Bekend gezicht duikt op bij training Zulte Waregem

door
Bekend gezicht duikt op bij training Zulte Waregem

Een aantal ploegen uit de Jupiler Pro League zal na de interland-break een serieus tandje moeten bijsteken. Niet in het minst Zulte Waregem. Ondanks de nieuwe wind die sinds afgelopen zomer binnen de A-kern waait, moest Essevee het eerste competitieluik afsluiten op de laatste plaats.


Vermits er dit seizoen liefst drie ploegen uit de Jupiler Pro League zakken, werd Essevee voor het seizoen al tot de degradatiekandidaten gerekend. Onder het bewind van nieuwe coach Mbaye Leye werd echter een degelijke start genomen met onder meer een belangrijke zege tegen rechtstreekse concurrent Seraing en een gelijkspel op het veld van landskampioen Club Brugge. Maar sindsdien zijn de West-Vlamingen in een vrije val terecht gekomen.

Zo kon Zulte Waregem enkel nog een puntje veroveren op bezoek bij Cercle Brugge, voorts verloor het al zijn competitieduels. Afgelopen weekend werd in het Regenboogstadion een pijnlijke 0-3-nederlaag geleden tegen STVV. Desondanks blijft het bestuur voorlopig het vertrouwen in Leye behouden. Maar tijdens de interland-break zal dus hard gewerkt moeten worden om de wederopstanding in te zetten. Ondertussen meldde ook een bekend gezicht zich op training bij Essevee.

GEEN CONTRACT
De krant Het Nieuwsblad meldt namelijk dat Frabrice Olinga momenteel meetraint met de West-Vlamingen. De Kameroense aanvaller kwam in 2014 al even uit voor Zulte Waregem, maar kon er nooit echt doorbreken. Sinds begin deze maand zit Olinga, nog steeds de jongste doelpuntenmaker ooit in La Liga, echter zonder club. En dus krijgt hij bij Essevee de kans dat om zijn conditie te onderhouden in afwachting van een nieuw avontuur. Vooralsnog zou een contract voor hem niet aan de orde zijn.

LEES OOK: Zulte Waregem haalt slag thuis: contract tot 2029

Zulte Waregem kan hem beter een contract aanbieden ...

Meest recent

Marc Coucke bakt het bruin: 'Helse uitdaging wacht'

Ondernemer, voetbalbaas en showman: Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de aandacht moet ...

6
6
TRANSFERUURTJE: 'Kassa rinkelt in Gent, zware dreun Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

71
71
Antwerp-lichtpuntje blijft strijdvaardig na teleurstelling

Play-Off 1 lijkt wel heel erg ver voor Royal Antwerp FC na het gelijkspel tegen La Louvière. ...

11
11
Conte schept duidelijkheid over De Bruyne én Lukaku

Kevin De Bruyne maakte eindelijk zijn rentree bij Napoli na een slepende blessure. Ook Romelu Lukaku ...

18
18
Proto verrast met open sollicitatie bij Anderlecht

Silvio Proto is momenteel assistent van Jeremy Taravel bij RSC Anderlecht. De voormalige doelman ...

148
148
Tresoldi eerlijk over concurrentiestrijd bij Club Brugge

Nicolo Tresoldi is dit seizoen volledig ontploft bij Club Brugge. De aanvaller scoort aan de lopende ...

92
92
Kouyaté verbaast iedereen met uitspraken na Antwerp-zeperd

Royal Antwerp FC heeft de kansen op een plek in de top 6 helemaal om zeep geholpen. The Great Old ...

92
92
Pocognoli geeft criticasters lik op stuk: Frankrijk keert kar

Sebastien Pocognoli kende een desastreuze start bij AS Monaco en er werd meteen al over een ...

76
76
Niet Vanaken, Bertaccini ziet beste JPL-speler bij Club

Club Brugge is de grote favoriet voor het duel met RSC Anderlecht. Adriano Bertaccini hoopt in de ...

191
191
Kompany verliest geduld met media na Bayern-zege

Bayern München won makkelijk met 4-1 van Borussia Mönchengladbach. De titel kan Bayern ...

122
122
Proto bijt terug naar Renard na uitval over Anderlecht

Olivier Renard haalde enkele weken geleden zeer hard uit naar RSC Anderlecht, nadat hij er werd ...

160
160
Deschacht ziet Anderlecht-zonde: "Zet hem bij Club ..."

Zondagmiddag is het weer zover, dan kijken rivalen Club Brugge en RSC Anderlecht mekaar weer recht ...

474
474
Antwerp uitgeteld voor PO I? Oosting klaar en duidelijk

Mathematisch is er in principe nog heel wat mogelijk. Maar na vrijdagavond lijkt de Champions' ...

154
154
De Bruyne eindelijk weer voetballer: zo reageert Italiaanse pers

Na 132 dagen wachten, was het vrijdagavond eindelijk zover. Kevin De Bruyne maakte in de ...

99
99
‘Club Brugge genadeloos: hij kan z’n boeltje pakken’

Club Brugge gaat deze zomer genadeloos door de kern. Een speler met een aflopende verbintenis is de ...

305
305
Ommekeer in de maak: opnieuw Rode Duivel voor Genk?

De Rode Duivels trekken eind deze maand naar de VS om het WK voor te bereiden aan de hand van een ...

379
379
'Grote test Taravel: opvallende basisklant tegen Club Brugge'

Met twee opeenvolgende zeges is de rust bij RSC Anderlecht ietwat weergekeerd. Maar zondagmiddag ...

283
283
KV Kortrijk met cruciale partij: zekerheid op komst?

KV Kortrijk staat momenteel tweede in de Challenger Pro League. Die plaats geeft recht op een ticket ...

272
272
Bale legt uit : dit moét een coach kunnen bij Real Madrid

Real Madrid ontsloeg dit seizoen Xabi Alonso. Gareth Bale vond dat geen verrassing. De voormalige ...

57
57
Geslaagd of niet? Van der Elst maakt rapport Hayen

Nicky Hayen volgde Thorsten Fink op als coach van KRC Genk. De eerste maanden liggen ondertussen ...

170
170
Grote rentree De Bruyne, Pocognoli met enorme stunt

In het buitenland stonden er heel wat matchen op het programma. Zo kwamen Real Madrid, Bayern ...

87
87
Antwerp’s droom stort abrupt in na belabberde avond

Voor Antwerp is de hoop op de Champions' Play-Offs nu wel helemaal verdwenen. The Great Old speelde ...

128
128
Rode Duivels revelatie op WK: twee spelers cruciaal

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Eerst volgt er nog een stage in de Verenigde ...

84
84
Beerschot blijft dromen in CPL, Panda's met gehaktmolen

Op het Kiel blijven ze stiekem dromen van een miraculeuze rechtstreekse promotie. De Ratten pakten ...

64
64
De Sart over interesse JPL-clubs: "Zij informeerden"

Anno 2026 kan je als degelijke voetballer ook enorm veel geld verdienen. Zo spelen er heel wat ...

137
137

Meer sportnieuws