'United legt 25 miljoen klaar voor eerste winteraanwinst'

60 stemmen
'United legt 25 miljoen klaar voor eerste winteraanwinst'

Manchester United heeft zich na een tegenvallende competitiestart ietwat herpakt en kon het eerste luik van de Premier League afsluiten op een voorlopige vijfde plaats. Maar om echt mee te doen om de prijzen zal United toch nog een extra stap moeten zetten. En daarvoor is ook extra versterking welgekomen.


Coach Eric ten Hag zal de interland-break alvast goed gebruiken. Vlak na de interland-break staat United immers voor de geladen derby tegen Manchester City, een topper die Ten Hag tot in de puntjes zal willen voorbereiden. Maar de Nederlander zal ongetwijfeld ook al verder vooruit denken. Aan de komende mercato's bijvoorbeeld. Na het eerste luik van het seizoen heeft hij namelijk een veel beter zicht op de kwaliteiten in zijn huidige selectie en dus ook op welke posities er ruimte is voor verbetering.

Zo zou de Nederlander onder meer nog een extra centrumspits kunnen gebruiken. Iemand die de concurrentie met Cristiano Ronaldo kan aangaan. En daarvoor zou Ten Hag denken aan een landgenoot van de Portugese superster. Zo meldt The Sun dat United zijn zinnen heeft gezet op Gonçalo Ramos. Het 21-jarige toptalent is momenteel werkzaam bij SL Benfica.

BEPERKT BEDRAG
Met 8 goals en 5 assists in 12 wedstrijden is Ramos alvast sterk aan het seizoen begonnen. De concurrentie voor de Portugees is dan ook groot. Onder meer Newcastle United en Bayern München zouden hem eveneens volgen. United zou zo'n 25 miljoen pond veil hebben voor zijn komst. Meer dan zo'n bedrag zou de club evenwel niet kunnen uitgeven vermits afgelopen zomer al een smak geld gespendeerd werd op de mercato.

LEES OOK: 'Nieuwe wending De Cat: grootmacht maakt iedereen gelukkig'

United gaat dit seizoen alsnog voor de prijzen spelen ...

Meest recent

Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

2
2
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

11
11
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

85
85
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

20
20
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

261
261
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

332
332
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

106
106
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

71
71
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

339
339
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

334
334
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

359
359
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

125
125
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

149
149
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

636
636
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

78
78
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

142
142
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

270
270
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

307
307
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

294
294
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

90
90
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

63
63
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

307
307
"Groot vraagteken voor mij": Nilis twijfelt over Rode Duivel

Luc Nilis was een van de sierlijkste aanvallers die België ooit heeft gehad. De voormalige Rode ...

121
121
Vervanger Doku: Garcia kan uit vijf opties kiezen

Jérémy Doku ontbreekt tegen Iran. Dat is bijzonder jammer, maar ook geen drama. Tegen ...

300
300
Bom onder WK van Rode Duivels vlak voor Iran

Rudi Garcia krijgt al vóór de belangrijke match tegen Iran een nieuwe opdoffer te ...

496
496

Meer sportnieuws