Bondscoach stelt Club Brugge gerust

343 stemmen
Bondscoach stelt Club Brugge gerust

Club Brugge begint vlak na de interland-break aan een heuse wedstrijdmarathon, maar coach Carl Hoefkens kan die drukke periode momenteel niet tot in de puntjes voorbereiden. Zo moet hij een pak internationals missen. In totaal zag de landskampioen liefst zestien spelers uitzwermen.


De sterke seizoensstart van Club is immers niet onopgemerkt gebleven bij de verschillende bondscoaches. Met Brandon Mechele, Simon Mignolet, Hans Vanaken en Dedryck Boyata moesten bijvoorbeeld vier Bruggelingen zich melden bij de Rode Duivels. Casper Nielsen en Andreas Skov Olsen werden dan weer bij Denemarken verwachten, terwijl Bjorn Meijer aan de slag ging bij de nationale beloften van Nederland en Roman Yaremchuk bij Oekraïne een vaste waarde is.

Maar Club leverde ook internationals aan landen uit andere continenten. Denk aan Denis Odoi (Ghana), Abakar Sylla (Ivoorkust) en Raphael Onyedika (Nigeria). Daarnaast werden Cyle Larin en Tajon Buchanan opgetrommeld voor het oefenkamp van Canada. De selectie van die laatste is echter opvallend. De flankspeler viel in het slot van de voorbereiding immers geblesseerd uit en speelde tot dusver nog geen minuut dit seizoen.

BEPERKTE MINUTEN
Hoewel hij dicht bij zijn rentree stond in Brugge, blijft het dus vreemd dat Buchanan werd geselecteerd. Maar Blauw-Zwart hoeft zich geen zorgen te maken. Zo liet de Canadese bondscoach John Herdman verstaan dat de flankspeler hoogstens wat speelminuten zal krijgen in de oefenpot tegen Uruguay. "Zijn minuten zullen zeer beperkt zijn, want zowel zijn club als land proberen hem in katoenwol te wikkelen", vertelde Herdman met een kwinkslag bij SportsNet.

LEES OOK: Zorgen bij Bayern Munchen: ster dreigt WK te missen

Een fitte Buchanan hoort in de basis bij dit Club Brugge ...

Meest recent

'Geen Noa Lang: Galatasaray all-in bij Club Brugge'

Bij Club Brugge gaan ze weer een woelige transferzomer tegemoet. Daarin moeten ze wellicht opnieuw ...

3
3
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest toptalenten, transferbom PSG'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

28
28
De Cat klopt op tafel bij Anderlecht: “Te lang geleden”

RSC Anderlecht maakt dit seizoen weer kans op een prijs. De supporters snakken al acht jaar naar een ...

63
63
‘Grote verrassing: strijd om Union-revelatie barst los’

Union SG flikt het elk jaar opnieuw. De club brengt op basis van data onbekende spelers voor een ...

20
20
‘Monstertransfer Fernandez-Pardo: twee grootmachten’

Het gaat plots zeer snel voor Matias Fernandez-Pardo. De voormalige winger van KAA Gent maakt als ...

58
58
Guardiola gooit olie op het vuur: VAR krijgt volle laag

Sinds de intrede van de VAR is er al veel kritiek gekomen. Ook in Engeland is de discussie rond de ...

32
32
‘Pocognoli plots zwaar onder vuur: Monaco dreigt’

Sebastien Pocognoli maakte de overstap van Union SG naar AS Monaco en kwam er meteen zwaar onder ...

44
44
Nieuw stadion Union SG? Bormans meldt groot nieuws

Union SG wil een nieuw stadion op poten zetten. De Brusselse club speelt in Europa al in andere ...

125
125
‘Debast gaat Lukaku achterna na blessure: WK-vrees’

Zeno Debast incasseerde een mokerslag van jewelste. De verdediger annex middenvelder viel ...

68
68
Oosting compleet afgemaakt bij Antwerp: “Doe toch normaal!”

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging The Great Old ...

139
139
Union komt met statement over Burgess: ferme uithaal

Union SG staat voor belangrijke weken. De bekerfinale tegen RSC Anderlecht staat op het programma en ...

348
348
Joos waagt zich aan straffe Gouden Schoen-voorspelling

Het einde van het seizoen nadert en dus worden straks ook verschillende individuele prijzen ...

285
285
Albert dropt WK-selectie: opvallende afwezigen, 3 surprises

Aanstaande vrijdag is het zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het ...

213
213
'PSG straks onklopbaar? Transferbom van 150 miljoen'

Paris Saint-Germain is goed op weg om zichzelf op te volgen als Frans kampioen en eindlaureaat in de ...

107
107
Voetbalfan in de wolken: opnieuw grote doorbraak in DAZN-soap

De Belgische voetballiefhebber kreeg de voorbije weken goed nieuws. Zo raakte bekend dat ...

313
313
Imke Courtois jaagt volgers schrik aan met opvallende beelden

Er zijn ernstige zorgen ontstaan rond Imke Courtois. De voormalige Red Flame deed heel wat mensen ...

77
77
'Club Brugge choqueert Anderlecht met pijnlijke transfer'

Club Brugge kijkt naar Nederland voor een transfer en dat zorgt voor gefronste wenkbrauwen in ...

300
300
"Om voor titel te strijden ..." - Genk krijgt enorme transfertaak

KRC Genk maakt zich op voor een sleutelduel. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek bij ...

583
583
Coosemans doorbreekt stilte: dé reden voor bizar theaterstuk

Colin Coosemans heeft de voorbije dagen heel wat kritiek over zich heen gekregen. De aanvoerder van ...

547
547
'Eerste zomeraanwinst: Club pusht voor opvolger Stankovic'

Club Brugge zal tijdens de zomermaanden heel wat vers bloed moeten aanwerven en de eerste aanwinst ...

630
630
Puur ongeloof bij Ronaldo: titelfeest implodeert in 98ste

Cristiano Ronaldo stond dinsdagavond op punt om zijn eerste landstitel te pakken met het Saudische ...

87
87
'Mbangula neemt beslissing over transfer én Rode Duivels'

In november 2024 was hij nog even Rode Duivel, maar vrijdag zal er in de lijst van Rudi Garcia zeker ...

133
133
Vanhaezebrouck ziet geweldig nieuws voor Duivels: "Hij heeft lef"

Het is aftellen naar vrijdag, want dan maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

194
194
'Verbazingwekkende terugkeer Sergio Ramos in LaLiga'

Sinds vorige winter zit Sergio Ramos zonder club, nadat hij vertrok bij het Mexicaanse Monterrey. De ...

62
62
'Union bidt voor sterkhouder in bekerfinale'

Donderdagnamiddag zullen alle ogen gericht zijn op het Koning Boudewijnstadion, want daar strijden ...

133
133

Meer sportnieuws