Carcela krijgt steun van ex-Rouche: "Bid voor hem"

door
Carcela krijgt steun van ex-Rouche:

De Belgische voetbalfan kon zich woensdagavond vergapen aan het Braziliaanse fenomeen Ronaldinho, want de ex-vedette van onder meer FC Barcelona was naar ons land afgezakt voor de Circus Cup. Daarin namen oude gloriën van AA Gent en Standard het tegen elkaar op. De Rouches wonnen met 2-4, maar daar beleefde Mehdi Carcela weinig plezier aan.


De 33-jarige flankaanvaller draafde op bij Standard als één van de weinige nog actieve profvoetballers, maar zag zijn wedstrijd in mineur eindigen. Na een tackle van Nebosja Pavlovic schreeuwde hij het uit van de pijn en uiteindelijk moest hij op een draagberrie het veld verlaten. Dat lijkt te wijzen op een zware blessure en Het Nieuwsblad meldde later op de avond ook dat Carcela zijn voet gebroken zou hebben. De speler kwam zelf echter met een geruststellende update en bedankte daarbij iedereen voor de steun.

MPOKU

En steun krijgt Carcela onder meer van ex-ploegmaat Paul-José Mpoku. De voormalige speler van Standard sprak Carcela moed toe bij La Dernière Heure. "Ik hoop voor hem dat het niet ernstig is. Hij is het gewend om trappen te krijgen, zijn enkel is vaak verzwikt. Meestal staat hij meteen op. Hier, als hij per brancard wordt afgevoerd, bid ik voor hem", klinkt het bij de krant.

Mpoku is net als Carcela nog op zoek naar een nieuwe club, al heeft hij naar eigen zeggen een nieuwe uitdaging beet. Het is niet meteen duidelijk waar Mpoku aan de slag zal gaan. In het verleden speelde hij al voor onder meer Standard, Cagliari, Chievo Verona en Panathinaikos.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

🚀

Wie schat je hoger in als voetballer?

Meest recent

'Alvarez verlaat Atlético: drie clubs en enorme monstersom'

Bij Atlético Madrid hebben ze met Julian Alvarez een topspits in de rangen. De kans is echter ...

8
8
Vanden Borre doet boekje open over RSCA-terugkeer Lukaku

Bij RSC Anderlecht hebben ze nood aan ervaring. Dé grote droomtransfer van de fans is Romelu ...

29
29
Taravel vindt oplossing: verrassende zet bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelde een sterk eerste helft tegen Union SG en stond onverdiend achter bij de rust. ...

51
51
Club Brugge in dubio: twee spelers op zijspoor onder Leko

Bij Club Brugge willen ze nog meer de kaart van de jeugd trekken, maar na het vertrek van Kaye Furo ...

81
81
'War on talent bij Club Brugge: ook KRC Genk getroffen'

De transferperiode opent pas binnen enkele weken officieel zijn deuren, maar achter de schermen ...

148
148
VAR-discussie in Madrid: Alderweireld en De Boer duidelijk

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

31
31
Gedurfde voorspelling: "Zíj́ gaan Club kampioen maken"

Money time is nu echt wel aangebroken in de titelstrijd van de Jupiler Pro League. Vanaf komend ...

228
228
Twee penalty's en VAR-ingreep: geen winnaar in Atlético-Arsenal

Ook de tweede halve finale van de Champions League kan na één wedstrijd nog alle ...

16
16
Gent ruikt extra miljoenen: vijf huurdossiers onder de loep

AA Gent strijdt momenteel nog volop voor een Europees ticket. Dat behalen zou de club alvast een ...

126
126
Penaltyfestijn in Atlético-Arsenal: analisten vellen verdict

In de Champions League stond woensdag de tweede heenmatch van de halve finales op het programma. ...

23
23
'Club Brugge trekt bleek weg: transferbom van 35 miljoen'

Club Brugge lijkt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Zo lijkt ook Aleksandar ...

463
463
Zorgen voor Garcia: grote verandering in WK-basiself?

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

214
214
Deschacht maakt lijstje op: 'Deze spelers moet Anderlecht houden'

RSC Anderlecht wil zijn twee komende duels in de Champions' Play-Offs gebruiken om straks zo in ...

362
362
Kompany grijnst: PSG incasseert mokerslag voor return

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben de voetbalwereld dinsdagavond geplezierd met een ...

295
295
'Hete zomer in Genk: gigantische transfertaak wacht'

KRC Genk blijft ook in de Europe Play-Offs uiterst wisselvallig voor de dag komen. Racing behaalde ...

648
648
Club verbijsterd: Ordonez zorgt voor onbegrijpelijke wending

Joel Ordóñez toonde zich dit seizoen in de Champions League, maar kende daar net als ...

626
626
'Exit Parys bij de Pro League in de maak?'

Het zijn woelige tijden bij de Pro League. Er woeden dezer dagen immers meerdere stormen binnen het ...

88
88
Antwerp legt toptalent op 15de verjaardag meteen vast

Bij Antwerp is de jeugd belangrijker dan ooit geworden sinds Paul Gheysens stopte met miljoenen in ...

106
106
'Alles op De Cat: Anderlecht heeft plannetje klaar'

Bij Anderlecht lijken ze een kruis te mogen maken over de derde plaats na de nederlagen tegen STVV ...

236
236
'STVV wrijft zich in handen na transferupdate'

STVV lijkt na een knappe zes op zes tegen Anderlecht en KV Mechelen vrijwel zeker van de derde ...

92
92
'Anderlecht slaat toe en strikt Japans jeugdinternational'

Bij Anderlecht zijn er nog heel wat vraagtekens voor volgend seizoen, maar de jacht op talent voor ...

172
172
Jarenlange schorsing Mudryk, ook boksdoelman lang aan de kant

Er viel woensdag nieuws te rapen over enkele zeer opmerkelijke schorsingen in de voetbalwereld. Bij ...

99
99
Lukaku breekt de stilte met mysterieuze boodschap

Het zijn geen prettige tijden voor Romelu Lukaku. Hij werkt momenteel een race tegen de klok af om ...

196
196
Union SG krijgt geweldig nieuws over nieuw stadion

Union SG kan alweer een prachtig seizoen  afronden met de titel en de beker. Dat zou een ...

115
115
Vandenbempt en Verheyen raken fans recht in het hart

De kraker tussen Paris Saint-Germain en Bayern München heeft woensdagavond alle verwachtingen ...

66
66

Meer sportnieuws