El Khannouss ziet straffe seizoensstart beloond worden

door
El Khannouss ziet straffe seizoensstart beloond worden

KRC Genk wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de eigen jeugdopleiding. En ook nu hebben de Limburgers weer enkele potentiële goudhaantjes rondlopen. Met name Bilal El Khannouss wist tijdens de eerste weken van het seizoen al indruk te maken.


De 18-jarige spelmaker had bij de Genkse jeugdselecties al heel wat mooie dingen laten zien. Oorspronkelijk leek het plan dat hij dit seizoen met Jong Genk ervaring bij de profs zou gaan opdoen in de Challenger Pro League. Maar door enkele blessuregevallen en transferperikelen, kreeg El Khannouss sneller dan verwacht zijn kans bij de eerste ploeg van coach Wouter Vrancken. En die greep hij met beide handen.

De jongeling groeide in een mum van tijd uit tot één van de smaakmakers bij de huidige nummer twee uit de Jupiler Pro League. Sinds hij tijdens de tweede speeldag mocht starten tegen Standard, verdween El Khannouss niet meer uit de Genkse basisploeg. Met hem als titularis verloor Genk tot dusver ook geen enkele competitiematch. En zijn goede prestaties kon hij ook doortrekken bij de nationale ploeg van Marokko.

A-SELECTIE
Normaal gezien werd El Khannouss tijdens de huidige interland-break opgeroepen voor de nationale beloften van Marokko. Maar daar maakte hij dusdanig indruk dat de jongeling promotie maakte naar de A-selectie, zo laat Genk weten via de officiële kanalen. En dus mag hij in de komende dagen trainen aan de zijde van grote namen zoals Hakim Ziyech, Noussair Mazraoui en Youssef En-Nesyri. Of hij ook speelkansen zal krijgen in de twee komende oefenmatchen, valt af te wachten. Een selectie voor het WK, waar Marokko in dezelfde poule als België zit, lijkt evenwel onwaarschijnlijk.

LEES OOK: Opsteker KRC Genk: herkansing bij nationale ploeg lonkt

Wie is volgens u het grootste talent?

Meest recent

Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

207
207
Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Westerlo zag zaterdagavond zijn droom sneuvelen. De Kemphanen hoopten nog de Champions' Play-Off te ...

32
32
Man City ziet titel wegglippen, vlotte zeges Real en Ajax

Arsenal lijkt weer een stapje dichter te staan bij de titel in de Premier League. Eerste ...

25
25
De Bruyne is helemaal terug: Conte en Højlund reageren

Napoli heeft zijn Rode Duivels stilaan helemaal terug. Nadat Romelu Lukaku twee weken geleden tegen ...

63
63
Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Na de overwinning van Union, volgde ook Club Brugge vanavond. Blauw-Zwart overtuigde niet geheel, ...

77
77
Ferrera verliest eerste keer: "Hadden iets kunnen rapen"

Rode lantaarn Dender is er niet in geslaagd om te stunten in het Dudenpark. Het wist een helft lang ...

14
14
Hubert in de wolken na waanzinnige reeks Union

Union lijkt als leider aan de Champions' Play-Off te zullen beginnen. De Brusselaars wonnen immers ...

31
31
Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

Lange tijd leek er vanavond terug spanning te komen in de strijd om de tweede promotieplek. KV ...

70
70
Club toont twee gezichten: "Met Vormer was het geen waar"

Aangezien Union zaterdagavond al zijn wedstrijd won, moet Club zelf ook winnen in Westerlo om in het ...

156
156
Nieuw sprookje bij Union: "Magnifiek!"

Union heeft zaterdag geen steek laten vallen in de titelstrijd. Tegen rode lantaarn Dender ...

36
36
Hayen verklaart 'stijlbreuk' Genk in vergelijking met Club

KRC Genk speelt zondag zijn laatste troeven uit in de strijd om de Champions' Play-Off. Bij een ...

82
82
16-jarige redt Arsenal, Chelsea gaat pijnlijk onderuit

Arsenal blijft stevig aan de leiding in de Premier League. Tegen Everton leek het wel lange tijd op ...

17
17
De Bruyne beslissend: Napoli zet scheve situatie recht

Napoli heeft zaterdag een scheve situatie rechtgezet. Tegen Lecce kwam het in eigen stadion op ...

52
52
Gert Verheyen staat weer op: grote comeback na 20 jaar

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

101
101
Wisselvallig Union kraakt Dender pas na rust in Dudenpark

Union had vanavond aan één goede helft genoeg om Dender over de knie te leggen. De ...

24
24
'Nieuw drama voor Club Brugge: grote paniek rond Ordonez'

Joël Ordóñez leek op weg naar een absolute recorddeal, maar plots duiken er ...

216
216
"Enorme kwaliteiten" - Onana wild van nieuwste Rode Duivel

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

103
103
Herman Brusselmans krijgt enorm zware klap te verwerken

Herman Brusselmans staat al decennia bekend als één van de opvallendste stemmen in de ...

82
82
KVM tegen Anderlecht en Club: "Zij zijn beste van België"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

162
162
Mazzu in de wolken: "Het mooiste cadeau"

De strijd om het behoud heeft zaterdagnamiddag een nieuwe wending gekregen. OH Leuven is op de ...

39
39
'Schokkende transfer Doku: transfersom bekend'

Manchester City kreeg deze week een stevige tik. Het ging met 3-0 onderuit tegen Real Madrid en ...

142
142
Net geen stunt voor NXT: Beveren wendt eerste nederlaag af

SK Beveren liep zaterdag bijna tegen zijn eerste nederlaag van het seizoen aan. Na het titelfeest ...

81
81
OHL wint op Mambourg en wipt weg uit gevarenzone

Felice Mazzu heeft zijn oude club een peer gestoofd. Uitgerekend op Mambourg kon OHL eindelijk nog ...

32
32
Negenkoppig Bayern ontsnapt aan tweede seizoensnederlaag

Bayern München heeft de kans laten liggen om een nieuwe stap richting de titel te zetten. In de ...

97
97
De Ketelaere helpt Atalanta bij comeback aan punt in kraker

Uitstekend nieuws voor de Rode Duivels: Charles De Ketelaere heeft zaterdag zijn rentree gemaakt. De ...

39
39

Meer sportnieuws