'Antwerp haalt opgelucht adem na nieuws uit Londen'

235
'Antwerp haalt opgelucht adem na nieuws uit Londen'

Zijn aanstelling deed logischerwijs een pak stof opwaaien, op sportief vlak kan Antwerp FC zich echter in de handen wrijven met Marc Overmars. De sportieve baas maakte de voorbije maanden alvast indruk met zijn werk op de transfermarkt. Maar het zal voor de Great Old niet makkelijk worden om hem lang aan boord te houden.


Overmars maakte jarenlang indruk als 'directeur voetbalzaken' bij Ajax, zo leidde hij de Amsterdammers naar een gouden periode op zowel financieel als sportief vlak. Zijn ontslag wegens grensoverschrijdend gedrag gaf zijn reputatie echter een enorme knauw. Desondanks circuleert zijn naam nu toch weer aan de Europese top. Volgens The Daily Mail staat Overmars immers op de shortlist bij Chelsea FC.

De Blues begonnen afgelopen zomer aan een nieuw hoofdstuk onder het bewind van de nieuwe, Amerikaanse eigenaars. De Amerikanen wisselden inmiddels al van trainer, maar willen nu ook een nieuwe sportieve baas aanstellen. En na de weigering van Christoph Freund (RB Salzburg) worden een achttal alternatieven overwogen. En daarbij zou dus ook de naam van Overmars gevallen zijn.

GEEN HAAST
Maar volgens The Sun hoeft de Great Old zich voorlopig nog geen grote zorgen te maken. Zo meldt The Tabloid dat grote baas Tom Boehly van plan is om zijn tijd te pakken in de zoektocht. In eerste instantie was het de bedoeling om nog voor het WK iemand aan te stellen, maar inmiddels zou men zijn afgestapt van dat plan en wil men rustig de tijd nemen om een juiste kandidaat te vinden. Op korte termijn lijkt een vertrek van Overmars dus niet aan de orde, al beseft men bij Antwerp ook dat de Nederlander allicht geen jaren op de Bosuil zal blijven.

LEES OOK: Waarom Chelsea droomt van Overmars

LEES OOK: 'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

Overmars is na dit seizoen weer weg bij Antwerp ...

Meest recent

Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

2
2
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

44
44
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

36
36
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

42
42
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

418
418
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

65
65
Databureau voorspelt stunt van Club Brugge in CL

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

91
91
Anderlecht voert druk op: hachje Bruno nog niet gered

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

58
58
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

27
27
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

295
295
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

341
341
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

201
201
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

300
300
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

275
275
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

72
72
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

320
320
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

109
109
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

126
126
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

43
43
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

303
303
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

197
197
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

124
124
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

60
60
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

198
198
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1180
1180

Meer sportnieuws