Onuachu gek van ploegmaat: "Echte kwaliteit"

door
Onuachu gek van ploegmaat:

Zondag staan in de Jupiler Pro League twee krakers van formaat op het programma met AA Gent-Club Brugge en Antwerp-Anderlecht. Leider Racing Genk kan echter vanuit een zetel toekijken hoe de eerste achtervolgers het er vanaf brengen. De Limburgers pakten vrijdagavond immers zelf al de volle buit.


Genk opende de zestiende speeldag met een thuiswedstrijd tegen het verraderlijke Sporting Charleroi. Maar na een discutabele strafschop kwam de ploeg van coach Wouter Vrancken al na enkele minuten op voorsprong te staan. En die voorsprong werd niet meer uit handen genomen. Met name dankzij Paul Onuachu. Die kroonde zich tot held van de avond met vier goals.

Opnieuw dus een overtuigende zege van Genk, dat zich steeds meer profileert als een echte titelfavoriet. Ook Onuachu ziet zijn ploeg tot veel in staat. "Het was een goede wedstrijd van heel de ploeg. Alleen Racing Genk kan Racing Genk afstoppen, het zit allemaal in onze mentaliteit", reageerde hij achteraf bij Sporza.

AANGEVER TRÉSOR
Naast Onuachu speelde ook Mike Trésor weer een goede match en leverde hij opnieuw een assist af op zijn Nigeriaanse ploegmaat. "Trésor is een goede speler, echte kwaliteit. Ik hoef nog maar te wijzen, hij weet waar hij hem moet leggen", aldus Onuachu. De boomlange spits is dan ook een zegen voor een assist-specialist als Trésor. "Hij is natuurlijk supergroot, toch? Daar moet je je voordeel uit halen. Dan is het kwestie van de bal gevaarlijk genoeg te geven, en hij kwam perfect aan."

LEES OOK: Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

Onuachu wordt nog topschutter dit seizoen ...

Meest recent

Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

230
230
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

86
86
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

13
13
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

68
68
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

52
52
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

71
71
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

269
269
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

40
40
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

421
421
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

266
266
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

359
359
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

28
28
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

35
35
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

69
69
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

93
93
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

121
121
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

73
73
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

451
451
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

168
168
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

340
340
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

131
131
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

483
483
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

298
298
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

244
244
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

190
190

Meer sportnieuws