Statement Standard: "Men dacht dat Club onverslaanbaar was"

166 stemmen
Statement Standard:

Standard was behoorlijk wisselvallig aan het nieuwe seizoen begonnen, maar kon het eerste competitieluik afsluiten met een fraaie reeks. Zo wisten de Rouches hun vier laatste JPL-duels telkens al winnend af te sluiten. Vlak voor de interland-break werd zelfs landskampioen Club Brugge over de knie gelegd.


Na nederlagen tegen Westerlo en OHL, loerde de crisis alweer om de hoek in Luik. Vervolgens kon de ploeg van coach Ronny Deila zich echter op knappe wijze herpakken. Zo werden KV Kortrijk, KV Oostende en STVV achtereenvolgens met het kleinste verschil over de knie gelegd. Maar de 3-0-overwinning tegen Club Brugge stak er toch ver bovenuit. "Er zijn in België ook niet veel ploegen die het niveau van Club Brugge halen", onderstreepte Deila op zijn persbabbel van woensdag.

Volgens Gilles Dewaele werd met de zege tegen de landskampioen dan ook een statement verstuurd naar de rest van de Jupiler Pro League-top. "Men dacht dat de Bruggelingen onverslaanbaar waren, maar dat is niet het geval. We hebben de topclubs laten zien dat we klaar zijn om het tegen hen op te nemen, dat we ook tegen ploegen van dat kaliber het spel in handen kunnen nemen", werd de verdediger geciteerd bij SudPresse.

STEVIG SCHEMA
In de komende weken krijgen de Rouches alvast voldoende kansen om dat laatste te bevestigen. Vrijdagavond staat de Luikse derby tegen Seraing op het programma, vervolgens wacht 'Le Choc Wallon' tegen Charleroi en daarna komt de ongeslagen leider Antwerp FC op bezoek in Sclessin. Voor de WK-break staan ook nog duels tegen onder meer Anderlecht en Union gepland. Het beloven dus nog interessante weken te worden voor de herboren Luikenaars.

LEES OOK: Cuypers reageert op niet-selectie WK: MLS trekt grote ogen

Standard gaat nog meedoen voor PO I ...

Meest recent

Ongeziene beelden: Kompany compléét los op titelfeest

Bayern München heeft zaterdag zijn laatste competitiewedstrijd van het seizoen afgewerkt. ...

0
0
'Club heeft beet in Bundesliga: nieuwste aanwinst onderweg'

Club Brugge hoopt zich in de komende dagen te verzekeren van zijn 20ste landstitel. Ondertussen is ...

57
57
Kookpunt Anderlecht bereikt: harde kern kondigt actie aan

Na de verloren bekerfinale zal RSC Anderlecht het seizoen andermaal met lege handen afsluiten. Voor ...

209
209
Taravel gooit voorlinie overhoop, één wissel bij KV Mechelen

In de Champions' Play-Offs staat zondagmiddag een interessant duel op het programma binnen de strijd ...

40
40
WK-selectie Duivels: Garcia laat ideale 'doublure Doku' vallen

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

419
419
TU: 'Trainersbommen Chelsea en Antwerp, tweetal wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

231
231
Cuypers reageert op niet-selectie WK: MLS trekt grote ogen

Hugo Cuypers werd niet geselecteerd door bondscoach Rudi Garcia voor het WK in de Verenigde Staten, ...

176
176
Toptransfer bij Union SG? “Vergelijkbaar met Vanaken”

Union SG en Club Brugge nemen het vanavond tegen elkaar op in een rechtstreeks titelduel. Bij de ...

144
144
Chelsea stunt met Xabi Alonso: erg straffe ambities onthuld

Chelsea heeft een vervanger gevonden voor Enzo Maresca. De Londense club stelde op de officiële ...

50
50
Antwerp ontslaat Oosting per direct: vervanger al bekend

Royal Antwerp FC zit in desastreuze vorm. The Great Old is volledig uitgeteld in de Europe ...

335
335
Westerlo duwt Charleroi kopje onder: “Dit is wreed”

Het is erg spannend in de Europe Play-Offs, maar Westerlo heeft Sporting Charleroi een ferme ...

19
19
Van Gucht verrast met pikante onthulling: Willy Sommers sprakeloos

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor opvallende reacties gezorgd met een bijzonder openhartige ...

150
150
Mourinho breekt stilzwijgen rond Real Madrid

De naam van José Mourinho klinkt steeds luider bij Real Madrid en her en der wordt er al ...

78
78
Club-Union: Vossen, Vormer en Simons zien hetzelfde gebeuren

Club Brugge neemt het vanavond op tegen Union SG. Het lijkt de beslissende match te worden voor de ...

921
921
Taravel verrast gigantisch met opstelling Anderlecht

RSC Anderlecht wil de bekernederlaag doorspoelen met een zege in eigen huis tegen KV Mechelen. Dat ...

746
746
'Toptransfer lonkt plots voor AA Gent'

AA Gent kent een degelijk seizoen, maar ook geen hoogstaand. De Buffalo's hopen de komende jaren ...

252
252
Nederland in shock: Derksen biedt excuses aan

Er is enorme ophef ontstaan in Nederland rond de soap binnen de nationale ploeg van Curaçao, ...

39
39
Romelu Lukaku naar Anderlecht: nu of nooit?

Romelu Lukaku werd afgelopen week 33 jaar. ‘Big Rom’ zit in een moeilijke fase in zijn ...

405
405
‘Wilmots ontploft na transferzet Anderlecht’

Anderlecht zit in een transferslag die snel oplaait. De concurrentie, waaronder Standard, springt ...

388
388
Anderlecht en STVV krijgen bijzonder goed nieuws

RSC Anderlecht hoopt zijn Europees ticket zo snel mogelijk te bemachtigen, STVV heeft dat al beet. ...

537
537
Club Brugge weigerde: "Heb Burgess nog aangeraden bij hen"

Club Brugge speelt vanavond de topper in eigen huis tegen Union SG. Een beslissende match voor de ...

384
384
Anderlecht aan zet: Sibierski krijgt gouden transfertips

Er worden stevige analyses gemaakt na de bekernederlaag van RSC Anderlecht. Sportief directeur ...

439
439
Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

54
54
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

188
188
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

588
588

Meer sportnieuws