'United reserveert 150 miljoen voor droomtransfer Ten Hag'

door
'United reserveert 150 miljoen voor droomtransfer Ten Hag'

In een zoveelste poging om de club te doen aanknopen met de successen van weleer, besloot Manchester United afgelopen zomer op het sportieve lot in handen van Erik ten Hag te leggen. Voorlopig legde de Nederlandse trainer echter een parcours met vallen en opstaan af. Extra versterking blijft dan ook welgekomen.


Tijdens de zomermercato mocht Ten Hag al met de nodige miljoenen smijten. Op zijn voorspraak werden Antony en Lisandro Martinez bijvoorbeeld weggehaald bij Ajax. Ook de transfers van Tyrell Malacia en Christian Eriksen droegen duidelijk de stempel van de trainer, terwijl hij met Casemiro nog een ervaren kracht op het middenveld bij kreeg. Ondanks die kwaliteitsinjectie blijft er ruimte voor verbetering. Zo staat United momenteel slechts vijfde in de Premier League, op alweer elf punten van leider Arsenal FC.

Het heeft er dan ook alle schijn van dat United tijdens de komende mercato's verder gaat met het aantrekken van versterking. Een nieuwe spits ter opvolging van Cristiano Ronaldo staat bijvoorbeeld hoog op de lijst. Maar Ten Hag zou nog een andere prioriteit hebben. Volgens Sky-reporter Florian Plettenberg geldt Jude Bellingham immers als zijn droomdoelwit. De sterkhouder van Borussia Dortmund zou al een tijdje van erg dichtbij gevolgd worden.

MOORDENDE CONCURRENTIE
United verwacht dat de Engelse international zo'n 150 miljoen euro moet kosten. Toch wordt de kans op een transfer naar Old Trafford redelijk klein ingeschat. United moet immers zorgen dat het binnen de Financial Fair Play-regels blijft opereren. Maar vooral de moordende concurrentie is een doorn in het oog. Zo lijken clubs als Liverpool FC, Manchester City en Real Madrid nog een flinke streep voor te hebben.

LEES OOK: Plots scherpe kritiek op Kompany: crisis bij Bayern

Met zijn huidige kern moet United al voor de top 3 kunnen gaan ...

Meest recent

Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

71
71
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

205
205
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

34
34
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

180
180
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

131
131
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

183
183
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

279
279
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

557
557
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

180
180
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

278
278
Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

1714
1714
Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

226
226
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

346
346
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

576
576
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

170
170
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

302
302
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

369
369
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

81
81
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

617
617
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

549
549
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

233
233
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

527
527
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

518
518
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

103
103
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

446
446

Meer sportnieuws