'Ten Hag wil De Gea kwijt: opvolger al bepaald'

233
'Ten Hag wil De Gea kwijt: opvolger al bepaald'

Door de begrafenis van Queen Elizabeth werden ook afgelopen weekend weer verschillende Premier League-duels uitgesteld. Onder meer Manchester United kreeg daardoor een extra weekendje vrij. Coach Erik ten Hag kreeg er dus enkele dagen extra bij om zijn plannen op langere termijn verder uit te bouwen.


En die tijd kan hij goed gebruiken. Vlak na de interland-break staat United immers voor de geladen derby tegen Manchester City, een topper die Ten Hag tot in de puntjes zal willen voorbereiden. Maar de Nederlander zal ongetwijfeld ook al verder vooruit denken. Aan de komende mercato's bijvoorbeeld. Na het eerste luik van het seizoen heeft hij namelijk een veel beter zicht op de kwaliteiten in zijn huidige selectie en dus ook op welke posities er ruimte is voor verbetering.

Zo zou Ten Hag onder meer de komst van een extra spits en rechtsback overwegen. Maar ook een nieuwe doelman zou op zijn verlanglijstje staan. Momenteel is het nog steeds David De Gea die het doel van United verdedigt. De Spanjaard heeft zich ietwat herpakt na een dramatische start van het seizoen, maar slaagt er vooralsnog niet om hetzelfde niveau te halen als in zijn beste dagen. Bovendien is De Gea niet bepaald een meevoetballende keeper, wat Ten Hag toch prefereert.

AFLOPEND CONTRACT
Volgens The Sun heeft de Nederlandse coach inmiddels zelfs al een vervanger aangeduid. Zo zou Ten Hag zijn zinnen hebben gezet op Jan Oblak. De Sloveen verdedigt al jaren met grote klasse het doel bij Atlético Madrid. Maar zijn contract in de Spaanse hoofdstad loopt na het huidige seizoen af. En dus zou United zijn kans willen wagen om te proberen hem transfervrij naar Old Trafford te loodsen. Al zullen er sowieso nog andere clubs op de loer liggen en zal Atlético ongetwijfeld nog een poging ondernemen om zijn contact alsnog te verlengen.

LEES OOK: Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Wie is volgens u de beste doelman?

Meest recent

'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

2
2
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

4
4
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

20
20
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

7
7
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

9
9
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

18
18
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

90
90
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

22
22
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

181
181
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

87
87
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

187
187
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

64
64
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

62
62
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

220
220
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

52
52
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

105
105
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

49
49
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

256
256
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

53
53
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

98
98
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

211
211
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

144
144
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

85
85
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

231
231
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

218
218

Meer sportnieuws