'United grijpt genadeloos in na interview Ronaldo'

268 stemmen
'United grijpt genadeloos in na interview Ronaldo'

Een weekje voor het WK van start gaat, heeft Cristiano Ronaldo nog eens de wereldwijde headlines gehaald. In een explosief interview met televisiepersoonlijkheid en persoonlijke kennis Piers Morgan, heeft de Portugees brandhout gemaakt van zijn huidige werkgever Manchester United. Een breuk lijkt dan ook onvermijdelijk.


Anderhalf jaar geleden keerde Ronaldo nog door de grote poort terug naar United. Maar hij kon de hoge verwachtingen niet inlossen. Dit seizoen gaat het zelfs van kwaad naar erger. Nadat zijn transferwens afgelopen zomer niet werd ingewilligd, schippert de superster tussen basis en bank. Niet bepaald wat hij verwachtte toen hij voor een tweede ambtstermijn op Old Trafford tekende. In het bewuste interview draaide CR7 zijn club dan ook door de gehaktmolen.

Zo liet Ronaldo verstaan dat United al jaren stilstaat sinds het vertrek van Sir Alex Ferguson en dat er van progressie totaal geen sprake is. Ook het bestuur werd niet gespaard, terwijl de aanvaller letterlijk verklaarde dat hij geen respect heeft voor trainer Erik ten Hag. Volgens Jason Burt, chef voetbal van The Telegraph, gaf Ronaldo het veelbesproken interview met slechts één doel: dusdanig provoceren dat een vertrek op Old Trafford onvermijdelijk wordt.

OVER EN UIT
En het lijkt erop dat de Portugese WK-ganger zijn zin zal krijgen. Zo zou er binnen de muren van Old Trafford eensgezindheid heersen: Ronaldo zal nóóit nog een wedstrijd voor de club spelen. Het is nog niet duidelijk hoe zijn vertrek exact geregeld moet worden, maar de aanvaller zal onder geen enkele voorwaarde United nog vertegenwoordigen op het veld. Men zou zelfs bereid zijn om zijn contract te ontbinden. Op voorwaarde dat hij zijn resterende salaris laat vallen. 

LEES OOK: Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Denkt u dat Ronaldo nog een andere Europese topclub zal vinden?

Meest recent

Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

32
32
Argentijnse media komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

163
163
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

20
20
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

17
17
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

298
298
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

103
103
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

77
77
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

137
137
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

60
60
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

779
779
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

178
178
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

105
105
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

69
69
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

32
32
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

283
283
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

89
89
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

63
63
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

219
219
'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

322
322
Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

98
98
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

190
190
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

43
43
'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

275
275
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

79
79
Jutta Leerdam in shock: WK-doelman zorgt voor explosie

Niemand had hem op de radar. Terwijl miljoenen voetbalfans hun ogen richtten op de sterren van ...

45
45

Meer sportnieuws