Paintsil niet naar het WK wegens vriendjespolitiek?

455 stemmen
Paintsil niet naar het WK wegens vriendjespolitiek?

Bij Ghana maakten heel wat spelers uit de Belgische competitie kans op een WK-selectie. Joseph Paintsil was er daar één van. Hij werd echter niet opgeroepen.


In Ghana is er veel opschudding over de niet-selectie van de spurtbom van Racing Genk. Wilfred Kwaku Osei Palmer, die in het verleden voor de Ghanese voetbalbond werkte, kwam met een zeer straffe uitspraak over Paintsil zijn niet-selectie. 

Volgens hem zei bondscoach Otto Addo het volgende toen hij Paintsil belde en hem meedeelde dat hij niet in de selectie van 26 spelers zou zitten. "Sorry Joe, maar jammer genoeg zit je niet in de kern voor het WK. Ik zou je hebben opgeroepen, maar ik ben niet de enige die de selectie samenstelt."

STERK SEIZOEN

Dat zijn zeer zware beschuldigingen, maar het ligt in het verlengde wat er gebeurde bij Michael Ngadeu bij AA Gent. Ook daar werden na zijn niet-selectie dergelijke verhalen de wereld ingestuurd. Paintsil is bezig aan een bijzonder straf seizoen. De flankaanvaller was in deze voetbaljaargang al goed voor 6 goals en 7 assists in 13 competitiewedstrijden. Paintsil speelde tot op heden nog maar zes interlands en zijn laatste interland dateerde al van juni, toen hij 63 minuten mocht spelen. Paintsil zal het WK dus voor de buis moeten volgen en zich met Racing Genk proberen klaar te stomen voor de twee matchen in december. Daarin nemen de Limburgers het op tegen Anderlecht (Beker van België) en KV Kortrijk (Jupiler Pro League).

Verdiende Paintsil een WK-selectie?

Meest recent

'Witte rook in Genk: eerste zomeraanwinst een feit'

Dimitri de Condé verbond vorige week zijn toekomst nog eens tien jaar langer aan KRC Genk. ...

20
20
'Sibierski schiet in actie: Anderlecht mikt op stunt'

RSC Anderlecht gaat een al even drukke als onzekere zomer tegemoet. Terwijl het wemelt van de ...

81
81
Nilsson lucht hart: "Coach mocht mij niet opstellen"

Om de vele vertrekkers hun schoenen te vullen, rekent Club Brugge straks ongetwijfeld deels op ...

138
138
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

196
196
'Uittocht Anderlecht: Huerta op zucht van straffe transfer'

RSC Anderlecht speurt momenteel volop naar een nieuwe hoofdtrainer. Ondertussen is sportief ...

294
294
'Post-Guardiola tijdperk: City vuurt transferraket af'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

64
64
'Club richting recordtransfer: United onderneemt actie'

Club Brugge zag Aleksandar Stankovic vorige week voor een vaste som van 23 miljoen euro terugkeren ...

538
538
'Nieuwe trainer Anderlecht: buitenlandse naam op tafel'

Op maandag 22 juni staat bij RSC Anderlecht de eerste training van de voorbereiding gepland. ...

608
608
Daags voor openingsmatch: FIFA voert drastische WK-verandering door

Aanstaande donderdag is het eindelijk zover: dan wordt het wereldkampioenschap 2026 op gang getrapt. ...

322
322
Anderlecht aast op bekerheld: 'Vragen om problemen'

Anderlecht speurt opnieuw naar snelheid op de flank en komt uit bij een jonge bekerheld. Hij past in ...

435
435
Eriksen komt zelf met update: wat met toekomst?

Christian Eriksen maakte in 2020 al een hartstilstand mee tijdens het EK en sindsdien speelt de ...

69
69
‘Alarm vlak voor WK: openingsmatch plots op losse schroeven’

Het WK gaat donderdagavond van start, maar de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika zorgt plots ...

212
212
Tielemans maakt fans warm voor WK met erg straffe taal

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder van de Rode Duivels én de ...

70
70
KAA Gent slaat toe: jonge aanvaller uit Engeland binnen

KAA Gent heeft op de zomermercato een nieuw talent binnengehaald. Op de officiële kanalen laten ...

120
120
‘KRC Genk grijpt genadeloos in: duo op transferlijst’

Het seizoen is nog maar net gedaan of KRC Genk grijpt al genadeloos in. De Limburgers zullen komend ...

553
553
‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Paars-Wit wil niet verder door met Jeremy ...

719
719
Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

226
226
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

171
171
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

192
192
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

444
444
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

114
114
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

125
125
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

197
197
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

634
634
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

90
90

Meer sportnieuws