Leye ziet uitblinker bij Essevee: "Onze beste man"

door
Leye ziet uitblinker bij Essevee:

Zulte Waregem zit voorlopig in de hoek waar de klappen vallen. Essevee ging ook zaterdag opnieuw onderuit in de competitie. Deze keer was promovendus KVC Westerlo te sterk met 2-0. Mbaye Leye en de zijnen blijven zo ook na deze speeldag in het bezit van de weinig benijdenswaardige rode lantaarn.


Nacer Chadli zorgde al vroeg voor een voorsprong voor de Kemphanen. Net na de pauze zorgde Foster voor de 2-0. Zulte Waregem creëerde wel verschillende kansen in de wedstrijd, maar scoren lukte niet. Bolat stond verschillende keren in de weg en Vossen trapte ook nog eens op de lat. Essevee blijft zo nog maar eens met lege handen achter na een wedstrijd waarin er meer mogelijk was.

Mbaye Leye zag ondanks de nieuwe nederlaag toch veel positieve punten bij zijn ploeg. "De mentaliteit zat goed, net als de organisatie", klonk het na afloop bij Het Nieuwsblad, waarna hij met lof strooide voor één speler in het bijzonder. "Onze beste man was eigenlijk Tambedou maar die verlies je dan al snel door een enkelblessure", baalde Leye.

ONTSLAG?

De tegenvallende resultaten aan de Gaverbeek doen de stoel van Leye mogelijk wankelen. Zelf is de Senegalees echter nog niet bezig met een ontslag. Leye werd in zijn trainersloopbaan eerder al eens aan de deur gezet, bij Standard. Bij de Rouches stond hij uiteindelijk nog geen jaar aan het roer. Luka Elsner volgde hem op aan de boorden van de Maas, maar zonder veel succes. Volgende week gaan Leye en co thuis tegen OHL op zoek naar broodnodige punten.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen en AA Gent heel tevreden

Zal Leye het seizoen uitdoen bij Zulte Waregem?

Meest recent

Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

72
72
KRC Genk incasseert mokerslag: Fink hakt knopen door

Met de uitschakeling in de Croky Cup en een zware nederlaag tegen Antwerp heeft KRC Genk een rotweek ...

55
55
Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge bleef één helft goed overeind, maar uiteindelijk bleek Arsenal toch een ...

193
193
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

185
185
'Anderlecht herschikt weer: gevolgen voor Renard bekend'

Het organigram van Anderlecht was de laatste jaren een duiventil. Ook in de voorbije maanden werd er ...

160
160
'AA Gent plots opgejaagd: goudhaantje grof wild'

Het zijn voor AA Gent woelige dagen geweest. De club werd geconfronteerd met het plotse vertrek van ...

121
121
De Cat spreekt duidelijke taal over mogelijke wintertransfer

Dé ontdekking van het seizoen in de Jupiler Pro League is tot dusver zonder twijfel Nathan De ...

192
192
'Buitenkans voor JPL-clubs? Fredberg stuurt ex-Duivel weg'

Het is intussen een dik jaar geleden dat Jesper Fredberg ontslagen werd als CEO Sports bij ...

108
108
Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

206
206
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

56
56
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

145
145
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

333
333
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

251
251
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

280
280
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

282
282
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

377
377
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

334
334
Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

152
152
Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

59
59
Pro League maakt kalender volgend seizoen nu al bekend

Het zijn woelige tijden voor het Belgische voetbal. De clubs verkeren in grote financiële ...

280
280
'Straf gerucht: Genk verlost Anderlecht van overbodige pion'

De wintermercato staat stilaan voor de deur en er ligt ook bij de Belgische topclubs heel wat werk ...

578
578
Engelse pers mild voor Club: één speler krijgt lof

Ivan Leko heeft woensdagavond geen droomdebuut beleefd bij Club Brugge. De nieuwe trainer moest bij ...

473
473
'Anderlecht verrast compleet en shopt bij La Louvière'

Bij RSC Anderlecht lijkt er toch weer een en ander te gaan bewegen. De Brusselaars staan volgens La ...

257
257
Crisis bij Real Madrid en dure fout: Courtois slaat mea culpa

Real Madrid zit duidelijk in een mindere periode. Bepaalde media zagen al aan de poten van trainer ...

46
46
Knaltransfer Club Brugge? "Hij zou een versterking zijn"

Club Brugge verloor met 0-3 van Arsenal. Het was nooit écht een wedstrijd. Marc Degryse ...

1053
1053

Meer sportnieuws