Dader bekent aanval op PSG-speelster: "Ik heb haar geslagen"

door
Dader bekent aanval op PSG-speelster:

De Franse voetbalwereld kijkt tegenwoordig niet meer op van een schandaal meer of minder. Dezer dagen is er de afpersingszaak rond Paul Pogba en zijn broer, terwijl in het recente verleden Karim Benzema in de rechtbank stond omdat hij betrokken was bij een poging om ex-ploegmaat Mathieu Valbuena af te persen. In het Franse vrouwenvoetbal woedt een nog meer gewelddadige vete.


Op 6 november 2021 werd Kheira Hamraoui, een 31-jarige speelster van PSG, brutaal aangevallen. Na een etentje met de ploeg kreeg ze een lift naar huis van ploeggenote Aminata Diallo, wiens auto tot stilstand gebracht werd door twee gemaskerde mannen. Zij sleurden Hamraoui uit de auto en sloegen haar meermaals met een ijzeren staaf op haar benen, terwijl Diallo vastgehouden werd.

Volgens Le Parisien heeft de 19-jarige Manzi N. nu de aanval bekend. "Ik ben moe en ik vertel nu liever de waarheid. Ik was het die de ijzeren staaf droeg en ik was het die Kheira Hamraoui twee keer sloeg. Mijn handlanger deed alsof hij Diallo vasthield", wordt hij geciteerd uit het verhoor. Vooral die laatste zin is opmerkelijk, want daarmee bevestigt hij de wilde theorie die al rondging.

CONCURRENTIE
In de nasleep van de aanval klonk het al snel dat die uitgevoerd zou zijn in opdracht van Diallo, die bij PSG haar basisplaats kwijt was aan Hamraoui. Het was de bedoeling dat de handlangers Hamraoui zouden blesseren, zodat Diallo opnieuw aan spelen zou toekomen. De 26-jarige speelster werd ook al meermaals opgepakt in het onderzoek, maar blijft wel elke betrokkenheid ontkennen. Het laatste woord hebben we in deze affaire dus wellicht nog niet gehoord.

LEES OOK: Voetbalporno! Ontdek de héérlijke affiches in kwartfinales UCL

Geloof je dat Diallo de opdrachtgeefster was?

Meest recent

Garcia negeert JPL-smaakmaker: "Als je mijn mening vraagt ..."

Bondscoach Rudi Garcia maakte vrijdagmiddag zijn selectie bekend voor het komende oefenkamp van de ...

58
58
Taravel reageert op selectie Rode Duivels: "Hazard?"

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat eindelijk weer een Rode Duivel in de rangen. Al hadden dat er ...

26
26
Geel gevaar in JPL: wie riskeert een schorsing in PO's?

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Nadien gaat het pas ...

51
51
'Anderlecht bindt transferstrijd aan met Atlético'

RSC Anderlecht heeft voorlopig nog altijd geen technisch directeur aangeworven, maar dat belet de ...

56
56
Alarm bij AA Gent: bemoedigend signaal voor KRC Genk

Mathematisch kan het nog. De vier woorden die de Rode Duivels jarenlang moed inpeperden, vaak ...

181
181
Donkere wolken pakken zich samen boven Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht kende een jaar met hoge pieken en stevige dalen. De VRT-man dook recent op in tal ...

40
40
Taravel wanhoop nabij: Anderlecht slikt bittere pil

Om nog naast de top zes te vallen moet het zondag al serieus mislopen voor RSC Anderlecht, dat op de ...

164
164
Garcia houdt adem in: Leko geeft update over Vanaken

Op de slotspeeldag van de reguliere competitie hoopt Club Brugge nog over Union naar de koppositie ...

127
127
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

261
261
Garcia legt keuze Godts uit: ingewikkelde relatie KBVB

Mika Godts kent dit seizoen een schitterend seizoen bij Ajax. Op clubniveau vallen de resultaten ...

67
67
Must see: reactie De Cat én Anderlecht na selectie

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd geselecteerd voor de Rode Duivels. Bondscoach Rudi Garcia nam ...

190
190
Garcia speelt open kaart over Vermant, Hazard en Lavia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor de Rode Duivels bekendgemaakt. De Belgische nationale ...

180
180
De Mil zwaar onder druk: blessurezorgen KAA Gent

KAA Gent kan zondag een plek voor Play-Off 1 over de streep trekken. Het enige wat de ...

122
122
Cercle stelt nieuwe T1 voor: lot De Wulf ook bekend

Cercle Brugge heeft een nieuwe hoofdtrainer gevonden na het ontslag van Onur Cinel. Groen-Zwart ...

89
89
Rudi Garcia jubelt over De Cat: WK met Rode Duivels?

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie van de Rode Duivels voor de oefenwedstrijden tegen de ...

85
85
'Cercle kiest voor Deen als opvolger Cinel'

Cercle Brugge werd deze week al de twaalfde eersteklasser die dit seizoen minstens één ...

88
88
Fans steigeren over deze afwezige bij Duivels: "Crimineel!"

De Rode Duivels beginnen volgende week aan hun voorbereiding op het WK met een stage in de Verenigde ...

190
190
Selectie Rode Duivels: Garcia tovert 3 nieuwkomers uit hoed

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag zijn selectie bekendgemaakt voor de aankomende stage van de Rode ...

255
255
'Man Utd slikt: flop van 85 miljoen gratis de deur uit'

Manchester United heeft zich de laatste maanden herpakt en lijkt zich als derde in het klassement in ...

94
94
'Vanderhaeghe volgend seizoen coach bij deze club'

Yves Vanderhaeghe kende vorig seizoen een ultrakorte passage bij KV Kortrijk, waar hij na amper twee ...

210
210
Garcia wrijft zich in handen met De Bruyne-nieuws

Om 13u maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels bekend voor de stage in de Verenigde ...

51
51
TRANSFERUURTJE: 'Transfer De Cat op gang, dilemma De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

230
230
‘Diakhon hakt knoop door: sociale media verklappen’

Mamadou Diakhon is dit seizoen volledig ontploft bij Club Brugge. Na een twijfelachtig begin greep ...

192
192
Selectie Rode Duivels: vijf Garcia-experimenten voor WK?

Bondscoach Rudi Garcia maakt vrijdag om 13u de selectie van de Rode Duivels bekend voor de ...

133
133
Scherpe KRC Genk-reacties na dure fout Matte Smets

KRC Genk ligt uit Europa. Ondanks de goede uitgangspositie na de heenwedstrijd in de Cegeka Arena ...

367
367

Meer sportnieuws