Union SG kan AA Gent een flinke klap uitdelen in de strijd om de vierde plaats. Het verschil tussen beide ploegen bedraagt vijf punten in het voordeel van de Brusselaars. Afgelopen week stormde het in de Ghelamco Arena.
Voorzitter Ivan De Witte en trainer Hein Vanhaezebrouck kregen het aan de stok met elkaar en voerden die strijd in de media. Niet meteen de beste week van het duo. Bij Union SG hopen ze wellicht dat de onrust binnen AA Gent ook zal doorvloeien richting spelersgroep. Karel Geraerts sprak zich uit over de heisa in Gent en blijft er rustig onder.
"Dat Ivan De Witte en Hein Vanhaezebrouck wat in de clinch liggen? Ik weet niet of dat per se een voordeel is voor ons. Het is duidelijk dat er de afgelopen dagen via de pers wat dingen heen en weer werden geslingerd, maar ik ben ervan overtuigd dat ze beiden al lang genoeg in het voetbal zitten en weten wat ze moeten doen om deze situatie te ontmijnen. Sportief zal het voor ons niets veranderen. Gent heeft tegen KV Mechelen nog eens laten zien dat ze goed kunnen voetballen. Dat zullen ze morgen op Union opnieuw willen laten zien. Die extrasportieve zaken gaan niet doorwegen volgens mij", aldus Geraerts bij Het Laatste Nieuws.
AA Gent boekte een 6 op 6 en kan tot op twee punten komen van Union SG. Dan zou de rust weer terugkeren bij de club.
Rien de tel que le sentiment d’un jour de match ! 🤩#USGGNT pic.twitter.com/mVKSc0CcFQ
— Royale Union Saint-Gilloise (@UnionStGilloise) October 19, 2022
LEES OOK: Negatieve primeur: DAZN bezorgt fans domper voor bekerfinale
Claudio Reulens