El Khannouss ziet straffe seizoensstart beloond worden

113 stemmen
El Khannouss ziet straffe seizoensstart beloond worden

KRC Genk wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de eigen jeugdopleiding. En ook nu hebben de Limburgers weer enkele potentiële goudhaantjes rondlopen. Met name Bilal El Khannouss wist tijdens de eerste weken van het seizoen al indruk te maken.


De 18-jarige spelmaker had bij de Genkse jeugdselecties al heel wat mooie dingen laten zien. Oorspronkelijk leek het plan dat hij dit seizoen met Jong Genk ervaring bij de profs zou gaan opdoen in de Challenger Pro League. Maar door enkele blessuregevallen en transferperikelen, kreeg El Khannouss sneller dan verwacht zijn kans bij de eerste ploeg van coach Wouter Vrancken. En die greep hij met beide handen.

De jongeling groeide in een mum van tijd uit tot één van de smaakmakers bij de huidige nummer twee uit de Jupiler Pro League. Sinds hij tijdens de tweede speeldag mocht starten tegen Standard, verdween El Khannouss niet meer uit de Genkse basisploeg. Met hem als titularis verloor Genk tot dusver ook geen enkele competitiematch. En zijn goede prestaties kon hij ook doortrekken bij de nationale ploeg van Marokko.

A-SELECTIE
Normaal gezien werd El Khannouss tijdens de huidige interland-break opgeroepen voor de nationale beloften van Marokko. Maar daar maakte hij dusdanig indruk dat de jongeling promotie maakte naar de A-selectie, zo laat Genk weten via de officiële kanalen. En dus mag hij in de komende dagen trainen aan de zijde van grote namen zoals Hakim Ziyech, Noussair Mazraoui en Youssef En-Nesyri. Of hij ook speelkansen zal krijgen in de twee komende oefenmatchen, valt af te wachten. Een selectie voor het WK, waar Marokko in dezelfde poule als België zit, lijkt evenwel onwaarschijnlijk.

LEES OOK: ‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Wie is volgens u het grootste talent?

Meest recent

‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Achraf Hakimi is één van de sterspelers van het Marokkaanse nationale elftal en een ...

3
3
‘Anderlecht komt op stoom: vier aanwinsten onderweg’

RSC Anderlecht is onder Antoine Sibierski aan een nieuw hoofdstuk begonnen. Paars-Wit hoopt deze ...

189
189
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt ferm uit, Club slikt dompers’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

289
289
'Club Brugge baalt en loopt nieuwe Nusa mis'

Club Brugge maakt er de laatste jaren een handelsmerk van om piepjonge buitenlandse toptalenten voor ...

117
117
Nainggolan spreekt straffe ambitie voor komend seizoen uit

Alsmaar meer Belgische clubs beginnen aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen. Dat is vooral het ...

38
38
KV Mechelen shopt bij Antwerp: "Ik moest zelf zoeken"

KV Mechelen was één van de aangename verrassingen van het afgelopen seizoen in de ...

183
183
Broos haalt stevig uit naar organisatie en Tsjechië

De groepsfase overleven zal moeilijk worden, maar sowieso moeten Hugo Broos en Zuid-Afrika het WK al ...

71
71
Cercle haalt bekende naam, Westerlo is sterkhouder kwijt

Door het WK zullen de echte toptransfers deze zomer mogelijk wat langer op zich laten wachten, maar ...

75
75
'Club strijdt met PSV om exotisch goudklompje'

Na het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord herschikte Club Brugge zijn sportieve cel, met ...

100
100
Antwerp-flop legt uit waarom het fout liep op Bosuil

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen ronduit een ontgoocheling, want het raakte eigenlijk nooit ...

144
144
Transfer tijdens WK? Raskin spreekt klare taal

Het WK en de transferzomer vallen samen en dat zorgt ervoor dat het voor clubs en spelers vaak ...

33
33
'Club wil wéér shoppen bij ex-team Jashari en Stankovic'

Club Brugge maakte de voorbije jaren grote indruk met zijn transferbeleid. Daarbij valt op dat het ...

147
147
Straf nieuws voor Rode Duivels: verlenging tot 2034

De Rode Duivels hopen op dit WK hoge ogen te gooien, maar met een gelijkspel tegen Egypte namen ze ...

37
37
Rode Duivels krijgen belangrijk nieuws over rentree Debast

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor hun tweede wedstrijd op dit WK, waarin ze zondag de ...

212
212
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

62
62
'Club Brugge ziet belangrijk dossier plots kantelen'

Het is voorlopig nog wachten tot de zomermercato van Club Brugge echt losbarst. Achter de schermen ...

322
322
Politie grijpt in na aanhoudende protesten tegen Coucke

Bij Anderlecht werd er in de voorbije maanden nog maar eens tabula rasa gemaakt, want in ...

228
228
Club Brugge wil stunten met transfer van 15 miljoen

Club Brugge meent het serieus op de transfermarkt. Blauw-zwart kijkt naar een transfer die richting ...

758
758
'Garcia krijgt enorme opsteker te horen uit spelersgroep'

Nadat ze in hun openingswedstrijd verrassend niet voorbij Egypte raakten, kunnen de Rode Duivels ...

217
217
Horrorblessure bij Canada, Saliba brengt mooi eerbetoon

Bij Anderlecht zullen ze de twee WK-wedstrijden van vrijdagochtend aandachtig gevolgd hebben. Hun ...

87
87
'Liverpool richt pijlen op Rode Duivel na monsterbod'

Een jaar geleden gaf Liverpool nog 500 miljoen euro uit op de transfermarkt en ook nu staat het weer ...

80
80
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

370
370
'Sibierski heeft eerste aanwinst beet: miljoenendeal rond'

Er worden deze zomer heel wat transfers verwacht bij Anderlecht, maar tot dusver bleef het vrij ...

732
732
Mexico als eerste naar zestiende finales, monsterzege Canada

In de nacht van donderdag op vrijdag kwamen op het WK opnieuw twee gastlanden in actie. In groep A ...

63
63
'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

568
568

Meer sportnieuws