El Khannouss ziet straffe seizoensstart beloond worden

113 stemmen
El Khannouss ziet straffe seizoensstart beloond worden

KRC Genk wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de eigen jeugdopleiding. En ook nu hebben de Limburgers weer enkele potentiële goudhaantjes rondlopen. Met name Bilal El Khannouss wist tijdens de eerste weken van het seizoen al indruk te maken.


De 18-jarige spelmaker had bij de Genkse jeugdselecties al heel wat mooie dingen laten zien. Oorspronkelijk leek het plan dat hij dit seizoen met Jong Genk ervaring bij de profs zou gaan opdoen in de Challenger Pro League. Maar door enkele blessuregevallen en transferperikelen, kreeg El Khannouss sneller dan verwacht zijn kans bij de eerste ploeg van coach Wouter Vrancken. En die greep hij met beide handen.

De jongeling groeide in een mum van tijd uit tot één van de smaakmakers bij de huidige nummer twee uit de Jupiler Pro League. Sinds hij tijdens de tweede speeldag mocht starten tegen Standard, verdween El Khannouss niet meer uit de Genkse basisploeg. Met hem als titularis verloor Genk tot dusver ook geen enkele competitiematch. En zijn goede prestaties kon hij ook doortrekken bij de nationale ploeg van Marokko.

A-SELECTIE
Normaal gezien werd El Khannouss tijdens de huidige interland-break opgeroepen voor de nationale beloften van Marokko. Maar daar maakte hij dusdanig indruk dat de jongeling promotie maakte naar de A-selectie, zo laat Genk weten via de officiële kanalen. En dus mag hij in de komende dagen trainen aan de zijde van grote namen zoals Hakim Ziyech, Noussair Mazraoui en Youssef En-Nesyri. Of hij ook speelkansen zal krijgen in de twee komende oefenmatchen, valt af te wachten. Een selectie voor het WK, waar Marokko in dezelfde poule als België zit, lijkt evenwel onwaarschijnlijk.

LEES OOK: Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

🚀

Wie is volgens u het grootste talent?

Meest recent

STVV krijgt uitstekend nieuws voor Europees voetbal

Sint-Truiden VV was vorig seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. Onder Wouter ...

13
13
Mbappé slaat keihard terug op ‘schaamteloos racisme’

De clash tussen Frankrijk en Paraguay mag gerust een oorlog worden genoemd. De Fransen trokken ...

24
24
"Kaakslag voetbalsport" - leugens Infantino pijnlijk blootgelegd

Ongeacht het verloop van de wedstrijd, er zal voor altijd een schaduw hangen over het WK-duel tussen ...

114
114
Hek van de dam: twee landen willen kaart aanvechten bij FIFA

De soap rond Folarin Balogun heeft het WK 2026 en bij uitbreiding de hele voetbalwereld, op zijn ...

601
601
Balogun-soap niet voorbij: KBVB waarschuwt Amerikaanse bond

Na een onwaarschijnlijke soap in de voorbije 24 uren, mag Folarin Balogun maandagnacht dan toch ...

599
599
'Opvolger Koeman: Nederland contacteert grote naam'

Het WK 2026 draaide uiteindelijk uit op een grote deceptie voor Nederland. Uiteindelijk kostte het ...

68
68
VS - België: VRT komt met mooi alternatief voor nachtmatch

Ondanks alle commotie van de voorbije 24 uur, spelen de Rode Duivels wel degelijk tegen de Verenigde ...

752
752
Loodzware keuze Garcia: Mechele kind van de rekening?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het uittekenen van zijn tactische plannetje ...

446
446
Witte rook: Club Brugge maakt uitgaande transfer bekend

Voorlopig blijft de schade nog beperkt, maar dat Club Brugge deze zomer heel wat sterkhouders zal ...

258
258
'Club Brugge casht: Tresoldi-deal in stroomversnelling'

In het zog van Aleksandar Stankovic dreigt Club Brugge ook Nicolo Tresoldi na amper ...

512
512
Amerikaanse ambassadeur gooit olie op kokend WK-vuur

Alsof de controverse rond Folarin Balogun nog niet groot genoeg was, heeft nu ook de Amerikaanse ...

641
641
Nieuwe plottwist Balogun-gate: match onder voorbehoud

Mag hij straks spelen of niet? Amper een paar uur voor de aftrap van de achtste finale van het WK ...

1002
1002
Infantino breekt stilte: "Ja, ik heb gebeld met Trump"

Binnen enkele uren nemen de Rode Duivels het in de achtste finale van het WK op tegen de Verenigde ...

375
375
Opvallende WK-post van Marc Coucke zorgt voor storm

Terwijl de Rode Duivels zich opmaken voor hun allesbeslissende achtste finale tegen de Verenigde ...

517
517
Garcia maakt keuze: ‘onzichtbare’ kracht terug in de basis

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend tegen de Verenigde Staten. Bondscoach Rudi Garcia gaat sowieso ...

1490
1490
Garcia heeft 'het beste wapen van het WK' op de bank zitten

De Rode Duivels staan voor hun achtste finale tegen de Verenigde Staten. Dat belooft een spannend ...

353
353
Trump geeft toe en zorgt meteen voor véél commotie

De volgende episode in de soap rondom Falorin Balogun. De Amerikaanse president Donald Trump sprak ...

493
493
Stilte bij Beveren: Peeters en Bakens geven transferupdate

SK Beveren was al heel vroeg zeker van promotie, maar inzake ingaande transfers blijft het ...

263
263
Doku, Balogun, kansen Rode Duivels: Buffel blikt vooruit

De Rode Duivels spelen komende nacht hun achtste finale tegen de Verenigde Staten. Het staat nu al ...

128
128
Transfers bij KV Kortrijk? Jonckheere geeft update

KV Kortrijk promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Kerels haalden al een aantal nieuwe spelers, ...

210
210
'Zulte Waregem verrast en vindt akkoord met Schalke 04'

Zulte Waregem was nog vrij rustig op de transfermarkt, maar daar komt verandering in. Essevee staat ...

286
286
Stef Wils verrast en heeft nieuwe uitdaging helemaal beet

Stef Wils ging de afgelopen maanden in Europa rond bij tal van clubs. Hij bouwde zijn netwerk uit en ...

178
178
KBVB met update in zaak-Balogun: "Maken ons grote zorgen"

De zaak rondom Folarin Balogun blijft voor ophef zorgen. De Verenigde Staten vinden het logisch dat ...

918
918
'Charleroi heeft vervanger Camera in vizier'

Charleroi kende een bewogen seizoen, dat dankzij sterke play-offs wel afgesloten werd op een ...

24
24
Transfer ex-STVV'er veroorzaakt golf van verontwaardiging

Een transfer die sportief nauwelijks ophef zou veroorzaken, heeft internationaal toch voor felle ...

50
50

Meer sportnieuws