TRANSFERUURTJE: 'Opvolger Mazzu getipt, toptransfer Lokonga'

door
TRANSFERUURTJE: 'Opvolger Mazzu getipt, toptransfer Lokonga'

De WK-eindronde in Qatar staat voor de deur, maar ook de winterse mercato nadert met rasse schreden. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met hun transferplannen te ontrollen. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE
Felice Mazzu blijft voorlopig aan het roer staan als hoofdcoach van RSC Anderlecht. Maar moest het zondag tegen Standard toch verkeerd lopen voor Paars-Wit, lijken zijn dagen geteld. Er wordt alvast een eerste kandidaat-opvolger genoemd. Zo schuift men bij Het Nieuwsblad en La Dernière Heure de naam van Robin Veldman naar voren. De Nederlander levert momenteel goed werk als coach van de Anderlecht-beloften.



BUITENLAND
Albert Sambi Lokonga kan mogelijk een fraaie transfer maken. Italiaanse media weten dat Arsenal en Juventus zelfs al gesprekken hebben gevoerd. Zo zouden de Gunners wel graten zien in Manuel Locatelli en ze stelden een ruildeal voor met Lokonga, maar dat zag Juve niet zitten. Coach Massimiliano Allegri zou echter wel openstaan voor de komst van Lokonga wel zien zitten. De Oude Damen zou nu bereid zijn om de Amerikaan Weston McKennie in de deal te betrekken. Arsenal moet nog antwoorden op dit voorstel, maar er liggen dus mogelijkheden.



Indien Cristiano Ronaldo in januari alsnog vertrekt, wil Manchester United een directe vervanger aantrekken. De eerste kandidaat lijkt alvast bekend. Volgens The Sun en het Spaanse Deportes Cuatro zou Joao Félix wel eens de overstap naar Old Trafford kunnen maken. De 22-jarige aanvaller zou graag willen vertrekken bij Atlético Madrid, waar hij doorgaans een invallersrol heeft. Hoewel er nog meer interesse heerst, zou United een goede kans maken.



Jonathan David zou zijn carrière wel eens in de Premier League kunnen voortzetten. Volgens Sky Sports geniet het Canadese goudhaantje van Lille OSC namelijk de belangstelling van Everton FC, momenteel de vijftiende in de Engelse competitie. Het plan van de Toffees is om snel sportieve vooruitgang te boeken en dat zien ze mogelijk door het aantrekken van David. Everton wil hem in januari al aantrekken en hij zou meer dan vijftig miljoen euro moeten kosten.



Er blijft gespeculeerd worden over een vertrek van Frenkie de Jong bij FC Barcelona. Zo stelt ESPN dat Chelsea, Manchester United en Chelsea in de race zijn voor De Nederlandse middenvelder. Deze drie Engelse topclubs willen in januari allen hun kans wagen om De Jong naar de Premier League te halen. Chelsea zou alvast te horen hebben gekregen dat Oranje-international niet langer ‘nee’ zegt tegen een vertrek uit Barcelona.



Volgens Calciomercato zal Serie A-sensatie Kvicha Kvaratskhelia alvast niet lang meer te bewonderen zijn in het shirt van SSC Napoli, want volgens het Italiaanse medium geniet de 21-jarige de interesse van Liverpool en Manchester City. Zij zouden overtuigd geraakt zijn van Kvaratskhelia’s uitstekende prestaties in de Serie A maar ook in de Champions League.

LEES OOK: 'Ngonge verbaast en versiert weer fraaie transfer'

Ronaldo is in januari weg bij United ...

Meest recent

'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van ...

51
51
Vandenbempt waarschuwt Anderlecht in zoektocht naar nieuwe coach

Anderlecht ging zondag opnieuw pijnlijk onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. ...

178
178
'Nottingham Forest grijpt naast Rode Duivel'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog dé sensatie van de Premier League, maar dit seizoen ...

22
22
Leko verklaart bizarre tactische keuze: "Hij was niet fit"

Club Brugge wist zich eerder deze week nog knap te kwalificeren in de Champions League, maar is ...

89
89
'Genk weigert miljoenenbod en haalt nog toptalent'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato geweest, maar maandag lijkt er op de ...

133
133
'Club hakt transferknopen door: 100 miljoen geweigerd'

De voorbije dagen draaide de geruchtenmolen bij Club Brugge op volle toeren. Zowel aan inkomende als ...

313
313
'Vermeeren slachtoffer van knaltransfer Essevee'

Arthur Vermeeren mocht zaterdag nog eens tien minuten meedoen bij Olympique Marseille. Onze ...

81
81
'Anderlecht verrast: toch nog aanwinst op komst'

Besnik Hasi verwachtte ingaand geen nieuws meer bij RSC Anderlecht. Al haalde onze redactie aan dat ...

212
212
Anderlecht-fans reageren unaniem na ontslag Hasi

Anderlecht ging zondag opnieuw onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. Dat ...

237
237
KV Mechelen valt ondanks knappe comeback uit top zes

KV Mechelen is zijn plaats in de top zes kwijt. Op het veld van OH Leuven redden ze dankzij een ...

86
86
Anderlecht zoekt coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Besnik Hasi is ontslagen als trainer van RSC Anderlecht. Een logische beslissing na 18 zeges in 43 ...

1768
1768
Kogel is door de kerk: Anderlecht ontslaat Hasi

RSC Anderlecht heeft zopas Besnik Hasi ontslagen. Dat heeft de club meegedeeld via de officiële ...

473
473
Union SG haalt zwak Club Brugge meteen van zijn wolk

De beste Belgische ploegen van de afgelopen jaren stonden vanavond in het Dudenpark tegenover ...

202
202
‘Antwerp snel verlost van floptransfer’

De zomermercato van Royal Antwerp FC was zeker geen groot succes. De Great Old gaat mogelijk een van ...

159
159
‘Race tegen de klok: Club Brugge wil €7,5M-powerhouse’

Club Brugge heeft een transfertarget op de radar die deze winter plots overal opduikt. Zijn dossier ...

668
668
Ajax flikt het en heeft zeer grote transfer beet

Ajax verloor vandaag weer punten en telt achttien puntern minder dan PSV. Zo gaan voor het vierde ...

66
66
Man City loopt alweer kater op tegen Tottenham

In de Premier League moest Manchester City op bezoek gaan bij het povere Tottenham. De troepen van ...

29
29
PSV pakt na demonstratie uit met geweldig nieuws

Het moet bijzonder plezant zijn om vandaag fan te zijn van PSV. Ze domineren de Nederlandse ...

45
45
Club Brugge én Cercle Brugge kondigen transfers aan

De wintermercato loopt op zijn laatste benen. Er mogen nog de nodige transfers worden verwacht. Zo ...

124
124
Hasi op straat? Kleedkamer spreekt duidelijke taal

Het beloven spannende dagen te worden op Neerpede. Na de nederlaag op het veld van Standard, lijken ...

395
395
Anderlecht-zondebok schuldbewust: "Kijk vooral naar mezelf"

RSC Anderlecht is een nieuwe teleurstelling rijker. De gevallen recordkampioen verloor zondagmiddag ...

254
254
Ontslag Hasi in de maak: zondagavond nog crisisoverleg

RSC Anderlecht staat aanstaande donderdag voor een levensbelangrijk bekerduel tegen Antwerp FC. De ...

658
658
Genk bibbert en beeft maar verzilvert bliksemstart op Dender

KRC Genk heeft zijn eerste competitiezege onder Nicky Hayen beet. Op het veld van FCV Dender nam het ...

92
92
Union - Club Brugge: Leko kiest grote verrassing in basiself

In de Jupiler Pro League staat zondagavond een absolute topaffiche op het programma. Met Union SG en ...

281
281
Courtois én Lammens cruciaal in zeges, straf statement PSV

In La Liga blijft Real Madrid voorlopig op een zucht van leider FC Barcelona. Het won zondag immers ...

87
87

Meer sportnieuws