Croky Cup: Beerschot indrukwekkend, Westerlo maakt ajuinsoep

356 stemmen
Croky Cup: Beerschot indrukwekkend, Westerlo maakt ajuinsoep

Door het interland-voetbal lagen de Jupiler Pro League en Challenger Pro League een weekendje stil, toch kwam een aantal Belgische profclubs in actie. Zo werd de vijfde ronde van de Croky Cup afgewerkt. Op zondag kwamen onder meer Beerschot VA, KVC Westerlo en SK Beveren in actie.


Knokke FC - Beerschot: 0-4
De Antwerpenaren zijn degelijk aan het nieuwe seizoen begonnen en sloten het eerste luik in de Challenger Pro League op een tweede plaats af. In de bekermatch op Knokke werd alvast vertrouwen getankt voor het vervolg van de competitie. Zo haalde Beerschot het met 0-4 na doelpunten van Baeten, Sanusi, Thorisson en Nzita.

Visé - SK Beveren: 0-2
De Waaslanders leden in de eerst zes speeldagen al vier keer puntenverlies en zullen dus een tandje moeten bijsteken tijdens het tweede seizoensluik in CPL. Op het kustgrasveld van Visé liet de ploeg van coach De Decker echter geen steken vallen. Het duurde wel tot in de tweede helft alvorens het verschil gemaakt kon worden. Op nog geen tien minuten tijd konden Ismaheel en Maderner de klus klaren.

Eendracht Aalst - Westerlo: 1-3
Ook één ploeg uit de JPL kwam in actie op zondag, zo moest promovendus Westerlo op bezoek bij traditieclub Eendracht Aalst. En de Ajuinen gaven zich op eigen veld niet meteen gewonnen. Zo eindigde de reguliere speeltijd op 1-1, waardoor de verlengingen moesten bepalen welke ploeg doorstootte. Daarin bleek Westerlo wel een maatje te groot: na de eerste verlenging stond het de 1-3 al vast.

LEES OOK: SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

Beerschot speelt binnen de drie seizoenen weer in 1A ...

Meest recent

Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

12
12
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

83
83
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

12
12
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

14
14
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

84
84
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

93
93
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

13
13
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

334
334
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

133
133
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

31
31
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

33
33
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

25
25
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

88
88
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

205
205
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

491
491
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

65
65
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

318
318
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

75
75
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

238
238
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

699
699
Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

392
392
Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

455
455
'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

642
642
'Premier League op stelten: monsterlijk transferplan City'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

285
285
Jérémy Doku veroorzaakt verhitte discussie op WK

Jérémy Doku staat op het WK voor één van de mooiste momenten uit zijn ...

98
98

Meer sportnieuws