Wie volgend jaar de
WK-finale in Brazilië in het stadion wil meemaken, zal diep in de buidel moeten gaan tasten. Het goedkoopste ticket dat de FIFA vooralsnog op de markt heeft gebracht is een van 335 euro.
Voor de eindronde in het Zuid-Amerikaanse land heeft de wereldvoetbalbond ruim drie miljoen kaarten beschikbaar gesteld voor openbaar publiek, waaronder de fans van de verschillende deelnemende landen. Om op de eerste rang te zitten tijdens de finale in het machtige Maracana-stadion is een ticket beschikbaar die 750 euro moet kosten.
Tijdens de groepsfase in het begin van het toernooi heeft de FIFA besloten om goedkopere kaarten aan te bieden. Voor 70 euro kunnen liefhebbers van het spelletje al een groepswedstrijd gaan bekijken. Ouderen en studenten kunnen dan voor een gereduceerd tarief naar binnen. Zij betalen tijdens de groepsfase slechts 11,50 euro. De verkoop van de kaarten start vanaf 20 augustus aanstaande en loopt tot en met 10 oktober. In december van dit jaar zal de tweede verkoopronde plaatsvinden.
LEES OOK:
Brys-beul Samuel Eto’o in opspraak: “Geld in eigen zak”