'Dieu is back: Mbokani rondt straffe transfer af'

door
'Dieu is back: Mbokani rondt straffe transfer af'

De zomerse transfermarkt is alweer bijna een maand gesloten, maar spelers die momenteel nergens onder contract staan kunnen wel nog bij een nieuwe club aan de slag gaan. En daar maakt Dieumerci Mbokani gretig gebruik van. Zo staat de voormalige Gouden Schoen op punt om zijn rentree op de Belgische velden te maken.


De Congolese spits zat sinds afgelopen zomer zonder werkgever nadat zijn contract bij Kuwait FC niet verlengd werd. Sindsdien werd de 36-jarige spits aan verschillende ploegen gelinkt. Onder meer RFC Seraing trok stevig aan zijn mouw. Maar Mbokani blijkt nu voor een andere Belgische club te kiezen.

Zo deden in de voorbije dagen hardnekkige geruchten de ronde over een overgang naar SK Beveren. En volgens SudPresse hebben de Waaslanders nu ook prijs. Inmiddels zouden de laatste details al besproken zijn, maandag zou Mbokani officieel worden voorgesteld op de Freethiel.

VIERDE BELGISCHE PASSAGE
Voor de Gouden Schoen van 2013 is het alweer zijn vierde passage in ons land. Destijds belandde hij via Anderlecht bij Standard, waar zijn carrière helemaal gelanceerd werd. Na een mislukte passage in het buitenland keerde hij vervolgens terug naar Anderlecht. Bij Paars-Wit beleefde hij misschien wel de beste periode van zijn carrière. Na opnieuw enkele buitenlandse clubs tekende Mbokani in 2018 bij Antwerp FC en ook daar was hij één van de grote smaakmakers. Nu lijkt hij dus goed op weg naar een avontuur in de Challenger Pro League.

LEES OOK: Ongeziene dominantie: Beveren pakt ook déze prijzen in CPL

Mbokani hoort bij de vijf beste spitsen van de voorbije 10 jaar in de JPL ...

Meest recent

Paars-wit lichtpunt: Anderlecht vindt joker voor bekerfinale

RSC Anderlecht speelde zaterdag weer geen goede wedstrijd, vooral de eerste helft op het veld van KV ...

177
177
Union nu al titelzeker? Deschacht ziet één groot onrecht

Nog zeven speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs, maar Union SG heeft zondag al een eerste ...

276
276
AA Gent maakt zich sterk: waarschuwing voor Anderlecht

AA Gent heeft zondagmiddag andermaal punten verspeeld in de Champions' Play-Offs. Op eigen veld ...

126
126
Club Brugge incasseert mokerslag: dissonant krijgt 4 op 10

Club Brugge is er niet in geslaagd om de titelstrijd zijn richting uit te trekken en verloor ...

175
175
De Bruyne schaamt zich kapot: Conte hakt er hard in

De vernedering was compleet: Kevin De Bruyne werd tegen Lazio al na één helft aan de ...

188
188
Kampioen Kompany naar City of Real? Sterke man Bayern reageert

Vincent Kompany heeft zondag een nieuwe mijlpaal bereikt in zijn trainerscarrière. Met Bayern ...

253
253
'Nieuwe TD grijpt fors in: tabula rasa bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zondag een gouden zaak gedaan in de strijd om de top vier en won met 1-2 op het ...

444
444
Gent-sterkhouder genadeloos uitgefloten: "Voor niemand goed"

AA Gent blijft ook na drie speeldagen op zoek naar hun eerste zege in de Champions' Play-Offs. ...

374
374
"Maar wel geld tellen" - Club Brugge-leiding hard aangepakt

Club Brugge heeft zondagavond een serieuze tik gekregen in de strijd om de landstitel. Na de ...

294
294
Pijnlijke vaststelling Club: sterkhouder krijgt volle laag

Club Brugge had in de voorbije maanden zonder blozen van de titel zijn hoofddoel gemaakt, maar het ...

221
221
Essevee onthult nieuw doel na redding

Na drie speeldagen is de Relegation Play-Off al helemaal beslist. Rode lantaarn Dender kreeg immers ...

106
106
Zorgen om Vanaken: Leko brengt onrustwekkend nieuws

Club Brugge heeft zondag stevige averij opgelopen in de titelstrijd. Door de 2-1-nederlaag in het ...

237
237
Lyon stunt bij PSG: Franse titelstrijd weer razend spannend

Niet alleen in de Premier League is de titelstrijd zondag weer razend spannend geworden. Ook in ...

77
77
Hubert slaat titelkoorts meteen neer bij Union

Een tweede landstitel op rij lonkt alsmaar meer op Union. De Brusselaars prijken al maandenlang aan ...

58
58
Vermant ontsnapt meteen: dit vindt Lardot

Club Brugge heeft zondag zware averij opgelopen in de titelstrijd, want het ging in de topper met ...

194
194
Titel binnen, nu treble? Kompany blikt vooruit

Bayern München mocht zondag de champagne- of bierflessen al laten knallen. Het kroonde zich op ...

51
51
Dé grote verrassing bij Club: "Tevreden? Ja en nee"

Club Brugge heeft zondag een mokerslag gekregen in de titelstrijd. Het ging onderuit in de kraker ...

157
157
Titelstrijd beslist? Dit denken ze bij Club en Union

Het was zondagavond uitkijken naar de kraker tussen Union en Club Brugge. Het was uiteindelijk de ...

364
364
Essevee zadelt La Louvière met nieuwe sportieve kater op

Zulte Waregem is goed op weg om toch nog iets te maken van de (overbodige) degradatie PO's. Essevee ...

53
53
Club Brugge-fans spreken schande: grote zondebok aangeduid

Club Brugge heeft zondagavond een mokerslag opgelopen binnen de titelstrijd. Op het veld van directe ...

526
526
Pandoering in Nederlandse bekerfinale, Pocognoli vloekt

Slechts enkele dagen na de Europese uitschakeling, heeft AZ Alkmaar beslag gelegd op de KNVB-beker. ...

112
112
Club met rug tegen de muur: Union deelt mokerslag uit

Is Union op weg naar een nieuwe landstitel, en dreigt opnieuw een deceptie voor Club? Het team van ...

238
238
Vrancken streng na 1 op 15: "Hij moet gewoon beter doen"

STVV heeft een onvergetelijk seizoen achter de rug, maar met de eindmeet in zicht begint de motor te ...

121
121
‘Club Brugge wil toeslaan: superspits met monsterstats’

Club Brugge kijkt rond voor extra vuur voorin en is daarbij uitgekomen bij een jonge spits met ...

526
526
Kaiser Kompany II: Bayern kampioen na nieuwe vierklapper

Vincent Kompany heeft zondagavond zijn tweede landstitel veroverd als hoofdcoach van Bayern ...

175
175

Meer sportnieuws