Interland-nachtmerrie krijgt naar staartje voor Maguire

107 stemmen
Interland-nachtmerrie krijgt naar staartje voor Maguire

De Nations League-campagne van de Rode Duivels was geen groot succes, maar bij heel wat andere toplanden zijn de kopzorgen toch een pak groter. Engeland bijvoorbeeld, degradeerde zelfs uit de hoogste divisie zonder ook maar één match te winnen. Vooral Harry Maguire werd daarbij naar voren geschoven als grote zondebok.


De verdediger komt uit een hoogst ongelukkige periode bij zijn club Manchester United, waar hij na een opeenstapelingen van fouten zijn basisplaats verloor. Desondanks geniet hij nog steeds het volste vertrouwen van bondscoach Gareth Southgate. Zo startte hij maandag tegen Duitsland (3-3) opnieuw in de basis. Maar andermaal liep het helemaal mis. Begin tweede helft speelde hij de bal onbegrijpelijk in bij Jamal Musiala. Die legde Maguire vervolgens in de luren met een fraaie dribbel, waarop de verdediger (na aangeven van de VAR) een strafschop veroorzaakte.

En daar bleef het niet bij, want met opnieuw duur balverlies lag Maguire ook aan de basis van de 0-2. Andermaal dus een bijzonder pijnlijke avond voor de 29-jarige verdediger. Volgens The Daily Mirror zou hij na de match dan ook nog twee uur lang zijn achtergebleven op Wembley. Hij zou zijn situatie uitgebreid hebben besproken met onder meer Southgate en enkele andere leden van de sportieve omkadering.

EXTRA PECH
En zijn nachtmerrie tegen Duitsland heeft nog meer nare gevolgen voor Maguire. Volgens The Sun liep hij in de bewuste interland ook nog een blessure op aan de dij. Hierdoor zou hij minstens twee weken aan de kant staan en kan hij dus ook bij United niet meteen op zoek naar eerherstel. Tegenspoed blijft de Engelsman dus maar achtervolgen.

LEES OOK: Kane flikt het! Engeland doorprikt Congolese droom in slot

Maguire komt tekort voor het Europese topniveau ...

Meest recent

Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

3
3
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

42
42
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

60
60
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

53
53
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

41
41
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

377
377
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

349
349
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

143
143
Doku én De Bruyne op de bank tegen de VS?

De Belgische supporters zijn nog aan het bekomen van het mirakel in Seattle. De Rode Duivels zetten ...

221
221
Lierse blijft gaan: volgende toptransfer al binnen

Daags na het transfernieuws van Marko Mitrovic komt Lierse weer met een versterking opdraven. De ...

67
67
Kompany speelt grote rol in monstertransfer Bayern

Vincent Kompany hoopt ook volgend seizoen weer hoge ogen te gooien. Afgelopen seizoen werd Bayern ...

59
59
Anderlecht ziet jeugdinternational naar Nederland verkassen

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding, maar de afgelopen jaren trokken enkele talenten al ...

64
64
Amerikanen voeren druk op: "België kandidaat-wereldkampioen"

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

283
283
'Sibierski helemaal los: Anderlecht meldt zich bij WK-ganger'

RSC Anderlecht werkt zaterdag zijn eerste oefenmatch van de voorbereiding af. Ondertussen is ...

661
661
Relletje na kwalificatie Portugal: analisten spreken schande

Portugal heeft zich donderdagnacht geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK 2026. Maar tegen ...

160
160
L'Equipe maakt gehakt van Rode Duivel: dramatische 2 op 10

Na een historische comeback tegen Senegal mogen de Rode Duivels straks aantreden in de 1/8ste ...

486
486
Leider staat op bij Duivels: "Hij was eerst zichzelf niet"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

242
242
TRANSFERUURTJE: 'De Cat vindt akkoord, toptransfer Duranville'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

348
348
Vandenbempt ‘ziek’ van WK-beslissing: “Schandalig!”

Er was niet enkel controverse bij België – Senegal, maar ook tijdens Portugal – ...

238
238
Antwerp komt met transfernieuws in volle onzekerheid

Royal Antwerp FC bevindt zich in een penibele situatie. Paul Gheysens is op zoek naar een overnemer ...

183
183
De Bruyne en Lukaku krijgen groot nieuws bij Napoli

Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku zijn momenteel nog actief op het WK in de Verenigde Staten, Mexico ...

114
114
Club Brugge en De Roeck uit elkaar: straffe opvolger binnen

Club Brugge heeft op de officiële kanalen bekendgemaakt dat Jonas De Roeck de club zal ...

279
279
Brusselmans zorgt voor WK-schokgolf op Nederlandse televisie

Jarenlang was Brusselmans een vast gezicht bij tal van Vlaamse televisieprogramma's. De ...

473
473
‘Opvallende wending bij Antwerp: toekomst Jaecques bekend’

Achter de schermen is Antwerp druk bezig met een overname. Maar de situatie rond Paul Gheysens is ...

785
785
België bevoordeeld op WK? Gary Neville haalt hard uit

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

542
542

Meer sportnieuws