Lewandowski doet monden openvallen: "Niet normaal!"

210 stemmen
Lewandowski doet monden openvallen:

Robert Lewandowski was afgelopen zomer de protagonist in een heuse transfersoap. Bayern München weigerde lange tijd om zijn recordbreker te laten gaan, hoewel hij zelf zijn zinnen had gezet op een overgang naar FC Barcelona. Uiteindelijk werd toch een akkoord gevonden en dat bleek een gouden zaak voor de Catalanen.


Barcelona betaalde zo'n 45 miljoen euro om zijn laatste contractjaar af te kopen. Daar kunnen nog eens 5 miljoen euro aan bonussen bovenop komen. Een behoorlijk investering voor een speler die toch alweer 34 jaar is. Maar voorlopig blijkt Lewandowski die som meer dan waard. In een mum van tijd heeft hij zich geïntegreerd in de ploeg en zijn cijfers mogen eveneens gezien worden: 11 goals in 8 matchen namens zijn nieuwe club.

Maar ook op training doet Lewandowski regelmatig de monden openvallen. Middenvelder Pedri is bijvoorbeeld diep onder de indruk. "Het is niet normaal hoeveel doelpunten hij maakt en ook nog assists geeft. Robert is echt een machine in het strafschopgebied. Het is geweldig om met hem samen te werken. Hij is ook iemand die de jonge spelers helpt. Robert past heel goed bij ons team", vertelde Pedri op zijn persbabbel bij de nationale ploeg.

BIJ BESTE SPELERS TER WERELD
Donderdag neemt Lewandowski het met Polen overigens op tegen enkele ploegmaats. Zo staat hij tegenover het Nederland van Memphis Depay en Frenkie de Jong. Ook die laatste toonde zich bijzonder lovend. "Robert is een ongelofelijk aardige jongen, met een geweldige mentaliteit. Hij probeert nog steeds beter te worden, en hij is op dit moment een van de beste spelers in de wereld. Hij heeft een heel breed aanbod aan kwaliteiten: hij is sterk, kan een bal vasthouden en scoort makkelijk", klonk het bij VI.

LEES OOK: Lewa vs. Haaland: de cijfers

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Union slaat wéér toe, JPL-transfer van 45 miljoen'

🚀

Wie vindt u momenteel de beste spits?

Meest recent

Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

13
13
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

14
14
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

179
179
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

172
172
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

244
244
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

108
108
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

389
389
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

196
196
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

711
711
Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

285
285
'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge staat een bijzonder drukke zomer te wachten, maar aan centen om de vele vertrekkers te ...

525
525
Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

359
359
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

133
133
'Nieuwe wending De Cat: grootmacht maakt iedereen gelukkig'

Het is nog altijd wachten tot de transferzomer bij Anderlecht helemaal losbarst. Er ligt voor ...

616
616
'Club Brugge krijgt belangrijk nieuws over vertrek Tzolis'

Het wordt voor Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Zowat de halve basiself geniet ...

259
259
KRC Genk slaat toe en legt piepjong talent vast

De Genkse jeugdopleiding lanceerde in de voorbije maanden en jaren weer enkele pareltjes. Kos ...

181
181
'WK-sores: ook Ivoorkust-speler mag Canada niet binnen'

Het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico is intussen een week aan de gang, maar van een leien ...

30
30
'Transferdomino heeft gevolgen voor Trossard en Tzolis'

Ondanks dat het WK volop aan de gang is, lijkt het nodige transfergeweld toch al los te barsten. In ...

143
143
Kalender JPL: Club opent seizoen, snel eerste Super Sunday

Het seizoen 2025/26 zit er nog maar enkele weken op in de Jupiler Pro League, maar de start van het ...

554
554
Rigaux dropt grote hint over Belg: "Bovenaan de lijst"

Dévy Rigaux kent zeer drukke eerste weken als sportief directeur bij Feyenoord. Onze ...

82
82
'Anderlecht mengt zich voor bij Cercle genoemd target'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig bleef het nog stil over ...

255
255
'Nieuwe bom Real: dit is de Galactico die Perez écht wil'

Voor het tweede seizoen op rij bleef Real Madrid achter zonder prijs en dat is voor de Koninklijke ...

208
208
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht mist jackpot, Bayern heeft beet'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

251
251
Mukau maakt korte metten met Ronaldo, Martinez sneert

Het Portugal van Roberto Martinez en Cristiano Ronaldo kwamen niet verder dan een 1-1 gelijkspel ...

113
113
Mourinho gaat hard: Real slaat wéér enorme transferslag

Real Madrid is aan een nieuw hoofdstuk begonnen onder José Mourinho en president Florentino ...

166
166

Meer sportnieuws