'Dieu is back: Mbokani rondt straffe transfer af'

481 stemmen
'Dieu is back: Mbokani rondt straffe transfer af'

De zomerse transfermarkt is alweer bijna een maand gesloten, maar spelers die momenteel nergens onder contract staan kunnen wel nog bij een nieuwe club aan de slag gaan. En daar maakt Dieumerci Mbokani gretig gebruik van. Zo staat de voormalige Gouden Schoen op punt om zijn rentree op de Belgische velden te maken.


De Congolese spits zat sinds afgelopen zomer zonder werkgever nadat zijn contract bij Kuwait FC niet verlengd werd. Sindsdien werd de 36-jarige spits aan verschillende ploegen gelinkt. Onder meer RFC Seraing trok stevig aan zijn mouw. Maar Mbokani blijkt nu voor een andere Belgische club te kiezen.

Zo deden in de voorbije dagen hardnekkige geruchten de ronde over een overgang naar SK Beveren. En volgens SudPresse hebben de Waaslanders nu ook prijs. Inmiddels zouden de laatste details al besproken zijn, maandag zou Mbokani officieel worden voorgesteld op de Freethiel.

VIERDE BELGISCHE PASSAGE
Voor de Gouden Schoen van 2013 is het alweer zijn vierde passage in ons land. Destijds belandde hij via Anderlecht bij Standard, waar zijn carrière helemaal gelanceerd werd. Na een mislukte passage in het buitenland keerde hij vervolgens terug naar Anderlecht. Bij Paars-Wit beleefde hij misschien wel de beste periode van zijn carrière. Na opnieuw enkele buitenlandse clubs tekende Mbokani in 2018 bij Antwerp FC en ook daar was hij één van de grote smaakmakers. Nu lijkt hij dus goed op weg naar een avontuur in de Challenger Pro League.

LEES OOK: ‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Mbokani hoort bij de vijf beste spitsen van de voorbije 10 jaar in de JPL ...

Meest recent

STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

75
75
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

62
62
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

75
75
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

46
46
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

58
58
'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Rudi Garcia wist een wit konijn uit zijn hoed te toveren voor de WK-selectie van de Rode Duivels. ...

94
94
Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Komend weekend valt het doek over het seizoen in de Jupiler Pro League. Voor Cercle Brugge zit de ...

69
69
Leko haalt zijn gram: "Een zege voor het voetbal"

De 20ste landstitel zal de komende dagen nog duchtig gevierd worden bij Club Brugge. Het was er ...

70
70
Sibierski onthult dé factor in transferbeleid Anderlecht

Anderlecht zet zondag een punt achter zijn seizoen met een derby tegen Union. Daarin staat niets ...

355
355
De bevestiging: Guardiola kondigt afscheid bij Man City aan

In Engeland komt er een einde aan een tijdperk. Na maanden van geruchten kwam vrijdagmiddag immers ...

98
98
Vandenbempt ziet groot gevaar na nieuwe titel Club

Het doek is donderdagavond gevallen over de titelstrijd in de Jupiler Pro League. Op de voorlaatste ...

238
238
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Club, Genk verliest El Ouahdi'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

110
110
Vanaken slaat op tafel na titel: WK-boodschap voor Garcia

Hans Vanaken is alwéér de grote man bij Club Brugge. De middenvelder was dit seizoen ...

249
249
Engeland ontploft: Tuchel laat sterren thuis en slaat terug

Het WK is nog niet begonnen of er is al een grote rel in Engeland. Eerder kwam het nieuws al naar ...

150
150
Mechele verrast Club Brugge met straffe toekomsttaal

Club Brugge is kampioen na een zenuwslopend einde van speeldag 39. Blauw-Zwart speelde 2-2 gelijk ...

347
347
Roef verbaast met duidelijke belofte aan KAA Gent-fans

KAA Gent speelde 0-0 gelijk tegen Union SG en staat op de vijfde plek in de Champions Play-Offs. De ...

207
207
Godts clasht zwaar in Nederland: scheldtirade en géén hand

Mika Godts kende een ongelooflijk seizoen bij Ajax. De buitenspeler was de grote man in een minder ...

152
152
Vandenbempt snoeihard na ontknoping Play-Offs

Club Brugge is kampioen. Blauw-Zwart kan een tweede ster naast het logo zetten na een ongelooflijke ...

429
429
Vrancken over toptransfer: "Hij is de volgende"

STVV is al een tijdje zeker van de derde plaats en dus gaat de riem er bij de Kanaries al een beetje ...

135
135
Na titel meteen eerste vertrekker bevestigd bij Club Brugge

Bij Club Brugge zullen ze vrijdagochtend wakker geworden zijn met stevige katers, want de landstitel ...

321
321
'Bom in Engeland: Tuchel laat 3 vedetten uit WK-selectie'

Ten laatste op 2 juni moeten alle WK-selecties bekend gemaakt worden, maar de meeste landen hakken ...

136
136
Emotionele Verhaeghe: "Hij is de beste Club-speler ooit"

Club Brugge legde zichzelf de voorbije maanden heel wat druk op, want het moest absoluut kampioen ...

304
304
Union reageert sportief na titel van Club Brugge

De titelstrijd werd donderdagavond definitief beslecht. Union koesterde al geen hoop meer na de ...

252
252
'Anderlecht mengt zich in strijd voor gegeerde winger'

Anderlecht heeft zich donderdag verzekerd van de vierde plaats en het bijhorende ticket voor de ...

335
335
Nieuw pijnlijk Kanga-moment: De Mil geeft verklaring

De voorbije weken zat het er al bovenarms op tussen Wilfried Kanga en de fans van AA Gent. De soap ...

130
130

Meer sportnieuws