'Ten Hag wil De Gea kwijt: opvolger al bepaald'

door
'Ten Hag wil De Gea kwijt: opvolger al bepaald'

Door de begrafenis van Queen Elizabeth werden ook afgelopen weekend weer verschillende Premier League-duels uitgesteld. Onder meer Manchester United kreeg daardoor een extra weekendje vrij. Coach Erik ten Hag kreeg er dus enkele dagen extra bij om zijn plannen op langere termijn verder uit te bouwen.


En die tijd kan hij goed gebruiken. Vlak na de interland-break staat United immers voor de geladen derby tegen Manchester City, een topper die Ten Hag tot in de puntjes zal willen voorbereiden. Maar de Nederlander zal ongetwijfeld ook al verder vooruit denken. Aan de komende mercato's bijvoorbeeld. Na het eerste luik van het seizoen heeft hij namelijk een veel beter zicht op de kwaliteiten in zijn huidige selectie en dus ook op welke posities er ruimte is voor verbetering.

Zo zou Ten Hag onder meer de komst van een extra spits en rechtsback overwegen. Maar ook een nieuwe doelman zou op zijn verlanglijstje staan. Momenteel is het nog steeds David De Gea die het doel van United verdedigt. De Spanjaard heeft zich ietwat herpakt na een dramatische start van het seizoen, maar slaagt er vooralsnog niet om hetzelfde niveau te halen als in zijn beste dagen. Bovendien is De Gea niet bepaald een meevoetballende keeper, wat Ten Hag toch prefereert.

AFLOPEND CONTRACT
Volgens The Sun heeft de Nederlandse coach inmiddels zelfs al een vervanger aangeduid. Zo zou Ten Hag zijn zinnen hebben gezet op Jan Oblak. De Sloveen verdedigt al jaren met grote klasse het doel bij Atlético Madrid. Maar zijn contract in de Spaanse hoofdstad loopt na het huidige seizoen af. En dus zou United zijn kans willen wagen om te proberen hem transfervrij naar Old Trafford te loodsen. Al zullen er sowieso nog andere clubs op de loer liggen en zal Atlético ongetwijfeld nog een poging ondernemen om zijn contact alsnog te verlengen.

LEES OOK: 'Club Brugge houdt hart vast: Tzolis beslist over vertrek'

Wie is volgens u de beste doelman?

Meest recent

Loting WK 2026: alsnog 'Poule des Doods' voor Duivels?

De Rode Duivels hebben zich dinsdag geplaatst voor het WK 2026, net zoals 42 van de andere 48 ...

100
100
'Grote WK-verrassing voor Brandon Mechele bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

110
110
'Transferplan Barça onthuld: Flick's topprioriteit voor 2026'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

28
28
Feestavond wordt nachtmerrie: Duivel maanden buiten strijd

De Rode Duivels vierden dinsdagavond hun WK-kwalificatie na een 7-0-monsterzege tegen het weerloze ...

136
136
'Knaltransfer Tzolis krijgt vorm: topclub dient verzoek in'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

206
206
Vernieuwde Bosuil bijna af: Antwerp dropt groot nieuws

Antwerp FC hervat komend weekend zijn seizoen met een bezoek van hekkensluiter FCV Dender. Maar de ...

246
246
'Kogel al door de kerk: KBVB hakt knoop door over job Garcia'

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026, hing de voorbije dagen een negatieve sfeer rond bondscoach ...

511
511
Arsenal slikt optater: goed nieuws voor Club Brugge

De laatste interland-break van het kalenderjaar zit erop, het clubvoetbal kan weer in alle hevigheid ...

99
99
Vete Garcia-De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Wat een mooi feest had moeten worden om de WK-kwalificatie van de Rode Duivels te vieren, werd ...

472
472
'Vazquez out: Anderlecht wil oude bekende als nieuwe spits'

RSC Anderlecht wil vanaf komend weekend de goede lijn van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

545
545
'United past voor toptransfer: Lammens lacht tanden bloot'

De kans dat hij dinsdag tegen Liechtenstein zijn grote debuut als Rode Duivel zal maken, is ...

280
280
Vandenbempt onthult dé voorwaarde voor ontslag Garcia

Er zou een feeststemming moeten heersen rond de Rode Duivels. Er werd dinsdagavond met 7-0 gewonnen ...

174
174
'Stevige opsteker voor Zeno Debast'

Het was bij de Rode Duivels wat zoeken achterin tegen Kazachstan en Liechtenstein. Rudi Garcia kon ...

65
65
WK-selectie Rode Duivels: 20 spelers al zeker van plaats?

Het was al zo goed als zeker, maar dinsdagavond werden ook de laatste twijfels weggenomen: de Rode ...

176
176
Raes uit grote bedenking bij kritiek op Garcia

Rudi Garcia heeft in zijn eerste jaar als bondscoach al zijn doelstellingen behaald. Hij hield de ...

75
75
Assistent onthult straffe aanbiedingen voor Clement

Philippe Clement is weer aan het werk. Negen maanden na zijn ontslag bij Rangers vond onze ...

88
88
'Mislukte samenwerking krijgt voor Beerschot staartje'

Het lijkt Beerschot de laatste maanden weer voor de wind te gaan. De club werd onlangs overgenomen ...

245
245
Anderlecht in paniek: monsterbod op Cvetkovic komt

De 18-jarige Mihajlo Cvetković groeit in snelvaart uit tot Anderlechts belangrijkste spelers. Met 3 ...

685
685
'Juventus en Milan strijden om Belgische WK U17-sensatie'

De Jonge Duivels trokken met hoge verwachtingen naar het WK U17, maar hebben die niet kunnen ...

116
116
Vete explodeert: "Garcia neemt ons niet serieus"

De Rode Duivels mochten dinsdagavond de champagne boven. Niet alleen werd Liechtenstein met 7-0 door ...

196
196
'Kogel door de kerk: Celtic heeft trainer gekozen'

Het is voor de Schotse topclubs nog geen prettig seizoen. Rangers kende een dramatische start met ...

310
310
België vreest problemen: twee verrassingen achterin?

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat is alweer zeer goed nieuws voor het Belgisch voetbal. Rudi ...

256
256
Euvrard ziet één enorm probleem bij Standard

De trainerswissel heeft bij Standard inzake resultaten voorlopig weinig beterschap weten te brengen. ...

154
154
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

45
45
Rode Duivel eist meer: “Mijn rol moet groter worden”

Het leven zonder Romelu Lukaku is héél zwaar voor de Rode Duivels. Een gebrek aan ...

125
125

Meer sportnieuws