zijn transferwens afgelopen zomer niet werd ingewilligd, schippert de superster tussen basis en bank. Niet bepaald wat hij verwachtte toen hij voor een tweede ambtstermijn op Old Trafford tekende. In het bewuste interview draaide CR7 zijn club dan ook door de gehaktmolen.

Zo liet Ronaldo verstaan dat United al jaren stilstaat sinds het vertrek van Sir Alex Ferguson en dat er van progressie totaal geen sprake is. Ook het bestuur werd niet gespaard, terwijl de aanvaller letterlijk verklaarde dat hij geen respect heeft voor trainer Erik ten Hag. Volgens Jason Burt, chef voetbal van The Telegraph, gaf Ronaldo het veelbesproken interview met slechts één doel: dusdanig provoceren dat een vertrek op Old Trafford onvermijdelijk wordt.

OVER EN UIT
En het lijkt erop dat de Portugese WK-ganger zijn zin zal krijgen. Zo zou er binnen de muren van Old Trafford eensgezindheid heersen: Ronaldo zal nóóit nog een wedstrijd voor de club spelen. Het is nog niet duidelijk hoe zijn vertrek exact geregeld moet worden, maar de aanvaller zal onder geen enkele voorwaarde United nog vertegenwoordigen op het veld. Men zou zelfs bereid zijn om zijn contract te ontbinden. Op voorwaarde dat hij zijn resterende salaris laat vallen. 

LEES OOK: 'Manchester United heeft deze gigantische transferplannen'

Denkt u dat Ronaldo nog een andere Europese topclub zal vinden?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

90
90
Zorgen bij Bayern Munchen: ster dreigt WK te missen

Bayern München wist net niet de finale van de Champions League te halen. De Duitse ...

11
11
Leko beseft: "Dan zijn we kampioen"

Club Brugge is bezig aan ijzersterke PO's. Ze rolden ploegen als RSC Anderlecht, AA Gent en KV ...

55
55
Antwerp zoekt eerherstel: Oosting verwacht stevige reactie

Royal Antwerp FC verloor vorig weekend met 0-5 van Standard. Een bijzonder pijnlijke nederlaag. De ...

19
19
Standard maakt statement en zet KRC Genk zwaar onder druk

Standard kon tegen OH Leuven in eigen huis KRC Genk en Westerlo meteen onder druk zetten. De ...

66
66
STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Wouter Vrancken zal dit seizoen Trainer van het Jaar worden, dat staat nu al vast. Wat de coach met ...

122
122
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

121
121
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

99
99
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

146
146
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

269
269
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

17
17
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

435
435
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

726
726
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

151
151
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

24
24
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

106
106
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

98
98
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

121
121
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

494
494
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

299
299
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

144
144
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

120
120
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

454
454
'Taravel out: Anderlecht richt pijlen op oude bekende'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

661
661
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

335
335
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

151
151

Meer sportnieuws