Lierse laat in het verre Virton na om koppositie op te eisen

door
Lierse laat in het verre Virton na om koppositie op te eisen

De Pallieters zijn er deze namiddag niet in geslaagd om Beveren bij te benen aan de kop van de Challenger Pro League. Thuisploeg Virton hield Lierse Kempenzonen knap in bedwang maar blijft moeite hebben om wedstrijden te winnen, met nu al zes gelijke spelen.


Lierse Kempenzonen kende een prima start van de competitie en na twee mindere wedstrijden, knoop het vorig weekend weer aan met de zege. Het team van Tom Van Imschoot stond voorlopig virtueel nog steeds op een promotieplek (voor dit weekend) en hoopte vandaag om ook in Virton de drie punten weg te kapen. De Luxemburgers kampeerden op een tiende plek, al stond alles nog steeds dicht bij mekaar in de Challenger Pro League.

Virton opent sterk, Pallieters nemen stevig over

Virton had het betere van het spel in de openingsfase en iets voorbij het kwartier kwam het ook dichtbij de openingstreffer. Doelman Delanghe bokste een bal onvoldoende weg en de volley van Allach ging maar net naast. De thuisploeg duwde ook nadien stevig door, Doue kwam oog in oog met de bezoekende doelman maar besloot in het zijnet en ook een kopbal van Allach ging nog over. Op het halfuur stak ook Lierse Kempenzonen eindelijk de neus aan het venster maar Vincensini toonde zich alert bij een schot van de doorgebroken Tabékou en niet veel later besloot ook topschutter Rocha in de handen van de thuisdoelman. De Pallieters namen het slotkwartier voor hun rekening maar halfweg hingen de bordjes nog gelijk.


Rocha kwam deze namiddag niet tot scoren.

Onmondigheid troef in tweede helft

Ook na de pauze was er weinig afscheiding tussen Lierse Kempenzonen en thuisploeg Virton. Beide ploegen kregen nog wel hun kansen maar waren deze namiddag onmondig in de zone van de waarheid. In de slotminuten kreeg Libert van dichtbij nog een kans op de winning-goal maar zijn kopbal was veel te flauw om Vincensini te verontrusten. Meteen nadien knalde Anne van in de zestien meter hoog over. Zo bleef het bij een brilscore in het verre Virton, een punt waar beide ploegen weinig mee opschieten.

Denkt u dat Virton zal degraderen?

Meest recent

Arsenal slikt mokerslag: goed nieuws voor Club Brugge

De laatste interland-break van het kalenderjaar zit erop, het clubvoetbal kan weer in alle hevigheid ...

9
9
Vete Garcia-De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Wat een mooi feest had moeten worden om de WK-kwalificatie van de Rode Duivels te vieren, werd ...

197
197
'Vazquez out: Anderlecht wil oude bekende als nieuwe spits'

RSC Anderlecht wil vanaf komend weekend de goede lijn van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

216
216
'United past voor toptransfer: Lammens lacht tanden bloot'

De kans dat hij dinsdag tegen Liechtenstein zijn grote debuut als Rode Duivel zal maken, is ...

245
245
Vandenbempt onthult dé voorwaarde voor ontslag Garcia

Er zou een feeststemming moeten heersen rond de Rode Duivels. Er werd dinsdagavond met 7-0 gewonnen ...

83
83
'Stevige opsteker voor Zeno Debast'

Het was bij de Rode Duivels wat zoeken achterin tegen Kazachstan en Liechtenstein. Rudi Garcia kon ...

30
30
WK-selectie Rode Duivels: 20 spelers al zeker van plaats?

Het was al zo goed als zeker, maar dinsdagavond werden ook de laatste twijfels weggenomen: de Rode ...

108
108
Raes uit grote bedenking bij kritiek op Garcia

Rudi Garcia heeft in zijn eerste jaar als bondscoach al zijn doelstellingen behaald. Hij hield de ...

52
52
Assistent onthult straffe aanbiedingen voor Clement

Philippe Clement is weer aan het werk. Negen maanden na zijn ontslag bij Rangers vond onze ...

63
63
'Mislukte samenwerking krijgt voor Beerschot staartje'

Het lijkt Beerschot de laatste maanden weer voor de wind te gaan. De club werd onlangs overgenomen ...

155
155
Anderlecht in paniek: monsterbod op Cvetkovic komt

De 18-jarige Mihajlo Cvetković groeit in snelvaart uit tot Anderlechts belangrijkste spelers. Met 3 ...

580
580
'Juventus en Milan strijden om Belgische WK U17-sensatie'

De Jonge Duivels trokken met hoge verwachtingen naar het WK U17, maar hebben die niet kunnen ...

92
92
Vete explodeert: "Garcia neemt ons niet serieus"

De Rode Duivels mochten dinsdagavond de champagne boven. Niet alleen werd Liechtenstein met 7-0 door ...

170
170
'Kogel door de kerk: Celtic heeft trainer gekozen'

Het is voor de Schotse topclubs nog geen prettig seizoen. Rangers kende een dramatische start met ...

208
208
België vreest problemen: twee verrassingen achterin?

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat is alweer zeer goed nieuws voor het Belgisch voetbal. Rudi ...

225
225
Euvrard ziet één enorm probleem bij Standard

De trainerswissel heeft bij Standard inzake resultaten voorlopig weinig beterschap weten te brengen. ...

118
118
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

41
41
Rode Duivel eist meer: “Mijn rol moet groter worden”

Het leven zonder Romelu Lukaku is héél zwaar voor de Rode Duivels. Een gebrek aan ...

112
112
'Mokio laat Ajax daveren: megadeal lijkt onafwendbaar'

Ajax gaat momenteel door een diepe crisis, maar kan zich toch een beetje optrekken aan zijn twee ...

79
79
'Sels krijgt vergeten ex-Jonge Duivel als ploegmaat'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog één van de sensaties in de Premier League, met ...

37
37
Garcia botst met pers: Duivels kiezen partij

De Rode Duivels wisten zich wel opnieuw te plaatsen voor het WK, maar desondanks oogt de balans van ...

173
173
'RSCA-flop geeft op: wil Anderlecht nu zo snel mogelijk weg'

Anderlecht kende een zeer bewogen transferzomer, maar desondanks lijkt het ook in januari weer ...

318
318
Mazzu velt oordeel over Garcia: "Valse discussie"

De Rode Duivels maakten er dinsdagavond tegen Liechtenstein een feestavond van, met een deugddoende ...

137
137
'Club Brugge verrast met Portugese ex-international'

Bij Club Brugge mogen we in de komende maanden wellicht weer heel wat transferactiviteit verwachten. ...

432
432
'Doodsbedreigingen voor Noa Lang: keiharde straf'

Noa Lang versierde vorige zomer een droomtransfer van PSV naar Napoli, al heeft hij daar tot dusver ...

53
53

Meer sportnieuws