Bekend gezicht duikt op bij training Zulte Waregem

door
Bekend gezicht duikt op bij training Zulte Waregem

Een aantal ploegen uit de Jupiler Pro League zal na de interland-break een serieus tandje moeten bijsteken. Niet in het minst Zulte Waregem. Ondanks de nieuwe wind die sinds afgelopen zomer binnen de A-kern waait, moest Essevee het eerste competitieluik afsluiten op de laatste plaats.


Vermits er dit seizoen liefst drie ploegen uit de Jupiler Pro League zakken, werd Essevee voor het seizoen al tot de degradatiekandidaten gerekend. Onder het bewind van nieuwe coach Mbaye Leye werd echter een degelijke start genomen met onder meer een belangrijke zege tegen rechtstreekse concurrent Seraing en een gelijkspel op het veld van landskampioen Club Brugge. Maar sindsdien zijn de West-Vlamingen in een vrije val terecht gekomen.

Zo kon Zulte Waregem enkel nog een puntje veroveren op bezoek bij Cercle Brugge, voorts verloor het al zijn competitieduels. Afgelopen weekend werd in het Regenboogstadion een pijnlijke 0-3-nederlaag geleden tegen STVV. Desondanks blijft het bestuur voorlopig het vertrouwen in Leye behouden. Maar tijdens de interland-break zal dus hard gewerkt moeten worden om de wederopstanding in te zetten. Ondertussen meldde ook een bekend gezicht zich op training bij Essevee.

GEEN CONTRACT
De krant Het Nieuwsblad meldt namelijk dat Frabrice Olinga momenteel meetraint met de West-Vlamingen. De Kameroense aanvaller kwam in 2014 al even uit voor Zulte Waregem, maar kon er nooit echt doorbreken. Sinds begin deze maand zit Olinga, nog steeds de jongste doelpuntenmaker ooit in La Liga, echter zonder club. En dus krijgt hij bij Essevee de kans dat om zijn conditie te onderhouden in afwachting van een nieuw avontuur. Vooralsnog zou een contract voor hem niet aan de orde zijn.

LEES OOK: ‘Anderlecht vreest vertrek: Belgische clubs op vinkenslag’

Zulte Waregem kan hem beter een contract aanbieden ...

Meest recent

Gouden Schoen: vijf grote favorieten, drie outsiders

De Gouden Schoen komt dichterbij en dan komende kranten en analisten met voorspellingen naar buiten. ...

77
77
‘Club op ramkoers met Gent: ook Antwerp-pion in beeld’

Club Brugge is bezig aan een nieuw tijdperk onder Ivan Leko. Nicky Hayen en consorten werden ...

78
78
‘Anderlecht vreest vertrek: Belgische clubs op vinkenslag’

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen begint op volle toeren te draaien. De ...

96
96
‘Club Brugge all-in voor stunttransfer van 10 miljoen euro’

Club Brugge heeft de afgelopen seizoenen op financieel vlak zéér goed geboerd. De ...

317
317
KV Kortrijk snauwt naar Anderlecht: “Dat is pure diefstal”

Het competitieformat en de perikelen met DAZN blijven de gemoederen bezighouden. Inmiddels hebben ...

216
216
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht-plan met De Cat, Genk wil stunten’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

239
239
Tom Waes terug in de spotlights: ‘Het loopt behoorlijk fout’

Het moment dat alles verandert, komt soms onverwacht en onverbiddelijk. Dat mocht Tom Waes eind ...

46
46
‘Grof wild: ook Kompany wil shoppen bij Club Brugge’

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel wat miljoenen binnen met uitgaande transfers. Blauw-Zwart ...

568
568
‘Knaltransfer van formaat? Toekomst Tielemans is bekend’

Youri Tielemans is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een smaakmaker van de Premier League. Bij ...

184
184
Laurent Ciman maakt Standard compleet af: “Héél triestig”

Standard Luik is al jaren zoekende, zowel op sportief vlak als achter de schermen. Nu de club weer ...

101
101
Saintfiet gaat voor stunt in Afrika: "Geschiedenis schrijven"

De Afrika Cup staat voor de deur. Tom Saintfiet is bondscoach van Mali en is klaar voor de Afrika ...

19
19
OH Leuven maakt zich op voor hoogdag: "Dit is fantastisch"

Het is een hoogdag voor het Belgische vrouwenvoetbal. OH Leuven neemt het in eigen huis op tegen ...

32
32
Club wil wéér shoppen bij Gent: spel zit op de wagen

AA Gent en Club Brugge zijn géén vrienden. Enkele dagen voor de Slag om Vlaanderen is ...

407
407
T1 JPL-topclub moet opletten: "Steunen de spelers hem nog?"

Bij heel wat clubs vonden er al de nodige trainerswissels plaats. Niet elke trainerswissel bracht ...

188
188
Plots derde Belgische trainerskandidaat bij KRC Genk?

KRC Genk is volop bezig met de zoektocht naar een nieuwe trainer. Er doen al heel wat namen de ...

603
603
OH Leuven neemt rigoureuze financiële beslissing

OH Leuven is al jaren een club die verwachtingen niet inlost. Er is heel veel potentieel aanwezig, ...

78
78
Olivier Deschacht breekt na breuk met Annelien: 'Pure chaos'

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

116
116
Anderlecht kampioen? 'Dubbeltransfer voor landstitel'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

376
376
'Gesprekken lopen: schokkende transfer Lewandowski'

Robert Lewandowski profileerde zich de voorbije jaren bij Bayern München en FC Barcelona tot ...

262
262
'Trainerszoektocht Genk: plotse wending door buitenlander'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

547
547
Van Gucht en Wesley Sonck verwikkeld in ongeziene clash

Ruben Van Gucht en Wesley Sonck zijn twee echte sportdieren. De twee kruisen elkaar regelmatig in de ...

221
221
'Atlético en co staan pal: Club Brugge eist monstersom'

Andreas Skov Olsen, Tajon Buchanan, Krépin Diatta, ... Club Brugge liet de voorbije seizoenen ...

658
658
Ophef bij United: opvallend beeld brengt Lammens in lastig parket

Manchester United speelde maandagavond 4-4-gelijk tegen AFC Bournemouth. Senne Lammens toonde zich ...

297
297
‘Mark van Bommel naar KRC Genk? Fans koken over’

Nauwelijks is Thorsten Fink ontslagen, of de volgende naam die in de wandelgangen rond gaat is er ...

821
821
Fiasco in Challenger Pro League: DAZN komt met verklaring

Terwijl de clubs uit de Jupiler Pro League deze week gespaard worden van midweekvoetbal, wordt de ...

218
218

Meer sportnieuws