Onuachu verstuurt waarschuwingsschot naar Bosuil

door
Onuachu verstuurt waarschuwingsschot naar Bosuil

Tijdens de midweekspeeldag van de Jupiler Pro League heeft KRC Genk zijn leidersplaats nog eens extra in de verf kunnen zetten. De Limburgers draaiden dinsdagavond KVC Westerlo door de gehaktmolen: 6-1. Racing lijkt dus helemaal klaar voor de clash van komend weekend tegen Antwerp FC.


Genk had tegen Westerlo meerdere redenen om te vieren. De terugkeer van Joseph Paintsil bijvoorbeeld. De Ghanese flankspeler startte voor het eerst sinds zijn blessure weer in de basis en stond na nog geen 10 minuten al op het scorebord. Daarnaast kon Paul Onuachu zijn stijgende vormcurve bevestigen. De regerende Gouden Schoen was opnieuw goed voor twee treffers en zit inmiddels aan zes goals in zijn laatste vier competitieduels.

Onuachu lijkt dus helemaal klaar om de strijd aan te gaan met Antwerp, de huidige nummer twee in het klassement. "We willen onze leidersplek behouden en trekken met vertrouwen naar Antwerp, want we zitten in een goede flow. Het wordt zondag een interessante wedstrijd", reageerde de boomlange spits bij Het Laatste Nieuws.

VIER PUNTEN LOS
In ieder geval lijkt het momentum helemaal gekeerd in het voordeel van Genk. Zo staat Racing momenteel zelfs vier punten voor op Antwerp, dat weliswaar nog een wedstrijd te goed heeft. Maar coach Wouter Vrancken wil zich niet teveel bezighouden met het klassement. "Niet mee bezig. We leven in het nu en kijken niet te ver vooruit. Dat zie ik ook bij mijn spelers. Een grote kwaliteit", aldus de trainer.

LEES OOK: Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Onuachu wordt nog topschutter dit seizoen ...

Meest recent

Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

8
8
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

65
65
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

86
86
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

53
53
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

36
36
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

152
152
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

159
159
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

32
32
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

340
340
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

209
209
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

458
458
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

89
89
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

35
35
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

422
422
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

48
48
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

445
445
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

139
139
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

350
350
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

248
248
Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

319
319
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

108
108
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

492
492
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

518
518
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

661
661
Hasi glundert: “Sterker en explosiever dan Iachtchouk”

RSC Anderlecht heeft met Danylo Sikan een nieuwe aanvaller binnengehaald. De 24-jarige ...

319
319

Meer sportnieuws