Interland-nachtmerrie krijgt naar staartje voor Maguire

door
Interland-nachtmerrie krijgt naar staartje voor Maguire

De Nations League-campagne van de Rode Duivels was geen groot succes, maar bij heel wat andere toplanden zijn de kopzorgen toch een pak groter. Engeland bijvoorbeeld, degradeerde zelfs uit de hoogste divisie zonder ook maar één match te winnen. Vooral Harry Maguire werd daarbij naar voren geschoven als grote zondebok.


De verdediger komt uit een hoogst ongelukkige periode bij zijn club Manchester United, waar hij na een opeenstapelingen van fouten zijn basisplaats verloor. Desondanks geniet hij nog steeds het volste vertrouwen van bondscoach Gareth Southgate. Zo startte hij maandag tegen Duitsland (3-3) opnieuw in de basis. Maar andermaal liep het helemaal mis. Begin tweede helft speelde hij de bal onbegrijpelijk in bij Jamal Musiala. Die legde Maguire vervolgens in de luren met een fraaie dribbel, waarop de verdediger (na aangeven van de VAR) een strafschop veroorzaakte.

En daar bleef het niet bij, want met opnieuw duur balverlies lag Maguire ook aan de basis van de 0-2. Andermaal dus een bijzonder pijnlijke avond voor de 29-jarige verdediger. Volgens The Daily Mirror zou hij na de match dan ook nog twee uur lang zijn achtergebleven op Wembley. Hij zou zijn situatie uitgebreid hebben besproken met onder meer Southgate en enkele andere leden van de sportieve omkadering.

EXTRA PECH
En zijn nachtmerrie tegen Duitsland heeft nog meer nare gevolgen voor Maguire. Volgens The Sun liep hij in de bewuste interland ook nog een blessure op aan de dij. Hierdoor zou hij minstens twee weken aan de kant staan en kan hij dus ook bij United niet meteen op zoek naar eerherstel. Tegenspoed blijft de Engelsman dus maar achtervolgen.

LEES OOK: 'Strijd barst los: Arsenal en Man Utd melden zich bij Club'

Maguire komt tekort voor het Europese topniveau ...

Meest recent

Beginnen Beveren en Kortrijk met mokerslag in 1A?

Er staat de komende weken nog heel veel op het spel in de Jupiler Pro League, maar de strijd om ...

1
1
TRANSFERUURTJE: 'Vertrekker bij Anderlecht, kleppers kloppen aan bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

30
30
Frustratie loopt op bij Union: grote paniek door Club?

Union SG deed vorige speeldag een uitstekende zaak door in eigen huis te winnen van Club Brugge. ...

99
99
Beerschot in beroep na ‘dreigende taal’ van Messoudi

Beerschot heeft zich geplaatst voor de Promotion Play-Offs in de Challenger Pro League. De Antwerpse ...

19
19
WK-drama voor Spanje: Yamal hoort snoeihard KDB-verdict

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada nadert met rasse schreden. Wie nu een blessure ...

102
102
Titelstrijd weer open: belangrijke vaststelling Union

Na de zege van Union tegen Club Brugge vorige zondag werd er nog gretig geopperd dat de weg naar de ...

115
115
'Bayern doet glorietijd herleven: Kompany verwelkomt iconen'

Vincent Kompany wordt dezer dagen op handen gedragen in München. Onze landgenoot veroverde ...

48
48
Deschacht haalt uit: vertrek bij Anderlecht kwam te laat

Anderlecht staat donderdagavond voor een belangrijke partij, want het kan op Stayen de derde plaats ...

112
112
'Marseille zet weer zinnen op JPL-smaakmaker'

De titelstrijd in de Ligue 1 wordt de komende weken nog razend spannend, maar Olympique Marseille ...

41
41
Club Brugge grijpt mis: terugkeer ketst af

Club Brugge zette dit seizoen opnieuw grote stappen met zijn jeugdopleiding, want Club NXT schopte ...

118
118
Ministuntje AA Gent: De Mil koestert één grote hoop

De titelstrijd kreeg woensdagavond weer een verrassende wending. Enkele dagen nadat het nog de ...

155
155
Rode Duivels plots tegen Italië op WK? Trump-plan duikt op

Bij de FIFA liet voorzitter Gianni Infantino onlangs nog weten dat Iran zeker zal deelnemen aan het ...

226
226
Vrancken héél mysterieus over transfer naar Anderlecht

RSC Anderlecht gaat mogelijk op zoek naar een nieuwe trainer, al is daar nog geen duidelijkheid ...

344
344
Beerschot slijpt de messen: "Dat gaan we tonen!"

In de Challenger Pro League beginnen de Play-Offs voor de promotie. Beerschot neemt het op tegen ...

137
137
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

72
72
Club Brugge slaat terug: titelstrijd ontploft

Club Brugge won overtuigend met 6-1 van KV Mechelen. Achteraf waren ze uiteraard blij in het Jan ...

198
198
Bertaccini doet Anderlecht dromen: cijfers spreken

Adriano Bertaccini is sterk begonnen aan de Play-Offs. De aanvaller kende tot op heden een ...

177
177
Kompany zet Bayern-top onder druk met beslissing van formaat

Bayern zit in een beslissende fase rond een transfertarget die Kompany al maanden bovenaan zijn ...

99
99
Nainggolan spreekt klare taal over vertrek bij Patro

Patro Eisden stuntte door Radja Nainggolan in januari naar Maasmechelen te halen. De voormalige Rode ...

399
399
'Anderlecht botst met Napoli: strijd barst los'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. De Brusselaars willen de kern in de ...

164
164
Hubert geeft verklaring voor pover Union SG

Union SG speelde een povere partij, niet de eerste, tegen AA Gent. Deze keer konden ze geen ...

229
229
Vanaken niet pijnvrij: "Ik maak het zo niet erger"

Club Brugge uit en thuis is een enorm verschil. Na RSC Anderlecht werd ook KV Mechelen vlot ...

171
171
Nipte zege Barça overschaduwd: groot alarm om Yamal

FC Barcelona heeft zijn voorsprong aan de top in het klassement van La Liga intact kunnen houden ...

90
90
Opvallende persconferentie Leko: "Zie ik er bang uit?"

Club Brugge heeft zijn dure nederlaag op het veld van Union SG enkele dagen later alweer rechtgezet. ...

231
231
Dure uitschuiver Union: sterkhouder krijgt 4 op 10

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

108
108

Meer sportnieuws