TRANSFERUURTJE: 'Opvolger Mazzu getipt, toptransfer Lokonga'

door
TRANSFERUURTJE: 'Opvolger Mazzu getipt, toptransfer Lokonga'

De WK-eindronde in Qatar staat voor de deur, maar ook de winterse mercato nadert met rasse schreden. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met hun transferplannen te ontrollen. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE
Felice Mazzu blijft voorlopig aan het roer staan als hoofdcoach van RSC Anderlecht. Maar moest het zondag tegen Standard toch verkeerd lopen voor Paars-Wit, lijken zijn dagen geteld. Er wordt alvast een eerste kandidaat-opvolger genoemd. Zo schuift men bij Het Nieuwsblad en La Dernière Heure de naam van Robin Veldman naar voren. De Nederlander levert momenteel goed werk als coach van de Anderlecht-beloften.



BUITENLAND
Albert Sambi Lokonga kan mogelijk een fraaie transfer maken. Italiaanse media weten dat Arsenal en Juventus zelfs al gesprekken hebben gevoerd. Zo zouden de Gunners wel graten zien in Manuel Locatelli en ze stelden een ruildeal voor met Lokonga, maar dat zag Juve niet zitten. Coach Massimiliano Allegri zou echter wel openstaan voor de komst van Lokonga wel zien zitten. De Oude Damen zou nu bereid zijn om de Amerikaan Weston McKennie in de deal te betrekken. Arsenal moet nog antwoorden op dit voorstel, maar er liggen dus mogelijkheden.



Indien Cristiano Ronaldo in januari alsnog vertrekt, wil Manchester United een directe vervanger aantrekken. De eerste kandidaat lijkt alvast bekend. Volgens The Sun en het Spaanse Deportes Cuatro zou Joao Félix wel eens de overstap naar Old Trafford kunnen maken. De 22-jarige aanvaller zou graag willen vertrekken bij Atlético Madrid, waar hij doorgaans een invallersrol heeft. Hoewel er nog meer interesse heerst, zou United een goede kans maken.



Jonathan David zou zijn carrière wel eens in de Premier League kunnen voortzetten. Volgens Sky Sports geniet het Canadese goudhaantje van Lille OSC namelijk de belangstelling van Everton FC, momenteel de vijftiende in de Engelse competitie. Het plan van de Toffees is om snel sportieve vooruitgang te boeken en dat zien ze mogelijk door het aantrekken van David. Everton wil hem in januari al aantrekken en hij zou meer dan vijftig miljoen euro moeten kosten.



Er blijft gespeculeerd worden over een vertrek van Frenkie de Jong bij FC Barcelona. Zo stelt ESPN dat Chelsea, Manchester United en Chelsea in de race zijn voor De Nederlandse middenvelder. Deze drie Engelse topclubs willen in januari allen hun kans wagen om De Jong naar de Premier League te halen. Chelsea zou alvast te horen hebben gekregen dat Oranje-international niet langer ‘nee’ zegt tegen een vertrek uit Barcelona.



Volgens Calciomercato zal Serie A-sensatie Kvicha Kvaratskhelia alvast niet lang meer te bewonderen zijn in het shirt van SSC Napoli, want volgens het Italiaanse medium geniet de 21-jarige de interesse van Liverpool en Manchester City. Zij zouden overtuigd geraakt zijn van Kvaratskhelia’s uitstekende prestaties in de Serie A maar ook in de Champions League.

LEES OOK: 'Koopje van het jaar: deze som kostte revelatie Lokonga'

Ronaldo is in januari weg bij United ...

Meest recent

Neymar mee naar het WK? Ancelotti schept duidelijkheid

Brazilië trekt voor het eerst sinds lange tijd niet als favoriet naar een WK. De Brazilianen ...

3
3
Euvrard ziet pijnpunt bij Standard: "Is niet normaal"

Standard hoopt tegen KVC Westerlo een volgende zege te boeken. De fans lopen niet warm voor de ...

12
12
Cercle Brugge na vlotte zege bijna zeker van het behoud

In de Jupiler Pro League en Challenger Pro League stonden er twee belangrijke degradatieduels op het ...

28
28
Bayern München kan de titel nu al ruiken in de Bundesliga

In de Bundesliga en Premier League stonden er een aantal matchen op het programma. In Duitsland was ...

17
17
Van Gucht en Valentine zorgen voor flinke opschudding

Opnieuw zorgt Ruben Van Gucht voor ophef, dit keer niet door zijn werk op televisie maar door ...

32
32
Taravel geeft oorzaak voor blessures Camara

RSC Anderlecht weet wat het morgen moet doen tegen AA Gent: winnen. De Brusselaars moeten het weer ...

42
42
De Mil bijzonder misnoegd: "Waar halen ze het?!

AA Gent heeft sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck twee keer de Champions' Play-Offs gehaald. ...

74
74
Anderlecht hoopt op uitgaande transfer: "Alles is mogelijk"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer een stevige schoonmaak volgen. De Brusselaars hopen een aantal ...

114
114
'Juventus gaat voor zes absolute knaltransfers'

Juventus is al jaren op de dool. De Oude Dame wil daar verandering in gaan brengen. De Italiaanse ...

45
45
Weldra transferdeal tussen AA Gent en Cercle Brugge?

Het is april en dan begint de transfermolen inzake transfers steeds meer te draaien. De Belgische ...

143
143
Arsenal met grote zorgen na nieuwe optater

Arsenal wil dit jaar na ruim 20 jaar eindelijk nog eens landskampioen worden. De Gunners hoopten ...

34
34
'Standard kan eindelijk cashen: twee hete transferdossiers'

Standard is een club die de komende jaren weer aansluiting wil vinden met de Belgische subtop. De ...

67
67
'Anderlecht, opgelet: twee clubs strijden om Lukaku'

Ze spreken het bij RSC Anderlecht niet uit, maar uiteraard dromen ze door de huidige situatie van ...

193
193
Coosemans doet boekje open over toekomst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht zal Thorgan Hazard heel erg uitkijken naar de contractbesprekingen tussen de club ...

159
159
Dipje bij STVV: Vrancken blikt vooruit naar Club Brugge

STVV kent een fantastisch seizoen. De Kanaries kunnen echter niet ontkennen dat ze in een dipje ...

127
127
'City pakt zwaar uit: PL-smaakmaker eerste zomeraanwinst'

Manchester City maakt zich op voor Premier League-toppers die de Engelse titelstrijd in een ...

46
46
Exodus Club dreigt: vier smaakmakers tóch langer aan boord?

Club Brugge maakt zich op voor een drukke transferzomer. Verschillende sterkhouders van Blauw-Zwart ...

419
419
Taravel zet orde op zaken na bolwassing: "Heeft me gestoord"

Jérémy Taravel maakt momenteel kennis met de keerzijde van de trainersmedaille. Na ...

181
181
"Respect van heel Europa" - Bayern-CEO gaat los over Kompany

Bayern München staat voor een belangrijke week. In de Bundesliga ligt het doelpuntenrecord ...

275
275
Genk op scherp gezet: Hayen krijgt 'duidelijke ambitie'

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

161
161
TRANSFERUURTJE: 'Topaankoop Club Brugge, transferschok Lukaku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

565
565
Oosting verrast met uitspraken na nieuwe mokerslag

Royal Antwerp FC kreeg een nieuwe mokerslag in de Europe Play-Offs. The Great Old ging met 2-1 ...

172
172
Bram Van Driessche haalt Belgische VAR onderuit

Bram Van Driessche mag mee naar het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De Belgische ...

119
119
‘STVV in de fout met Vrancken: Anderlecht of buitenland?’

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. Wouter Vrancken is de ...

263
263
Mbappé vol bloed na slag: Arbeloa in alle staten

Real Madrid verloor dure punten in La Liga. Tegen het Girona van Axel Witsel werd het 1-1. Thibaut ...

69
69

Meer sportnieuws