Lewandowski doet monden openvallen: "Niet normaal!"

door
Lewandowski doet monden openvallen:

Robert Lewandowski was afgelopen zomer de protagonist in een heuse transfersoap. Bayern München weigerde lange tijd om zijn recordbreker te laten gaan, hoewel hij zelf zijn zinnen had gezet op een overgang naar FC Barcelona. Uiteindelijk werd toch een akkoord gevonden en dat bleek een gouden zaak voor de Catalanen.


Barcelona betaalde zo'n 45 miljoen euro om zijn laatste contractjaar af te kopen. Daar kunnen nog eens 5 miljoen euro aan bonussen bovenop komen. Een behoorlijk investering voor een speler die toch alweer 34 jaar is. Maar voorlopig blijkt Lewandowski die som meer dan waard. In een mum van tijd heeft hij zich geïntegreerd in de ploeg en zijn cijfers mogen eveneens gezien worden: 11 goals in 8 matchen namens zijn nieuwe club.

Maar ook op training doet Lewandowski regelmatig de monden openvallen. Middenvelder Pedri is bijvoorbeeld diep onder de indruk. "Het is niet normaal hoeveel doelpunten hij maakt en ook nog assists geeft. Robert is echt een machine in het strafschopgebied. Het is geweldig om met hem samen te werken. Hij is ook iemand die de jonge spelers helpt. Robert past heel goed bij ons team", vertelde Pedri op zijn persbabbel bij de nationale ploeg.

BIJ BESTE SPELERS TER WERELD
Donderdag neemt Lewandowski het met Polen overigens op tegen enkele ploegmaats. Zo staat hij tegenover het Nederland van Memphis Depay en Frenkie de Jong. Ook die laatste toonde zich bijzonder lovend. "Robert is een ongelofelijk aardige jongen, met een geweldige mentaliteit. Hij probeert nog steeds beter te worden, en hij is op dit moment een van de beste spelers in de wereld. Hij heeft een heel breed aanbod aan kwaliteiten: hij is sterk, kan een bal vasthouden en scoort makkelijk", klonk het bij VI.

LEES OOK: Lewa vs. Haaland: de cijfers

LEES OOK: Courtois én Lammens cruciaal in zeges, straf statement PSV

Wie vindt u momenteel de beste spits?

Meest recent

AA Gent weer bij af: De Mil streng voor spelers

AA Gent maakte de voorbije weken een mooie opmars en drong zelfs weer de top zes binnen na een negen ...

49
49
'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Club Brugge beleefde al bij al een rustige wintermercato, maar in de zomer mogen we opnieuw vuurwerk ...

50
50
Nainggolan verbaast: "Daar kan ik nog mee"

Radja Nainggolan maakt dezer dagen furore in de Challenger Pro League. Op zijn 37ste maakte de ...

61
61
Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

AA Gent was de voorbije weken weer de top zes binnengeslopen, maar heeft zijn positie daar weer in ...

84
84
PSV ontdekt nieuwe Belg: "Zoveel mogelijk meepikken"

De voorbije weken kampten ze bij PSV met een stevige blessurecrisis. Dat had echter ook tot gevolg ...

23
23
Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Zaterdagavond stonden er nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Daarin ...

71
71
'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Bij Anderlecht was het alweer een drukke transferperiode. En ook in de zomer lijkt er weer heel wat ...

349
349
Harde woorden bij Charleroi na einde fraaie reeks

Charleroi was de laatste weken bezig aan een zeer straffe reeks en was in 2026 nog altijd ...

50
50
Chelsea-coach verschaft update over rentree Lavia

Al jarenlang geldt Roméo Lavia als misschien wel hét grootste talent van het Belgische ...

53
53
'Raskin op weg naar knaltransfer voor een prikje'

De titelstrijd in Schotland belooft de komende maanden nog zeer spannend te worden. Het verrassende ...

108
108
Tienkoppig Cercle stunt en stopt straffe reeks Charleroi

Charleroi was de voorbije weken aan een zeer straffe reeks bezig. Nadat het zes veelal topmatchen ...

63
63
Riemer zijn hart gebroken: RSCA-lieveling verdwijnt

Brian Riemer was de laatste trainer die het best goed deed in Anderlecht. Hij werd door een ...

199
199
Cercle Brugge cashte opnieuw: derde duurste ooit

Cercle Brugge kende een zeer stevige wintermercato. De Bruggelingen lieten heel veel miljoenen ...

126
126
Van der Elst fronst: eerste keuze van Still verrast

Edward Still nam over na het ontslag van Besnik Hasi. Zijn eerste match ging meteen al niet goed: ...

136
136
'FC Barcelona duwt door: megadeal lijkt beslist'

FC Barcelona is bezig aan een goed seizoen. Ze kunnen nog de titel en de Champions League winnen. De ...

97
97
'Spoedoverleg bij Anderlecht: stuntnaam duikt op'

De klok tikt bij Anderlecht in de zoektocht naar een nieuwe hoofdcoach. Een piste-Thorsten Fink viel ...

618
618
'Bitsige strijd tussen Standard en Charleroi barst los'

Standard en Sporting Charleroi zijn twee ploegen die knokken voor een plaats in de top zes in de ...

48
48
Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

317
317
Beslissende Trossard zet Arsenal op stevige titelkoers

In de Premier League stonden er om 16u maar liefst vijf wedstrijden op het programma. Arsenal was de ...

33
33
Zulte Waregem gaat compleet uit zijn dak na late treffer

Om 16u was er toch de nodige spanning aan de Gaverbeek. Zulte Waregem gaf FCV Dender partij en dat ...

114
114
Dortmund zet Kompany & co zeer zwaar onder druk

Gaat het alsnog spannend worden in de Bundesliga? Borussia Dortmund staat op zes punten van Bayern ...

44
44
Euvrard ziet probleem bij Standard: coach voert druk stevig op

Standard won vorige week gevleid van RSC Anderlecht. Het was een zege die héél veel ...

103
103
Boskamp in mediastorm: reacties komen keihard binnen

Johan Boskamp zorgde eerder deze week voor heel wat beroering met een openhartig interview over zijn ...

95
95
Bayern kijkt naar Kompany na ‘minicrisis’: coach reageert gevat

Vincent Kompany weet wat hij dit weekend moet doen met Bayern: winnen. Na de 1 op 6 staat er druk op ...

65
65
'Barcelona vloekt: Club Brugge gooit roet in eten'

Club Brugge heeft in januari heel veel aanbiedingen naast zich neergelegd. Onder meer FC Barcelona ...

562
562

Meer sportnieuws