Lewandowski doet monden openvallen: "Niet normaal!"

door
Lewandowski doet monden openvallen:

Robert Lewandowski was afgelopen zomer de protagonist in een heuse transfersoap. Bayern München weigerde lange tijd om zijn recordbreker te laten gaan, hoewel hij zelf zijn zinnen had gezet op een overgang naar FC Barcelona. Uiteindelijk werd toch een akkoord gevonden en dat bleek een gouden zaak voor de Catalanen.


Barcelona betaalde zo'n 45 miljoen euro om zijn laatste contractjaar af te kopen. Daar kunnen nog eens 5 miljoen euro aan bonussen bovenop komen. Een behoorlijk investering voor een speler die toch alweer 34 jaar is. Maar voorlopig blijkt Lewandowski die som meer dan waard. In een mum van tijd heeft hij zich geïntegreerd in de ploeg en zijn cijfers mogen eveneens gezien worden: 11 goals in 8 matchen namens zijn nieuwe club.

Maar ook op training doet Lewandowski regelmatig de monden openvallen. Middenvelder Pedri is bijvoorbeeld diep onder de indruk. "Het is niet normaal hoeveel doelpunten hij maakt en ook nog assists geeft. Robert is echt een machine in het strafschopgebied. Het is geweldig om met hem samen te werken. Hij is ook iemand die de jonge spelers helpt. Robert past heel goed bij ons team", vertelde Pedri op zijn persbabbel bij de nationale ploeg.

BIJ BESTE SPELERS TER WERELD
Donderdag neemt Lewandowski het met Polen overigens op tegen enkele ploegmaats. Zo staat hij tegenover het Nederland van Memphis Depay en Frenkie de Jong. Ook die laatste toonde zich bijzonder lovend. "Robert is een ongelofelijk aardige jongen, met een geweldige mentaliteit. Hij probeert nog steeds beter te worden, en hij is op dit moment een van de beste spelers in de wereld. Hij heeft een heel breed aanbod aan kwaliteiten: hij is sterk, kan een bal vasthouden en scoort makkelijk", klonk het bij VI.

LEES OOK: Lewa vs. Haaland: de cijfers

LEES OOK: 'Schoktransfer Lewandowksi: Rode Duivel grote pineut'

Wie vindt u momenteel de beste spits?

Meest recent

TU: 'Pittig prijskaartje De Cat, Club wil bekende doelman'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

18
18
Transfersoap bij Chelsea: sterkhouder hint naar vertrek

Het is de voorbije jaren maar zelden rustig geweest bij Chelsea. Sinds de overname door BlueCo ...

1
1
Vloek op leider in play-offs? Dit vindt Hubert ervan

Om 20u45 wordt ook de Champions' Play-Off in de Jupiler Pro League afgetrapt. Daarin begint Union ...

19
19
‘Club Brugge ruikt buitenkans op mercato: Leko huivert’

Club Brugge ziet richting zomer een buitenkans op de transfermarkt opduiken, maar intern is niet ...

68
68
Geruchten over bliksemvertrek bij Napoli: De Bruyne spreekt

Na enkele maanden afwezigheid is Kevin De Bruyne helemaal terug. Voor de interlandbreak kon hij al ...

25
25
Duitse media smullen van Kompany’s hilarisch persmoment

Vincent Kompany werkte vrijdag zijn persconferentie af in aanloop naar de uitwedstrijd van Bayern ...

17
17
Wilmots doet transferplannen Standard uit de doeken

Standard trapt dit weekend zijn campagne in de Europe Play-Off af met een bezoek aan OH Leuven. De ...

49
49
Van der Elst ziet enorm transferdilemma voor Club

Club Brugge gaat in de play-offs op zoek naar de titel en daarna volgt ongetwijfeld weer een drukke ...

123
123
Taravel spiegelt zich aan Leko: "Dat wil ik ook"

Het is op de eerste speeldag van de Champions' Play-Off vooral uitkijken naar de kraker tussen Club ...

23
23
Vanaken breekt stilte: blessure zat dieper dan gedacht

Met de Champions’ Play-offs voor de deur lijkt Club Brugge zijn kapitein net op tijd terug te ...

75
75
Nederland in shock: Hoefkens legt schandaal bloot

Wat eerst leek op een juridisch staartje na de 6-0-nederlaag van NAC Breda, de club van Carl ...

99
99
'Italië verrast met opvallende keuze als bondscoach'

Bij Italië is alweer een nieuw hoofdstuk van de crisis begonnen. Gennaro Gattuso stapte vrijdag ...

79
79
‘Bliksemvertrek Mignolet bij de KBVB?’

Simon Mignolet stopt na dit seizoen als profvoetballer en hij gaat een avontuur aan bij de KBVB. ...

141
141
'Mokerslag voor Anderlecht: Club wil 2 toptargets wegkapen'

Het keepersdossier van Club Brugge en Anderlecht dreigt deze zomer opvallend hard door elkaar te ...

394
394
Misnoegd Antwerp wacht op uitleg Lardot: "Bizarre situatie"

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

107
107
Afscheid bij Club Brugge? Vanaken gooit kaarten op tafel

Club Brugge wil in de komende weken de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. Daarvoor ...

386
386
Bayern-top schaamt zich kapot na blunder rond Kompany

Vincent Kompany zet sterke prestaties neer bij Bayern München, maar net dat maakt de situatie ...

310
310
Commotie op Bosuil: Van der Elst gaat volledig los na dé fase

De kop is eraf in de Europe Play-Offs. Leider KRC Genk trapte de nacompetitie vrijdagavond op gang ...

519
519
'Anderlecht zet spaarpotje klaar voor eerste zomeraankoop'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs alsnog een Europees ticket af te dwingen, maar mikt ...

251
251
"Blauw-zwarte toverketel" - Club zwaar bevoordeeld in titelstrijd

De Champions' Play-Offs barsten zaterdagavond helemaal los. Hoewel het door de puntenverdeling in ...

743
743
Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

595
595
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

253
253
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

27
27
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

88
88
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

92
92

Meer sportnieuws