Carcela komt met update over schijnbaar zware blessure

66 stemmen
Carcela komt met update over schijnbaar zware blessure

De Belgische voetbalfan kon zich woensdagavond vergapen aan het Braziliaanse fenomeen Ronaldinho, want de ex-vedette van onder meer FC Barcelona was naar ons land afgezakt voor de Circus Cup. Daarin namen oude gloriën van AA Gent en Standard het tegen elkaar op. De Rouches wonnen met 2-4, maar daar beleefde Mehdi Carcela weinig plezier aan.


De 33-jarige flankaanvaller draafde op bij Standard als één van de weinige nog actieve profvoetballers, maar zag zijn wedstrijd in mineur eindigen. Na een tackle van Nebosja Pavlovic schreeuwde hij het uit van de pijn en uiteindelijk moest hij op een draagberrie het veld verlaten. Dat lijkt te wijzen op een zware blessure en Het Nieuwsblad meldde later op de avond ook dat Carcela zijn voet gebroken zou hebben.

De speler komt nu zelf echter met een geruststellende update. "Gelukkig was de schrik groter dan de schade", schrijft hij immers op Twitter. "Ik zal heel snel terug zijn om nieuwe uitdagingen aan te gaan. Bedankt voor alle steun!"

CLUBLOOS
Dat zal een opluchting zijn voor Carcela, want de Belgische Marokkaan is nog op zoek naar een nieuwe club. Afgelopen zomer werd zijn overeenkomst bij Standard niet verlengd. Op Sclessin was hij al wat uit beeld verdwenen en vorig seizoen raakte hij niet verder dan één goal en twee assists in 26 wedstrijden, vooral als invaller. Naast drie periodes bij Standard kwam Carcela in zijn carrière ook nog uit voor Anzhi, Benfica, Granada en Olympiakos.


LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Trossard, miljoenen voor Onyedika'

Zal hij snel een nieuwe club vinden?

Meest recent

Bizarre wending: 'Witte Huis belt met Infantino in affaire-Balogun'

De Rode Duivels moeten maandagnacht dan toch Folarin Balogun vrezen. De Amerikaanse topschutter was ...

88
88
Anderlecht plant grote slag met ‘beste van de competitie'

Anderlecht speurt naar een nieuwe middenvelder en botst plots op een buitenkans. In Roemenië ...

294
294
'Persoonlijk akkoord gevonden: nieuwe jackpot Union'

Union SG toont zich bijzonder actief op de transfermarkt en haalde ondertussen al een zestal ...

37
37
FIFA verbaast: VS-topscorer wél inzetbaar tegen België

De Rode Duivels strijden maandagnacht in Seattle tegen de Verenigde Staten voor een plek in de ...

469
469
Zorgen in Duivelse defensie: Mechele uit basiself geknikkerd?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het uittekenen van zijn tactische plannetje ...

131
131
'Mourinho lang niet voldaan: Real-transfer van 60 mil'

Real Madrid blijft nieuwe coach José Mourinho maar van versterking voorzien. Zo werd zondag ...

70
70
Adedeji-Sternberg naar Club? Vervanger staat klaar bij Genk

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op Noah Adedeji-Sternberg. Of het ook tot een akkoord zal komen ...

604
604
Portugese passie: nieuwe coach laat zich gelden bij Anderlecht

RSC Anderlecht is begonnen aan zijn oefencampagne. Zaterdagnamiddag bleven de Brusselaars steken op ...

644
644
WK wordt kerkhof: twee volgende bondscoaches vliegen

Het wereldkampioenschap blijft een ongezien voetbalfeest, maar voor bondscoaches is het ook een ...

128
128
Wissels bij Rode Duivels: drie titularissen moeten vrezen

In welke formatie gaan de Rode Duivels maandagnacht aan de aftrap verschijnen tegen de Verenigde ...

261
261
Alle lichten op groen: Duitsland krijgt droombondscoach

Duitsland werd één van de grote teleurstellingen op het WK 2026 en sneuvelde al in de ...

121
121
Lukaku in basisploeg? Gullit heeft boodschap voor Garcia

Romelu Lukaku toonde zich tegen Senegal opnieuw van goudwaarde als invaller voor de Rode Duivels. ...

504
504
"Vreselijk" - collectieve walging na Frankrijk-Paraguay

Topfavoriet Frankrijk heeft zich zaterdagavond verzekerd van een plekje in de kwartfinales van het ...

185
185
Union nu al onder stoom: tweede klinkende oefenzege

Union SG zal komend seizoen al snel aan de bak moeten in de voorrondes van de Champions League. De ...

134
134
'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Club Brugge zal in de komende dagen enkele internationals weer verwelkomen op training. Ook voor ...

783
783
Garcia maakt sterk statement: sterspelers gewaarschuwd

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

351
351
België - USA: Amerikaanse analisten voorspellen uitslag al

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels voor een plekje in de kwarftinales van het ...

688
688
Basisploeg Duivels op helling: "Hij is te chaotisch"

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

600
600
Mechele plots zwaar onder vuur: "Zo traag als dikke stront"

Brandon Mechele was tijdens de groepsfase één van de grote revelaties bij de Rode ...

853
853
WK-kater doorgespoeld: Real kondigt Oranje-smaakmaker aan

Nederland sneuvelde op pijnlijke wijze in de tweede ronde van het WK 2026. Eén ...

71
71
Marc Degryse ontroert iedereen met hartverscheurend verhaal

Marc Degryse was jarenlang één van de absolute publiekslievelingen op de Belgische ...

225
225
KRC Genk slaat enorme slag: contract tot medio 2030

Ook KRC Genk heeft zijn eerste oefenpot achter de rug en won zaterdag met 1-5 van het lokale ...

166
166
België-Senegal zindert na: "Dit verpest grote wedstrijden"

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

767
767
TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Trossard, miljoenen voor Onyedika'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

368
368
Vandenbempt kan ogen niet geloven: “Geen refs uit JPL…”

De clash tussen Frankrijk en Paraguay blijft nazinderen. De topfavoriet won uiteindelijk met het ...

249
249

Meer sportnieuws