Coryfee voorspelt zware domper voor Anderlecht

706 stemmen
Coryfee voorspelt zware domper voor Anderlecht

Anderlecht moet om 21u een laatste keer aan de bak in de groepsfase van de Conference League. Met vijf punten uit vijf wedstrijden was de campagne tot dusver nog geen overweldigend succes, maar Paars-Wit blijft wel in de running om te overwinteren. Groepswinst en directe kwalificatie voor de achtste finales is niet meer haalbaar, maar ze kunnen wel nog tweede eindigen en zo de play-offs spelen.


Daarvoor is de opdracht simpel: ze moeten hun laatste wedstrijd winnen. Ze hebben immers één punt achterstand op Silkeborg en nemen het in Denemarken op tegen concurrent. Anderlecht won de heenmatch in eigen stadion met 1-0 en kan in principe dus wel aanspraak maken op de overwinning, maar Henrik Andersen is weinig positief.

"De match wordt gespeeld in een klein stadion op een kunstgrasveld. Dat zal in het voordeel spelen van de thuisploeg, die het gewoon is om op die ondergrond te spelen", stelt de ex-verdediger, die van 1982 tot 1990 bij Anderlecht speelde, bij RTBF. "Op zich heeft Anderlecht wel de kwaliteiten om te winnen, maar Silkeborg is in eigen stadion een moeilijk te kloppen ploeg. Daarom zie ik Anderlecht niet winnen."

UITSCHAKELING
Andersen wordt gesterkt in die overtuiging door de weinig overtuigende prestatie van afgelopen weekend tegen AS Eupen, waarbij Anderlecht het zichzelf weer moeilijk maakte en moest knokken om met 4-2 te winnen. Als zijn voorspelling uitkomt, zit het Europese avontuur er meteen op en dat zou toch een ontgoocheling zijn in een op papier haalbare poule.

LEES OOK: Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

Zal Anderlecht de kwalificatie afdwingen?

Meest recent

Wereldtop voor Rode Duivel? Stilaan nu of nooit

De Rode Duivels begonnen matig aan het WK. De Belgen moeten aan de bak tegen Iran en uiteraard ...

2
2
Basisploeg Rode Duivels: wisselt Garcia drie keer?

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. De Belgen moeten winnen, dat is een feit. Bondscoach ...

13
13
Fout van Garcia wordt hersteld: Rode Duivel in de ploeg

Rudi Garcia begon met een al bij al logische opstelling tegen Egypte. Al vonden we één ...

39
39
Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

39
39
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

93
93
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

157
157
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

31
31
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

44
44
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

57
57
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

106
106
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

85
85
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

34
34
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

176
176
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

212
212
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

467
467
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

222
222
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

340
340
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

34
34
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

46
46
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

189
189
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

222
222
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

29
29
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

517
517
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

191
191
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

49
49

Meer sportnieuws