Lewandowski doet monden openvallen: "Niet normaal!"

door
Lewandowski doet monden openvallen:

Robert Lewandowski was afgelopen zomer de protagonist in een heuse transfersoap. Bayern München weigerde lange tijd om zijn recordbreker te laten gaan, hoewel hij zelf zijn zinnen had gezet op een overgang naar FC Barcelona. Uiteindelijk werd toch een akkoord gevonden en dat bleek een gouden zaak voor de Catalanen.


Barcelona betaalde zo'n 45 miljoen euro om zijn laatste contractjaar af te kopen. Daar kunnen nog eens 5 miljoen euro aan bonussen bovenop komen. Een behoorlijk investering voor een speler die toch alweer 34 jaar is. Maar voorlopig blijkt Lewandowski die som meer dan waard. In een mum van tijd heeft hij zich geïntegreerd in de ploeg en zijn cijfers mogen eveneens gezien worden: 11 goals in 8 matchen namens zijn nieuwe club.

Maar ook op training doet Lewandowski regelmatig de monden openvallen. Middenvelder Pedri is bijvoorbeeld diep onder de indruk. "Het is niet normaal hoeveel doelpunten hij maakt en ook nog assists geeft. Robert is echt een machine in het strafschopgebied. Het is geweldig om met hem samen te werken. Hij is ook iemand die de jonge spelers helpt. Robert past heel goed bij ons team", vertelde Pedri op zijn persbabbel bij de nationale ploeg.

BIJ BESTE SPELERS TER WERELD
Donderdag neemt Lewandowski het met Polen overigens op tegen enkele ploegmaats. Zo staat hij tegenover het Nederland van Memphis Depay en Frenkie de Jong. Ook die laatste toonde zich bijzonder lovend. "Robert is een ongelofelijk aardige jongen, met een geweldige mentaliteit. Hij probeert nog steeds beter te worden, en hij is op dit moment een van de beste spelers in de wereld. Hij heeft een heel breed aanbod aan kwaliteiten: hij is sterk, kan een bal vasthouden en scoort makkelijk", klonk het bij VI.

LEES OOK: Lewa vs. Haaland: de cijfers

LEES OOK: 'Crisis doet Real daveren: drastische gevolgen Courtois'

Wie vindt u momenteel de beste spits?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

100
100
De Mil in volle wedstrijd naar binnen: oorzaak bekend

AA Gent is er zondagmiddag wederom niet in geslaagd om zijn eerste zege in de Champions' Play-Offs ...

26
26
Poppen aan het dansen: Gent-Anderlecht escaleert na affluiten

In de Champions' Play-Offs hebben AA Gent en RSC Anderlecht zondagmiddag de punten gedeeld: 1-1. Een ...

209
209
Rode kaart beslissend: geen winnaar in Gent-Anderlecht

In de Champions' Play-Offs heeft het duel om de vierde plaats tussen AA Gent en RSC Anderlecht geen ...

74
74
'Europa bibbert: Enrique hamert op supertransfer PSG'

Paris Saint-Germain plaatste zich deze week voor zijn tweede opeenvolgende Champions League-finale. ...

73
73
Dramatisch rood Anderlecht: DAZN-analisten vellen verdict

RSC Anderlecht leek zondagmiddag verdiend op voorsprong te gaan rusten op bezoek bij AA Gent. Maar ...

239
239
AA Gent wééral ondermaats: "Slechtste ooit in Play-Offs"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagmiddag op de Planet Group Arena. AA Gent kreeg immers ...

73
73
Genk-spelers op matje: Hayen onthult inhoud gesprekken

KRC Genk staat zondagavond voor een sleutelwedstrijd. Op eigen veld kunnen de Limburgers zich ...

153
153
Club houdt hart vast: zware consequenties na CPL-farce

Terwijl Club Brugge op de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis afstevent, dreigen de beloften weg ...

501
501
Burgess met schrik vrij na grove uithaal: "Sloeg nergens op"

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor heel wat beroering. Na de nederlaag op STVV haalde ...

414
414
Opstellingen: De Mil grijpt fors in, vreemde kronkel Taravel

In de Champions' Play-Offs staat zondagmiddag een cruciaal duel om de vierde plaats op het ...

70
70
'Crisis doet Real daveren: drastische gevolgen Courtois'

Zondagavond kan FC Barcelona kampioen spelen in Spanje, uitgerekend tijdens de onderlinge clash met ...

120
120
Ruben Van Gucht laat Valentine met verstomming achter

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor de nodige aandacht gezorgd. De sportjournalist van de VRT kwam ...

115
115
TRANSFERUURTJE: 'Kop rolt bij Anderlecht, exodus Club/Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

221
221
De Mil sneert naar KAA Gent: cruciale transferzomer

KAA Gent kreeg dit seizoen al klappen in de Champions Play-Offs. Europees voetbal lijkt heel ver weg ...

70
70
Stunttransfer Jelle Vossen naar het buitenland?

Waar ligt de toekomst van Jelle Vossen? De aanvaller nam afscheid van Zulte Waregem en werd al met ...

239
239
Luis Suarez bijt door het stof: straffe WK-wending op komst?

Luis Suarez is één van de beste aanvallers van zijn generatie. De 39-jarige Uruguayaan ...

34
34
Racismerel in Italië: “Deze lafaard noemde me een aap”

In Italië is er een nieuwe racismerel ontstaan. Tijdens de wedstrijd tussen Cagliari en Udinese ...

53
53
Leko ziet toch minpunt en waarschuwt Club Brugge

Club Brugge blijft aan de leiding in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart won met 2-0 van ...

221
221
Engelse pers ontploft door "meedogenloze" Doku

Jérémy Doku is on fire in Engeland. De Rode Duivel was vorige speeldag al belangrijk ...

174
174
Union SG rekent op doorbraak: Deschacht heeft geen ongelijk

Olivier Deschacht was onlangs in de populaire podcast Ongefilterd snoeihard voor de aanvallende ...

117
117
Vrancken legt pijnpunt bloot na nederlaag tegen Club

STVV verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge en het mocht tevreden zijn dat het geen pandoering ...

179
179
Francis Amuzu floreert: verrassende terugkeer naar JPL?

De zomermercato nadert en de Belgische clubs speuren de wereld rond naar versterking. Wie weet ...

263
263
'Geraerts plots in héél vieze papieren'

Karel Geraerts is momenteel trainer van de Franse tweedeklasser Stade Reims. De Belgische coach ...

153
153
Club Brugge blijft gefocust: ‘Niet naar Union kijken’

Club Brugge lijkt niet meer te stoppen richting landstitel. STVV werd met 2-0 geklopt, al had ...

185
185
Na lof van Nainggolan: volgende parel staat voor RSCA-debuut

RSC Anderlecht speelt namiddag in en tegen AA Gent. De Brusselaars zitten echter met een gigantisch ...

324
324

Meer sportnieuws