'Woeste Laporta stormt kleedkamer binnen na Clasico-nederlaag'

187 stemmen
'Woeste Laporta stormt kleedkamer binnen na Clasico-nederlaag'

FC Barcelona kent een bijzonder ontgoochelende week. Het raakte in de Champions League niet verder dan een gelijkspel tegen Inter, waardoor kwalificatie voor de achtste finales stilaan een utopie lijkt. Zondag kreeg het een nieuw klap, want het moest nu ook nog eens zijn koppositie in La Liga afstaan. In de Clasico bleek Real Madrid immers een maatje te groot.


De Koninklijke besliste de wedstrijd in de eerste helft door uit te lopen tot 2-0 en daar herstelde Barça niet echt meer van. Een kwartier voor tijd claimden de Catalanen wel een strafschop toen Robert Lewandowski in de zestien een duwtje kreeg van Carvajal, maar de scheidsrechter liet doorspelen en ook de VAR greep uiteindelijk niet in.

Daar waren ze bij Barça woedend over en Spaanse media melden dat voorzitter Joan Laporta na de wedstrijd zelfs verhaal ging halen bij de scheidsrechters. Hij zou de kleedkamer van de refs binnengegaan te zijn om daar te vragen waarom de VAR niet ingegrepen heeft en wat nu eigenlijk de criteria zijn voor een interventie van de videoref.

GEEN EXCUUS
Tegenover Mundo Deportivo was ook technisch directeur Jordi Cruijff kritisch, zij het wel met een bedenking. "Volgens mij is de normale gang van zaken dat je in ieder geval het moment gaat terugkijken", vond de Nederlander. "Het heeft ons verrast, maar ik wil het niet als excuus aandragen. Dit is niet de reden dat we verloren hebben", merkte hij wel op.

LEES OOK: 'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

🚀

Heeft Barça te klagen over de arbitrage?

Meest recent

AA Gent verrast compleet met aanwinst uit eerste nationale

AA Gent was de voorbije dagen al druk in de weer op de transfermarkt. Het strikte Christian Burgess ...

1
1
'AA Gent schrikt: vertrek Delorge alsmaar concreter'

AA Gent hoopt zich deze zomer te kunnen versterken om zo volgend seizoen weer dichter bij de top van ...

20
20
'Dender plukt wéér assistent weg bij Club als nieuwe T1'

Club Brugge krijgt de laatste jaren veel lof voor zijn jeugdopleiding, maar het leidt tegenwoordig ...

31
31
Henry maakt Cristiano Ronaldo af: "Luister goed mensen..."

Portugal speelde 1-1 tegen Congo. Het was op voorhand al duidelijk dat Congo een zware tegenstander ...

160
160
'Liverpool slaat toe met Spaanse WK-ganger'

Liverpool blikt terug op een zeer ontgoochelend seizoen. Het kon de verwachtingen niet inlossen na ...

19
19
Zetterberg geeft Anderlecht flinke waarschuwing

RSC Anderlecht moet binnen een maand al stevig aan de bak in de voorrondes van de Europa League. Dan ...

93
93
'Thomas Kaminski staat voor verrassende terugkeer'

Wat breng de nabije toekomst voor Thomas Kaminski? De Belgische doelman wordt in het buitenland ...

64
64
AA Gent zorgt voor absolute recordtransfer

AA Gent haalde Josué Vergara naar de Planet Group Arena. De Buffalo’s halen hem voor de ...

174
174
Helemaal omgeslagen: Club Brugge verrast met Sels-wending

Club Brugge leek Matz Sels stilaan te moeten vergeten, maar achter de schermen heeft het dossier ...

1001
1001
'JPL-clubs lonken naar ex-smaakmaker Beerschot'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

83
83
Nieuw vraagteken bij Rode Duivels: vervanging op komst?

België heeft al lange tijd een probleem. Zonder Romelu Lukaku scoort het te moeilijk. Dat bleek ...

240
240
Harde kern RSCA roert zich weer: Coucke gebeten hond

RSC Anderlecht begint vrijdag aan het nieuwe seizoen. De spelers leggen dan medische proeven af. ...

353
353
Ghana en Colombia knokken zich naar WK-zeges

Deze ochtend stonden er op het WK twee matchen op het programma. Ghana moest aan de bak tegen ...

26
26
Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

53
53
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

312
312
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

151
151
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

395
395
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

303
303
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

469
469
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

486
486
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

253
253
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

77
77
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

115
115
'Bayern dokt 55 miljoen: Kompany krijgt WK-uitblinker'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

197
197
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

70
70

Meer sportnieuws