'United reserveert 150 miljoen voor droomtransfer Ten Hag'

142 stemmen
'United reserveert 150 miljoen voor droomtransfer Ten Hag'

In een zoveelste poging om de club te doen aanknopen met de successen van weleer, besloot Manchester United afgelopen zomer op het sportieve lot in handen van Erik ten Hag te leggen. Voorlopig legde de Nederlandse trainer echter een parcours met vallen en opstaan af. Extra versterking blijft dan ook welgekomen.


Tijdens de zomermercato mocht Ten Hag al met de nodige miljoenen smijten. Op zijn voorspraak werden Antony en Lisandro Martinez bijvoorbeeld weggehaald bij Ajax. Ook de transfers van Tyrell Malacia en Christian Eriksen droegen duidelijk de stempel van de trainer, terwijl hij met Casemiro nog een ervaren kracht op het middenveld bij kreeg. Ondanks die kwaliteitsinjectie blijft er ruimte voor verbetering. Zo staat United momenteel slechts vijfde in de Premier League, op alweer elf punten van leider Arsenal FC.

Het heeft er dan ook alle schijn van dat United tijdens de komende mercato's verder gaat met het aantrekken van versterking. Een nieuwe spits ter opvolging van Cristiano Ronaldo staat bijvoorbeeld hoog op de lijst. Maar Ten Hag zou nog een andere prioriteit hebben. Volgens Sky-reporter Florian Plettenberg geldt Jude Bellingham immers als zijn droomdoelwit. De sterkhouder van Borussia Dortmund zou al een tijdje van erg dichtbij gevolgd worden.

MOORDENDE CONCURRENTIE
United verwacht dat de Engelse international zo'n 150 miljoen euro moet kosten. Toch wordt de kans op een transfer naar Old Trafford redelijk klein ingeschat. United moet immers zorgen dat het binnen de Financial Fair Play-regels blijft opereren. Maar vooral de moordende concurrentie is een doorn in het oog. Zo lijken clubs als Liverpool FC, Manchester City en Real Madrid nog een flinke streep voor te hebben.

LEES OOK: Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

Met zijn huidige kern moet United al voor de top 3 kunnen gaan ...

Meest recent

Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

73
73
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

133
133
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

64
64
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

234
234
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

52
52
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

90
90
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

123
123
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

442
442
FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

FC Barcelona werd dit seizoen op overtuigende wijze kampioen in Spanje. De Catalanen spelen ...

34
34
Nét geen WK met de Rode Duivels, weldra terug in JPL?

Héél wat Belgische clubs zoeken op de transfermarkt naar opportuniteiten. Misschien is ...

86
86
Vandenbempt looft Bruggeling: "Op 1 bij de Gouden Schoen"

Club Brugge wordt kampioen, dat is duidelijk. Blauw-Zwart maakte héél veel indruk in ...

252
252
Anderlecht heeft beet en sluit nieuw contract af

RSC Anderlecht is bij de eerste ploeg al jaren op de dool, maar gelukkig is er Neerpede. Daar zijn ...

166
166
Roméo Lavia moet nieuwe opdoffer slikken

Rudi Garcia stelde vrijdag heel wat potentiële Rode Duivels teleur bij het bekend maken van ...

131
131
'Cercle wrijft zich in handen: transferstrijd helemaal los'

Cercle Brugge blikt alweer terug op een moeilijk seizoen, waarin het pas in de Relegation Play-Off ...

101
101
Vrancken lacht tanden bloot na vraag over toekomst

STVV moest zaterdag wel vrede nemen met een gelijkspel tegen AA Gent, maar dat kon de pret op Stayen ...

172
172
'Exit Rigaux: Club kiest voor verrassende vervanging'

Club Brugge staat voor een nieuwe landstitel, maar ook voor grote veranderingen. Zowel op als naast ...

449
449
Real Madrid kondigt vertrek van icoon aan

Voor Real Madrid eindigt het seizoen volgend weekend met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao. ...

84
84
'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

480
480
Courtois verbaast en koopt zich bij nieuwe club in

Thibaut Courtois haalt op zijn 34ste nog steeds een bijzonder hoog niveau. De doelman van Real ...

106
106
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

344
344
'Hubert na pandoering plots op de wip bij Union'

Union is op enkele dagen tijd van de hemel naar de hel gegaan. Donderdag pakte het nog de Croky Cup ...

534
534
Wansmakelijke Lukaku-taferelen bij titelviering Inter

Inter speelde zondag zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen en dat ging gepaard met een groot ...

150
150
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan cashen, Club heeft beet'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

388
388
Llansana haalt ferm uit na KV Mechelen: “Heel het seizoen al”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen KV Mechelen. Paars-Wit moet nog vol aan ...

492
492
Degryse briest: “Ontzettend jammer voor Belgisch voetbal”

Club Brugge is op weg naar een nieuwe landstitel. Na een tweestrijd met Union SG in de Champions ...

579
579

Meer sportnieuws