Interland-nachtmerrie krijgt naar staartje voor Maguire

door
Interland-nachtmerrie krijgt naar staartje voor Maguire

De Nations League-campagne van de Rode Duivels was geen groot succes, maar bij heel wat andere toplanden zijn de kopzorgen toch een pak groter. Engeland bijvoorbeeld, degradeerde zelfs uit de hoogste divisie zonder ook maar één match te winnen. Vooral Harry Maguire werd daarbij naar voren geschoven als grote zondebok.


De verdediger komt uit een hoogst ongelukkige periode bij zijn club Manchester United, waar hij na een opeenstapelingen van fouten zijn basisplaats verloor. Desondanks geniet hij nog steeds het volste vertrouwen van bondscoach Gareth Southgate. Zo startte hij maandag tegen Duitsland (3-3) opnieuw in de basis. Maar andermaal liep het helemaal mis. Begin tweede helft speelde hij de bal onbegrijpelijk in bij Jamal Musiala. Die legde Maguire vervolgens in de luren met een fraaie dribbel, waarop de verdediger (na aangeven van de VAR) een strafschop veroorzaakte.

En daar bleef het niet bij, want met opnieuw duur balverlies lag Maguire ook aan de basis van de 0-2. Andermaal dus een bijzonder pijnlijke avond voor de 29-jarige verdediger. Volgens The Daily Mirror zou hij na de match dan ook nog twee uur lang zijn achtergebleven op Wembley. Hij zou zijn situatie uitgebreid hebben besproken met onder meer Southgate en enkele andere leden van de sportieve omkadering.

EXTRA PECH
En zijn nachtmerrie tegen Duitsland heeft nog meer nare gevolgen voor Maguire. Volgens The Sun liep hij in de bewuste interland ook nog een blessure op aan de dij. Hierdoor zou hij minstens twee weken aan de kant staan en kan hij dus ook bij United niet meteen op zoek naar eerherstel. Tegenspoed blijft de Engelsman dus maar achtervolgen.

LEES OOK: 'Absolute droomtransfer lonkt voor Noah Sadiki'

Maguire komt tekort voor het Europese topniveau ...

Meest recent

Stijnen terechtgewezen: "Enkel relevant in podcast"

Het reguliere seizoen in de Challenger Pro League kent komend weekend zijn ontknoping. De strijd om ...

13
13
Infantino brengt belangrijk nieuws voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn in maart helemaal begonnen aan hun voorbereiding op het WK, dat binnen zowat ...

50
50
Rode kaart zindert na: Real woest, Kompany reageert gevat

De terugmatch tussen Bayern München en Real Madrid is woensdagavond een zinderend kijkstuk ...

176
176
Kompany schrijft alwéér Belgische geschiedenis

Bayern München won met 4-3 van Real Madrid en is zo door naar de volgende ronde. Een zeer ...

67
67
Van wereldkampioen tot WK-drama: Genk-fan Brecel stort in

Het kan verkeren in de topsportwereld, vraag dat maar aan Luca Brecel. In 2023 werd onze landgenoot ...

46
46
'Belgische clubs lonken naar nieuwe parel'

De Belgische clubs speuren heel de wereld rond naar versterking. Onze redactie weet dat ze steeds ...

46
46
'KV Mechelen hakt knoop door: ervaren pion moet weg'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en plaatste zich voor het eerst ooit voor de Champions' ...

71
71
'Janssen schokt iedereen met toekomstkeuze'

Royal Antwerp FC kent een rotseizoen en het is duidelijk dat er héél veel gaat ...

327
327
'Kompany verrast Bayern met straffe De Cat‑wending'

Nathan De Cat zit in een dossier dat almaar groter wordt. Bayern München duikt op, Vincent ...

215
215
Europa gaat compleet los op ‘tovenaar’ Kompany

Bayern München won met 4-3 van Real Madrid en daardoor spelen ze de halve finales van de ...

203
203
'Anderlecht zet zinnen op nieuwe centrumspits'

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar een nieuwe spits. We haalden eerder al aan dat ...

128
128
Bormans doet boekje open over 'band' met Bayat

Er doken al een aantal geruchten op dat Mogi Bayat inzake uitgaande transfers vaak zaken mag doen ...

36
36
Pakt Club Brugge uit met verrassende doelman?

Club Brugge gaat op zoek naar een nieuwe doelman. Blauw-Zwart werd al met een aantal keepers in ...

278
278
'Anderlecht dreigt transfertarget mis te lopen'

RSC Anderlecht heeft komende zomer nood aan defensieve versterking. Er moet kracht én ...

99
99
Poppen aan het dansen: Real kookt over na UCL-uitschakeling

Het is Real Madrid dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de halve finales van de Champions ...

405
405
POLL: wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud, de kwartfinales zijn gespeeld. Twee heerlijke ...

318
318
Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

320
320
UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Bayern München heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League na een ...

120
120
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

354
354
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

274
274
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

227
227
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

92
92
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

61
61
"Zeer raar" - uitspraak Hayen roept vragen op bij Genk

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

531
531
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

392
392

Meer sportnieuws