Bondscoach stelt Club Brugge gerust

343
Bondscoach stelt Club Brugge gerust

Club Brugge begint vlak na de interland-break aan een heuse wedstrijdmarathon, maar coach Carl Hoefkens kan die drukke periode momenteel niet tot in de puntjes voorbereiden. Zo moet hij een pak internationals missen. In totaal zag de landskampioen liefst zestien spelers uitzwermen.


De sterke seizoensstart van Club is immers niet onopgemerkt gebleven bij de verschillende bondscoaches. Met Brandon Mechele, Simon Mignolet, Hans Vanaken en Dedryck Boyata moesten bijvoorbeeld vier Bruggelingen zich melden bij de Rode Duivels. Casper Nielsen en Andreas Skov Olsen werden dan weer bij Denemarken verwachten, terwijl Bjorn Meijer aan de slag ging bij de nationale beloften van Nederland en Roman Yaremchuk bij Oekraïne een vaste waarde is.

Maar Club leverde ook internationals aan landen uit andere continenten. Denk aan Denis Odoi (Ghana), Abakar Sylla (Ivoorkust) en Raphael Onyedika (Nigeria). Daarnaast werden Cyle Larin en Tajon Buchanan opgetrommeld voor het oefenkamp van Canada. De selectie van die laatste is echter opvallend. De flankspeler viel in het slot van de voorbereiding immers geblesseerd uit en speelde tot dusver nog geen minuut dit seizoen.

BEPERKTE MINUTEN
Hoewel hij dicht bij zijn rentree stond in Brugge, blijft het dus vreemd dat Buchanan werd geselecteerd. Maar Blauw-Zwart hoeft zich geen zorgen te maken. Zo liet de Canadese bondscoach John Herdman verstaan dat de flankspeler hoogstens wat speelminuten zal krijgen in de oefenpot tegen Uruguay. "Zijn minuten zullen zeer beperkt zijn, want zowel zijn club als land proberen hem in katoenwol te wikkelen", vertelde Herdman met een kwinkslag bij SportsNet.

LEES OOK: Hierom zakken topscouts massaal af naar PSV-Club Brugge

Een fitte Buchanan hoort in de basis bij dit Club Brugge ...

Meest recent

Hierom zakken topscouts massaal af naar PSV-Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

29
29
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

30
30
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

375
375
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

126
126
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

124
124
Anderlecht begaat Bruno-blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

147
147
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

50
50
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

139
139
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

157
157
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

74
74
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

58
58
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

24
24
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

97
97
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

254
254
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

181
181
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

407
407
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

336
336
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

135
135
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

149
149
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

247
247
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

221
221
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

289
289
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

333
333
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

244
244
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

235
235

Meer sportnieuws