'United reserveert 150 miljoen voor droomtransfer Ten Hag'

door
'United reserveert 150 miljoen voor droomtransfer Ten Hag'

In een zoveelste poging om de club te doen aanknopen met de successen van weleer, besloot Manchester United afgelopen zomer op het sportieve lot in handen van Erik ten Hag te leggen. Voorlopig legde de Nederlandse trainer echter een parcours met vallen en opstaan af. Extra versterking blijft dan ook welgekomen.


Tijdens de zomermercato mocht Ten Hag al met de nodige miljoenen smijten. Op zijn voorspraak werden Antony en Lisandro Martinez bijvoorbeeld weggehaald bij Ajax. Ook de transfers van Tyrell Malacia en Christian Eriksen droegen duidelijk de stempel van de trainer, terwijl hij met Casemiro nog een ervaren kracht op het middenveld bij kreeg. Ondanks die kwaliteitsinjectie blijft er ruimte voor verbetering. Zo staat United momenteel slechts vijfde in de Premier League, op alweer elf punten van leider Arsenal FC.

Het heeft er dan ook alle schijn van dat United tijdens de komende mercato's verder gaat met het aantrekken van versterking. Een nieuwe spits ter opvolging van Cristiano Ronaldo staat bijvoorbeeld hoog op de lijst. Maar Ten Hag zou nog een andere prioriteit hebben. Volgens Sky-reporter Florian Plettenberg geldt Jude Bellingham immers als zijn droomdoelwit. De sterkhouder van Borussia Dortmund zou al een tijdje van erg dichtbij gevolgd worden.

MOORDENDE CONCURRENTIE
United verwacht dat de Engelse international zo'n 150 miljoen euro moet kosten. Toch wordt de kans op een transfer naar Old Trafford redelijk klein ingeschat. United moet immers zorgen dat het binnen de Financial Fair Play-regels blijft opereren. Maar vooral de moordende concurrentie is een doorn in het oog. Zo lijken clubs als Liverpool FC, Manchester City en Real Madrid nog een flinke streep voor te hebben.

LEES OOK: Hommeles bij Real: dít sneerde Vinicius richting Bellingham

Met zijn huidige kern moet United al voor de top 3 kunnen gaan ...

Meest recent

'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

9
9
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

211
211
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

194
194
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

127
127
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

113
113
‘Ophef in Nederland: bliksemvertrek Sterling bij Feyenoord’

Raheem Sterling werd met toeters en bellen binnengehaald bij Feyenoord. De Engelse international ...

55
55
Heftig nieuws: speler Deense topclub in coma na steekpartij

Heftig nieuws uit Denemarken: 19-jarige middenvelder Alamara Djabi werd even in een kunstmatige coma ...

0
0
Cornelis verrast over toekomst: snel weer in België?

Hans Cornelis werd ontslagen bij Sporting Charleroi. De hoofdtrainer blijft echter niet bij de ...

63
63
‘Belgische clubs strijden om Europese sensatie’

De zomermercato komt stilletjes dichterbij en de clubs kijken achter de schermen al vooruit. ...

106
106
‘Lukaku krijgt monsterboete, nieuwe uitdaging nakend’

De soap rond Romelu Lukaku en Napoli blijft voortduren. De laatste update was dat Big Rom weer naar ...

210
210
‘Succesformule Union: weer kassa voor twee goudhaantjes'

Union SG deed afgelopen speeldag een uitstekend zaak in de Champions Play-Offs. De Brusselse club ...

59
59
Kompany legt opvallende aanbiedingen naast zich neer

Vincent Kompany is hot in Duitsland én wereldwijd. De Belgische oefenmeester is Europa aan ...

74
74
Genadeloze Garcia: twee vaste Duivels geschrapt voor WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Wie selecteert bondscoach Rudi ...

586
586
Leko hakt knoop door over Vanaken: basis tegen KVM?

Hans Vanaken moest afgelopen speeldag op de bank beginnen in de topper tegen Union SG. De ...

183
183
Cornelis maakt korte metten met Frutos na ontslag

Hans Cornelis werd de laan uitgestuurd bij Sporting Charleroi na een desastreuze reeks in de Jupiler ...

258
258
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

328
328
Zoon van Klinsmann breekt nek na horrorblessure

In Italië maakte Jonathan Klinsmann, zoon van Duitse legende Jürgen Klinsmann, een ...

45
45
Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Het WK sluipt dichterbij en de discussies over wie de selectie zal halen worden al opgelaaid. Ook de ...

145
145
Drama voor KAS Eupen-speler: gevangenisstraf in Denemarken

KAS Eupen-speler Yoram Zague heeft een hard verdict te horen gekregen. Het jeugdproduct van PSG ...

55
55
DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

563
563
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

166
166
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

288
288
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

416
416
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

285
285
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

201
201

Meer sportnieuws