Meevaller voor Rode Duivels: aanvaller schittert in Bundesliga

door
Meevaller voor Rode Duivels: aanvaller schittert in Bundesliga

De Premier League krijgt volop aandacht in België en van Charles De Ketelaere wordt bijna elke beweging besproken. Toch loopt er in de Bundesliga een Belgische aanvaller rond die geruisloos aan een topseizoen bezig is.


Roberto Martinez zal met plezier de prestaties van Dodi Lukebakio aanschouwen. De aanvaller is bijzonder sterk bezig bij Hertha BSC. De Belgische aanvaller wist in 10 matchen in de Bundesliga al 5 keer raak te treffen en 1 assist uit te delen. In de DFB-pokal was Lukebakio ook al goed voor 1 goal en 1 assist in 1 wedstrijd. Met 6 goals en 2 assists in 11 matchen is Lukebakio een aanvaller die in bloedvorm verkeert.

TEGEN DE LAT TEGEN NEDERLAND

De ex-speler van RSC Anderlecht en Sporting Charleroi kan zo mogelijk stijgen in de rangorde. In de vorige interlandperiode mocht hij 8 minuten invallen tegen Nederland en Lukebakio pakte toen uit met een geweldige omhaal die jammer genoeg het doelhout trof. Lukebakio speelde tot op heden vijf keer voor de Rode Duivels, maar echt doorbreken kon hij er nog niet. Nochtans is hij een speler met 122 wedstrijden in de Bundesliga op de teller en daarin was hij toch goed voor 29 goals en 20 assists. Verdient hij niet stilaan meer kansen?

De 25-jarige aanvaller kan zomaar eens de verrassing van de chef worden op het WK. Dries Mertens (Galatasaray), Loïs Openda (RC Lens), Christian Benteke (D.C. United), Divock Origi en Charles De Ketelaere (AC Milan) kennen momenteel om allerhande redenen geen topperiode. Wie weet kan Lukebakio daarvan profiteren en mag hij in Qatar zijn eerste grote toernooi meemaken?

LEES OOK: "Geen slap afkooksel"-Van Gucht zet sportwereld op zijn kop

Moet Lukebakio mee naar het WK?

Meest recent

‘Opvolger Nicky Hayen bij Club Brugge al bekend’

Nicky Hayen is momenteel nog de hoofdtrainer bij Club Brugge, maar de Belgische oefenmeester maakt ...

34
34
'Ontslag Wils? Kleedkamer Antwerp geeft doorslag'

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. De club verkocht weer heel wat ...

17
17
Riedewald maakt na vertrek bij Antwerp opmerkelijke transfer

Antwerp liet in de zomer alweer heel wat spelers vertrekken. Opvallend was dat ook een aantal ...

7
7
Vanderbiest onthult pikante aanbieding van Anderlecht

KV Mechelen is tot dusver één van de aangename verrassingen van het seizoen. Malinwa ...

42
42
Man Utd watertandend na uitspraak over Lammens

Zondag staat er in de Premier League een absolute topper op het programma, want dan gaat Manchester ...

65
65
'Club en Anderlecht strijden om peperdure doelman'

Pas binnen een tweetal maanden gaat de wintermercato van start, maar vele clubs speuren nu al rond ...

282
282
'Union bezorgt Anderlecht wéér schaamrood op wangen'

De Jupiler Pro League trekt zich dit weekend weer op gang en daarbij wordt het onder meer uitkijken ...

121
121
TRANSFERUURTJE: 'Transferbom Bayern, Real haalt uit'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

134
134
Hommeles bij Barça: Club Brugge wrijft zich in de handen

Club Brugge neemt het op 5 november op tegen FC Barcelona in de Champions League. Blauw-Zwart is ...

254
254
VTM deelt opvallende waarschuwing uit aan Marc Coucke

Marc Coucke kreeg gisteren een onverwachte publieke vermaning van… VTM zelf. De ...

76
76
Leoni gooit alles op tafel na vertrek Anderlecht

Theo Leoni maakte een opvallende opmars mee bij RSC Anderlecht. Pas op latere leeftijd wist de ...

222
222
Échte reden mislukte knaltransfer Van den Bosch: “Door hem”

Zeno Van den Bosch werd afgelopen zomer nadrukkelijk genoemd bij een zomerse knaltransfer. De ...

107
107
Penders onthult transferperikelen Genk: “Niet gemakkelijk”

Mike Penders wordt gezien als een enorm talent. Op jonge leeftijd legde Chelsea al 20 miljoen euro ...

106
106
Driedubbele uppercut Anderlecht: “Héél pijnlijk”

RSC Anderlecht is veranderingen aan het doorvoeren achter de schermen en ook Brusselse rivaal Union ...

375
375
'Charleroi wil uitpakken met knaltransfer'

Sporting Charleroi kan in januari versterking gebruiken, dat is duidelijk. Trainer Rik De Mil kreeg ...

34
34
Standard met enorm probleem: Euvrard ziet oplossing

Standard neemt het vanavond in eigen huis op tegen Royal Antwerp FC. Beiden stellen tot op heden ...

159
159
Kompany-gekte bij Bayern: voorzitter maakt balans op

Vincent Kompany doet het voortreffelijk bij Bayern München. Voor wie de carrière van ...

250
250
Standard krijgt open sollicitatie van 'man van 45 miljoen'

Standard haalde heel wat oude bekenden terug naar Luik. Zij moeten de club op en naast het veld weer ...

354
354
Bataille doet boekje open: JPL-topclub informeerde

Jelle Bataille en Royal Antwerp FC gingen afgelopen zomer uit elkaar. Het werd een pijnlijk ...

144
144
"Geen slap afkooksel"-Van Gucht zet sportwereld op zijn kop

Ruben Van Gucht heeft zijn reputatie als opvallende persoonlijkheid in de sportwereld opnieuw alle ...

50
50
Nederlandse pers waarschuwt Ajax voor Anderlecht-scenario

RSC Anderlecht gaat het nog maar eens anders proberen. Het is ook voor hoofdaandeelhouder Marc ...

175
175
Paniek bij Antwerp: duurste speler gratis weg?

Bij Royal Antwerp FC moeten ze ook in 2026 stevig gaan verkopen om de rekeningen te laten kloppen. ...

295
295
‘Koude douche: Onyedika keert Club Brugge de rug toe'

De wintermercato nadert en bij Club Brugge dreigt een koude douche: Eintracht Frankfurt loert ...

869
869
Zetterberg ziet cruciale rol voor één man in RSCA-organigram

Marc Coucke stelde Michael Verschueren aan als voorzitter en Kenneth Bornauw als CEO. Pär ...

258
258
Nederlandse pers denkt totaal anders over Rode Duivels

De Rode Duivels zijn anno 2025 niet meer zo sterk als 2018. Toen waren ze een team dat aan elke ...

795
795

Meer sportnieuws