'United legt 25 miljoen klaar voor eerste winteraanwinst'

door
'United legt 25 miljoen klaar voor eerste winteraanwinst'

Manchester United heeft zich na een tegenvallende competitiestart ietwat herpakt en kon het eerste luik van de Premier League afsluiten op een voorlopige vijfde plaats. Maar om echt mee te doen om de prijzen zal United toch nog een extra stap moeten zetten. En daarvoor is ook extra versterking welgekomen.


Coach Eric ten Hag zal de interland-break alvast goed gebruiken. Vlak na de interland-break staat United immers voor de geladen derby tegen Manchester City, een topper die Ten Hag tot in de puntjes zal willen voorbereiden. Maar de Nederlander zal ongetwijfeld ook al verder vooruit denken. Aan de komende mercato's bijvoorbeeld. Na het eerste luik van het seizoen heeft hij namelijk een veel beter zicht op de kwaliteiten in zijn huidige selectie en dus ook op welke posities er ruimte is voor verbetering.

Zo zou de Nederlander onder meer nog een extra centrumspits kunnen gebruiken. Iemand die de concurrentie met Cristiano Ronaldo kan aangaan. En daarvoor zou Ten Hag denken aan een landgenoot van de Portugese superster. Zo meldt The Sun dat United zijn zinnen heeft gezet op Gonçalo Ramos. Het 21-jarige toptalent is momenteel werkzaam bij SL Benfica.

BEPERKT BEDRAG
Met 8 goals en 5 assists in 12 wedstrijden is Ramos alvast sterk aan het seizoen begonnen. De concurrentie voor de Portugees is dan ook groot. Onder meer Newcastle United en Bayern München zouden hem eveneens volgen. United zou zo'n 25 miljoen pond veil hebben voor zijn komst. Meer dan zo'n bedrag zou de club evenwel niet kunnen uitgeven vermits afgelopen zomer al een smak geld gespendeerd werd op de mercato.

JOUW MENING TELT:
United gaat dit seizoen alsnog voor de prijzen spelen ...

Meest recent

'Renard druk in de weer: Anderlecht verleidt verdediger'

RSC Anderlecht staat op het punt om al een vierde zomeraanwinst vast te leggen, maar de ...

68
68
'Grote kuis bij Club Brugge: volgende flop richting exit?'

Vooralsnog vond er nog geen uitgaand verkeer plaats, maar dat Club Brugge straks heel wat volk ziet ...

326
326
'Union houdt hart vast: vertrek Sadiki krijgt vorm'

Union SG zag de voorbije seizoen steevast een groot deel sterkhouders vertrekken in de zomermercato. ...

57
57
'Transferstrijd De Cuyper woedt: Club houdt been stijf'

Het heeft er alle schijn van dat Maxim De Cuyper deze zomer vertrekt bij Club Brugge. Verschillende ...

304
304
'Atlético Madrid wil Rode Duivel, Saudi's liggen op de loer'

Een aantal Rode Duivels kan terugblikken op een geslaagd seizoen bij hun respectievelijke clubs. ...

64
64
'Anderlecht blijft doorstomen: vijfde aanwinst onderweg'

RSC Anderlecht toont zich bijzonder actief op de transfermarkt. Met Cedric Hatenboer, Zoumana Keita ...

980
980
'Jutgla naar topcompetitie: Club moet meteen dokken'

Een jaartje geleden wist Club Brugge zijn selectie relatief goed intact te houden, deze zomer ...

578
578
'Onderhandelingen lopen: Europese transferknaller Fofana'

De zomerse transfercarrousel begint stilaan op toerental te komen en dus breekt ook voor ...

423
423
Niemand wil Antwerp coachen: échte reden bekend

Antwerp FC zoekt al wekenlang naar een nieuwe hoofdcoach, maar krijgt de ene na de andere afwijzing. ...

1502
1502
'Plottwist in Brugge: Club stuurt Standard wandelen'

Club Brugge en Standard deden de voorbije jaren geregeld zaakjes met elkaar. Dit keer hoopt Marc ...

598
598
'Soap niet afgelopen: nieuwe bom onder JPL-format'

De kogel is eindelijk door de kerk: vanaf het seizoen 2026-2027 gaan de play-offs op de schop en ...

577
577
'Renard haakt af: Anderlecht schrapt twee toptargets'

Olivier Renard laat er geen gras over groeien, want met Nathan-Dylan Saliba staat RSC Anderlecht op ...

463
463
Standard verrast vriend & vijand met oude bekende Wilmots

Nadat het eerder al huurlingen Dennis Eckert Ayense en Ilay Camara langer had vastgelegd maakte ...

203
203
Trainerskerkhof in JPL: volgend slachtoffer bekend

Wanneer de bal binnenkort weer aan het rollen gaat zal er bij tal van ploegen een andere coach op de ...

142
142
Witte rook: OH Leuven kondigt nieuwe hoofdcoach aan

Binnen ruim een maand gaat het nieuwe seizoen alweer van start. Bij heel wat ploegen zal er dan een ...

127
127
Standard maakt (eindelijk) volgende aanwinst bekend

Standard maakte vandaag zijn nieuwe coach bekend, dat werd Mircea Rednic. De club trakteerde zijn ...

187
187
STVV begint aan nieuwe seizoen: "Of we bij de club blijven?"

STVV is vandaag officieel begonnen aan het seizoen 2025-2026. De Truienaars gaan voor een rustig ...

86
86
Competitieformat goedgekeurd, duidelijkheid over Jong Genk

Het is dan toch eindelijk prijs: het competitieformat is vandaag goedgekeurd. Maandag heeft de Hoge ...

554
554
Hoe OHL Oscar Garcia dan toch gelijk moest geven

Oud-Heverlee Leuven ontsloeg afgelopen seizoen Oscar Garcia en nadien nam Chris Coleman nam over. ...

181
181
Waarom Ajax niet meteen zal aankloppen bij Anderlecht

De geruchten omtrent tal van transfers zijn niet meer bij te houden. Er zit héél veel ...

402
402
Patro verrast en gaat shoppen bij Feyenoord

Patro Eisden is heel erg actief op de transfermarkt. De Nederlandse tweedeklasser heeft vandaag een ...

70
70
Groot schandaal in Italië: vergiftiging met kwaad opzet?

In Italië speelt men in de Serie B nog steeds Play-Off-matchen om degradatie te vermijden. ...

93
93
‘Van Antwerp naar Real Madrid: monstertransfer nakend’

Royal Antwerp FC heeft de afgelopen seizoenen heel wat sterkhouders verkocht om het hoofd boven ...

594
594
Schrijnend: ongeziene vechtpartij na spectaculaire comeback

Er duiken schrijnende beelden op vanuit Nederland. In de promotiewedstrijd tussen amateurclubs ...

121
121
Lierse gaat nu ook shoppen bij Zulte Waregem

Zulte Waregem keert straks na twee seizoenen terug in de Jupiler Pro League en wil absoluut op het ...

148
148

Meer sportnieuws