Interland-nachtmerrie krijgt naar staartje voor Maguire

door
Interland-nachtmerrie krijgt naar staartje voor Maguire

De Nations League-campagne van de Rode Duivels was geen groot succes, maar bij heel wat andere toplanden zijn de kopzorgen toch een pak groter. Engeland bijvoorbeeld, degradeerde zelfs uit de hoogste divisie zonder ook maar één match te winnen. Vooral Harry Maguire werd daarbij naar voren geschoven als grote zondebok.


De verdediger komt uit een hoogst ongelukkige periode bij zijn club Manchester United, waar hij na een opeenstapelingen van fouten zijn basisplaats verloor. Desondanks geniet hij nog steeds het volste vertrouwen van bondscoach Gareth Southgate. Zo startte hij maandag tegen Duitsland (3-3) opnieuw in de basis. Maar andermaal liep het helemaal mis. Begin tweede helft speelde hij de bal onbegrijpelijk in bij Jamal Musiala. Die legde Maguire vervolgens in de luren met een fraaie dribbel, waarop de verdediger (na aangeven van de VAR) een strafschop veroorzaakte.

En daar bleef het niet bij, want met opnieuw duur balverlies lag Maguire ook aan de basis van de 0-2. Andermaal dus een bijzonder pijnlijke avond voor de 29-jarige verdediger. Volgens The Daily Mirror zou hij na de match dan ook nog twee uur lang zijn achtergebleven op Wembley. Hij zou zijn situatie uitgebreid hebben besproken met onder meer Southgate en enkele andere leden van de sportieve omkadering.

EXTRA PECH
En zijn nachtmerrie tegen Duitsland heeft nog meer nare gevolgen voor Maguire. Volgens The Sun liep hij in de bewuste interland ook nog een blessure op aan de dij. Hierdoor zou hij minstens twee weken aan de kant staan en kan hij dus ook bij United niet meteen op zoek naar eerherstel. Tegenspoed blijft de Engelsman dus maar achtervolgen.

LEES OOK: 'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Maguire komt tekort voor het Europese topniveau ...

Meest recent

Van Persie verklaart dé stunttransfer van het jaar in NL

Feyenoord kent een zeer moeizaam seizoen en zet alles op alles op de tweede plaats. Dat geeft recht ...

26
26
Cinel pakt uit met zeer gewaagde uitspraken

Cercle Brugge draait al een stuk beter dan enkele weken geleden, maar de situatie is nog altijd ...

52
52
PSG-voorzitter met grote ambities: "Naar de JPL!"

Nasser Al-Khelaïfi is voorzitter van PSG en hij was donderdag te gast in België. Daar ...

77
77
PSV én PSG onderuit, Pocognoli geniet met volle teugen

In de Bundesliga, Serie A, Eredivisie en Ligue 1 werd er vanavond ook gevoetbald. Zo mochten ze bij ...

27
27
KRC Genk (voorlopig) in top zes na felbevochten zege

KRC Genk stond er grote druk, want verliezen was vanavond uit den boze bij KV Mechelen. De ...

122
122
Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee duels op het programma. Club NXT ontving het ...

54
54
Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

115
115
Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Edward Still verliet na twee matchen als interim-trainer RSC Anderlecht voor Watford. Karim ...

62
62
De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

111
111
Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

29
29
Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

141
141
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

554
554
Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

170
170
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

463
463
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

87
87
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

477
477
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

133
133
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

54
54
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

363
363
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

138
138
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

278
278
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

313
313
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

808
808
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

98
98
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

225
225

Meer sportnieuws