Carcela krijgt steun van ex-Rouche: "Bid voor hem"

76
Carcela krijgt steun van ex-Rouche:

De Belgische voetbalfan kon zich woensdagavond vergapen aan het Braziliaanse fenomeen Ronaldinho, want de ex-vedette van onder meer FC Barcelona was naar ons land afgezakt voor de Circus Cup. Daarin namen oude gloriën van AA Gent en Standard het tegen elkaar op. De Rouches wonnen met 2-4, maar daar beleefde Mehdi Carcela weinig plezier aan.


De 33-jarige flankaanvaller draafde op bij Standard als één van de weinige nog actieve profvoetballers, maar zag zijn wedstrijd in mineur eindigen. Na een tackle van Nebosja Pavlovic schreeuwde hij het uit van de pijn en uiteindelijk moest hij op een draagberrie het veld verlaten. Dat lijkt te wijzen op een zware blessure en Het Nieuwsblad meldde later op de avond ook dat Carcela zijn voet gebroken zou hebben. De speler kwam zelf echter met een geruststellende update en bedankte daarbij iedereen voor de steun.

MPOKU

En steun krijgt Carcela onder meer van ex-ploegmaat Paul-José Mpoku. De voormalige speler van Standard sprak Carcela moed toe bij La Dernière Heure. "Ik hoop voor hem dat het niet ernstig is. Hij is het gewend om trappen te krijgen, zijn enkel is vaak verzwikt. Meestal staat hij meteen op. Hier, als hij per brancard wordt afgevoerd, bid ik voor hem", klinkt het bij de krant.

Mpoku is net als Carcela nog op zoek naar een nieuwe club, al heeft hij naar eigen zeggen een nieuwe uitdaging beet. Het is niet meteen duidelijk waar Mpoku aan de slag zal gaan. In het verleden speelde hij al voor onder meer Standard, Cagliari, Chievo Verona en Panathinaikos.

LEES OOK: Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Wie schat je hoger in als voetballer?

Meest recent

'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

1
1
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

15
15
'Droomtransfer Tresoli: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

57
57
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

253
253
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

82
82
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

158
158
Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Marc Coucke kan na een bewogen periode bij Anderlecht opnieuw wat opgeluchter ademhalen. De ...

78
78
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

28
28
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

108
108
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

28
28
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

141
141
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

384
384
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

48
48
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 zege van Westerlo. Heel ...

403
403
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

176
176
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

188
188
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

555
555
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

159
159
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

170
170
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

770
770
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

190
190
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

113
113
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

153
153
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

38
38
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

89
89

Meer sportnieuws