Carcela komt met update over schijnbaar zware blessure

door
Carcela komt met update over schijnbaar zware blessure

De Belgische voetbalfan kon zich woensdagavond vergapen aan het Braziliaanse fenomeen Ronaldinho, want de ex-vedette van onder meer FC Barcelona was naar ons land afgezakt voor de Circus Cup. Daarin namen oude gloriën van AA Gent en Standard het tegen elkaar op. De Rouches wonnen met 2-4, maar daar beleefde Mehdi Carcela weinig plezier aan.


De 33-jarige flankaanvaller draafde op bij Standard als één van de weinige nog actieve profvoetballers, maar zag zijn wedstrijd in mineur eindigen. Na een tackle van Nebosja Pavlovic schreeuwde hij het uit van de pijn en uiteindelijk moest hij op een draagberrie het veld verlaten. Dat lijkt te wijzen op een zware blessure en Het Nieuwsblad meldde later op de avond ook dat Carcela zijn voet gebroken zou hebben.

De speler komt nu zelf echter met een geruststellende update. "Gelukkig was de schrik groter dan de schade", schrijft hij immers op Twitter. "Ik zal heel snel terug zijn om nieuwe uitdagingen aan te gaan. Bedankt voor alle steun!"

CLUBLOOS
Dat zal een opluchting zijn voor Carcela, want de Belgische Marokkaan is nog op zoek naar een nieuwe club. Afgelopen zomer werd zijn overeenkomst bij Standard niet verlengd. Op Sclessin was hij al wat uit beeld verdwenen en vorig seizoen raakte hij niet verder dan één goal en twee assists in 26 wedstrijden, vooral als invaller. Naast drie periodes bij Standard kwam Carcela in zijn carrière ook nog uit voor Anzhi, Benfica, Granada en Olympiakos.


LEES OOK: Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Zal hij snel een nieuwe club vinden?

Meest recent

‘Rigaux voorspelt Club-leegloop: monsterbod onthuld’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in de Champions League. Verschillende smaakmakers staan ...

22
22
Opvallend voorstel na trainerscarrousel: "Aparte periode"

De Jupiler Pro League kende dit seizoen een opvallende trainerscarrousel met onder meer Rik De Mil ...

16
16
Ongezien: Club Brugge liet 102 miljoen euro liggen

Club Brugge staat financieel zeer sterk. De afgelopen seizoenen pakte Blauw-Zwart verschillende ...

94
94
Anderlecht stelt Jacobs teleur: “Had ik nooit verwacht”

RSC Anderlecht pakte een ferme opsteker door zich te plaatsen voor de finale van de Croky Cup. Royal ...

109
109
Vanderbiest briest na KRC Genk: “Niet de eerste keer”

KV Mechelen ging in eigen huis met 2-3 onderuit tegen KRC Genk, een rechtstreekse concurrent voor ...

175
175
‘Club Brugge schuift toptarget naar voren: zomerse knaller'

Club Brugge bleef afgelopen wintermercato relatief rustig. De grote opdracht van Devy Rigaux en ...

240
240
Hatenboer komt met bizarre openbaring over Hasi

RSC Anderlecht haalde ruim een jaar geleden Cédric Hatenboer naar het Lotto Park. Hij mocht ...

275
275
Rigaux deelt straffe financiële cijfers Furo-deal mee

Bij Club Brugge baalden ze enorm toen bleek dat Kaye Furo zijn contract niet wenste open te breken. ...

157
157
'Anderlecht verrast met 'nieuwe speler' in de A-kern'

RSC Anderlecht bakte er maandenlang niets van onder Besnik Hasi. De Brusselaars leken op weg naar ...

360
360
'Anderlecht duizelt: krankzinnige transfersom De Cat'

"Buitenaards". "Grootste talent op de Belgische velden". "Vijf sterren-prestatie". De superlatieven ...

807
807
'Bom barst bij Barça: Flick volledig door het lint'

FC Barcelona slikte donderdagavond een optater van formaat. In de heenmatch van de halve finales in ...

89
89
‘Schreuder schokt Anderlecht: hallucinant miljoenenloon’

Anderlecht staat met de rug tegen de muur in zijn trainerszoektocht. Nu de shortlist slinkt, duikt ...

778
778
Genk plots in top zes: Hayen ziet drastische metamorfose

Na de pijnlijke 1 op 6 tegen Zulte Waregem en Cercle Brugge, leek KRC Genk definitief uitgeteld voor ...

191
191
Rigaux onthult: superaanwinst op agenda Club Brugge

Club Brugge maakt zich stilaan op voor de hervatting van de Champions League en mikt in eigen land ...

518
518
'Anderlecht hakt knoop door: nieuwe trainer voor de deur'

RSC Anderlecht plaatste zich donderdagavond tot ieders verbazing voor de finale van die Croky Cup. ...

641
641
Van Persie verklaart dé stunttransfer van het jaar in NL

Feyenoord kent een zeer moeizaam seizoen en zet alles op alles op de tweede plaats. Dat geeft recht ...

75
75
Cinel pakt uit met zeer gewaagde uitspraken

Cercle Brugge draait al een stuk beter dan enkele weken geleden, maar de situatie is nog altijd ...

169
169
PSG-voorzitter met grote ambities: "Naar de JPL!"

Nasser Al-Khelaïfi is voorzitter van PSG en hij was donderdag te gast in België. Daar ...

172
172
PSV én PSG onderuit, Pocognoli geniet met volle teugen

In de Bundesliga, Serie A, Eredivisie en Ligue 1 werd er vanavond ook gevoetbald. Zo mochten ze bij ...

63
63
KRC Genk (voorlopig) in top zes na felbevochten zege

KRC Genk stond er grote druk, want verliezen was vanavond uit den boze bij KV Mechelen. De ...

158
158
Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee duels op het programma. Club NXT ontving het ...

90
90
Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

180
180
Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Edward Still verliet na twee matchen als interim-trainer RSC Anderlecht voor Watford. Karim ...

81
81
De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

152
152
Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

38
38

Meer sportnieuws