TRANSFERUURTJE: 'Opvolger Mazzu getipt, toptransfer Lokonga'

door
TRANSFERUURTJE: 'Opvolger Mazzu getipt, toptransfer Lokonga'

De WK-eindronde in Qatar staat voor de deur, maar ook de winterse mercato nadert met rasse schreden. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met hun transferplannen te ontrollen. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE
Felice Mazzu blijft voorlopig aan het roer staan als hoofdcoach van RSC Anderlecht. Maar moest het zondag tegen Standard toch verkeerd lopen voor Paars-Wit, lijken zijn dagen geteld. Er wordt alvast een eerste kandidaat-opvolger genoemd. Zo schuift men bij Het Nieuwsblad en La Dernière Heure de naam van Robin Veldman naar voren. De Nederlander levert momenteel goed werk als coach van de Anderlecht-beloften.



BUITENLAND
Albert Sambi Lokonga kan mogelijk een fraaie transfer maken. Italiaanse media weten dat Arsenal en Juventus zelfs al gesprekken hebben gevoerd. Zo zouden de Gunners wel graten zien in Manuel Locatelli en ze stelden een ruildeal voor met Lokonga, maar dat zag Juve niet zitten. Coach Massimiliano Allegri zou echter wel openstaan voor de komst van Lokonga wel zien zitten. De Oude Damen zou nu bereid zijn om de Amerikaan Weston McKennie in de deal te betrekken. Arsenal moet nog antwoorden op dit voorstel, maar er liggen dus mogelijkheden.



Indien Cristiano Ronaldo in januari alsnog vertrekt, wil Manchester United een directe vervanger aantrekken. De eerste kandidaat lijkt alvast bekend. Volgens The Sun en het Spaanse Deportes Cuatro zou Joao Félix wel eens de overstap naar Old Trafford kunnen maken. De 22-jarige aanvaller zou graag willen vertrekken bij Atlético Madrid, waar hij doorgaans een invallersrol heeft. Hoewel er nog meer interesse heerst, zou United een goede kans maken.



Jonathan David zou zijn carrière wel eens in de Premier League kunnen voortzetten. Volgens Sky Sports geniet het Canadese goudhaantje van Lille OSC namelijk de belangstelling van Everton FC, momenteel de vijftiende in de Engelse competitie. Het plan van de Toffees is om snel sportieve vooruitgang te boeken en dat zien ze mogelijk door het aantrekken van David. Everton wil hem in januari al aantrekken en hij zou meer dan vijftig miljoen euro moeten kosten.



Er blijft gespeculeerd worden over een vertrek van Frenkie de Jong bij FC Barcelona. Zo stelt ESPN dat Chelsea, Manchester United en Chelsea in de race zijn voor De Nederlandse middenvelder. Deze drie Engelse topclubs willen in januari allen hun kans wagen om De Jong naar de Premier League te halen. Chelsea zou alvast te horen hebben gekregen dat Oranje-international niet langer ‘nee’ zegt tegen een vertrek uit Barcelona.



Volgens Calciomercato zal Serie A-sensatie Kvicha Kvaratskhelia alvast niet lang meer te bewonderen zijn in het shirt van SSC Napoli, want volgens het Italiaanse medium geniet de 21-jarige de interesse van Liverpool en Manchester City. Zij zouden overtuigd geraakt zijn van Kvaratskhelia’s uitstekende prestaties in de Serie A maar ook in de Champions League.

LEES OOK: Fenomenale Haaland passeert Ronaldo, Lokonga wéér belangrijk

Ronaldo is in januari weg bij United ...

Meest recent

KAA Gent schrikt en spreekt Ivan Leko resoluut tegen

De vete tussen KAA Gent en Ivan Leko blijft voortduren. De Kroatische oefenmeester kon zegevieren ...

34
34
Birger Verstraete haalt verschroeiend uit: “Schandalig!”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Cercle Brugge. Eerder was Felice Mazzu ...

28
28
Topclubs vrezen: "We gaan voluit voor PO 1"

STVV is veruit dé verrassing van het seizoen in de Jupiler Pro League. Een lichtpunt in een ...

75
75
Anderlecht krijgt extra 'genialiteit': weldra basisplaats?

Bij RSC Anderlecht draait het dezer dagen blijkbaar enkel om intensiteit, energie en mentaliteit. ...

236
236
Leko scoort geen punten in Gent, wél bij Club: "Dat hoor je waaien"

Club Brugge won met 2-1 van AA Gent. Een verdiende zege, maar het was toch vooral de match waar Ivan ...

109
109
'Hoogspanning: verrassende wending in dossier van Hoefkens'

KRC Genk dacht aan Carl Hoefkens als de nieuwe trainer, maar die gaf aan bij NAC Breda te blijven. ...

177
177
Club Brugge lacht tanden bloot, KRC Genk gewaarschuwd

Club Brugge won met 2-1 van AA Gent. Voetballend was het een zeer matige Slag om Vlaanderen. Ook ...

432
432
Sardella dankt Kompany: "Toen hij hier trainer was..."

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van Royal Antwerp FC, dat zo wéér niet kon ...

105
105
Buffalo weigert hand Leko: "Heel onprofessioneel gehandeld"

De centrale figuur tijdens de clash van zondagmiddag tussen Club Brugge en AA Gent, was uiteraard ...

701
701
"Systematisch problematisch" - kranten buizen zondebok RSCA

RSC Anderlecht blijft het lastig hebben in de competitieduels op verplaatsing. Zondag pakte het op ...

262
262
'Slag om Vlaanderen' loopt fout: supporter naar ziekenhuis

Club Brugge won zondagmiddag met 2-1 van AA Gent na relatief matige wedstrijd. Jammer genoeg liep ...

223
223
Vincent Janssen naar Anderlecht? "Hij zou goud waard zijn"

Antwerp FC is de laatste weken opnieuw sterk bezig. Dat heeft onder meer te maken met de goede ...

490
490
Wéér geen clean sheet United: Engelse pers beoordeelt Lammens

Manchester United blijft uiterst wisselvallig voor de dag komen in de Premier League. Zondag liep de ...

120
120
‘Club Brugge gokt alles: 12 miljoen voor tikkende tijdbom’

Hoeveel risico kan Club Brugge nemen om de defensie te versterken? In Brugge dromen ze van een ...

395
395
De Mil houdt zich niet in: pijnlijke oorzaak nieuwe dreun

Rik De Mil blijft voorlopig wachten op zijn eerste overwinning als hoofdcoach van KAA Gent. Zijn ...

263
263
Anderlecht bevoordeeld op Bosuil? De Bilde fileert penaltyfase(s)

Antwerp FC zag zijn zegereeks zondagavond ten einde komen. De Great Old speelde zondag een sterke en ...

689
689
D-day in DAZN-affaire: drastische uitspraak op komst

Maandag is het eindelijk zover, dan verschijnt de zaak tussen de Pro League en DAZN voor de ...

200
200
'Chelsea wil opnieuw megaslag slaan in Genk'

De voorbije jaren kwam Chelsea al regelmatig vissen in Genk. Het waren de Blues die een vijftiental ...

642
642
Mazzu haalt snoeihard uit naar zijn eigen spelers

OH Leuven deed vorige week nog een uitstekende zaak door te gaan winnen in Charleroi, maar staat nu ...

113
113
Cinel strooit met lof nadat Cercle eindelijk nog eens wint

De voorbije maanden verzeilde Cercle Brugge in een diepe crisis. Het bleef maar liefst vier maanden ...

110
110
Hey duidt belangrijk verschil aan bij Anderlecht

Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om de topper op het veld van Antwerp naar zijn hand te ...

259
259
Marokko opent Africa Cup met zege na geweldige goal

Zondagavond is de Africa Cup van start gegaan. In de openingswedstrijd wist gastland en topfavoriet ...

71
71
Antwerp baalt als stekker: "We laten het liggen"

Antwerp maakte de voorbije weken een straffe opmars met zeges tegen Club Brugge, Genk en AA Gent. ...

180
180
Hasi slaat en zalft: "Op dat vlak een vooruitgang"

De topper van zondagavond tussen Antwerp en Anderlecht heeft spektakel opgeleverd. De Great Old leek ...

211
211
Gerkens loodst Cercle naar eerste zege in 4 maanden(!)

Na vier maanden is Cercle Brugge er eindelijk nog eens in geslaagd om een wedstrijd te winnen. De ...

101
101

Meer sportnieuws