Carcela krijgt steun van ex-Rouche: "Bid voor hem"

door
Carcela krijgt steun van ex-Rouche:

De Belgische voetbalfan kon zich woensdagavond vergapen aan het Braziliaanse fenomeen Ronaldinho, want de ex-vedette van onder meer FC Barcelona was naar ons land afgezakt voor de Circus Cup. Daarin namen oude gloriën van AA Gent en Standard het tegen elkaar op. De Rouches wonnen met 2-4, maar daar beleefde Mehdi Carcela weinig plezier aan.


De 33-jarige flankaanvaller draafde op bij Standard als één van de weinige nog actieve profvoetballers, maar zag zijn wedstrijd in mineur eindigen. Na een tackle van Nebosja Pavlovic schreeuwde hij het uit van de pijn en uiteindelijk moest hij op een draagberrie het veld verlaten. Dat lijkt te wijzen op een zware blessure en Het Nieuwsblad meldde later op de avond ook dat Carcela zijn voet gebroken zou hebben. De speler kwam zelf echter met een geruststellende update en bedankte daarbij iedereen voor de steun.

MPOKU

En steun krijgt Carcela onder meer van ex-ploegmaat Paul-José Mpoku. De voormalige speler van Standard sprak Carcela moed toe bij La Dernière Heure. "Ik hoop voor hem dat het niet ernstig is. Hij is het gewend om trappen te krijgen, zijn enkel is vaak verzwikt. Meestal staat hij meteen op. Hier, als hij per brancard wordt afgevoerd, bid ik voor hem", klinkt het bij de krant.

Mpoku is net als Carcela nog op zoek naar een nieuwe club, al heeft hij naar eigen zeggen een nieuwe uitdaging beet. Het is niet meteen duidelijk waar Mpoku aan de slag zal gaan. In het verleden speelde hij al voor onder meer Standard, Cagliari, Chievo Verona en Panathinaikos.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: Buffalo steekt in absolute bloedvorm

Wie schat je hoger in als voetballer?

Meest recent

Westerlo en Cercle Brugge laten alsnog spelers vertrekken

Westerlo kreeg vanuit Turkije het sein om deze mercato winst te maken en de loonmassa moest ook naar ...

3
3
Renard met vreemde zet: RSCA lijkt 'oude fout' weer te maken

RSC Anderlecht is hardleers. De club zat jaren geleden financieel zwaar in de problemen toen Peter ...

74
74
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo steekt in absolute bloedvorm

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

29
29
'Kassa rinkelt in Genk: toptransfer in kannen en kruiken'

In de meeste landen is de wintermercato sinds maandag gesloten, maar in Turkije kunnen clubs nog tot ...

118
118
Gheysens in vieze papieren: Antwerp in de etalage?

Van het voorspelde winteroffensief kwam weinig in huis bij Antwerp, waar Paul Gheysens nochtans ...

176
176
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

407
407
Club NXT verovert Europa: nieuwe stunt in Youth League

Terwijl het eerste efltal van Club Brugge wist door te stoten naar de play-offs van de Champions ...

191
191
'Hasi out, Fink in: schaduwlijst Anderlecht lekt uit'

RSC Anderlecht nam zondag afscheid van Besnik Hasi, en dus moet de recordkampioen nog maar eens op ...

448
448
KRC Genk verrast vriend en vijand met nieuwe spits

Op de slotdag van de wintermercato haalde KRC Genk met Emile Doucouré nog een beloftevolle ...

340
340
Schokkend: Sporza-journaliste gooit vuile VRT-was buiten

Sporza. Voor velen klinkt het als een keurmerk. Degelijk. Betrouwbaar. Onaantastbaar bijna. In ...

165
165
Vermant in de lappenmand: kopzorgen bij Club Brugge

Club Brugge verloor zondag de topper tegen Union. Ivan Leko maakte geen al te beste beurt in het ...

406
406
'Anderlecht zoekt trainer: plottwist van formaat?'

Na een drukke Deadline Day kan de rust nog niet meteen weerkeren bij RSC Anderlecht, dat na het ...

571
571
Club-bestuur in vuurlinie: groot risico wintermercato

Club Brugge bleef relatief rustig op de wintermercato. Ondanks enkele vertrekkers en de belofte om ...

476
476
Standard incasseert uppercut na euforie Anderlecht

Standard kon afgelopen speeldag vieren na de knappe zege tegen rivaal RSC Anderlecht, maar de ...

109
109
Oorlog Vermeeren in Marseille: De Zerbi reageert

Het gaat er stevig aan toe in Marseille. Arthur Vermeeren werd de afgelopen weken telkens op de bank ...

199
199
Anderlecht-bestuur afgemaakt: “Hasi niet enige probleem"

RSC Anderlecht heeft besloten om Besnik Hasi te ontslaan. Paars-Wit greep in na de zure nederlaag ...

291
291
Halve finales Croky Cup: waar en wanneer op TV te bekijken?

De halve finales van de Croky Cup staan voor de deur. Sporting Charleroi neemt het op tegen Union SG ...

308
308
‘Vreemde keuzes Club Brugge: veel werk op de plank’

Club Brugge beloofde versterkingen, maar uiteindelijk bleef het bij één: Felix ...

455
455
STVV leeft meer dan ooit: zelfs tot in Japan succes

Sint-Truiden VV beleeft een topseizoen. Wouter Vrancken heeft de orde goed op zaken bij STVV en de ...

84
84
Alarm bij KRC Genk: Hayen krijgt stevige waarschuwing

KRC Genk won afgelopen speeldag van Dender, maar het was zonder glans tegen de rode lantaarn van de ...

453
453
Opvolger van Hasi: twee Anderlecht-opties afgeschoten

Na het ontslag van Besnik Hasi bij Anderlecht is de geruchtenmolen op hol geslagen. De ene naam na ...

435
435
Enorme tegenslag STVV: “Ref zat van begin tot einde fout”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League, maar de ...

113
113
Foket slaat ferm op tafel: weer kans bij Anderlecht?

Thomas Foket is volledig naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht. De vleugelverdediger is ...

720
720
TRANSFERUURTJE: ‘Vuurwerk bij Anderlecht, Club en Genk vrezen’

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

426
426
‘Anderlecht spartelt, Euvrard vindt succesformule Standard'

Standard Luik won afgelopen speeldag van grote rivaal RSC Anderlecht. De Rouches kunnen zo weer naar ...

202
202

Meer sportnieuws