Demy de Zeeuw speelde de hele wedstrijd.
Toch gaven de Brusselaars zich niet meteen gewonnen. Rond het half uur wisten ze een strafschop te benutten. Hoewel dit afgelopen seizoen een hekelpunt was, ging deze er toch gewoon in. Sacha Kljestan bracht zo de bordjes weer in evenwicht.
De 1-1 stond nog maar even op het bord, of daar waren de Duitsers al terug. Ivo Ilicevic bracht met nog tien minuten op de klok in de eerste helft Hamburger weer op voorsprong. Jeugdproduct Youri Tielemans maakte zich op voor de tweede helft om Kljestan te vervangen, maar ook hij kon het tij niet helpen keren.
Kljestan wist een penalty feilloos om te zetten.
Zo'n kwartier voor tijd gaf Hamburger de Belgische landskampioen het nekschot. Valmir Nafiu legde de 3-1 eindstand vast. Van den Brom trachtte met enkele wissels de wedstrijd nog om te keren, maar het mocht niet meer baten.
Scoreverloop:
0-1 (15') Bram Nuytinck (eigen doelpunt)
1-1 (28') Sacha Kljestan (strafschop)
2-1 (35') Ivo Ilicevic
3-1 (73') Valmir NafiuLEES OOK: Anderlecht wint maar zwoegt: grote winnaar op tribunes
Jens Cuypers