Bekend gezicht duikt op bij training Zulte Waregem

door
Bekend gezicht duikt op bij training Zulte Waregem

Een aantal ploegen uit de Jupiler Pro League zal na de interland-break een serieus tandje moeten bijsteken. Niet in het minst Zulte Waregem. Ondanks de nieuwe wind die sinds afgelopen zomer binnen de A-kern waait, moest Essevee het eerste competitieluik afsluiten op de laatste plaats.


Vermits er dit seizoen liefst drie ploegen uit de Jupiler Pro League zakken, werd Essevee voor het seizoen al tot de degradatiekandidaten gerekend. Onder het bewind van nieuwe coach Mbaye Leye werd echter een degelijke start genomen met onder meer een belangrijke zege tegen rechtstreekse concurrent Seraing en een gelijkspel op het veld van landskampioen Club Brugge. Maar sindsdien zijn de West-Vlamingen in een vrije val terecht gekomen.

Zo kon Zulte Waregem enkel nog een puntje veroveren op bezoek bij Cercle Brugge, voorts verloor het al zijn competitieduels. Afgelopen weekend werd in het Regenboogstadion een pijnlijke 0-3-nederlaag geleden tegen STVV. Desondanks blijft het bestuur voorlopig het vertrouwen in Leye behouden. Maar tijdens de interland-break zal dus hard gewerkt moeten worden om de wederopstanding in te zetten. Ondertussen meldde ook een bekend gezicht zich op training bij Essevee.

GEEN CONTRACT
De krant Het Nieuwsblad meldt namelijk dat Frabrice Olinga momenteel meetraint met de West-Vlamingen. De Kameroense aanvaller kwam in 2014 al even uit voor Zulte Waregem, maar kon er nooit echt doorbreken. Sinds begin deze maand zit Olinga, nog steeds de jongste doelpuntenmaker ooit in La Liga, echter zonder club. En dus krijgt hij bij Essevee de kans dat om zijn conditie te onderhouden in afwachting van een nieuw avontuur. Vooralsnog zou een contract voor hem niet aan de orde zijn.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Transfers bij Club, jackpot voor RSCA'

Zulte Waregem kan hem beter een contract aanbieden ...

Meest recent

JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

6
6
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

87
87
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

28
28
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

41
41
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

120
120
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

96
96
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

139
139
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

425
425
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

84
84
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

403
403
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

128
128
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

187
187
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

139
139
Straffe comeback: zingende ref blaast iedereen omver

Een bekende scheidsrechter uit Nederland had nooit gedacht dat één zondagmiddag zijn ...

18
18
‘Toekomst Saelemaekers bekend: Duivel maakt knaller’

Alexis Saelemaekers maakte de overstap van RSC Anderlecht naar AC Milan, maar de afgelopen seizoenen ...

126
126
Sonck roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

RSC Anderlecht won vorige speeldag van Union SG. Het was al een tijdje geleden dat Paars-Wit de ...

350
350
Standard komt met statement over kandidaat-investeerders

Standard Luik is nog steeds op zoek naar nieuwe investeerders. De afgelopen dagen kwam nieuws naar ...

139
139
Parys stampt na op DAZN: Pro League doet deur dicht

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder. Het tv-contract werd stopgezet door het ...

591
591
Filip Joos doet erg opvallende Anderlecht-uitspraak

RSC Anderlecht wist vorige speeldag rivaal en competitieleider Union SG opzij te zetten in de ...

198
198
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

237
237
Oosting krijgt meteen grote verrassing bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag in het Jan Breydelstadion van Club Brugge. Na het ontslag van ...

243
243
Nucleaire ontploffing: oorlog Brys en Eto’o gaat verder

De oorlog tussen Marc Brys en Samuel Eto’o bij Kameroen is al een tijdje aan de gang. Die ...

139
139
KV Mechelen zorgt voor enorme rel: speler in shock

KV Mechelen heeft met Mauro Lenaerts al een eerste wintertransfer binnen. De aanvaller komt in ...

378
378
Anderlecht-fans verbazen met boycot: al derde keer

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken vertrouwen getankt. In de competitie werd leider Union SG ...

216
216
Paul Gheysens trekt fel van leer: "Ik ben geen gek!"

Het zijn woelige tijden voor Paul Gheysens. Zijn bedrijf Ghelamco verkeert al enige tijd in woelig ...

281
281

Meer sportnieuws