Interland-nachtmerrie krijgt naar staartje voor Maguire

door
Interland-nachtmerrie krijgt naar staartje voor Maguire

De Nations League-campagne van de Rode Duivels was geen groot succes, maar bij heel wat andere toplanden zijn de kopzorgen toch een pak groter. Engeland bijvoorbeeld, degradeerde zelfs uit de hoogste divisie zonder ook maar één match te winnen. Vooral Harry Maguire werd daarbij naar voren geschoven als grote zondebok.


De verdediger komt uit een hoogst ongelukkige periode bij zijn club Manchester United, waar hij na een opeenstapelingen van fouten zijn basisplaats verloor. Desondanks geniet hij nog steeds het volste vertrouwen van bondscoach Gareth Southgate. Zo startte hij maandag tegen Duitsland (3-3) opnieuw in de basis. Maar andermaal liep het helemaal mis. Begin tweede helft speelde hij de bal onbegrijpelijk in bij Jamal Musiala. Die legde Maguire vervolgens in de luren met een fraaie dribbel, waarop de verdediger (na aangeven van de VAR) een strafschop veroorzaakte.

En daar bleef het niet bij, want met opnieuw duur balverlies lag Maguire ook aan de basis van de 0-2. Andermaal dus een bijzonder pijnlijke avond voor de 29-jarige verdediger. Volgens The Daily Mirror zou hij na de match dan ook nog twee uur lang zijn achtergebleven op Wembley. Hij zou zijn situatie uitgebreid hebben besproken met onder meer Southgate en enkele andere leden van de sportieve omkadering.

EXTRA PECH
En zijn nachtmerrie tegen Duitsland heeft nog meer nare gevolgen voor Maguire. Volgens The Sun liep hij in de bewuste interland ook nog een blessure op aan de dij. Hierdoor zou hij minstens twee weken aan de kant staan en kan hij dus ook bij United niet meteen op zoek naar eerherstel. Tegenspoed blijft de Engelsman dus maar achtervolgen.

LEES OOK: United klopt Liverpool: Lammens ontsnapt na gruwelijke blunder

Maguire komt tekort voor het Europese topniveau ...

Meest recent

Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

4
4
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

59
59
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

199
199
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

41
41
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

118
118
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

407
407
Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

237
237
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

152
152
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

47
47
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

26
26
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

225
225
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

79
79
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

476
476
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

180
180
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

176
176
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

38
38
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

402
402
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

393
393
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

303
303
Grote uitblinker bij KVM: Vanderbiest deelt compliment uit

Het heeft uiteindelijk zes speeldagen geduurd, maar de eerste zege ooit van KV Mechelen in de ...

140
140
Janse-bom ontploft: Ajax zet Club Brugge voor schut

Club Brugge ziet in Dies Janse een ideale versterking voor achterin, maar in Nederland klinkt een ...

228
228
Anderlecht-fans pakken Laforge fors aan: "Paljas!"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagavond gericht op het Lotto Park. Daar kon Club Brugge ...

588
588
Keepersvloek slaat weer toe: Jackers afgevoerd op brancard

In de Champions' Play-Offs was het zondagavond uitkijken naar de clash tussen RSC Anderlecht en Club ...

152
152
"Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonden na afgang

Antwerp FC had de laatste weken een knappe reeks neergezet in de Europe Play-Offs. Maar zondag werd ...

122
122
United klopt Liverpool: Lammens ontsnapt na gruwelijke blunder

Manchester United maakt komend seizoen zijn wederoptreden in de Champions League. Door de resultaten ...

78
78

Meer sportnieuws