Met een klinkende 6-1 overwinning tegen Westerlo zette KRC Genk ook tijdens de midweekspeeldag haar zegereeks verder. Zondag trekt de fiere leider dus in een goede flow naar eerste achtervolger Antwerp. Al leeft Wouter Vrancken toch niet helemaal vrij van zorgen toe naar die topper.
Het Belang van Limburg meldt namelijk dat Bryan Heynen donderdag ontbrak op de training. De aanvoerder, die tot hiertoe telkens aan de aftrap stond, gaf verstek wegens rugklachten. Net als de eveneens afwezige Matisse Didden sluit hij nog volgens dezelfde krant in principe vrijdag wel gewoon weer aan bij de groep.
Voorlopig weinig reden tot paniek dus, al zou een blessure van Heynen uiteraard wel hoogst ongelegen komen. Woensdag werd hij alvast pas voor de tweede keer dit seizoen vroegtijdig naar de kant gehaald; misschien toch een teken aan de wand. Zijn vervanger op het middenveld was zomeraankoop Matias Galarza.
MUNOZ
Voor het overige hebben alle spelers de partij tegen Westerlo zonder kleerscheuren overleefd, aldus HBVL. Ook rechtsachter Daniel Muñoz dus, die een aanslag op zijn enkel te verwerken kreeg. Alleen de langdurig geblesseerden Mujaid Sadick, Luca Oyen en Abid Adnane vertoeven nog in de Limburgse ziekenboeg.
LEES OOK: Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers
Arne Decraene