'United grijpt genadeloos in na interview Ronaldo'

door
'United grijpt genadeloos in na interview Ronaldo'

Een weekje voor het WK van start gaat, heeft Cristiano Ronaldo nog eens de wereldwijde headlines gehaald. In een explosief interview met televisiepersoonlijkheid en persoonlijke kennis Piers Morgan, heeft de Portugees brandhout gemaakt van zijn huidige werkgever Manchester United. Een breuk lijkt dan ook onvermijdelijk.


Anderhalf jaar geleden keerde Ronaldo nog door de grote poort terug naar United. Maar hij kon de hoge verwachtingen niet inlossen. Dit seizoen gaat het zelfs van kwaad naar erger. Nadat zijn transferwens afgelopen zomer niet werd ingewilligd, schippert de superster tussen basis en bank. Niet bepaald wat hij verwachtte toen hij voor een tweede ambtstermijn op Old Trafford tekende. In het bewuste interview draaide CR7 zijn club dan ook door de gehaktmolen.

Zo liet Ronaldo verstaan dat United al jaren stilstaat sinds het vertrek van Sir Alex Ferguson en dat er van progressie totaal geen sprake is. Ook het bestuur werd niet gespaard, terwijl de aanvaller letterlijk verklaarde dat hij geen respect heeft voor trainer Erik ten Hag. Volgens Jason Burt, chef voetbal van The Telegraph, gaf Ronaldo het veelbesproken interview met slechts één doel: dusdanig provoceren dat een vertrek op Old Trafford onvermijdelijk wordt.

OVER EN UIT
En het lijkt erop dat de Portugese WK-ganger zijn zin zal krijgen. Zo zou er binnen de muren van Old Trafford eensgezindheid heersen: Ronaldo zal nóóit nog een wedstrijd voor de club spelen. Het is nog niet duidelijk hoe zijn vertrek exact geregeld moet worden, maar de aanvaller zal onder geen enkele voorwaarde United nog vertegenwoordigen op het veld. Men zou zelfs bereid zijn om zijn contract te ontbinden. Op voorwaarde dat hij zijn resterende salaris laat vallen. 

LEES OOK: Familiedrama Beckham escaleert: zoon trekt harde lijn

Denkt u dat Ronaldo nog een andere Europese topclub zal vinden?

Meest recent

'Ordonez out: Club Brugge opent jacht op opvolger'

Club Brugge hoopt hem in januari nog op post  te houden, maar dat Joel Ordonez ten laatste ...

80
80
'Grote kuis in Anderlecht: dubbelslag voor Renard'

Een spits en centrale verdediger zijn meer dan welkom, maar de voornaamste opdracht van Olivier ...

108
108
'Done deal: AA Gent heeft topaanwinst helemaal beet'

In de kwartfinale van de Croky Cup gaat AA Gent donderdag op bezoek bij RSC Anderlecht, nadien moet ...

149
149
'Anderlecht vs. Club Brugge: ex-Genkie terug naar JPL?'

Zowel bij RSC Anderlecht als Club Brugge draait de geruchtenmolen op volle toeren. In ...

261
261
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

460
460
'Ultieme WK-push: Wout Faes verbaast met nieuwe club'

Een aantal kandidaat-Rode Duivels zullen deze wintermercato van club moeten wisselen om zich in de ...

192
192
'Schoktransfer Noa Lang: gesprekken al geopend'

Met een cruciale assist in de topper tegen Internazionale, toonde Noa Lang zich zondagavond ...

242
242
Jashari beklinkt triomf met straffe Club Brugge-uitspraak

Ardon Jashari heeft Club Brugge een half jaar na zijn vertrek nog een mooie prijs bezorgd. Want zijn ...

294
294
'Union helemaal los: sterkhouder weg, twee topaanwinsten'

Union SG begint woensdagavond opnieuw aan een loodzware wedstrijdmarathon, die pas ten vroegste ...

144
144
"Misbaksel" - Gouden Schoen-verkiezing zwáár onder vuur

De 72ste Gouden Schoen heeft een grote verrassing opgeleverd. Zo wist Ardon Jashari met de trofee ...

362
362
Xabi Alonso op straat: deze rol speelde Courtois in Real-bom

Het verlies tegen aartsrivaal FC Barcelona in de finale van de Supercopa de España heeft ...

234
234
'Anderlecht zet transfersoap van de winter op z’n kop'

Anderlecht zet deze winter een transfersoap in gang. Een dossier dat groter wordt dan eerst gedacht ...

329
329
'Leko hakt knopen door: einde verhaal bij Club Brugge?'

Zondag vulde Club Brugge het podium op het Gala van de Gouden Schoen, maar dinsdag is het weer ...

607
607
'Witte rook bij Antwerp: duo sterkhouders pakt koffers'

Om een vervolgstuk te breien aan de sterke reeks in december hoopt Antwerp in januari op een ...

423
423
Vandenbempt onthult reden Gouden Schoen-stunt Jashari

Ardon Jashari verbaasde zondag vriend en vijand door op basis van één stemronde de ...

143
143
'Géén Club Brugge: Yow trekt naar deze club'

Griffin Yow werd de afgelopen twee weken in verband gebracht met de Belgische topclubs. Dat was ...

167
167
Bom barst in Bernabéu: Real Madrid ontslaat Xabi Alonso

Terwijl de ogen van de Belgische voetbalwereld op het Gala van de Gouden Schoen waren gericht ging ...

309
309
Klucht op Gouden Schoen: bizar stemgedrag blootgelegd

Op het Gala van de Gouden Schoen schoot Ardon Jashari zondag de hoofdvogel af, terwijl ook onder ...

868
868
'Toptransfer Beerschot: deal weldra afgerond'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

366
366
Westerlo compleet verrast: toptransfer naar de MLS

KVC Westerlo kent een zeer drukke mercato, zowel in- als uitgaand. De Kemphanen hoopten dat een van ...

80
80
Ivan Leko in shock na gala Gouden Schoen

Club Brugge heeft met Ardon Jashari weer een Gouden Schoen afgeleverd. Al was het bijzonder ...

353
353
'Standard laat floptransfer gratis vertrekken'

Standard zoekt een oplossing voor een aantal spelers. Zo willen ze ruimte maken voor de komst van ...

133
133
De Cat of Karetsas? Europese top volgt één naam

Komende zomer gaan er weer smaakmakers de Jupiler Pro League verlaten. Twee jonkies die al veel ...

617
617
Bekende naam bood zich aan in JPL, maar bleef in de kou

Elk seizoen worden er honderden trainers aangeboden in de Jupiler Pro League. Nochtans is het ...

144
144
'Buitenkans JPL-clubs: ervaren Belg plots op de markt'

Als er Belgische ploegen zijn die nog een defensieve versterking zoeken, dan is er misschien een ...

282
282

Meer sportnieuws