Cercle verklaart ontslag Thalhammer

door
Cercle verklaart ontslag Thalhammer

Cercle Brugge heeft zijn trainer de laan uitgestuurd. De Vereniging nam maandag afscheid van Dominik Thalhammer. De tegenvallende resultaten werden de Oostenrijker fataal. Groen-Zwart geeft bij Sporza meer tekst en uitleg bij de beslissing.


Dat doet het in de persoon van technisch directeur Carlos Aviña. De Mexicaan geeft aan dat het al een tijdje minder ging met Cercle. "We maken meestal elke 5 matchen een diepgaande analyse en we constateren duidelijk een negatieve trend sinds eind vorig seizoen. Niet alleen qua punten, ook qua prestaties", klinkt het. "We geloven dat onze kern voldoende kwaliteit telt om veel beter te doen en we denken dus dat we hoger moeten staan. Dit was de beste beslissing", is Aviña overtuigd.

Op het einde van het seizoen degraderen er drie ploegen. De schrik zit er dan ook goed in. "We bleven in de verkeerde richting gaan en we werden hiertoe gedwongen. Dit is ook een speciaal seizoen met het WK in december en 3 degradanten. Er is geen tijd te verliezen. Dit was het moment om het te doen door de interlandbreak."

ASSISTENT NEEMT TAAK OVER

Miron Muslic wordt zo gepromoveerd van assistent tot hoofdcoach. Hij krijgt de opdracht om Cercle op de rails te zetten en vooral punten te pakken om de degradatie af te wenden. Gemakkelijk zal dat niet worden. Op de volgende speeldag staan de West-Vlamingen voor een moeilijk uitduel op het veld van AA Gent. Daarna trekken ze naar het Dudenpark om Union SG in de ogen te kijken.

LEES OOK: 'Cercle Brugge mag nog onverhoopt cashen'

Goede beslissing van Cercle?

Meest recent

‘Antwerp met de handen in het haar: verdict Van Helden’

Rein Van Helden werd nog maar net voorgesteld als de nieuwe toptransfer van Royal Antwerp FC. De ...

4
4
‘Opvallende recordtransfer bij Anderlecht in de maak’

Een opvallende recordtransfer bij RSC Anderlecht is in de maak. Bij de dames is keepster Aude ...

35
35
Leko krijgt gouden raad: “Als ze willen overleven in Europa”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille in een allesbeslissende ...

114
114
Oordeel over Hasi: “Martens of Defour als opvolger?”

Besnik Hasi mag aanblijven bij RSC Anderlecht. De druk op de T1 wordt echter immens groot en de ...

226
226
WK-koorts neemt toe: uniek object op de markt

Het WK 2026 komt steeds dichterbij. Heel België hoopt uiteraard dat de Rode Duivels het daar ...

12
12
'Geen coach, wel transfer? Hoefkens klopt aan bij KRC Genk'

Bij Racing Genk staat er de komende dagen nog wel wat te gebeuren op de transfermarkt. Vooral ...

123
123
Westerlo hoopt op toptransfer: MLS of JPL?

Bij KVC Westerlo lieten ze al de nodige spelers vertrekken. Financieel is dat nodig, maar de club ...

33
33
Standard en Anderlecht zitten samen: Rouches doen oproep

Standard verloor met 0-4 van AA Gent en nadien was het hommeles in Luik. Plots stonden er leden van ...

261
261
KRC Genk droomt hardop: grote terugkeer 'lonkt'

Anno 2025 zit er héél veel geld in het voetbal. Spelers verkopen is voor heel veel ...

307
307
Beerschot verrast met nieuwe verdediger

Beerschot hoopt snel terug te keren in de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten hebben vandaag nog ...

44
44
Hasi blijft: zo reageren de fans van Anderlecht

Besnik Hasi mag nog aanblijven als coach van RSC Anderlecht. De trainer van de Brusselaars zal ...

302
302
'AA Gent niet te stoppen: volgende deal in de maak'

AA Gent is al zeer actief geweest op de transfermarkt. Er zal echter mogelijk nog het een en ander ...

354
354
'Transferbom bij KRC Genk: Chelsea klopt plots aan'

Chelsea is al een tijdje geen voetbalclub, maar een handelshuis. Spelers kopen en verkopen is de ...

602
602
Anderlecht heeft beslist: dit is het lot van Besnik Hasi

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

619
619
"Renard en Hasi out: met hem als coach naar Standard"

Besnik Hasi is voorlopig nog trainer van RSC Anderlecht, maar de druk is enorm. Ook Olivier Renard ...

930
930
Sterkhouder spreekt duidelijk over toekomst bij KV Mechelen

Het beloven bij KV Mechelen nog bewogen tijden te worden op de transfermarkt. Verschillende ...

161
161
'Topclub legt eerste bod neer voor Carrasco'

De wintermercato is voor verschillende Rode Duivels hét moment om nog van club te wisselen, ...

46
46
'Anderlecht hakt knoop door over ontslag Hasi'

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

1059
1059
Groot probleem bij Club: "Zo word je geen kampioen"

Club Brugge knoopte afgelopen weekend opnieuw aan met de zege in de competitie, al was het tegen ...

292
292
Play-Off I in gevaar: Hayen oordeelt over Genkse kansen

Met Union, STVV, Club Brugge en Anderlecht lijken vier deelnemers aan de Champions' Play-Off al vast ...

346
346
'Cercle Brugge mag nog onverhoopt cashen'

Cercle Brugge pakte zondag een onverhoopt punt in Genk, maar blijft nog steeds in een penibele ...

166
166
'KV Mechelen heeft opvolger Lauberbach al beet'

KV Mechelen deed zondagavond geen goede zaak in de strijd om de top zes, want het slaagde er niet in ...

199
199
'Genk ziet kassa rinkelen: driestrijd in Premier League'

KRC Genk deed zondag alweer een slechte zaak in de strijd om de Champions' Play-Off. De Limburgers ...

626
626
'Ongenadige Hasi duwt Anderlecht-speler richting uitgang'

Anderlecht blikt alweer terug op een pijnlijk weekend, met een dramatische prestatie en een magere ...

603
603
TRANSFERUURTJE: 'Forse dubbelslag Club, miljoenentransfer Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

339
339

Meer sportnieuws