'Cercle zoekt zijn heil bij Engels jeugdinternational'

door
'Cercle zoekt zijn heil bij Engels jeugdinternational'

Cercle Brugge liet vlak voor de interlandbreak een belangrijke zege liggen door tegen KV Oostende een dubbele voorsprong nog uit handen te geven. Met een punt slaagde het er wel nog in om de rode lantaarn door te geven aan Zulte Waregem, maar met amper zes punten uit negen matchen blijft de Vereniging in acuut degradatiegevaar. Dat leidde al tot het ontslag van trainer Dominik Thalhammer.


Zijn assistent Miron Muslic nam over en die krijgt mogelijk ook nog versterking. Cercle speelde donderdagnamiddag een oefenwedstrijd tegen sc Heerenveen, waarin het met 1-0 onderuit ging. Het Laatste Nieuws weet dat daarin wel een testspeler zich mocht bewijzen. Keanan Bennetts, een 23-jarige linkerflankspeler, kreeg 65 minuten om zich te tonen.

Bennetts is een jeugdproduct van Tottenham, waar hij in 2018 voor meer dan 2 miljoen euro weggehaald werd door Borussia Mönchengladbach. Daar kon hij echter nooit helemaal doorbreken en in vier jaar raakte hij niet verder dan vijf wedstrijden in de Bundesliga. In het seizoen 2020/21 werd hij uitgeleend aan Ipswich Town, waar hij in de Engelse derde klasse in 28 wedstrijden één keer scoorde en één assist gaf.

INTERNATIONAL
Vorige zomer zag Bennetts zijn aflopende contract bij Gladbach niet verlengd worden en sindsdien zit hij zonder club. Als vrije speler kan hij nog bij Cercle aansluiten, ondanks dat de transfermarkt gesloten is. Bennetts kwam in het verleden ook nog uit voor de nationale jeugdelftallen van Duitsland en Engeland, waar hij tot en met de U19 speelde.

LEES OOK: 'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Moet Cercle hem een contract geven?

Meest recent

'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

103
103
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

111
111
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

128
128
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

230
230
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

333
333
'Vuurwerk op Bosuil: Antwerp wil terugkeer kampioenenmaker'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

205
205
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

521
521
Spectaculaire winnaar Gouden Schoen? De Cat reageert

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

179
179
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

30
30
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

480
480
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

292
292
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1255
1255
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

419
419
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

397
397
Lardot velt verrassend verdict over handspel Hazard

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

378
378
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

290
290
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

503
503
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

204
204
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

354
354
Renard speelt open kaart over transferplannen Anderlecht

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Dat is degelijk, maar de Brusselaars ...

242
242
Vannieuwkerke richt vizier op Hayen: "Kudde wilde dieren!"

Het ontslag van Nicky Hayen is nauwelijks verteerd, of vandaag volgde met de C4 voor Thorsten Fink ...

395
395
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

3087
3087
De Condé zoekt opvolger Fink: Genk maakt voorkeur bekend

De kogel is door de kerk. Daags na het puntenverlies tegen Westerlo besloot KRC Genk om afscheid te ...

777
777
Hasi houdt adem in: dubbele mokerslag voor Anderlecht?

RSC Anderlecht etaleerde zaterdag mentale weerbaarheid door een 1-2 achterstand tegen STVV alsnog om ...

474
474
Financiële bom in BV-land: Brusselmans onthult groot geheim

Herman Brusselmans, schrijver, columnist en soms jurylid bij De Slimste Mens ter Wereld, heeft een ...

353
353

Meer sportnieuws