'Ten Hag wil De Gea kwijt: opvolger al bepaald'

door
'Ten Hag wil De Gea kwijt: opvolger al bepaald'

Door de begrafenis van Queen Elizabeth werden ook afgelopen weekend weer verschillende Premier League-duels uitgesteld. Onder meer Manchester United kreeg daardoor een extra weekendje vrij. Coach Erik ten Hag kreeg er dus enkele dagen extra bij om zijn plannen op langere termijn verder uit te bouwen.


En die tijd kan hij goed gebruiken. Vlak na de interland-break staat United immers voor de geladen derby tegen Manchester City, een topper die Ten Hag tot in de puntjes zal willen voorbereiden. Maar de Nederlander zal ongetwijfeld ook al verder vooruit denken. Aan de komende mercato's bijvoorbeeld. Na het eerste luik van het seizoen heeft hij namelijk een veel beter zicht op de kwaliteiten in zijn huidige selectie en dus ook op welke posities er ruimte is voor verbetering.

Zo zou Ten Hag onder meer de komst van een extra spits en rechtsback overwegen. Maar ook een nieuwe doelman zou op zijn verlanglijstje staan. Momenteel is het nog steeds David De Gea die het doel van United verdedigt. De Spanjaard heeft zich ietwat herpakt na een dramatische start van het seizoen, maar slaagt er vooralsnog niet om hetzelfde niveau te halen als in zijn beste dagen. Bovendien is De Gea niet bepaald een meevoetballende keeper, wat Ten Hag toch prefereert.

AFLOPEND CONTRACT
Volgens The Sun heeft de Nederlandse coach inmiddels zelfs al een vervanger aangeduid. Zo zou Ten Hag zijn zinnen hebben gezet op Jan Oblak. De Sloveen verdedigt al jaren met grote klasse het doel bij Atlético Madrid. Maar zijn contract in de Spaanse hoofdstad loopt na het huidige seizoen af. En dus zou United zijn kans willen wagen om te proberen hem transfervrij naar Old Trafford te loodsen. Al zullen er sowieso nog andere clubs op de loer liggen en zal Atlético ongetwijfeld nog een poging ondernemen om zijn contact alsnog te verlengen.

LEES OOK: Simeone speelt open kaart: volgende club al bekend

Wie is volgens u de beste doelman?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Strijd Club en Anderlecht, zomeraanwinst verlaat RSCA'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

31
31
‘Union SG wrijft zich in de handen: scouts kijken ogen uit'

Union SG deed de afgelopen jaren al heel wat straffe transferdeals en dit seizoen kunnen spelers ...

17
17
Penders verbaast iedereen: nieuw wapen gaat Europa rond

In de Conference League stond Strasbourg tegenover Crystal Palace. De aantrekkelijke affiche, met ...

41
41
Refs speeldag 16: Brusselse derby en pikante affiche

Na een Europese midweekspeeldag staat er alweer een nieuwe speeldag in de Jupiler Pro League op het ...

30
30
Opvallende transferonthulling De Cuyper: “Dankzij Meijer”

Maxim De Cuyper was de afgelopen seizoen één van de smaakmakers bij Club Brugge, maar ...

83
83
Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

De Belgische voetbalbond zoekt een nieuwe pion voor de raad van bestuur na het vertrek van Wouter ...

128
128
Van Crombrugge klopt op eigen borst: signaal naar Fink

KRC Genk deed in de Europa League goede zaken. De Limburgers wonnen met 2-1 van Basel. In het slot ...

60
60
'Guardiola gecharmeerd: JPL-parel op radar Manchester City'

Manchester City is weer aan het bouwen aan een team dat de komende jaren de Premier League kan ...

147
147
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

138
138
'Code rood bij Standard: berucht duo plots op Sclessin'

Standard is nog steeds bezig met het zoeken naar investeerders. De Rouches hebben zwarte sneeuw ...

223
223
'Transferbom Man Utd: bod van 100 miljoen bij Real'

Manchester United draait een iets beter seizoen, maar overtuigend is het zeker niet. De recente 1 op ...

95
95
Fink wil klus afmaken: "Dat is de volgende stap"

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel en boekt zo een zeer knappe 10 op 15 in de Europa League. De ...

97
97
STVV aan de bak: deals met twee succespionnen?

Bij STVV lopen heel wat spelers in de kijker. Trainer Wouter Vrancken sprak bij TVL Sportcafé ...

49
49
'Anderlecht slaakt zucht: Union krijgt harde ‘nee’'

RSC Anderlecht wist in het verleden Théo Leoni uit de handen van Union SG te houden. De ...

320
320
Code rood: ook JPL-tv dreigt regelrechte ramp te worden

Na de DAZN-bom schuift een eigen JPL-tv-kanaal plots naar voren als dé oplossing. Eén ...

226
226
'Transferoorlog los: Club vs. Anderlecht om 1 man'

RSC Anderlecht en Club Brugge hebben in januari nood aan versterking. Beide ploegen kunnen op ...

281
281
Overmars voelt hitte: Antwerp eist topbeslissing

Marc Overmars kreeg al veel lof in België, maar de Nederlandse sportief directeur moet aan de ...

397
397
Genk blaast iedereen weg: droom leeft weer op

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel. De Limburgers doen het uitstekend in Europa, wat het grijze ...

163
163
'Anderlecht negeert Mourinho: opvallend signaal'

Bij RSC Anderlecht begint de interesse in een aantal spelers serieus toe te nemen. De Brusselaars ...

323
323
Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

1304
1304
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

116
116
UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

56
56
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

120
120
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

706
706
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

269
269

Meer sportnieuws