Tweet Clinton Mata doet Club-fans jubelen

door
Tweet Clinton Mata doet Club-fans jubelen

Club Brugge maakt zich op voor een loodzware wedstrijdmarathon die loopt van het einde van de interland-break tot vlak voor het WK in Qatar. Coach Carl Hoefkens zal zijn brede selectie dus meer dan nodig hebben. En de trainer lijkt er weldra ook 'versterking' bij te krijgen.


Blauw-Zwart heeft een meer dan behoorlijk eerste deel van het seizoen achter de rug en maakte vooral indruk in de Champions League. Nochtans moesten de Bruggelingen enkele bepalende spelers missen. Tajon Buchanan kwam door een blessure bijvoorbeeld nog geen minuut in actie dit seizoen. Momenteel vertoeft de Canadese flankspeler echter bij zijn nationale ploeg en bondscoach John Herdman liet al verstaan dat hij stilaan klaar is om weer minuten te maken.

Daarnaast moest Club Brugge het de in de voorbije matchen ook zonder Clinton Mata en Noa Lang doen. Hoefkens liet een week geleden echter al verstaan dat het duo dichtbij hun rentree staat. "Ik heb Noa zien trainen, dat zag er heel positief uit. Ik verwacht dat hij na de interland-break terug fit zal zijn. Clinton verwacht ik eerstdaags zelfs terug", zei de trainer in aanloop naar de match op Standard. En dat positieve nieuws wordt nu ook bevestigd door Mata zelf.

HARD WERK IN GYM
Via Twitter deelde de defensieve steunpilaar immers een video van zichzelf waar hij zich in het zweet zit te werken in de gym. "It's almost time", klinkt het veelzeggende bijschrift. In de bewuste video laat Mata echter ook een glimp van Lang zien. De Nederlandse aanvaller is zelf aan de slag op de loopband en gezien het tempo dat hij kan ontwikkelen, lijkt ook zijn rentree er aan te komen.

LEES OOK: Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Wie is momenteel het belangrijkst voor Club?

Meest recent

Nieuw JPL-format: BAS neemt cruciale beslissing

Volgend seizoen komt er in principe een nieuw format voor het Belgische profvoetbal, maar dat kwam ...

8
8
Wintermercato Anderlecht flopt: dramatische cijfers

Anderlecht zal hopen dat het zich dit weekend op Zulte Waregem kan herpakken. Evident zal dat echter ...

60
60
'Datum rentree Kevin De Bruyne is bekend'

Napoli beleeft geen makkelijk te seizoen en dat is onder meer te wijten aan zijn Rode Duivels. Naast ...

49
49
Kompany haalt uit naar Mourinho na racismerel

De racismerel die zich dinsdag afspeelde in de Champions League-wedstrijd tussen Benfica en Real ...

65
65
TRANSFERUURTJE: 'Club aast op ex-Duivel, Schreuder nog naar RSCA?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

186
186
Ancelotti verbaast iedereen met groot transfernieuws

Carlo Ancelotti moet Brazilië weer naar hogere sferen zien te brengen. Nog voor het WK 2026 in ...

35
35
Max Dean slaat keihard terug: “Van waar komt dat?”

Max Dean is één van de meest uitgesproken figuren in de Belgische competitie. De ...

94
94
Cinel trekt aan alarmbel: code rood bij Cercle Brugge

Cercle Brugge vecht dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart staat op een voorlaatste ...

147
147
Oordeel na eerste 90 minuten Jashari: Italië gaat los

Ardon Jashari maakte de overstap van Club Brugge naar AC Milan, maar de 23-jarige middenvelder ...

305
305
‘Racismerel zindert na: ook Benfica dient klacht in’

De Champions League-clash tussen Benfica en Real Madrid blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de ...

123
123
KAA Gent-meevaller vlak voor Cercle: De Mil tempert

KAA Gent neemt het vanavond op tegen Cercle Brugge. Terwijl de Buffalo’s strijden voor een ...

64
64
Rode Duivel van 10 miljoen ligt onder vuur in Duitsland

Met het oog op het WK maakten heel wat potentiële Rode Duivels de voorbije maanden een ...

56
56
Smaakmaker bereidt vertrek bij Union nu al voor

Union hoopt de komende maanden opnieuw de titel te veroveren, staat ook in de bekerfinale en kan ...

57
57
Geen geheimen meer: Ruben Van Gucht pakt stevig uit

Ruzies, roddels en romantiek lijken al jaren als schaduwen rond Ruben Van Gucht te hangen. Wat ooit ...

142
142
'Barça wil profiteren: Rode Duivel aan spotprijsje'

Voor FC Barcelona belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. De Catalanen moeten nog ...

140
140
'Anderlecht slikt nieuwe Schreuder-domper'

Het is bij Anderlecht nog altijd wachten op een nieuwe hoofdtrainer, drie weken na het ontslag van ...

376
376
Jan Boskamp ging door complete hel: "Rot op man!"

Er zijn weinig Nederlanders die in België zo geliefd zijn als de immer sympathieke 'brulboei' ...

77
77
Van MLS-finale naar Stayen: reden voor transfer bekend

STVV blijft verbazen en prijkt nog altijd op de tweede plaats in de Jupiler Pro League, maar dat ...

33
33
'Juventus heeft keiharde boodschap voor Openda'

Loïs Openda beleefde deze week een nieuw dieptepunt bij Juventus. De Rode Duivel kreeg met zijn ...

139
139
Boersma geeft dé reden aan waarom hij KV Mechelen verkoos

KV Mechelen lijkt in januari een fraaie slag geslagen te hebben. Het zag met Lion Lauberbach wel een ...

161
161
'Comeback Lavia: plan van Chelsea is bekend'

Hij had stilaan de patron van de Rode Duivels moeten zijn, maar de teller van Roméo Lavia ...

72
72
‘Club Brugge schrikt zich rot: topspeler pakt zijn boeltje?’

Club Brugge wil hem niet kwijt, maar na Standard gaat er wéér een alarm af. Eén ...

783
783
'Onthuld: dit incident luidde einde Vanzeir bij Gent in'

De 26ste speeldag in de Jupiler Pro League wordt vrijdagavond afgetrapt met een confrontatie tussen ...

266
266
Courtois onthult straf plan met Belgische club

Thibaut Courtois hoopt de komende maanden nog prijzen te pakken met Real Madrid, maar intussen maakt ...

138
138
Vazquez onthult dé reden waarom hij bij Anderlecht faalde

Anderlecht blijft kwakkelen in de Jupiler Pro League, met vorig weekend nog een teleurstellende 0-0 ...

490
490

Meer sportnieuws