Ngonge (ex-Club Brugge) alweer beboet na wangedrag

door
Ngonge (ex-Club Brugge) alweer beboet na wangedrag

De Club Brugge-fans zullen zich de naam van Cyril Ngonge ongetwijfeld nog herinneren. De jonge Belg debuteerde in 2018 op 18-jarige leeftijd bij Blauw-Zwart, en werd in eerste instantie meteen een grote toekomst voorspeld. Toch liep het niet allemaal zoals verwacht bij de flankspeler.


De in Brussel geboren Ngonge belandde in 2019 via Club Brugge bij PSV. De ploeg uit Eindhoven zag een grote toekomst in de jonge flankspeler, maar die zag zijn carrière steeds meer geremd door aanhoudende blessures. Het zorgde er uiteindelijk voor dat hij niet verder kwam dan een basisplaats bij Jong PSV, waar hij toen aantrad in de Nederlandse tweede divisie. Nadien verkaste Ngonge naar RKC, waar hij wél vlagen van zijn talent liet zien.

Na een sterk seizoen bij de ploeg uit Waalwijk belandde Ngonge bij FC Groningen. In Friesland kleurt de jongeling echter stevig buiten de lijntjes. In het begin van het seizoen werd de flankaanvaller al eens geschorst wegens disciplinaire redenen, en dat lijkt ook nu weer het geval gaan worden. Ondanks zijn sterke vorm (drie doelpunten en een assist in elf wedstrijden), mag Ngonge zich aan een enorme boete verwachten.

Dronken op training

Ngonge verscheen vandaag namelijk in dronken toestand op de training van zijn club. Bij Groningen kan men dan ook allesbehalve lachen met het voorval. Samen met zijn ploeggenoot Musampa zou hij aanwezig zijn geweest op een feestje dat duurde tot de vroege uurtjes. “We achtten het duo vandaag niet in staat om te trainen, en hebben ze dan ook naar huis gestuurd. Ze zullen de maximale boete krijgen en we gaan met de club bekijken wat we hier verder aan kunnen doen”, klinkt het bij Groningen ondertussen.

Terechte straf voor Ngonge?

Meest recent

Alles of niets: scharniermoment in stadiondossier Club

Club Brugge maakt zich op voor een belangrijke week. Zondag worden de Champions' Play-Offs geopend ...

0
0
Truitjes-gate blijft nazinderen: zo reageren spelers VS

De oefenwedstrijd tussen de Verenigde Staten en de Rode Duivels heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

55
55
"Amper 17 jaar" - Anderlecht smult van Duivels debuut De Cat

Het blijft bijzonder snel gaan voor Nathan De Cat. Om amper 17-jarige leeftijd maakte de ...

86
86
Tottenham bereikt bodem: interim-trainer vliegt na 7 matchen

Het dramatische seizoen van Tottenham Hotspur heeft zondag een nieuw dieptepunt bereikt. Zo maakte ...

53
53
Opvallend: Coucke, Trump en De Wever samen in één foto

Er zijn momenten waarop zelfs drukbezette zakenmannen hun dagelijkse routine achter zich laten. Marc ...

36
36
Rode Duivel zakt door het ijs: Waalse pers deelt buis uit

De Rode Duivels hebben een goed gevoel over gehouden aan de start van hun oefencampagne richting het ...

182
182
'Barça schiet in actie: Europese klepper naar Camp Nou'

FC Barcelona zal na de interland-break een gooi doen naar de Spaanse titel en de eindzege in de ...

42
42
Van Crombrugge en Vanessa laten iedereen speculeren

Het is ondertussen anderhalf jaar geleden dat Vanessa D’Hooghe en Hendrik Van Crombrugge hun ...

97
97
Shirtjes-catastrofe USA-België: pijnlijke details lekken uit

De oefenwedstrijd tussen België en de Verenigde Staten heeft voor een lawine aan kritiek ...

223
223
Bayern-legende doet openbaring: dít zei Guardiola over Kompany

Vincent Kompany heeft in zijn tweede seizoen aan het roer bij Bayern München heel wat harten ...

207
207
'Antwerp staat paf: Oosting genoemd bij andere club'

Antwerp FC hoopt zich zich via de Europe Play-Offs alsnog van een Europees ticket te verzekeren. ...

368
368
'Salah weg bij Liverpool: verrassende nieuwe club wenkt'

Liverpool FC kondigde dinsdagavond het einde van een tijdperk aan. Via de officiële kanalen ...

125
125
Mexico-België om 3u 's nachts: VTM komt met mooie geste

Nadat de Verenigde Staten zaterdag over de knie werden gelegd, kruisen de Rode Duivels eerstdaags de ...

1108
1108
'Transferbom Club in stroomversnelling: gesprekken onderweg'

De sportieve leiding van Club Brugge kan zijn agenda komende zomer best niet te vol plannen. Zo ...

443
443
'Schoktransfer Lewandowksi: Rode Duivel grote pineut'

Robert Lewandowski lijkt bezig aan zijn laatste maanden bij FC Barcelona. Maar de Poolse goalgetter ...

148
148
Titelclash Union en Club: "Zij zijn de te kloppen ploeg"

In de komende dagen is het woord aan de nationale ploegen, vervolgens gaat de climax van het seizoen ...

301
301
Anderlecht krijgt waarschuwing bekerfinale: "Dan zijn ze gek"

RSC Anderlecht krijgt op 14 mei een uitgelezen kans om zijn eerste prijs sinds 2017 te veroveren. In ...

264
264
Alderweireld keihard voor Duivel: "Ik zet hem níét in basis"

De Rode Duivels hebben hun eerste oefenwedstrijd richting het WK al overtuigend gewonnen. Zo werden ...

1080
1080
'Bayern onverbiddelijk: Kompany speelt routinier kwijt'

Ook bij Bayern München wordt van de interland-break gebruik gemaakt om de krijtijnen voor ...

127
127
TRANSFERUURTJE: 'Recorddeal Karetsas, knaltransfer Keita'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

190
190
Duivel maakt statement in VS: "Rol als blikopener"

De eerste test op de oefenstage werd succesvol afgerond. De Rode Duivels slachtten de Vernenigde ...

85
85
Brusselmans in financiële problemen? Fans geschrokken

Herman Brusselmans blijft één van de meest herkenbare stemmen uit de Lage Landen, met ...

192
192
'Deze Duivel voelt bui al hangen: nieuwe pikorde na VS'

In het Mercedes-Benz Stadium in Atalanta stond er na 90 minuten 2-5 op het scorebord. De Rode ...

186
186
‘Anderlecht schrikt: oude bekende trekt aan mouw Lukaku'

Het spookt de afgelopen dagen rond Romelu Lukaku. De aanvaller zei af bij de Rode Duivels en ging ...

540
540
Garcia hemelt één Duivel op: “Hij is ‘le détonnateur’”

De Rode Duivels wonnen overtuigend van de Verenigde Staten met 2-5. Verschillende spelers grepen hun ...

271
271

Meer sportnieuws